Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике! Заказать электронного агента
Найдено объектов 986
Отсортируй Начиная с более поздних Начиная с более ранних Цена начиная с дешевых Цена начиная с дорогих €/m2 начиная с дешевых €/m2 начиная с дорогих Минимальная площадь Максимальная площадь По комнатам Спуск по комнатам Показать карту
Ärilise potentsiaaliga kinnistu Põltsamaa südames
Участок 1284, частная собственность, деревянный дом, нуждается в обновлении, год ...
Kui oled mõelnud, et Sinu äriruumid võiks paikneda Põltsamaa linnakese südames, siis ...
не н�…
124.5 m²
109 000 € 876 €/m²
ÄRIPIND VAKSALI JA LIIKLUSSÕLME LÄHEDAL!
Этаж 1/4, частная собственность, каменный дом, готов, год постройки 1968, центральное ...
Renoveeritud korrusmaja esimesel tasapinnal on pakkumisel äripind, mis on tuntud nii ...
торг…
228 m²
109 900 € 482 €/m²
Müüa äripind Haapsalu kesklinnas
Участок 3656, этаж 1/5, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1969, тепловой ...
Müüa Haapsalu kesklinnas peatänava ääres äripind, mis paikneb Lihula mnt-l asuva ...
пита…
66.1 m²
110 000 € 1 664 €/m²
Teeninduspind/korteriomand Kristiine keskuses
Этаж 1/3, квартирная собственность, каменный дом, обновлённый, газовое отопление, ...
Müüa Endla tänava ääres, hea nähtavusega äri-/teeninduspind (korteriomand) . Sissepääs otse tänavalt ning ka hoovist. Korteriomandi pind koosneb kahest ruumist ning WC-st/dushiruumist. Maja kütab oma gaasikatel, mis asub tehnoruumis. Äripinnal vesi-radiaatorid. Soe vesi boileriga.Siseviimistlus on 2025 aastal uuendatud, põrandad plaaditud. Äripinna juurde kuulub parkimiskoht hoovis notariaalse kasutuskorra alusel.Hetkel on äripind ...
бюро…
47.7 m²
110 000 € 2 306 €/m²
Kõrge tootlus / Airbnb võimalus
Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, новый, индукция, новый трубопровод, ...
ÄRIPIND: – Pindala 37,3 m² – Mitmetasandiline loft-planeering – 7,4 m² rõdu – Suur ...
не н�…
37.3 m²
112 000 € 3 003 €/m²
Отличное месторасположение!
Этаж 1/17, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, центральное ...
Продаётся коммерческая площадь в проекте от компании ENDOVERК цене добавляется ...
бюро…
21 m²
112 900 € 5 376 €/m²
Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Vanalinnas, Rataskaevu tänaval on müügis äripind. Sobib inimestele, kes hindavad ...
бюро…
20.9 m²
113 000 € 5 407 €/m²
Värskelt renoveeritud äripind!
Этаж -1/4, квартирная собственность, год постройки 1940 ...
Это коммерческое помещение, недавно отремонтированное в 2023 году, предлагает ...
торг…
63.5 m²
114 000 € 1 795 €/m²
Hea investeering Volta Galerii Loftis!
Этаж 2/3, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2023, ...
Müügile on tulnud stiilne, katuseaknaga majutusfunktsiooniga äripind ajaloolises Volta tehasehoones! Suurepärane investeering!Volta Galerii Loftid asuvad Tallinna stiilseimas mixed-use elu- ja äripiirkonnas Volta Kvartalis. Hinnatud asukoht Kalamaja kultuuri- ja meelelahutuse tuiksoonel, otse üle tee Noblessneri jahisadamast ja rohetavast Kalamaja pargist. Logistiliselt mugav paiknemine uuel Kalaranna ristmikul tagab kiire ja sujuva ...
бюро…
23.6 m²
114 500 € 4 852 €/m²
UUS! 100 m² laoboksid uues Vahi Äripargis müügiks
Этаж 1/1, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, тепловой насос, ...
Uued moodsad laoboksid | Vahi Äripark | Vahi tee 19/1 | Boks 3Vahi Äriparki rajatakse ...
скла…
100 m²
114 900 € 1 149 €/m²
Хорошая инвестиция с надежным арендатором!
Этаж 1/3, год постройки 1945
Продаются эксклюзивные помещения в историческом здании.Помещения находятся по адресу ...
102 m²
115 000 € 1 127 €/m²
Готовый, обновлённый, газовое отопление, вход с улицы, бесплатная парковка, вентиляция, ...
Müüa korteriomand - mitteeluruum/äripind Kristiine ja Kesklinna piiril, Lille miljööväärtuslikus asumis, renoveeritud väikeses kortermajas 1. korrrusel/kõrge soklikorrus. Stabiilne ja pikaajaline investeering. Äripind on väljaüüritud samale üürnikule 10 aastat, tähtajatu üürilepinguga (üür 518 eur/kuus+ kõrvalkulud). Võimalik lõpetada 3 kuulise etteteatamisega.Maja ise asub Kristiine Keskuse lähedal vaiksel kõrvaltänavas, kuhu liikluse ...
бюро…
49.4 m²
115 000 € 2 328 €/m²
Uus hind!<br /> Hinnale lisandub käibemaks!
Участок 2913, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, ...
обсл…
245 m²
115 000 € 469 €/m²
Müüa vitriinakendega ruum Vanalinnas
Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, готовый, платная парковка, ...
Müüa väike hubane suurte vitriinakendega kaubanduspind Vanalinnas.Võib kasutada väikse ...
13.4 m²
115 000 € 8 582 €/m²
Külaliskorter Graf Zeppelini majas!
Участок 867, этаж 2/5, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2020, душ, ...
Müügile tuli külaliskorter Graf Zeppelini majas Pärnu kesklinnas – suurepärane ...
бюро…
38.2 m²
115 000 € 3 010 €/m²
Этаж -1/5, квартирная собственность, каменный дом, обновлённый, год постройки 1938 ...
Продается тихая, комфортабельная и удачно расположенная двухкомнатная квартира на ...
бюро
51.1 m²
115 000 € 2 250 €/m²
Uued Loftid Kristiines
Этаж 2/4, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2025, индукция, ...
Kristiine roheluses, Tondi ja Lilleküla piiril, on valminud uus neljakorruseline ...
не н�…
32.1 m²
115 300 € 3 592 €/m²
Riia maantee 28
Квартирная собственность
Riia maantee 28
торг…
93.6 m²
117 300 € 1 253 €/m²
INVESTORI VÕIMALUS PÕLVA KESKUSES
Участок 1551, деревянный дом, нуждается в обновлении, год постройки 1950, Интернет, ...
Müüa arenduspotentsiaaliga kinnistu Põlva linnas, Kesk tn 22. Hoone on viidud nn ...
не н�…
446.6 m²
119 000 € 266 €/m²
KONTORI PIND LUCCARANNA ARENDUSEL
Этаж 1/3, каменный дом, новый, год постройки 2026, душ, газовое отопление, вентиляция ...
Üürile anda oma sissepääsuga väike äripind Haaberstis. Sobib ideaalselt bürooks, ...
бюро…
31.6 m²
119 900 € 3 794 €/m²
Номер квартиры Этаж Комнат Общая площадь Цена
MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS
Участок 5437, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2025, тепловой ...
Kesk tee 30 laod on 2026. aasta kevadel Jüri Tehnopargis valmiv laokompleks, mis pakub ...
бюро…
75.8 m²
119 900 € 1 582 €/m²
TÖÖSTUSHOONE KÕRGE JA LAIA UKSEGA
Участок 910, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, ...
Müüa tööstushoone Kohila tööstuspiirkonnas. Võimalik kasutada töökojana või laona. ...
не н�…
89.5 m²
120 000 € 1 341 €/m²
Ruumid tootmiseks, ladustamiseks, kanaliga garaaz!
Участок 565, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в ...
Müüki on tulnud mitmekülgse kasutusvõimalusega äripind Kose keskuse vahetus ...
обсл…
244 m²
120 000 € 492 €/m²
Narva Space — пятиэтажный дом с зонами для совмест
Участок 2679, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, год ...
Компания Altro Capital OÜ продает недвижимость, расположенную по адресу: улица Туру, 5, ...
бюро…
3503 m²
120 000 € 34.3 €/m²
Tootmis- ja laohooned Kuremaal
Участок 4661, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, год ...
Jõgeva vallas Kuremaal on müüa tootmishoonete kompleks, mis koosneb 19-nest hoone ...
скла…
700 m²
22 ч назад
121 000 € 173 €/m²
MÜÜA HEA ASUKOHAGA 3-TOALINE ÄRIPIND!
Каменный дом, готовый, новый, год постройки 1956, душ, центральное отопление, кухня, ...
KORTERKORTERI HINNALE LISANDUB KM!Müügil on avar 3-toaline mitteeluruum maja sokli ...
бюро…
61.5 m²
121 000 € 1 967 €/m²
Rohkem infot www.kaldatorn.ee
Этаж 1/15, квартирная собственность, панельный дом, новый, год постройки 2026 ...
Tartu 15-korruseline uusim ja lähiaja viimane kõrghoone pakub unikaalset võimalust: ...
бюро…
49.4 m²
121 475 € 2 459 €/m²
Номер квартиры Этаж Комнат Общая площадь Цена
ПРОДАЕТСЯ ГОТОВЫЙ БИЗНЕС!
Этаж 2/3, готовый, новый, год постройки 2023, стенной шкаф ...
HIND: 122 870 + KMMüüa hea üüripotentsiaaliga korter Tallinna stiilseimas elu- ja ärikvartalis, ajaloolises masinatehases.Ideaalselt sobib nii lühiajaliseks või pikaajaliseks väljaüürimiseks, kui ka vingeks stuudio-või kodukontoriks.KORTER JA SISEVIIMISTLUS• Kogu piltidel olev sisustus ja tehnika kuuluvad hinna sisse • Kvaliteetne siseviimistlus• Kalasabaparkett• AXORi sanitaartehnika• Integreeritud jahutussüsteem• 3-kordsed ...
бюро…
26.4 m²
122 870 € 4 654 €/m²
Ehitus on alanud, küsi pakkumist!
Участок 2116, этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки ...
3-toaline korter, mis on arvel äripinnana ja kasutatav nii rendikorterina, elamiseks ...
бюро…
41.2 m²
123 000 € 2 985 €/m²
• Продается склад с хорошим подъездом, недалеко от центра •
Участок 2375, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...
Продается склад с хорошим подъездом, недалеко от центра Йыхви.Одна часть здания сдается ...
скла…
617.2 m²
125 000 € 203 €/m²
Ehitus on alanud, küsi pakkumist!
Участок 2116, этаж 1/3, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки ...
2-toaline korter, mis on arvel äripinnana ja kasutatav nii rendikorterina, elamiseks ...
бюро…
41.2 m²
125 000 € 3 034 €/m²
Müüa tootmishoone Uhtna alevikus
Участок 3480, этаж 1/1, частная собственность, готов, год постройки 1973 ...
Müüa hea ligipääsetavusega tootmishoone Uhtna alevikus. Suurepärane võimalus ...
скла…
692 m²
125 000 € 181 €/m²
Pottula tee 18
Участок 12514, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки 1978, промышленное ...
Pottula tee 18
прои…
2232.9 m²
127 000 € 56.9 €/m²
MÜÜA HEA ASUKOHAGA BÜROO + LADU Mõigu Tehnopargis
Участок 6072, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, душ, тепловой насос, ...
Kasuta suurepärast võimalust OSTA isiklik äripind 2026. aasta märtsis valmivas Radari 7 ...
бюро…
71.1 m²
127 000 € 1 786 €/m²
Atraktiivne arendus kauni Sangaste Lossi kõrval!
Участок 7524, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, ...
Müüa super asukohaga kinnistu maalilise Sangaste Lossi kõrval.Asukoht: Kinnistu asub ...
скла…
1500 m²
127 900 € 85.3 €/m²
Hoovimaja kesklinna lähedal!
Каменный дом, готовый, новый, год постройки 1977, душ, центральное отопление, кухня, ...
Otsid ideaalselt paindlikku kinnisvara kesklinna lähedal? Siis on see pakkumine just ...
бюро…
66.2 m²
128 000 € 1 934 €/m²
Müüa Kuressaare südalinnas
Этаж 1/3, квартирная собственность, каменный дом, готов, электрическое отопление, ...
Esimese korruse pind koosneb mitmest ruumist - kunagisest müügisaalist ja laoruumist + ...
торг…
119.8 m²
128 186 € 1 070 €/m²
ÄRIMAA MÜÜK KOOS KAARHALLI JA ÄRIPINDADEGA
Участок 4058, в среднем состоянии, год постройки 1995, сауна, электрическое отопление, ...
Müüki on tulnud mitmekülgsete kasutusvõimalustega kinnistu Kadrina külje all. ...
не н�…
708 m²
128 900 € 182 €/m²
САМЫЙ ДЕШЕВЫЙ М2 В СТРАНЕ ПРОИЗВОДСТВА ПАЛДИСКИ
Участок 5924, ангар, коробка с дверьми и окнами, в среднем состоянии, год постройки ...
Продаётся производственное здание с высокими потолками и отличными ...
скла…
5924 m²
129 000 € 21.8 €/m²
ARENDUSVÕIMALUS|KIVIMAJA|TOAD|KONTOR|SAALID|KELDER
Участок 5913, частная собственность, каменный дом, год постройки 1975, вход с улицы, ...
PALUN REGISTREERIDA VAATAMISE AEG E-MAILI VÕI TELEFONI TEEL! MITMEOTSTARBELINE ÄRIPIND ...
бюро…
700 m²
129 000 € 184 €/m²
Müüa äripind Paide südalinnas!
Участок 3118, этаж 4/1, квартирная собственность, панельный дом, в хорошем состоянии, ...
Müüa avar ja valgusküllane äripind Paide kesklinnas, mis sobib suurepäraselt ...
обсл…
397.4 m²
129 000 € 325 €/m²
MÜÜA KONTOR/KÜLALISKORTER SUURE TERRASSIGA!
Этаж 2/2, квартирная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2007, ...
Müüa kaasaegne ja avar äripind läbi kahe korruse.Uut omanikku otsib kahekorruseline ...
бюро…
68.1 m²
129 500 € 1 902 €/m²
MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS
бюро…
88.9 m²
129 900 € 1 461 €/m²
Võimalik ehitada eraldi külaliskorteriteks!
Участок 519, квартирная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки ...
NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...
не н�…
71.8 m²
129 900 € 1 809 €/m²
VITRIINAKENDEGA ÄRIPIND RIIA MNT ÄÄRES
Этаж 1/4, новый, год постройки 2008, новый трубопровод, вентиляция, электричество, ...
Müüa eksklusiivne äripind südalinna lähedal, peatänava ääres Müügil on unikaalne ...
не н�…
48.2 m²
130 000 € 2 697 €/m²
Участок 6255, готовый, в среднем состоянии, год постройки 1980, электричество, видео ...
Müüa garaaž/ tootmishoone/ ladu.Tegemist on suure ja avara hoonega, mida saad kasutada ...
550.8 m²
130 000 € 236 €/m²
MÜÜA HEA ASUKOHAGA LADU Mõigu Tehnopargis
Kasuta suurepärast võimalust OSTA isiklik äripind 2026. aastal valmivas Radari 7 ...
скла…
75.1 m²
132 000 € 1 758 €/m²
Investeerimisvõimalus Valga peatänaval
Участок 1751, частная собственность, деревянный дом, нуждается в обновлении, год ...
Müüa mitmeotstarbeline kinnistu – suurepärane investeerimisvõimalus!Valga linna ...
скла…
592.6 m²
132 000 € 223 €/m²
TOIMIV ÄRI VÕRUMAA SÜDAMES
Электричество, скважина, в округе частные дома
VEINIMÄE TALU – PRIVAATNE KODU JA TOIMIV ÄRI VÕRUMAA SÜDAMES Veinimäe, Kärgula küla, ...
прои…
12798 m²
134 000 € 10.5 €/m²
Kehtiv üürileping kuni 30.07.2027, eraldi sissepääs
Этаж 1/1, квартирная собственность, каменный дом, санремонт сделан, год постройки 2001, ...
Tegemist on külaliskorteriga ehk mitteeluruumist korteriomandiga. Viimati tegutses ...
обсл…
57.8 m²
134 000 € 2 318 €/m²
Результатов на странице: 25 50 100