Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 986
Показать карту
Описание
Цель

Vasara 50, Ropka, Tartu, Tartumaa

Этаж 4/4, квартирная собственность, год постройки 2007 ...

Müüa mugava asukohaga büroopind rahulikus Ropka tööstuspiirkonna ärihoones. Tööruum ...

бюро
44.6 m²
81 500 € 1 827 €/m²

Jalaka tn 40, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Ilusalong koos varustusega!

Участок 3428, этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...

Valmis ilusalong – varustatud, renoveeritud ja madalate kõrvalkuludega!Otsid võimalust ...

обсл…
37.4 m²
82 000 € 2 193 €/m²

Kesk tee 30-23, Aaviku, Rae vald, Harjumaa

MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS

Участок 5437, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2025, тепловой ...

Kesk tee 30 laod on 2026. aasta kevadel Jüri Tehnopargis valmiv laokompleks, mis pakub ...

бюро…
46.7 m²
82 900 € 1 775 €/m²

Eskadrilli tn 2-5, Raadi, Tartu vald, Tartumaa

Ehitus on alanud, küsi pakkumist!

Участок 2116, этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки ...

1-toaline korter, mis on arvel äripinnana ja kasutatav nii rendikorterina, elamiseks ...

бюро…
28.1 m²
85 000 € 3 025 €/m²

Räpina mnt 13/2, Võru, Võrumaa

GARAAZ, KOOS ABIRUUMI JA ASFALTPLATSIGA.

Участок 580, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, душ, тепловой ...

Heas korras garaaz on pindalaga 76 m2. Garaazi juurde kuulub ka abiruum pindalaga 38 ...

не н�…
118 m²
85 000 € 720 €/m²

Eskadrilli tn 2-2, Raadi, Tartu vald, Tartumaa

Suvel valmivad korterid, küsi pakkumist!

бюро…
28.1 m²
86 000 € 3 061 €/m²

Narva mnt 3, Jõhvi linn, Jõhvi vald, Ida-Virumaa

Готовое коммерческое помещение в центре Jõhvi

Этаж 1/4, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки 1962, центральное отопление, ...

Продаётся коммерческое помещение по адресу Narva mnt 3, Jõhvi — действующий магазин ...

торг…
202 m²
89 000 € 441 €/m²

Raasiku tee 1, Peningi, Raasiku vald, Harjumaa

Магазин-кафе или что-то еще!

Участок 1690, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, год ...

Peningi Kauplus,построенный в 70-х годах, после непродолжительного перерыва вновь ...

торг…
203.5 m²
89 000 € 437 €/m²

Rakvere mnt 17, Selja küla, Selja, Tori vald, Pärnumaa

UUS HIND! Büroohoone või kahepere elamu.

Участок 12474, этаж 1/1, частная собственность, деревянный дом, готовый, в хорошем ...

Selja külas asuvas büroohoones on 12 eraldi kabinetti. Maxi-Priit projekti alusel ...

199 m²
89 000 € 447 €/m²

Lao tee 3, Tõrvandi, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Uued laoboksid Tõrvandi tehnopargis! laotee3.ee

Участок 5923, квартирная собственность, панельный дом, новый, год постройки 2026, ...

Tõrvandi Tehnopargis valmivad juunis uued laoboksid suurusega 54,1–75,2 m². Boksid ...

скла…
75.2 m²
89 900 € 1 195 €/m²

1 Võidu prospekt 15, Narva, Ida-Virumaa

Участок 3533, этаж 1/5, квартирная собственность, обновлённый, год постройки 1965, ...

Продается коммерческое помещение. Площадью 341,3 м2. 1. этаж, отдельный вход, эстакады ...

торг…
341.3 m²
89 900 € 263 €/m²

1 Ellamaa, Saue vald, Harjumaa

Müüa tootmismaa koos kontori ja garaažidega!

Участок 2300, частная собственность, каменный дом, коробка с дверьми и окнами, ...

Müüa tootmismaa koos kontori-, garaaži- ja laohoonetegaKogupind: 655 m²Krundi pindala: ...

скла…
655 m²
89 999 € 137 €/m²

Kastani pst 15, Rakvere, Lääne-Virumaa

1. korruse korter/teeninduspind/majutusruum/kontor

Этаж 1/2, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2025, балкон ...

Ühetoaline korter suurusega 25,1 m2 asub hoone esimesel korrusel, millele lisandub ...

бюро…
25.1 m²
93 900 € 3 741 €/m²

Puiestee põik 2b, Rõngu, Elva vald, Tartumaa

UUS HIND - mitme võimaliku otstarbega ruumid Rõngu alevikus

Участок 472, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, готов, год постройки 1980, ...

Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...

не н�…
200.8 m²
95 000 € 473 €/m²

Võru tn 54, Karlova, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Privaatse sissepääsuga äripind Karlovas!

Этаж 1/2, квартирная собственность, деревянный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...

Müüa 2-toaline äripind renoveeritud puitmajas Karlovas!MAJA1940. aastal ehitatud hoone ...

бюро
41.1 m²
96 000 € 2 336 €/m²

Punane tn 14a, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Бесплатная парковка. Круглосуточный доступ.

Этаж 4/6, квартирная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2005, ...

Уютный кабинет 41 м2 с панорамным видом на 4-м этаже здания. Есть лифт, в который ...

бюро…
44 m²
96 500 € 2 193 €/m²

Uus-Sadama tn 21, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

VÄGA HEA ASUKOHT! PARKIMISKOHT MAJA ALL!

Этаж 2/4, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...

MÜÜA ÄRIPIND TALLINNA KESKLINNAS, D-TERMINALI VAHETUS LÄHDUSES!RUUMID ON VÄLJA ÜÜRITUD ...

бюро…
51 m²
96 640 € 1 895 €/m²

Ehitajate tn 120b, Järve, Kohtla-Järve, Ida-Virumaa

Участок 3153, этаж 1/1, ангар, готовый, в хорошем состоянии, электричество, огорожен ...

Продаётся действующее предприятие укомплектованное оборудованием для изготовления ...

прои…
378 m²
97 000 € 257 €/m²

2 Tänassilma, Viljandi vald, Viljandimaa

Müüa tehasehoone 7383 m² krundiga Tänassilma külas

Участок 7383, частная собственность, готовый, нуждается в обновлении, год постройки ...

Müüa tehasehoone Tänassilma külas Viljandi maakonnas.Kaasajastamist vajav 2 maapealse ...

скла…
805.8 m²
98 000 € 122 €/m²

1 ENDLA 58, Lille, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Hea nähtavusega äripind üürilepinguga

Этаж 1/2, готовый, обновлённый, газовое отопление, вход с улицы, вода, витрины, ...

Müüa äripind suure vitriinakna ja eraldi sissepääsuga Endla tänavalt. Tallinna Kristiine Keskuse vahetusläheduses on müügile tulnud renoveeritud 40,4 m² äripind, mis sobib nii esindusruumiks, bürooks kui ka teenindusettevõtte tarbeks. Äripind on väljaüüritud tähtajatu üürilepinguga (üüritulu ca 550 eur+kõrvalkulud).Peamised eelised:* Eraldi sissepääs otse Endla tänavalt + võimalus siseneda ka maja hoovist.* Suur vitriinaklaasiga ...

бюро…
40.4 m²
99 000 € 2 451 €/m²

Tartu tn 31, Võru, Võrumaa

INVESTEERI ÜÜRITOOTLUSEGA KINNISVARASSE

Участок 1783, этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в среднем ...

Müüa äripind kehtiva üürilepinguga Võru linnas.Võru linn, Tartu tänav – suurepärase ...

торг…
113 m²
99 000 € 876 €/m²

Lauda, Tõrise, Saaremaa vald, Saaremaa

Специальное предложение, которое поможет воплотить ваши мечты и

Участок 22993, год постройки 1985

ПРОДАЕТСЯ: ЗДАНИЕ ДОМА с прекрасными возможностями в деревне Тырисе, провинция ...

прои…
736.5 m²
99 000 € 134 €/m²

Tallinna mnt 2/1, Võru, Võrumaa

LADU, TOOTMINE, TÖÖKODA, GARAAZ

Участок 1185, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки ...

Müüa endise jalatsivabriku territooriumil olev hoonestatud kinnistu.Kinnistu suurus on ...

не н�…
404.7 m²
99 000 € 245 €/m²

1 Viljandi mnt 14, Kiisa, Saku vald, Harjumaa

Hea asukoha ja võimalustega krunt.

Участок 1204, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, душ, сауна, ...

Müügile on tulnud elamumaa (1204m2) logistiliselt suurepärase asukohaga rohelises ja turvalises Kiisa alevikus.Krundil on abihoone (ehitusaluse pinnaga 100m2), kus asub puukuur, saun koos wc/duširuumiga ja sahver/kelder. Abihoone on saanud uue katuse ja terrassiuksed .Uuel omanikul on võimalus abihoone ehitada ümber ärihooneks (toitlustus, majutus, kaubandus, teenused, hobindus jms.) Krundile võimalik ehitada lisahoone, ehitusaluse ...

торг…
100 m²
99 000 € 990 €/m²

Tallinna mnt 3, Põltsamaa linn, Põltsamaa vald, Jõgevamaa

Ärikrunt Põltsamaa ordulinnuse ja Põltsamaa jõe ligidal

Участок 3038, каменный дом, год постройки 1980, электричество, вода, бесплатная парковка ...

не н�…
816 m²
99 900 € 122 €/m²

Päevalille tn 6, Hea pakkumine, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

СУПЕР ПРЕДЛОЖЕНИЕ- 10 000 ЕВРО ДЕЙСТВУЕТ ДО 15.06

Этаж 1/18, новый, год постройки 2022, центральное отопление, Интернет, электричество, ...

Выгодное предложение для инвестора! Готовое коммерческое помещение под салон/кабинет с ...

бюро…
23.8 m²
99 900 € 4 197 €/m²

1 Nurga tee 3, Mammaste, Põlva vald, Põlvamaa

Köetav tootmispind Põlva külje all. Elekter 100A.

Участок 1443, частная собственность, ангар, готовый, в среднем состоянии, год постройки ...

Müüa hea juurdepääsuga kaarhall Põlva vahetus läheduses. Hoone on osaliselt ...

скла…
432 m²
104 000 € 241 €/m²

Riia mnt 73-1, Kesklinn, Pärnu, Pärnumaa

Riia mnt 73

Участок 2935, этаж 1/3, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, душ, ...

Riia mnt 73

обсл…
29.8 m²
104 300 € 3 500 €/m²

Lossi tn 28, Viljandi, Viljandimaa

Viljandiäripinnad.ee

Этаж 1/4, квартирная собственность, в среднем состоянии, год постройки 1998, Печное ...

Müüa esimese korruse äripin, millel on tänavalt kaks sissepääsu ja üks sissepääs hoovi ...

68 m²
104 500 € 1 537 €/m²

1 Talli tn 3, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Suurepärane investeerimiskorter Kristiines

Этаж 1/7, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2025, душ, отдельный ...

*Квартира готова к немедленному заселению!*Новый 1-комнатный апартамент*Цена 108 790€, к которой добавляется НДС 24%, который можно вернуть при покупке через компанию*В этом же проекте также продаются различные 2- и 3-комнатные квартиры, уточняйте подробнее!*По желанию за дополнительную плату возможны дизайнерская кухня и гардеробы!КВАРТИРАКвартира расположена на высоком 1-м этаже 7-этажного дома. У квартиры отдельный вход.Общая ...

26.1 m²
108 790 € 4 168 €/m²

Kaupmehe tn 2, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa (Забронировано)

Soklikorruse äripind, sobib salongiks ja ka eluruumiks

Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 1934, центральное ...

Продается коммерческое помещение, расположенное на цокольном этаже по адресу Kaupmehe ...

не н�…
41.8 m²
109 000 € 2 608 €/m²

Jaama tn 76, Jaamamõisa, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

VÕIMALIK OSTA KOOS PARKIMISKOHAGA!

Этаж 2/2, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, ...

Müüa suurepärase asukohaga äripind Jaama tn 76 ärihoones!Äripind asub logistiliselt ...

бюро…
48.4 m²
109 000 € 2 252 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%