Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 004
Показать карту

Hoidla tee, Vaida, kivimaja, Vaidasoo, Rae vald, Harjumaa

НОВЫЙ КАМЕННЫЙ ДОМ+2 УЧАСТКА+РАЗРЕШЕНИЕ НА БАНЮ

2 этажей, частная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2024, ...

ПРОДАЕТСЯ: НОВЫЙ КАПИТАЛЬНЫЙ ДОМ В ПРИВАТНОМ МЕСТЕ РЯДОМ С ВАЙДАПредлагаем к продаже ...

8
306.4 m²
227 000 € 741 €/m²

Tammeoksa 25, Tammelinn, Tartu, Tartumaa

Дом, где на каждом этаже есть свое пространство!

Частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки 1982, участок ...

Дом с двумя кухнями, гаражом и солнечным двором в Таммелинне был добавлен в публичные ...

8
264.1 m²
7 ч назад
237 000 € 897 €/m²

1 Tiitsu tee 5, Randvere, Viimsi vald, Harjumaa

2 этажей, обновлённый, год постройки 1928, участок 20000, индукция, душ, ванная, сауна, ...

Seal, kus meri kohtub arhitektuuriga ja aeg liigub omas rütmis, ootab Viimsi üks erakordsemaid villasid oma uut pererahvast! MAJA Ajalooline hoone, mille madalam osa kannab endas möödunud sajandite hinge, on ühendatud uue ja julge arhitektuuriga. Tulemuseks on elegants, mis on samaaegselt ajatu ja selgelt kaasaegne. Kompleksi vanema osa autoriteks on tunnustatud arhitektid Tairo Pärnamets ja Andro Kööp, valminud aastal 2007. ...

8
1160 m²
2 500 000 € 2 155 €/m²

Vabaduse pst 201, Pääsküla, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

УНИКАЛЬНАЯ ВОЗМОЖНОСТЬ СОЗДАТЬ ВИЛЛУ СВОЕЙ МЕЧТЫ В НЫММЕ!

4 этажей, квартирная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки ...

УНИКАЛЬНАЯ ВОЗМОЖНОСТЬ СОЗДАТЬ ВИЛЛУ СВОЕЙ МЕЧТЫ В НЫММЕ – Vabaduse pst 201 Ищете ...

8
376.9 m²
575 000 € 1 526 €/m²

2 Ilmastalu, Kuusalu vald, Harjumaa

Приватный участок 2 га в волости Куусалу

4 этажей, частная собственность, каменный дом, коробка с крышей, нуждается в обновлении, ...

Продаётся частный и расположенный в окружении природы участок в Харьюмаа, волость ...

7
239 m²
350 000 € 1 464 €/m²

1 Väike-Suitsu, Muusika, Saue vald, Harjumaa

IDEAALNE TALUKOHT TALLINNAST 15 MINUTI KAUGUSEL!

2 этажей, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, участок ...

Müüa talukoht Tallinnast kõigest 15 minuti autosõidu kaugusel. Koht sobib ideaalselt looma- ja linnukasvatusega tegelemiseks sest kõik eeldused selleks on juba olemas. Pererahval oli suur kitsefarm. Samuti on koht hea lastega perele ja näiteks seminaride ja koolituste pidamiseks.Kinnistu suuruseks on 2,94 ha millest 1,73 ha on metsamaa. Kinnistu piirneb osaliselt riigimetsaga.Kinnistul asub 2010 aastal taluhoonest ümberehitatud ...

7
252.7 m²
410 000 € 1 622 €/m²

1 Lepa tn, Haapsalu linn, Haapsalu, Läänemaa

KLIENDIPÄEV 30.05 kell 13:00 -15:00

3 этажей, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1998, ...

KLIENDIPÄEV 30. mail kell 13:00 - 15:00VAJALIK EELNEV REGISTREERIMINE TEL. VÕI E-MAILI TEEL!* igale kliendile võimaldatakse eraldi ajavahemik objektiga tutvumiseks. MÜÜA KAUNIS MAJA HAAPSALUS!Müüa kvaliteetselt ehitatud avarate ruumidega 3-korruseline pereelamu. Elamul on kolm korrust ja üldpind on 270,1m2. Kaunilt haljastatud krunt 1249m2, mida ümbritseb hooldatud kõrge elupuuhekk. See luksuslik kodu on neile, kes hindavad avarat ja ...

7
270.1 m²
499 000 € 1 847 €/m²

1 Tiiru tee 20, Männiku beach, Männiku, Saku vald, Harjumaa

ЭКСКЛЮЗИВНЫЙ ДОМ ДЛЯ ЦЕНИТЕЛЕЙ РОСКОШИ И КОМФОРТА!

2 этажей, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Уникальная возможность приобрести потрясающий дом в сосновом лесу — идеальное сочетание ...

День клиента: P 24.05 13:00-14:00
7
506.5 m²
875 000 € 1 728 €/m²

2 Uuerehe tee 3, Suurupi, Harku vald, Harjumaa

День клиента 24-26 мая, 12:00-15:00

2 этажей, частная собственность, деревянный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...

Новая цена 320000.00День клиента 24-26 мая, 12:00-15:00Пожалуйста, сообщите нам о своем ...

День клиента: P 24.05 12:00-15:00
7
166.8 m²
320 000 € 1 918 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%