Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике! Заказать электронного агента
Найдено объектов 985
Отсортируй Начиная с более поздних Начиная с более ранних Цена начиная с дешевых Цена начиная с дорогих €/m2 начиная с дешевых €/m2 начиная с дорогих Минимальная площадь Максимальная площадь По комнатам Спуск по комнатам Показать карту
Этаж 1/4, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1937, душ, электрическое ...
Müügil on funktsionaalne ja mitmekülgsete kasutusvõimalustega mitteeluruum aadressil Kungla tn 1, Tallinnas. Tegemist on eraldi sissepääsuga pinnaga, mis sobib ideaalselt toitlustusettevõtte, koolituste, ürituste korraldamise või muu teenindusettevõtte alustamiseks.Ruum asub hoones, mille arhitekt on Boris Tšernov – tema loomingut iseloomustab praktiline ja läbimõeldud arhitektuur, mis toetab hästi ka äripindade funktsionaalsust.Ruum ...
бюро…
33 m²
135 000 € 4 091 €/m²
Suur tööstushoone Kolga-Jaani külje all!
Участок 33562, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки ...
NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...
не н�…
743.7 m²
135 000 € 182 €/m²
Müüa äripind Kuusalu keskuses koos juurdeehitusega
Участок 972, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...
Müüa äripind Kuusalu keskuses koos ainulaadse juurdeehitusega, mis asub Kuusalu alevi ...
торг…
60.7 m²
135 000 € 2 224 €/m²
Soodushind 125 000eur kuni 15.09.25!
Участок 2745, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, газовое ...
Heas korras, elekter 3x125A, kraana (3,2T)!Palamusel müüa kasutuses olev ...
обсл…
309 m²
135 000 € 437 €/m²
hea investeerimisobjekt
Этаж 5/8, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Sdayetsya v arendu kommercheskoye pomeshcheniye (2 komnaty).Prinuditel'naya ...
бюро
87.6 m²
135 780 € 1 550 €/m²
Офис в сердце Таллинна. Есть оценочный акт!
В хорошем состоянии, электрическое отопление, паркет, возможность варианта с мебелью, ...
Идеальное решение для бизнеса в историческом здании у Старого города!Есть действующий ...
66 m²
136 000 € 2 061 €/m²
ERALDI SISSEPÄÄSUGA, UHIUUS ÄRIPIND!
Этаж 1/3, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2024, ...
Valminud on uhiuus äripind kohe südalinnas, Rüütli tänaval. Kohe läheduses asuvad ...
бюро…
54.3 m²
137 000 € 2 523 €/m²
Riia mnt 73
Участок 2935, этаж 1/3, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, душ, ...
Riia mnt 73
обсл…
39.3 m²
137 550 € 3 500 €/m²
MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS
Участок 5437, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2025, тепловой ...
Kesk tee 30 laod on 2026. aasta kevadel Jüri Tehnopargis valmiv laokompleks, mis pakub ...
бюро…
90.8 m²
138 900 € 1 530 €/m²
Hubane nurgapind villa stiilis hoones!
Участок 332, этаж 1/2, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год ...
Pakkuda müüa Kesknõmmel uue hoone I korrusel paiknev nurgapind.Väga hea sissepääsuga ...
бюро…
33.8 m²
139 000 € 4 112 €/m²
Töötav pubi, koos inventariga!
Участок 880, частная собственность, деревянный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Müügile on tulnud tuntud ja kohalike seas hinnatud söögi-ja peokoht Jõgeva ...
бюро…
190.7 m²
139 000 € 729 €/m²
Väga hea asukohaga äripind Türi linnas!
Участок 2945, частная собственность, ангар, готовый, обновлённый, год постройки 1967, ...
Väga hea asukohaga tootmismaa Türi linnas.Kinnistul on 2 hoonet: täielikult ...
скла…
240 m²
139 000 € 579 €/m²
2 Airbnb квартиры в центре Таллина
Этаж -1/5, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, душ, центральное отопление, ...
2 Airbnb квартиры в центре Таллина — инвестиция со стабильным денежным потокомПродаётся ...
бюро…
81.2 m²
139 000 € 1 712 €/m²
RENOVEERITUD
Этаж 1/4, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, душ, бесплатная ...
Võru linnas Tartu tänaval müüa renoveeritud kaubandus-büroopind. Viimased 20 aastat on ...
торг…
276 m²
139 000 € 504 €/m²
Pind üüriinvesteeringuks või teenuse pakkumiseks!
Этаж 1/4, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1915, душ, газовое ...
KORTEREraldi sissepääsuga, kõrgete lagede ja efektsete paeseintega stuudiokorter on ...
бюро…
53.1 m²
139 990 € 2 636 €/m²
Земля и здания для жилья и развития бизнеса!
Участок 23300, частная собственность, деревянный дом, нуждается в обновлении, год ...
На недвижимости 13 построек и сооружений площадью под строительства 1503 м². Жилище и ...
не н�…
314.2 m²
140 000 € 446 €/m²
TOOTMIS-LAO HOONE TARTUST CA.15KM
Участок 7704, частная собственность, панельный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...
Müüa tootmis-laohoone Tartu linna servast ca.15km kaugusel.Tootmis-laohoonet ...
скла…
1438 m²
140 000 € 97.4 €/m²
Vesiveski kinnistu Vigala jõe ääres
Участок 1310, частная собственность, электричество, вода, местонахождение за пределами ...
скла…
680.1 m²
140 000 € 206 €/m²
Äripind artaktiivses kohas
Участок 1472, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1965, ...
Müügile on tulnud äriping Jõgeva linnas tiheda liiklusega maantee ääres.Koht sobib ...
185 m²
140 000 € 757 €/m²
Riia mnt 73
Riia mnt 73
обсл…
40 m²
140 000 € 3 500 €/m²
Äripind omatarbeks või investeeringuks!
Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Korterelamu esimesel korrusel, akendega Riia tänavale, erinevate kasutusvõimalustega ...
бюро…
56.7 m²
140 000 € 2 469 €/m²
kohene üüri rahavooga objekt
Этаж 1/8, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Hea kohese 5% aastas rahavooga investeerimisobjekt. Büroopind 2007 valminud ärihoones. ...
бюро…
84.4 m²
143 480 € 1 700 €/m²
Suurepärane äripind Pärnu kesklinnas
Этаж 1/3, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Müügile tulnud ajalooga äripind.Eelnevalt on antud pinnal olnud erinevaid ettevõtteid, ...
бюро…
128.2 m²
144 888 € 1 130 €/m²
Terrassiga bürookorter!
Pakkuda müüa uue hoone I korrusel paiknev pind koos ainukasutuses oleva terrassiga ...
бюро…
50.8 m²
145 000 € 2 854 €/m²
MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS
бюро…
102.9 m²
145 900 € 1 418 €/m²
MÜÜA UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS
бюро…
103 m²
146 900 € 1 426 €/m²
Suured vitriinaknad. Sisse tänavalt. Parkimiskoht.
Участок 1336, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Maja 0-korrusel asuv suurte vitriinakendega valgusrikas mitteeluruum / äripind.Sobib ...
бюро…
69.1 m²
148 500 € 2 149 €/m²
ERALDI SISSEPÄÄS! PARKIMISKOHT HINNA SEES!
Этаж -1/3, квартирная собственность, каменный дом, обновлённый, год постройки 2015, ...
Müüa värskenduskuuri läbinud hubane äripind Kalamaja väga heas piirkonnas. KORTER See 43 m² suurune multifunktsionaalne büroo on hiljuti läbinud põhjaliku värskenduskuuri. Korter asub 3-korruselise maja soklikorrusel ning tänu hästi läbi mõeldud planeeringule on seda võimalik kasutada väga erineval otstarbel - olgu selleks siis ettevõtte kontor, massaažisalong, ilusalong või teraapiaruum. Olemas on uus köök kogu vajaliku ...
не н�…
43 m²
149 000 € 3 465 €/m²
Müüa äripind Näpil
Участок 5546, частная собственность, готовый, в среднем состоянии ...
Angaar sobib tootmiseks, ladustamiseks või mõne muu teenuse pakkumiseks. Lisaks on ...
702.5 m²
149 000 € 212 €/m²
OSTA MAJUTUSKORTER!
Этаж 2/1, квартирная собственность, новый, год постройки 2027, душ, центральное ...
Suurepärane majutuskorter üürile andmiseks - optimaalse suurusega 2-toaline! Ehituse ...
разм…
43.1 m²
149 194 € 3 462 €/m²
Номер квартиры Этаж Комнат Общая площадь Цена
KAASAEGNE ÄRI- JA BÜROOPIND. 3 PARKIMISKOHTA.
Участок 4345, этаж 4/8, квартирная собственность, панельный дом, готовый, в хорошем ...
Müügile on tulnud suurte akendega ja paindliku kasutusvõimalusega esinduslik büroopind ...
бюро…
117.6 m²
1 д назад
149 900 € 1 275 €/m²
Otstarbeline äripind Lasnamäel- tugev investeering
Этаж 1/16, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Mitmeotstarbeline äripind Lasnamäel – suur arenduspotentsiaal ja paindlik ...
бюро…
116.6 m²
149 900 € 1 286 €/m²
KINNISTU (Ärimaa) VALGA KESKLINNAS! Oma veetorniga
Участок 2576, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в санремонте, ...
KINNISTU 100% ÄRIMAA 2576 m2 VALGA KESKLINNAS. Kinnistu asub tuleva Grossi toidupoe ...
не н�…
568 m²
149 900 € 264 €/m²
MÜÜGIL ON TOITLUSTUSASUTUS ABJA-PALUOJA LINNAS!
Участок 1708, этаж 1/1, частная собственность, деревянный дом, готов, год постройки ...
Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...
не н�…
177.9 m²
150 000 € 843 €/m²
• Продается/сдается в аренду коммерческоe помещениe на 1 этаже •
Этаж 1/3, совладение, в хорошем состоянии, душ, туалет и ванная по отдельности, ...
Продается или сдается в аренду (освободится 02.2025) коммерческоe помещениe ...
скла…
1347.4 m²
150 000 € 111 €/m²
Этаж 1/3, год постройки 1998
Продается недвижимость в Ласнамяэ на Линнамяэском шоссе, кадастровый номер ...
118.5 m²
150 000 € 1 266 €/m²
Tootmishoone Haapsalus/Uuemõisas
Участок 755, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...
Müüa hoonestatud kinnistu Haapsalu linnas Uuemõisa tööstusalal Ehitajate tee ...
прои…
424.3 m²
150 000 € 354 €/m²
Müüa äripind Narva kesklinnas
Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 1963, центральное ...
MÜÜA ÄRIPIND NARVAS - ENERGIA 2Äripind asub aadressil Energia 2, Narva ning selle ...
не н�…
344.9 m²
150 000 € 435 €/m²
Hea asukohaga sissetöötanud lillepoe ruumid!
Участок 1630, этаж 1/2, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год постройки 1965, ...
Müüa äripind suurepärase nähtavusega kaubandushoones – võimalus luua oma ettevõtte ...
бюро…
109 m²
150 000 € 1 376 €/m²
Hea asukohaga äripind!
Участок 2202, частная собственность, готов, год постройки 1984, центральное отопление, ...
Müügile on tulnud äripind, üldpinnaga kokku 529 m2. aadressil Vilja 21.Tegemist on ...
обсл…
529 m²
150 000 € 284 €/m²
Veetorn ja kaks korterit
Квартирная собственность, каменный дом, готовый, душ, центральное отопление, кухня, ...
Ainulaadne pakkumine - kaks renoveeritud korterit ja veetorn.Korterid on välja renditud ja saab müüa koos rendilepingutega. 0 korrusel ühe korteri pind - 24,8m2.0 korrusel teise korteri pind - 30,5m2.6. korruse tehnoruum 3m2.7. korrusel veetorni põhjapindala Ca 89m2 (kõrgus 9m).Helista ja küsi lisainfot.
разм…
148.3 m²
150 000 € 1 011 €/m²
MITTEELURUUM TALLINNA KESKLINNAS
Участок 720, этаж -1/3, квартирная собственность, каменный дом, нуждается в санремонте, ...
Müüki tuli Tallinna Kesklinnas Koidu tn 68b majas soklikorrusel asuv mitteeluruum. ...
бюро…
130.9 m²
150 000 € 1 146 €/m²
KAUBANDUS/MAJUTUS/BÜROO HOONE MAARDU KESKLINNAS!
Участок 1039, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...
Müüa honestatud ärikinnistu suurepärste ärivõimalustega Maardu ...
бюро…
250.4 m²
150 000 € 599 €/m²
Pärna tee 3
Участок 4936, 1. этаж, частная собственность, в среднем состоянии, душ, Интернет, ...
Pärna tee 3
прои…
795 m²
150 000 € 189 €/m²
ПРОСТОРНЫЙ ОФИС РЯДОМ С FAHLE PARK И ВОКЗАЛОМ
Этаж 2/6, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
ПРОДАЕТСЯ ПРОСТОРНЫЙ ОФИС В ОТЛИЧНОМ РАСПОЛОЖЕНИИ РЯДОМ С FAHLE PARK И АВТОБУСНЫМ ...
бюро…
57.7 m²
153 230 € 2 656 €/m²
kehtiva üürilepinguga
Квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2016, душ, ...
Müüa heas seisus ja hoitud 2-toaline sisustatud korter!Korteriomand on ehitisregistris ...
День клиента: СЕГОДНЯ 10:00-11:00
51.3 m²
153 700 € 2 996 €/m²
Müüa endine külmlaut abiruumidega. Veisefarm.
Участок 28287, частная собственность, год постройки 2004, бойлер, душ, туалет и ванная ...
скла…
2420 m²
154 000 € 63.6 €/m²
Stiilsed kodud Kristiine, Haabersti ja Põhja-Tallinna piiril
Этаж 1/3, квартирная собственность, каменный дом, новый, городское отопление, Интернет, ...
Mustjuure Linnakodud on uus A energiatõhususega korterelamute arendus, mis kerkib ...
не н�…
37.4 m²
154 000 € 4 118 €/m²
Suurte vitriinakendega äripind !
Этаж 1/5, каменный дом, готовый, год постройки 2001, кухня, холодильник, электричество, ...
Suurte vitriinakendega sobilik äripind toitludtudasutuse jaoks.Äripind asub hästi ...
торг…
114.6 m²
154 500 € 1 348 €/m²
Квартира свободна!
Этаж 2/13, квартирная собственность, панельный дом, готовый, новый, год постройки 2024, ...
Продаётся квартира / офисное помещение в квартале LõvirahuПродаётся светлая и уютная ...
28 m²
154 900 € 5 532 €/m²
Результатов на странице: 25 50 100