Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 988
Показать карту
Описание
Цель

Virbi tn 10, Laagna, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Äripind- Laagna tee ääres!

Участок 4843, этаж 1/16, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем ...

Teenindussaali ja laoruumiga äripind- Laagna tee ääres ! Müüa äripind suurusega 239,7 ...

торг…
239.7 m²
299 000 € 1 247 €/m²

Kärberi 18, Mustakivi, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

MÜÜA HEA NÄHTAVUSEGA ÄRIPIND LASNAMÄEL

Этаж 1/5, частная собственность, каменный дом, готовый, год постройки 1997, душ, Печное ...

Müüa äripind aadressil Kärberi 18, Lasnamäe keskel. Üldpind 224,4 m2, asub Kärberi ...

бюро…
224.4 m²
299 000 € 1 332 €/m²

Linda tn 15a, Jõhvi linn, Jõhvi vald, Ida-Virumaa

Производственное здание в отличном месте

Частная собственность, обновлённый, гараж, возможность варианта с мебелью, ...

Маклер: Мариаана МайерТел.: 566.44299Продаётся полностью реконструированное и в хорошем ...

бюро…
947 m²
299 000 € 316 €/m²

Kassisilma tn 9, Ränilinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

EELBRONEERING ON ALANUD

Этаж 1/2, год постройки 2026, Интернет, бесплатная парковка, витрины, отдельный вход, ...

Asukoht

Laoboks asub logistiliselt suurepärases asukohas planeeritavasse Kassisilma 9 ...

бюро…
153.8 m²
299 900 € 1 950 €/m²

Vesilennuki 24, Kalamaja, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Müüa toimiva restorani üürileping koos sisustusega!

Этаж 1/6, движимая вещь, каменный дом, обновлённый, год постройки 2023, центральное ...

Müüa valmis ja täielikult sisustatud restoraniäri väga hinnatud asukohas Noblessneri ...

торг…
116.6 m²
300 000 € 2 573 €/m²

Saunja, Lääne-Nigula vald, Läänemaa

Действующий бизнес - Бар, Ловля форели, банкеты!

Участок 23792, частная собственность, деревянный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Продается действующий бизнес – кафе-бар, ловля форели, организация ...

торг…
113 m²
300 000 € 2 655 €/m²

Jaama tn 167-3, Annelinn, Annelinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Vitriinakendega äripind äsjavalminud majas.

Участок 4587, этаж 1/7, квартирная собственность, панельный дом, готовый, новый, год ...

Uus hind kehtib kuni 31.05.2026!Vitriinakendega äripind äsjavalminud majas, Kivilinna ...

бюро…
143 m²
302 000 € 2 112 €/m²

Pähklimäe tn 3 / Salu tn 2, Maardu, Jõelähtme vald, Harjumaa

Отличная возможность.

Участок 1739, готовый, в хорошем состоянии, Интернет, паркет, мебель, электричество, ...

Продаётся коммерческая и производственная недвижимость в Маарду, район ...

бюро…
436.6 m²
310 000 € 710 €/m²

Lammi 8, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Kaasaegne ja avar äripind, koos rentnikuga!

Участок 9518, этаж 1/1, частная собственность, центральная вода, канализация, бесплатная ...

Müüa kaasaegne ja avar äripind, koos rentnikuga!Kogupind 190.7 m², Korteriomand, ...

бюро…
190.7 m²
310 000 € 1 626 €/m²

Pallasti tn 6-5, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Uus 3-toaline korter vaid 10 korteriga butiik uusarenduses

Этаж 2/4, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2027, душ, новый ...

*EELREGISTREERIMISEGA KLIENDIPÄEV NELJAPÄEVAL, 28.05. KELL 15:00 - 16:00* NB: ...

бюро…
74.7 m²
315 000 € 4 217 €/m²

Talli 10, Luunja, Luunja vald, Tartumaa

OSTA kaasaegsed tööruumid

Новый, год постройки 2023, ванная, бойлер, сауна, душ, туалет и ванная по отдельности, ...

обсл…
264 m²
316 800 € 1 200 €/m²

Riia mnt 273, Raeküla, Pärnu linn, Pärnu, Pärnumaa

Suurelt teelt nähtav ja parkimisega.

Участок 1563, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, бесплатная ...

Pakkumisel on ärihoone Pärnu linnas, elava liiklusega tänava ääres. Esimesel korrusel ...

бюро…
529.7 m²
319 000 € 602 €/m²

Tartu mnt 56, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Müüa üürivooga büroopind Tartu mnt 56 hoones!

Этаж 2/8, квартирная собственность, панельный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Objekt kaetud üürilepinguga 1000€ kuus. Kommunaale tasub üürilevõtja. NB! Üürilevõtja ...

бюро…
94.6 m²
320 000 € 3 383 €/m²

Nõo 28, Nõgiaru, Nõo vald, Tartumaa

SUUR KINNISTU, KÕRGED LAED, 250A ELEKTER

Участок 7000, частная собственность, готовый, в среднем состоянии, год постройки 1996, ...

Müüa tootmis- ja laohoone endine kooresöödahoidla Nõo vallas – Nõo 28, Nõgiaru ...

скла…
1368 m²
328 000 € 240 €/m²

Juhkentali tn 14, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

TULE VAATAMA JA KÜSI JAANIPÄEVA SOODUSPAKKUMIST!

Участок 1626, этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки ...

NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...

не н�…
69.6 m²
330 000 € 4 741 €/m²

Narva mnt 13, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Коммерческая площадь на продажу в центре города!

Этаж 2/5, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1997, центральное отопление, ...

Коммерческая площадь на продажу в центре городаПредлагается к продаже функциональная ...

бюро…
138 m²
335 000 € 2 428 €/m²

Krulli 10, Kalamaja, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

НОВОЕ!Престижное расположение для вашего бизнеса в Volta!

Этаж 1/12, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2027, отопление ...

Начните или расширьте свой бизнес в квартале Volta! Общая площадь: 76 м² / ...

торг…
76 m²
337 000 € 4 434 €/m²

Karja tn 6, Haapsalu linn, Haapsalu, Läänemaa

Unista suurelt– tegutse Haapsalus vanalinnas!

Этаж 1/3, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки 1687, ...

Meeldiv uudis ettevõtjatele ja aktiivsetele tegijatele!Kui oled otsinud oma äri jaoks ...

торг…
105.7 m²
339 000 € 3 207 €/m²

Pärnu mnt 31, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Moderne büroohoone linna südames

Этаж 2/6, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2020, ...

Www.büroo31.eeMüüa büroopind modernses büroohoones “Büroo 31”. Pakkuda on erinevas ...

бюро…
101.5 m²
340 000 € 3 350 €/m²

Pikk tn 21c, Võru, Võrumaa

Tootmishoone Võru linnas!

Участок 5280, частная собственность, готов, год постройки 1963, твёрдое топливо, ...

Müüa Võru linnas Pikal tänaval puidutöökojana kasutuses olev tootmishoone.Hoone sobib ...

скла…
1876.9 m²
340 000 € 181 €/m²

Soorinna, Kuusalu vald, Harjumaa

Müüa rahavoo objekt Kuusalus arendusvõimalustega.

Участок 25537, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки ...

Müüa rahavoo objekt Kuusalu vallas Soorinna külas + samal kinnistul ...

скла…
3337.5 m²
349 000 € 105 €/m²

Poordi tn 1, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

СОВРЕМЕННЫЙ ОФИС В ЦЕНТРЕ ГОРОДА

Этаж 2/6, квартирная собственность, новый, год постройки 2017, центральное отопление, ...

Продается просторное офисное помещение в бизнес-центре Porto FrancoПредлагаем ...

бюро…
96 m²
349 000 € 3 635 €/m²

Tehnopargi tee 9-34, Tõrvandi, Kambja vald, Tartumaa

Suur laopind hea ligipääsuga - boxid.ee

Новый, год постройки 2025, газовое отопление, гараж, электричество, отдельный вход, ...

Ülenurme tehnopargis Tõrvandis on valmimas kaasaegne, funktsionaalne ning hästi ...

скла…
300.6 m²
349 900 € 1 164 €/m²

Pirita tee 28a, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Spordisaal koos inventariga.

Этаж 1/12, год постройки 2008

Продается коммерческое помещение, в настоящее время в нем находится тренажерный зал. ...

182.6 m²
350 000 € 1 917 €/m²

Lasteaia 2, Loksa, Harjumaa

MÜÜA ÄRIPIND

Участок 8445, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, год ...

Loksa kesklinnas müüa hoonestatud ärimaa kinnistu. Ligipääs väga hea. Piisavalt ...

бюро…
932 m²
350 000 € 376 €/m²

1 Põldmäe tee 12, Vatsla, Saue vald, Harjumaa

Müüa laopind

Участок 4893, этаж 1/1, частная собственность, ангар, готовый, в среднем состоянии, душ, ...

Kinnistul asub kontoripind (kütteta hetkel) ja laopind. Ladu 516 m2 ja kontor 127 m2Laopinnale on tellitud uued uksed. Kinnistule on tellitud uus elektriliitumine 32A ja vesi. Äripind on vaba koheseks kasutamiseks. Ladu on seest tühi, kontor on seest tühi. Kinnistule paigaldadakse uus puurkaev. Ladu on võimalik ka üürida. Üürihind on 1600 eurot.

бюро…
643 m²
350 000 € 544 €/m²

Kose-Uuemõisa-Krei tee, Krei, Kose vald, Harjumaa

Мы продаем производственное или складское здание в районе Косе.

Участок 12465, 1. этаж, частная собственность, каменный дом, год постройки 2003, ...

Большое производственное здание для продажи в деревне Krei в муниципалитете Косе, ...

прои…
574 m²
350 000 € 610 €/m²

Lai 30, Rakvere, Lääne-Virumaa

Müüa arendusprojekt Rakvere südalinnas

Участок 3187, частная собственность, готов

ERIHIND 350 000 EUR (TAVAHIND 550 000 EUR) Suurepärane investeerimisvõimalus Rakvere ...

не н�…
877.8 m²
350 000 € 399 €/m²

Metsa tee 6, Roosna-Alliku, Paide, Järvamaa

Metsa tee 6

Участок 255932, частная собственность, в хорошем состоянии, электрическое отопление, ...

Metsa tee 6

скла…
1195 m²
350 000 € 293 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%