Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике! Заказать электронного агента
Найдено объектов 987
Отсортируй Начиная с более поздних Начиная с более ранних Цена начиная с дешевых Цена начиная с дорогих €/m2 начиная с дешевых €/m2 начиная с дорогих Минимальная площадь Максимальная площадь По комнатам Спуск по комнатам Показать карту
Müüa mitmekülgse kasutuspotentsiaaliga hoonestatud kinnistu!
Участок 3177, частная собственность, нуждается в обновлении, электрическое отопление, ...
Müüki on tulnud kahekorruseline hoone suletud netopinnaga 916,5 m², mis pakub laialdasi ...
разм…
916.5 m²
415 000 € 453 €/m²
Коммерческая площадь с отдельным входом и оборудованием в центре
Год постройки 2005, душ, тепловой насос, центральное отопление, кухня, возможность ...
Продается просторное коммерческое помещение в самом центре города с отдельным входом со ...
не н�…
410 m²
419 000 € 1 022 €/m²
Müüa rahavooga ärihoone Jõhvis
Участок 1954, этаж 1/2, квартирная собственность, каменный дом, обновлённый, год ...
Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...
День клиента: K 27.05 11:00-12:00
не н�…
2150 m²
420 000 € 195 €/m²
Pirita tee 20/4
Этаж 1/5, квартирная собственность, монолитный дом, новый, год постройки 2025, лифт, ...
Pirita tee 20/4
День клиента: N 28.05 13:00-15:00
бюро
179.3 m²
420 000 € 2 342 €/m²
Müüa ruumikas tänavatasandi äripind Toompea veerel!
Участок 2265, этаж 1/7, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...
Müüa 172 m² suurune esimese korruse äripind aadressil Suve tn 2, 2014. aastal Astlanda ...
бюро
172 m²
2 д назад
424 900 € 2 470 €/m²
Arenduseks sobiv hoonestatud kinnistu
Участок 30256
Müüa väga hea asukohaga arenduseks sobiv hoonestatud kinnistu Haapsalu kesklinnast 2 km ...
4385 m²
430 000 € 98.1 €/m²
SUURE POTENTSIAALIGA ÄRIPIND TALLINNA KESKLINNAS
Этаж 3/3, частная собственность, деревянный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...
MÜÜA MITMEKÜLGNE ÄRIPIND TALLINNA SÜDALINNAS – KAUPMEHE 8KORTER / ÄRIPINDMüüa suure ...
бюро…
190 m²
430 000 € 2 263 €/m²
Liivalaia tänav 30
Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...
Liivalaia tänav 30
обсл…
178.4 m²
430 000 € 2 410 €/m²
Престижное офисное помещение в Kadrioru Plaza
Этаж 3/9, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Kadrioru Plaza – это современный многофункциональный комплекс, завершённый в 2020 году, ...
бюро…
144 m²
430 416 € 2 989 €/m²
Müüa 8 korteriga arendusprojekt Rakvere külje all
Участок 7341, частная собственность, коробка с дверьми и окнами, нуждается в обновлении ...
Müügile on tulnud suurepärase potentsiaaliga arendusprojekt Kloodi külas, ...
разм…
713 m²
435 000 € 610 €/m²
Представительное коммерческое помещение в центре города!
Этаж 2/11, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2004, ...
Продаются представительские офисные помещения в здании Admirali, расположенном в ...
не н�…
191 m²
440 000 € 2 304 €/m²
Unikaalne, 5 meetriste lagedega loft Kadriorus
Участок 1143, этаж 3/4, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...
Müüki on tulnud ainulaadne loft-stiilis korter- äripind 5-meetriste lagedega ...
не н�…
107.7 m²
445 000 € 4 132 €/m²
Tule kliendipäevale 09.06.2026 kell 16.00-16.30!
Этаж 1/6, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...
Tutvumiseks vajalik eelregistreerumine: +*** *** ***** või l*********@u******.ee ...
бюро…
186.3 m²
446 000 € 2 394 €/m²
Угловая коммерческая площадь с лучшей видимостью
Этаж 1/6, квартирная собственность, панельный дом, новый, год постройки 2024, ...
Kоммерческая площадь в морском квартале Ноблесснер — дом Allveelaeva 4! КОММЕРЧЕСКОЕ ...
бюро…
99 m²
449 000 € 4 535 €/m²
Väga nähtav ärimaa Pirital
Участок 1037, этаж 1/1, каменный дом, нуждается в обновлении, год постройки 1982, ...
Kose tee ja Vabaõhutee ristmikul paiknev ärikinnistu pakub haruldast võimalust arendada ...
не н�…
491.1 m²
449 000 € 914 €/m²
Müüa hea asukoha ja juurdepääsuga lihatööstuse tööstuskompleks!
Участок 34400, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...
Müüa koos 2 kinnistut Taali (50301:001:0355) ja Printsu (50301:001:0356).Taali ...
скла…
2860 m²
449 000 € 157 €/m²
Участок 1292, этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, санремонт сделан, год ...
Müüa majutusärile orienteeruv hoone Otepää linnas. Müüki tuli alates 2003 aastast ...
не н�…
600 m²
1 д назад
449 000 € 748 €/m²
ALUSTA OMA TULUTOOVA ÄRIGA!
Год постройки 2015
MÜÜA UNIKAALNE RESTORANIKOMPLEKS – AINULT 28 KM TALLINNAST! Kui otsid ärivõimalust, ...
пита…
346 m²
450 000 € 1 301 €/m²
SUUR KINNISTU, KÕRGED LAED, 350A ELEKTER
Участок 15575, частная собственность, панельный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...
Müüa tootmis- ja laohoonete kompleks Nõo vallas – Nõo 28/30, Nõgiaru külaHaruldane ...
прои…
1368 m²
450 000 € 329 €/m²
Metsa tee 15
Участок 10901, частная собственность, в хорошем состоянии, год постройки 1980, тепловой ...
Metsa tee 15
не н�…
1243 m²
450 000 € 362 €/m²
Год постройки 1600, электричество
Eriline leid Vanalinnas – ajalooline hoone Nunne tänaval! Uue pakkumisena on turule tulnud unikaalne objekt Tallinna südames – Nunne 1-1A, millel on nii ajalooline väärtus kui arendusperspektiiv. Hoone andmed ja ehituslik potentsiaal: - Hoone rekonstrueerimise põhiprojekti järgi on ehitusalune pind 62,4 m² ning suletud netopind 160,7 m². - Korruselisus: 4 maapealset korrust + 1 keldrikorrus - Eraldi elektriliitumine ...
не н�…
160.7 m²
450 000 € 2 800 €/m²
Представительство в центре города!
Этаж 1/6, частная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2023, ...
Отличное расположение в центре города, проходное место.Отдельный личный ...
бюро…
120.7 m²
450 000 € 3 728 €/m²
MÜÜA TOOTMISHOONE KOOS SEADMETEGA TAEBLAS
Участок 6101, частная собственность, каменный дом, готов, год постройки 1988, твёрдое ...
Müüa Taebla alevikus, Taebla tööstusalal tootmishoone, mida hetkel kasutatakse ...
скла…
1768.4 m²
450 000 € 254 €/m²
Müüa hubane puhkemaja Kunda jōe kaldal
Участок 6781, частная собственность, готов, год постройки 1930, душ, сауна, ванная, ...
ERIHIND 450 000 EUR (TAVAHIND 649 000 EUR) Müüa eriline ja muljetavaldav puhke- ning ...
разм…
1482.1 m²
450 000 € 304 €/m²
Uskumatu investeerimisvõimalus
Этаж 2/3, год постройки 2022, гараж
Uskumatu investeerimisvõimalus!Kaks 4-toalist korterit 2. ja 3. korrusel ning äripind ...
бюро…
183.1 m²
455 000 € 2 485 €/m²
ПОПУЛЯРНЫЙ РЕСТОРАН - ОТЛИЧНАЯ ИНВЕСТИЦИЯ
Этаж 1/5, готовый, в среднем состоянии, год постройки 1957, душ, балкон 10 m², вход ...
Поступило на продажу коммерческое помещение, в котором расположен ресторан, известный ...
торг…
178.8 m²
457 000 € 2 556 €/m²
Solar Caravan Park koos talukompleksiga!
Участок 28931, частная собственность, деревянный дом, готовый, обновлённый, год ...
Müüa hästi toimiv ja kaunilt hooldatud turismitalu Pärnumaal, kus on rajatud ...
разм…
245 m²
458 000 € 1 869 €/m²
Kose südames kinnistu, koos rentnikuga
Участок 6145, частная собственность, ангар, в среднем состоянии, душ, тепловой насос, ...
Lao, tootmise pind Kose südames. 1000m2 angaarid + väike büroo 50m2. Soojak töömeestele ...
скла…
1000 m²
465 000 € 465 €/m²
Участок 2043, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 2008, душ, тепловой ...
Продажа 2-свойства в Lääne-Virumaa Вызу центре здания полностью отремонтированы в 2008 ...
пита…
462 m²
469 000 € 1 015 €/m²
Tallinna tänav 21
Участок 2532, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, центральная ...
Tallinna tänav 21
не н�…
431.5 m²
470 000 € 1 089 €/m²
Osta soovile vastav äripind uues hoones
Участок 14886, этаж 1/2, квартирная собственность, новый, год постройки 2027, душ, ...
Tänapäevased ja paindlikud lahendused erinevatele vajadustele! Ideaalne valik ...
бюро…
282 m²
470 094 € 1 667 €/m²
Külmhoone
Участок 2095, каменный дом, год постройки 1983
Külmhoone
не н�…
882.1 m²
471 105 € 534 €/m²
Külaliskorterid Kalarannas!
Этаж 1/5, квартирная собственность, панельный дом, готовый, новый, год постройки 2024, ...
Põhjamaise tunnetusega Kalaranna Kvartali esimene ehitusetapp on valminud ning tulekul ...
не н�…
87.4 m²
473 400 € 5 416 €/m²
Номер квартиры Этаж Комнат Общая площадь Цена
KASUTUSLUBA OLEMAS! KÄIBEMAKSU EI LISANDU!
Этаж 3/5, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Müüa nägusa tumedama sisedisainiga eksklusiivne loft-stiilis korter endise Zelluloosi ...
бюро
150.4 m²
479 000 € 3 185 €/m²
ASUKOHT, ASUKOHT JA VEEL KORD ASUKOHT!
Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 1940, центральное ...
Müüa butiik eksklusiivse asukohaga kesklinna-vanalinna piiril! Suurte vitriinakendega ...
не н�…
126 m²
480 000 € 3 810 €/m²
Uus moodne büroohoone linna südames
Этаж 5/6, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2020, центральное ...
Müüa büroopinnad modernses büroohoones “Büroo 31”. Pakkuda on erinevas suuruses ning ...
бюро…
133.5 m²
480 000 € 3 596 €/m²
Прекрасный вид на море и променад!
Этаж 4/8, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2017, ...
LAEV-КОРАБЛЬ это уникальный проект для особенных людей.Уже само местораспоположение ...
бюро…
214.8 m²
481 000 € 2 239 €/m²
ПРОСТОРНОЕ КОММЕРЧЕСКОЕ / ЖИЛОЕ ПОМЕЩЕНИЕ В ЦЕНТРЕ
Этаж 1/4, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки 1883, ...
ПРОДАЁТСЯ просторное коммерческое помещение / жилое пространствоTähtvere 4–1 – на ...
278.4 m²
485 000 € 1 742 €/m²
Этаж 9/12, квартирная собственность, панельный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...
Müüa avar, hästi planeeritud ja valgusküllane 4-toaline korteriomand kesklinnas, mis ...
бюро
104.9 m²
485 000 € 4 623 €/m²
FAHLE MAJAS ÄRIPIND!
Этаж 2/14, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Büroopind on väga maitseka sisekujundusega, kõrgete lagede ja paekiviseintega.Suurus ...
бюро…
206.5 m²
485 000 € 2 349 €/m²
MÕISTLIKUD HINNAPAKKUMISED OODATUD !!!
Участок 12786, частная собственность, каменный дом, готовый, тепловой насос, скважина, ...
Tuuleveski 8Endine lindla, põhjalikult uuendatud 2021 – 2024.a• Hoone mõõdud 72,5m # ...
прои…
3113.8 m²
489 000 € 157 €/m²
Narva kesklinna äripind turu soodsaima hinnaga!
Участок 2707, частная собственность, панельный дом, готовый, нуждается в обновлении, год ...
NÜÜD ON SELLELE OBJEKTILE OODATUD KA OSTJA PAKKUMISED! NARVA LINNAS KÕIGE SOODSAMA M2 ...
разм…
3385.3 m²
490 000 € 145 €/m²
Funktsionaalne Ärimaja Keila keskuses!
Участок 1164, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, ...
Müüa logistiliselt hea asukohaga ärihoone.Müügihinnale ei lisandu, ega sisaldu ...
бюро…
878.5 m²
490 000 € 558 €/m²
PARIM ASUKOHT. MED OTSTARBEGA HOONE
Участок 550, новый, год постройки 2025, Печное отопление, твёрдое топливо, отдельный ...
Tammepargi ÄRIHOONE on loodud pakkuma parimat tasakaalu keskse asukoha ja privaatsuse ...
не н�…
145 m²
490 000 € 3 379 €/m²
KOHE VABA! PAKU OMA HIND. KIIRMÜÜK!
Участок 14433, частная собственность, готовый, обновлённый, тепловой насос, твёрдое ...
Müüki on tulnud haruldane koheseks tootmise alustamiseks valmis tootmiskompleks ...
скла…
2400 m²
490 000 € 204 €/m²
Unikaalne, hinnatud, toimiv - Veski Külalistemaja!
Участок 3859, каменный дом, в хорошем состоянии, электрическое отопление, тепловой ...
Uut, särasilmset eestvedajat ootab lummav ning kõrgelt hinnatud Veski Külalistemaja - ...
разм…
325.1 m²
492 000 € 1 513 €/m²
ОФИС СВОБОДЕН СРАЗУ, УДОБНАЯ ЛОКАЦИЯ!
Продается современный просторный офис в здании Kadrioru Plaza. Автором здания является ...
бюро…
189.2 m²
492 000 € 2 600 €/m²
Vitriinakendega äripind Mustamäel, Sõpruse pst-l
Этаж 1/8, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Müüa väga hea nähtavusega 1. korruse äripind Mustamäel, Sõpruse pst ääres. Tegemist on ...
бюро…
255.6 m²
494 000 € 1 933 €/m²
HAESKA MÕIS / manor, kartano, herrgård /
Участок 46359, квартирная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год ...
HAESKA mõisa mainitakse esmakordselt 1560. aastal ja see kuulus algselt Haapsalu ...
разм…
798.8 m²
494 760 € 619 €/m²
Продаётся коммерческое здание в Йыхви
Участок 1565, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Продаётся коммерческое здание в Йыхви – офис, мастерская, торговая площадь, склад и ...
торг…
1000 m²
495 000 € 495 €/m²
Результатов на странице: 25 50 100