Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике! Заказать электронного агента
Найдено объектов 987
Отсортируй Начиная с более поздних Начиная с более ранних Цена начиная с дешевых Цена начиная с дорогих €/m2 начиная с дешевых €/m2 начиная с дорогих Минимальная площадь Максимальная площадь По комнатам Спуск по комнатам Показать карту
Loomakasvatushoone Läänerannas Hõbesalu külas
Участок 5700, частная собственность, каменный дом, год постройки 1972, электричество, ...
Pärnumaal Lääneranna valla Hõbesalu külas pakkuda varasemalt loomakasvatushoonena ...
прои…
692.6 m²
44 000 € 63.5 €/m²
Витринные окна, вход с улицы
Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...
Продается коммерческая площадь в центре города, между Стокманом и центральным ...
бюро…
696.6 m²
1 590 000 € 2 283 €/m²
GARAAZ-TOOTMINE-LADU-TEENINDUS
Участок 2207, этаж 1/1, частная собственность, панельный дом, в хорошем состоянии, год ...
Müüa tänavalt eraldi sissepääsuga äripind.Pind on sobilik mitmeks otstarbeks.Suur ...
обсл…
698.9 m²
197 000 € 282 €/m²
ARENDUSVÕIMALUS|KIVIMAJA|TOAD|KONTOR|SAALID|KELDER
Участок 5913, частная собственность, каменный дом, год постройки 1975, вход с улицы, ...
PALUN REGISTREERIDA VAATAMISE AEG E-MAILI VÕI TELEFONI TEEL! MITMEOTSTARBELINE ÄRIPIND ...
бюро…
700 m²
129 000 € 184 €/m²
Tootmis- ja laohooned Kuremaal
Участок 4661, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, год ...
Jõgeva vallas Kuremaal on müüa tootmishoonete kompleks, mis koosneb 19-nest hoone ...
скла…
700 m²
1 д назад
121 000 € 173 €/m²
Müüa endine katlamaja!
Участок 4100, частная собственность, каменный дом, год постройки 1970, сауна, душ, ...
Müüa tootmismaa, mis on endine Lehtse katlamaja. Pakkumisel on koos 2 kinnistut: ...
не н�…
700.4 m²
170 000 € 243 €/m²
Müüa äripind Näpil
Участок 5546, частная собственность, готовый, в среднем состоянии ...
Angaar sobib tootmiseks, ladustamiseks või mõne muu teenuse pakkumiseks. Lisaks on ...
702.5 m²
149 000 € 212 €/m²
MÜÜME ARENDUSPOTENTSIAALIGA HOONE TALLINNAS KAKUMÄEL!
Участок 3012, этаж 1/1, частная собственность, электричество ...
NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...
не н�…
702.8 m²
375 000 € 534 €/m²
Tee oma hinnapakkumine
Участок 3468, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, центральное ...
Müüki on tulnud kõigi võimalustega äripind arenevas piirkonnas Leola tänava ääres. ...
скла…
705.1 m²
555 000 € 787 €/m²
Soodsalt koos seadmetega tootmispind!
Участок 7307, частная собственность, тепловой насос, твёрдое топливо, электрическое ...
MÜÜA TOOTMIS- JA ÄRIMAA KADARBIKU KÜLAS – Soodsalt koos seadmetega!Logistiliselt ...
скла…
705.7 m²
220 000 € 312 €/m²
ÄRIPIND majutusapartamentidega Annelinnas
Участок 633, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, душ, ...
Müüa mitmekülgsete kasutusvõimalustega ärihoone Annelinnas. Tegemist on 100% ärimaa ...
обсл…
706 m²
750 000 € 1 062 €/m²
ÄRIMAA MÜÜK KOOS KAARHALLI JA ÄRIPINDADEGA
Участок 4058, в среднем состоянии, год постройки 1995, сауна, электрическое отопление, ...
Müüki on tulnud mitmekülgsete kasutusvõimalustega kinnistu Kadrina külje all. ...
не н�…
708 m²
128 900 € 182 €/m²
Müüa 8 korteriga arendusprojekt Rakvere külje all
Участок 7341, частная собственность, коробка с дверьми и окнами, нуждается в обновлении ...
Müügile on tulnud suurepärase potentsiaaliga arendusprojekt Kloodi külas, ...
разм…
713 m²
435 000 € 610 €/m²
Laki ärikvartalis müüa 2x kontorikorrust
INVESTEERING VÕI OMA BÜROO Laki 19 Müüa Laki 19 büroohoone II ja III korrus – kokku ...
бюро
715 m²
650 000 € 909 €/m²
Tootmismaa koos kahe viilhalliga!
Участок 12300, частная собственность, ангар, готовый, электричество, дороги в хорошем ...
Müüa avar tootmiskinnistu Mikitamäel, kaunil Setomaal!Suurepärane võimalus ettevõtjale või investorile – müügile on tulnud 12300 m² tootmismaa sihtotstarbega kinnistu, millel paiknevad kaks suurt viilhalli pindaladega 358,4 m² ja 360 m². Elektriliitumine 3x64A.Hooned on vastupidavate metallkonstruktsioonidega ning sobivad suurepäraselt tootmiseks, ladustamiseks või erinevateks majandustegevusteks. Hetkel on angaarides kasutusel ...
торг…
718.4 m²
60 000 € 83.5 €/m²
HOONEKOMPLEKS ÜLDE KESKUSES!
Участок 5298, частная собственность, каменный дом, год постройки 1974, электрическая ...
Müüa mitmeotstarbeline maja/ärihoone Ülde keskuses Tiigi tn1. Põhihoone suuremas ...
719.1 m²
95 000 € 132 €/m²
Äripind vastavalt sinu soovidele!
Участок 1500, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, год постройки ...
Paevälja kvartal toob Lasnamäele uue hingamise – ja sinu ärile nähtavuse ning ...
бюро…
720 m²
1 €
Номер квартиры Этаж Комнат Общая площадь Цена
Minikorterite äriprojekt Tartu kesklinnas
Год постройки 1994
Tartu südalinnas Soola 1a on müüki tulnud selge arendusloogikaga investeerimisvõimalus, ...
725.7 m²
630 000 € 868 €/m²
Finantseeringuga kortermaja projekt kesklinnas
Участок 561, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...
Pakkuda Viljandi vanalinnas perspektiivne arendusprojekt aadressil Kauba 9. Tegemist on ...
бюро…
731.3 m²
550 000 € 752 €/m²
Remonditöökoja
Участок 2164, частная собственность, нуждается в обновлении ...
Remonditöökoja
прои…
734.6 m²
65 000 € 88.5 €/m²
Специальное предложение, которое поможет воплотить ваши мечты и
Участок 22993, год постройки 1985
ПРОДАЕТСЯ: ЗДАНИЕ ДОМА с прекрасными возможностями в деревне Тырисе, провинция ...
прои…
736.5 m²
99 000 € 134 €/m²
Участок 1501, новый
Krunt 1501, detailplaneering tehtud. Võimalik ehitada ärihoone, ehitusalune pind 610 ...
торг…
740 m²
380 000 € 514 €/m²
Kaasaegne pind ringtee ja Rail Baltica läheduses!
Участок 2342, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2022, ...
- Kaasaegsed kommunikatsioonid, valgustus ja turvasüsteemid tähendavad lihtsamat ...
скла…
742.7 m²
2 д назад
1 080 000 € 1 454 €/m²
Kaasaegne pind ringtee ja Rail Baltica läheduses!
скла…
742.7 m²
2 д назад
1 080 000 € 1 454 €/m²
Suur tööstushoone Kolga-Jaani külje all!
Участок 33562, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки ...
не н�…
743.7 m²
135 000 € 182 €/m²
AUTODE JA JALGRATASTE ERAPARKLA!
Участок 746
AINULAADNE PAKKUMINE!Pane maatükk tulu teenima: väljastatud projekteerimistingimused ...
746 m²
55 000 € 73.7 €/m²
Lisa kuulutusele reklaamlause...
Участок 6516, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, ...
Väga heas asukohas Tallinna poolt Viljandisse sissesõidu alguses hoone, mis sobib nii ...
скла…
750 m²
784 000 € 1 045 €/m²
PÕLVKONDADEVAHELISE ÜÜRIPOTENTSIAALIGA HOONESTATUD KINNISTU!
Участок 289, частная собственность, каменный дом, готов, электричество ...
PÕLVKONDADEVAHELISE ÜÜRIPOTENTSIAALIGA HOONESTATUD KINNISTU TALLINNA SÜDALINNAS – ...
бюро
751.4 m²
1 800 000 € 2 396 €/m²
ПРОДАЁТСЯ ГОСТЕВОЙ ДОМ НА ГРАНИЦЕ ТАЛЛИННА!
Участок 1138, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
ПРОДАЁТСЯ ГОСТЕВОЙ ДОМ С СТАБИЛЬНЫМ ДЕНЕЖНЫМ ПОТОКОМ НА ГРАНИЦЕ ТАЛЛИННА!На продажу ...
обсл…
754 m²
399 000 € 529 €/m²
Müüa kinnistu suure hoonega
Участок 20000, частная собственность, панельный дом, коробка с крышей, в среднем ...
Jõgevalt 2 km kaugusel, Kurista külas, müüa privaatses ja ilusas kohas kinnistu. ...
прои…
755 m²
83 000 € 110 €/m²
R1 = Oma äriruum = Oma kapital
Участок 23099, этаж 1/1, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, бесплатная ...
MÜÜA UUS LAO- JA TOOTMISHOONE “R1” – VENEKÜLA, RAE VALDAsukoht: Linnaaru tee ja ...
бюро…
763 m²
831 670 € 1 090 €/m²
Narva-Jõesuu kesklinnas männimetsas.
Участок 2829, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в ...
Krunt 2829 m², detailplaneering alustatudLisainfo: elekter, vesi, tsentraalgaas, ...
бюро…
765.5 m²
170 000 € 222 €/m²
Müüa kergetööstus- ning meditsiiniabihoone
Частная собственность, готов, городское отопление, промышленное напряжение, центральная ...
Müüa terviklik kolmekordne hoone Ropka tööstuspiirkonnas. Kasutusotsarbe kohaselt on ...
бюро…
766.3 m²
1 090 000 € 1 422 €/m²
Suure krundiga lao- ja tootmishoone
Участок 17613, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, год ...
Hea tegus inimene ja agar ettevõtja!Kas oled otsinud kohta kuhu investeerida?Kas otsid ...
скла…
768.4 m²
55 000 € 71.6 €/m²
Участок 6331, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...
Pakume müügiks uueväärne hoone suurepärase planeeringuga, mis sobib hästi nii ...
скла…
781 m²
370 000 € 474 €/m²
Müüa unikaalne ärihoone!
Квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2023, душ, ...
Müüa ärihoone — toimiv majutusäri ja äripind Tallinna südamesMüüa unikaalne ja ...
бюро…
781.1 m²
2 250 000 € 2 881 €/m²
Оборудованное здание для пищевого производства в Пыхья-Таллинне
Участок 1138, центральное отопление, промышленное напряжение, вентиляция, лифт, ...
Продаётся полностью оборудованное здание для пищевого производства в районе ...
скла…
783.4 m²
1 900 000 € 2 425 €/m²
Investeeringuvõimalus Pärnu rannarajoonis
Участок 476, частная собственность, панельный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
ВОЗМОЖНОСТЬ ИНВЕСТИЦИИ В КУРОРТНОЙ ЗОНЕ ПЯРНУ – ДЕЙСТВУЮЩИЙ И ФУНКЦИОНАЛЬНЫЙ ...
разм…
789 m²
2 500 000 € 3 169 €/m²
Pärna tee 3
Участок 4936, 1. этаж, частная собственность, в среднем состоянии, душ, Интернет, ...
Pärna tee 3
прои…
795 m²
150 000 € 189 €/m²
HAESKA MÕIS / manor, kartano, herrgård /
Участок 46359, квартирная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год ...
HAESKA mõisa mainitakse esmakordselt 1560. aastal ja see kuulus algselt Haapsalu ...
разм…
798.8 m²
494 760 € 619 €/m²
Müüa tehasehoone 7383 m² krundiga Tänassilma külas
Участок 7383, частная собственность, готовый, нуждается в обновлении, год постройки ...
Müüa tehasehoone Tänassilma külas Viljandi maakonnas.Kaasajastamist vajav 2 maapealse ...
скла…
805.8 m²
98 000 € 122 €/m²
Год постройки 2002
Müüa hoonestatud ärimaa Loksal.Kinnistul paikneb ühekorruseline L-kujuluse põhiplaaniga ...
торг…
812.2 m²
500 000 € 616 €/m²
Ärikrunt Põltsamaa ordulinnuse ja Põltsamaa jõe ligidal
Участок 3038, каменный дом, год постройки 1980, электричество, вода, бесплатная парковка ...
Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...
не н�…
816 m²
99 900 € 122 €/m²
Koplipere 5 uued laoboksid eraldi korteriomanditena!
Новый, год постройки 2025
не н�…
826.4 m²
1 071 014 € 1 296 €/m²
Номер квартиры Этаж Комнат Общая площадь Цена
Ait-kuivati Tamsal
Участок 5076, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, год постройки ...
не н�…
826.5 m²
69 900 € 84.6 €/m²
Soodsa hinnaga ladu/tootmine Viimsis.
Участок 2892, каменный дом, обновлённый, газовое отопление, кухня, промышленное ...
Müüa Lao/Tootmishoone Viimsis, aiaga piiratud territooriumil, Viimsis, Ampri tee 7a ...
бюро…
831.6 m²
590 000 € 709 €/m²
Ruumikas lao-ja tootmispind Kaaveres
Участок 8063, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, год ...
скла…
838.2 m²
55 000 € 65.6 €/m²
Müüa valmiv lao-ärihoone Tartu vallas!
Участок 2000, частная собственность, готовый, новый, год постройки 2025, электрическое ...
Müüa tööstus-laohoone Tartu vallas, Lombi külas, vaid 4 km kaugusel Tartu ...
скла…
840 m²
1 008 000 € 1 200 €/m²
Kinnistu koos kasumlikult toimiva äriühinguga!
Участок 3614, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки 1998, новый трубопровод, ...
Müüakse kinnisasi, millel asub kaks katastriüksust, millest ühel (autoremonditöökojaga) ...
не н�…
849.5 m²
175 000 € 206 €/m²
SUURE POTENSIAALIGA KINNISTU PÄRNU-JAAGUPIS!
Участок 2684, этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, коробка с дверьми и окнами, ...
Müüa pooleliolev hoone Pärnu-Jaagupis – 871,5 m²!Otsid suurt ja mitmekülgset ...
бюро…
871.5 m²
99 000 € 114 €/m²
Результатов на странице: 25 50 100