Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 004
Показать карту

1 Paju tn 5, Pirita, Pirita, Tallinn, Harjumaa

Tõeline Pirita pärl - suur ja privaatne kinnistu Maarjamäel!

2 этажей, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 1945, ...

Müügile on tulnud midagi tõeliselt unikaalselt - suure ja privaatse kinnistuga eramu Maarjamäel, Pirita kõige hinnatumas piirkonnas - miljööväärtuslikul Paju tänaval. KINNISTU Tegemist on harukordse võimalusega soetada eramu, mis koosneb kahest (2406m2 ja 1198 m2) suurusest kinnistust moodustades kokku ühe funktsionaalse maa-ala suurusega 3604 m2. Tegemist on täielikult eraldiseisvate 100% elamumaa sihtotstarbega kinnistutega ja ...

8
331.9 m²
1 150 000 € 3 465 €/m²

Hiiemäe tee 26, Järveküla, Rae vald, Harjumaa

Просторный дом с геотермальным отоплением в Ярвекюла!

2 этажей, частная собственность, каменный дом, готов, год постройки 2003, участок 2112, ...

На первом этаже расположены кухня-столовая, просторная гостиная с камином, отдельная ...

8
279.7 m²
700 000 € 2 503 €/m²

1 Küüni tee, Vääna, Harku vald, Harjumaa

Mõnus hoov. Bassein.Kasutusluba. Vahetuse võimalus

2 этажей, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

KLIENDIPÄEV 28.05.2026 KELL 17:00 - 19:00KLIENDIPÄEVA ERIPAKKUMINE -5000.- EUROT, KLIENDIPÄEV HIND 350000.- EUROT, MAJA TAVAHIND 355000.-EUROTKLIENDIPÄEVAL OSALEMISEKS VAJALIK EELNEV REGISTREERIMINE TELEFONI VÕI E-KIRJA TEEL Igale külastajale tagame privaatse majaga tutvumise aja.Müügile on tulnud 8-toaline maja ajaloolise Vääna mõisa naabruses. Maja sobib nii suurele perele kui ka erinevate põlvkondade ühiseks elamuks.Kinnistu, ...

8
429.5 m²
350 000 € 815 €/m²

Hoidla tee 4, Vaida piiril, Vaidasoo, Rae vald, Harjumaa

НОВЫЙ КАМЕННЫЙ ДОМ+2 УЧАСТКА+РАЗРЕШЕНИЕ НА БАНЮ

2 этажей, частная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2024, ...

ПРОДАЕТСЯ: НОВЫЙ КАПИТАЛЬНЫЙ ДОМ В ПРИВАТНОМ МЕСТЕ РЯДОМ С ВАЙДАПредлагаем к продаже ...

8
306.4 m²
227 000 € 741 €/m²

2 Männiku tee 15, Uusküla, Alutaguse vald, Ida-Virumaa

Продается дача на берегу Чудского озера, Uusküla

2 этажей, коробка с дверьми и окнами, нуждается в санремонте, год постройки 1982, ...

Продается дача у Чудского озера, Uusküla Уютная дача в живописной деревне Uusküla, ...

8
1456 m²
150 000 € 103 €/m²

2 Keraamika tn 19, Paikuse, Pärnu, Pärnumaa

Пайкузе (посёлок), город Пярну, уезд Пярну

2 этажей, частная собственность, деревянный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Общая информацияID: 8266869Состояние: готовоКомнат: 8Общая площадь: 226.1 м²Участок: ...

8
226 m²
197 000 € 872 €/m²

Vabaduse tänav 5, Järvakandi, Kehtna vald, Raplamaa

ЖИЛОЙ ДОМ НА ПРОДАЖУ В ГОРОДЕ ОЗЕРКИ!

Частная собственность, деревянный дом, нуждается в обновлении, год постройки 1946, ...

ЖИЛОЙ ДОМ НА ПРОДАЖУ В ГОРОДЕ ОЗЕРКИ!Продается многоквартирный дом в Ярваканди с очень ...

8
133.9 m²
47 000 € 351 €/m²

1 Tiitsu tee 5, Randvere, Viimsi vald, Harjumaa

2 этажей, обновлённый, год постройки 1928, участок 20000, индукция, душ, ванная, сауна, ...

ÜÜRILE ANDA – EKSKLUSIIVNE FUNKSTIILIS VILLA VIIMSIS Seal, kus meri kohtub arhitektuuriga ja aeg liigub omas rütmis, ootab üks Eesti erakordsemaid villasid oma uut pererahvast. MAJA Madalam, ajalooline osa on sulandatud uue julge arhitektuuriga, tulemuseks ajatu elegants, kus vana ja uus töötavad täiuslikus kooskõlas. Kokku on majas 8 tuba, millest 6 on magamistoad. Hoone on jaotatud kolmeks tiivaks, mis pakuvad privaatsust, ...

8
1160 m²
8 000 € 6.90 €/m²

1 Kiviaia tee 16, Kaberla, Kuusalu vald, Harjumaa

Unikaalne kinnistu, mida peab oma silmaga nägema!

2 этажей, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 2015, ...

Kliendipäeval külastus ainult eelregistreerimisega vähemalt 24h enne kliendipäeva algust. Kinnistul kaks elumaja! Hoole ja armastusega rajatud ning hoolitsetud kinnistul (3627 m²) on kaks elumaja, mida saab kasutada eraldi leibkondadele. Kinnistul on puuküttega saun kümblustünniga, panipaik ja grillimisala. Elumajadel on katusekatteks murukatus, mis on peamiselt kaetud kukeharjaga. See on looduslähedane lahendus, mis hoiab ...

8
295 m²
335 000 € 1 136 €/m²

1 Jaama, Jõgeva linn, Jõgeva vald, Jõgevamaa

MITMETE VÕIMALUSTEGA MAJA + ÜÜRIVOOG

2 этажей, частная собственность, деревянный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...

Müüa majaEsimesel korrusel on neli renoveerimata korterit - teostatud on lammutustööd, veetud vesi ja kanalisatsioon.Teisel korrusel on kolm korterit, mis on renoveeritud ja sisustatud.Maja kasutamisel on mitmeid võimalusi, mõned näited:1. Kasutada eramajana2. Kasutada esimest korrust majaosama elamiseks ja saada eraldi sissepääsuga teiselt korruselt üüritulu (700eur/kuus).3. kasutada üürimajana.Maja privaatne sisehoov on ümbritsetud ...

8
176.8 m²
114 900 € 650 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%