Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике! Заказать электронного агента
Найдено объектов 986
Отсортируй Начиная с более поздних Начиная с более ранних Цена начиная с дешевых Цена начиная с дорогих €/m2 начиная с дешевых €/m2 начиная с дорогих Минимальная площадь Максимальная площадь По комнатам Спуск по комнатам Показать карту
Edukalt toimiv toitlustuspaviljon !
Готовый, тепловой насос, кухня, холодильник, Интернет, витрины, вход с улицы, бесплатная ...
MÜÜA pikaajaliselt ja edukalt toimiv toitlustuspaviljon koos pikaajalise üürilepinguga ...
пита…
24 m²
38 000 € 1 583 €/m²
Участок 1894, квартирная собственность, каменный дом, обновлённый, год постройки 2002 ...
Veeriku piirkonnas Ilmatsalu tänaval müüa keldrikorrusel asuv laoruum. Ruumi üldpind ...
не н�…
92.8 m²
38 000 € 409 €/m²
MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS
Участок 5437, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2025, тепловой ...
Kesk tee 30 laod on 2026. aasta kevadel Jüri Tehnopargis valmiv laokompleks, mis pakub ...
бюро…
17.9 m²
38 900 € 2 173 €/m²
Sinu uus ettevõtmine heas asukohas
Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки ...
Hoone ehitusaasta: 1992 Asukoht: Valga linn, Pärna pst 3 Suurus: 181,9 m² ...
торг…
181.9 m²
39 000 € 214 €/m²
MÜÜA ÄRIMAA TAMSALU KESKLINNAS
Участок 1509, частная собственность, деревянный дом, нуждается в санремонте, год ...
MÜÜA HOONESTATUD KINNISTU TAMSALU KESKLINNAS – SUUREPÄRASE ÜHENDUSEGA!Asukoht: Tamsalu, ...
не н�…
134 m²
39 000 € 291 €/m²
LADU, TOOTMINE, TÖÖKODA, GARAAZ.
Участок 667, частная собственность, год постройки 1959, электричество ...
Müüa kinnistu Roosi tänaval. Kinnistu suurus on 667 m2. Kinnistu on hoonestatud. ...
обсл…
164 m²
39 900 € 243 €/m²
MÜÜA TOIMIV PIZZA KIOSK KOOS ETTEVÕTTEGA
Год постройки 1997, тепловой насос, кухня, холодильник, Интернет, электричество, ...
Müüakse Õismäel, Karikakra peatuses asuv „Oldstyle Pizza” kiosk koos ettevõttega. ...
торг…
26 m²
40 000 € 1 538 €/m²
Majutushoone kanuupealinna! Jõepiir!
Частная собственность, каменный дом, год постройки 1979, центральная вода, вода, ...
Müüa Põlvamaal Räpina vallas Leevi külas endine kooli ühiselamuhoone.Kinnistul veel ...
разм…
1097.2 m²
40 000 € 36.5 €/m²
MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS
бюро…
19 m²
41 900 € 2 205 €/m²
Müüa äripind Paide kesklinnas!
Участок 170, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, Печное ...
Otsid äripinda, mis peab kindlasti asuma Keskväljaku ääres? See pakkumine on siis just ...
не н�…
82 m²
42 000 € 512 €/m²
Tööstuse tee 2
Участок 3961, этаж 1/3, совладение, в среднем состоянии, год постройки 1885, ...
Tööstuse tee 2
разм…
45 m²
43 000 € 956 €/m²
Mõigu tehnopargis äripind
Этаж 2/2, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2024, душ, газовое ...
Müüa büroopind Helgi Ladudes – Heli tee 14, büroo A03Hinnale lisandub käibemaks!Hoone ...
бюро
24.9 m²
43 900 € 1 763 €/m²
Loomakasvatushoone Läänerannas Hõbesalu külas
Участок 5700, частная собственность, каменный дом, год постройки 1972, электричество, ...
Pärnumaal Lääneranna valla Hõbesalu külas pakkuda varasemalt loomakasvatushoonena ...
прои…
692.6 m²
44 000 € 63.5 €/m²
Investeerimisvõimalus merehuvilisele
Участок 38800, готовый, Интернет, электричество, вода, охранник, дороги в среднем ...
Pakkumisele on tulnud 20% Kurkse sadam OÜ'st ja Kurkse KV OÜ'st. Sadam asub ...
торг…
38800 m²
45 000 € 1.16 €/m²
Müüa veetorn Lihulas!
Участок 729, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, вода ...
Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...
не н�…
45 000 €
Kalevi tänav 4
Участок 1484, квартирная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки ...
Kalevi tänav 4
не н�…
57.1 m²
46 550 € 815 €/m²
НОВАЯ ЦЕНА!
Частная собственность, обновлённый, год постройки 1990, центральное отопление, Интернет, ...
В микрорайоне г. Силламяэ продается коммерческое помещение, общей площадью 49.8 м2, ...
бюро…
49.8 m²
47 900 € 962 €/m²
MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS
бюро…
23.1 m²
48 900 € 2 117 €/m²
MÜÜA VÄGA HEA ASUKOHAGA BÜROO Mõigu Tehnopargis
Участок 6072, этаж 2/2, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, душ, ...
Kasuta suurepärast võimalust OSTA isiklik äripind 2026. aastal valmivas Radari 7 ...
бюро
29 m²
49 000 € 1 690 €/m²
Продаётся премиального салона красоты в центре
Договор аренды, готовый, в хорошем состоянии, центральное отопление, кухня, холодильник, ...
Готовый и прибыльный бизнесПродаётся успешно работающий салон красоты премиум-класса в ...
104 m²
49 000 € 471 €/m²
Коммерческое помещение со стабильным доходом.
Этаж 1/2, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1951, душ, паркет, ...
Предлагаем купить коммерческое помещение с действующим арендатором, который успешно ...
бюро…
73.5 m²
49 000 € 667 €/m²
Недорогое коммерческое здание в центре Кохтла-Ярве
Участок 2790, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, ...
Недорогое офисное здание в центре Кохтла-Ярве. Бывшая городская аптека. Здание должно ...
бюро
1217.2 m²
49 000 € 40.3 €/m²
НЕВЕРОЯТНАЯ БИЗНЕС ПЛОЩАДЬ В СЕРДЦЕ ЛАСНАМЯЕ
Квартирная собственность, готовый, нуждается в санремонте, год постройки 1954, ...
Поступило в продажу очень перпективное бизнес помещение по невероятной цене площадью 62 ...
бюро…
80.5 m²
49 600 € 616 €/m²
Hea hinnaga Laohoone Koongas!
Участок 6132, год постройки 1973, электричество, дороги в хорошем состоянии, находится в ...
Endine ait-veski, ehitatud 1973.aastal, paikneb kõrvuti teiste tootmis- ja ...
939.7 m²
49 890 € 53.1 €/m²
Müüa hea tootlusega äripind
Этаж 2/2, квартирная собственность, панельный дом, готовый, новый, год постройки 2024, ...
Müüa büroopind Helgi Ladudes – Heli tee 14, büroo A02Hoone ja keskkonna ...
бюро…
28.9 m²
49 900 € 1 727 €/m²
ПРОДАЕМ НОВОЕ ПОМЕЩЕНИЕ В КОХИЛЕ!
Квартирная собственность, каменный дом, год постройки 2023, Тепловой насос воздух-вода, ...
ПРОДАЕМ НОВОЕ ПОМЕЩЕНИЕ В КОХИЛЕ!B-энергетический ярлык!Цена включает НДС!В здании 8 ...
бюро
30.1 m²
50 000 € 1 661 €/m²
HEA INVESTEERING!
Этаж 4/4, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, душ, ...
Uut omanikku ootab ilus stuudiokorter Mustamäel, Laki tänaval. 1-toaline stuudiokorter on üldpinnaga 13,9 m2. Korter sobib nii elu- kui töökeskkonnaks. Ruumide planeering ja sisekujundus on loodud olema paindlik ja mugandatav vastavalt kasutusotstarbele. NB! Müügihinnale lisandub käibemaks. Kui ostjaks on käibemaksukohuslasest osaühing, siis võimalik pöördmaksustamine ja tehingus käibemaksu ei tasuta. KORTER Kõrgete lagedega korter on ...
бюро…
13.9 m²
50 725 € 3 649 €/m²
Новая цена, Продаётся офисное здание в центре Нарвы
Участок 1400, этаж 1/2, частная собственность, деревянный дом, нуждается в обновлении, ...
Общая площадь 416 m² бесплатная парковка Окрестность: дороги с покрытием, находится в ...
бюро
416 m²
53 000 € 127 €/m²
Endine kauplusehoone Leevakul
Участок 1634, каменный дом, год постройки 1990, центральное отопление, твёрдое топливо, ...
Müüa hiljuti suletud kauplusehoone.Kõik veel toimib, kuid vajab kaasajastamist.Väärtust ...
торг…
196.6 m²
53 000 € 270 €/m²
AUTODE JA JALGRATASTE ERAPARKLA!
Участок 746
AINULAADNE PAKKUMINE!Pane maatükk tulu teenima: väljastatud projekteerimistingimused ...
746 m²
55 000 € 73.7 €/m²
Ruumikas lao-ja tootmispind Kaaveres
Участок 8063, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, год ...
Hea tegus inimene ja agar ettevõtja!Kas oled otsinud kohta kuhu investeerida?Kas otsid ...
скла…
838.2 m²
55 000 € 65.6 €/m²
Suure krundiga lao- ja tootmishoone
Участок 17613, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, год ...
скла…
768.4 m²
55 000 € 71.6 €/m²
MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS
бюро…
26.9 m²
55 900 € 2 078 €/m²
MÜÜA VÄGA HEA ASUKOHAGA BÜROO MÕIGU TEHNOPARGIS
бюро
34.1 m²
57 000 € 1 672 €/m²
Müüa toimiva salongi üürileping koos sisustusega
Этаж 2/2, год постройки 1998, кухня, кондиционер, витрины, мебель, комнаты ...
Продаётся действующий салон красоты с бессрочным договором аренды, расположенный в ...
торг…
122.7 m²
58 770 € 479 €/m²
Продается старинный амбарный комплекс в деревне Нейтла, Ярваский
Участок 20479, частная собственность
Продается старинный амбарный комплекс в деревне Нейтла, Ярваский уезд.На участке ...
прои…
4070.8 m²
59 000 € 14.5 €/m²
Unikaalse hoonestusega maatükk
Участок 19842, частная собственность, каменный дом, коробка с дверьми и окнами, ...
Uut omanikku ootab endine Männamaa Algkool-Lasteaia kinnistu. Kinnistul on täielikult renoveerimist vajav ca 1000 m2 korralike kiviseintega koolihoone. Sotsiaalmaa., ühiskondlike ehitiste maa. Sobib teenuse pakkumine alaliseks või ajutiseks elamiseks (sh ärilisel või sotsiaalse eesmärgil) Näiteks võib kinnistule rajada hooldekodu, tugikeskuse, päevahoiu, haridusasutuse, majutusasutus jne. Elektriliitumine 80A.Tsentraalvee ja ...
бюро…
1079 m²
59 000 € 54.7 €/m²
Pakume müügiks tegutsevat pizza restorani
Участок 40, этаж 1/3, готовый, обновлённый, год постройки 1994, душ, центральное ...
Lühike ülevaade:Vorm: restoran / pitsabaarAsukoht: Sanatooriumi 8, NõmmeJuriidiline ...
обсл…
120 m²
59 000 € 492 €/m²
HEA HINNAGA TÖÖSTUHOONE
Участок 632, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, год постройки ...
Müüa endise vabriku mehhaanikahoone. Vana tellisseintega hoone kahel korrusel on 253,7 ...
обсл…
233.7 m²
59 000 € 252 €/m²
Laoboksid 18,6 - 300 m2 - boxid.ee
Новый, год постройки 2025, тепловой насос, электрическое отопление, электричество, ...
Ülenurme tehnopargis Tõrvandis on valmimas kaasaegne, funktsionaalne ning hästi ...
скла…
49.2 m²
59 040 € 1 200 €/m²
HEA LIGIPÄÄSUGA GARAAŽIBOKS
Этаж 1/1, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2023, электрическое ...
Kiiresti arenevas Reola Tööstuspargis on valminud ärihoone, kus on veel pakkuda erineva ...
торг…
47.6 m²
59 500 € 1 250 €/m²
Tootmismaa koos kahe viilhalliga!
Участок 12300, частная собственность, ангар, готовый, электричество, дороги в хорошем ...
Müüa avar tootmiskinnistu Mikitamäel, kaunil Setomaal!Suurepärane võimalus ettevõtjale või investorile – müügile on tulnud 12300 m² tootmismaa sihtotstarbega kinnistu, millel paiknevad kaks suurt viilhalli pindaladega 358,4 m² ja 360 m². Elektriliitumine 3x64A.Hooned on vastupidavate metallkonstruktsioonidega ning sobivad suurepäraselt tootmiseks, ladustamiseks või erinevateks majandustegevusteks. Hetkel on angaarides kasutusel ...
торг…
718.4 m²
60 000 € 83.5 €/m²
1,5ha suurune tootmismaa krunt Pöide kiriku kõrval
Участок 15086, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, год ...
Müüa mitmete võimaluste ja ideede realiseerimiseks 1,5ha suurune hoonestatud tootmismaa ...
не н�…
645.5 m²
60 000 € 93 €/m²
Büroopind köögiga
Этаж 2/2, новый, год постройки 2024, душ, тепловой насос, газовое отопление, кухня, ...
Müüa büroopind Helgi Ladudes – Heli tee 14, büroo A01Hoone ja keskkonna ...
бюро
38.1 m²
60 900 € 1 598 €/m²
Pottula tee 16
Участок 7798, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки 1978, промышленное ...
Pottula tee 16
прои…
1071.5 m²
61 500 € 57.4 €/m²
LAIENE ENDA ÄRIGA TLELLISKIVISSE!
Этаж 1/2, в хорошем состоянии, Интернет, возможность варианта с мебелью, терасса, ...
Tule, tutvusta ja paku enda tooteid ning teenuseid keset tõelist kultuurimekat, ...
пита…
48 m²
62 000 € 1 292 €/m²
Хорошее предложение!
Год постройки 2000, тепловой насос, Интернет, электричество, отдельный вход, возможность ...
Продается коммерческое помещение в Йыхви, общая площадь 108,9 м2, кадастров номер ...
108.9 m²
62 000 € 569 €/m²
UUS! Praktilised laoboksid Vahi Äripargis
Этаж 1/1, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, тепловой насос, ...
Uued moodsad laoboksid | Vahi Äripark | Vahi tee 19/1 | Boks 1Vahi Äriparki rajatakse ...
скла…
50 m²
62 000 € 1 240 €/m²
Отличный инвестиционный объект!
Этаж -2/16, квартирная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2017, ...
Продаётся помещение на нижнем этаже жилого дома.Расположено на - 2 этаже ...
бюро…
62.8 m²
63 000 € 1 003 €/m²
Äripind Jõõpre külas
Этаж 1/2, квартирная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, год постройки ...
торг…
390.3 m²
65 000 € 167 €/m²
Результатов на странице: 25 50 100