Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике! Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 088
Показать карту Сдается офис 540 м² или часть — 231 м²!
4. этаж, в хорошем состоянии, душ, центральное отопление, Интернет, электричество, вход ...
3990+KMИщете просторный, удобный и полностью готовый к работе офис для своей компании? ...
бюро…
540 m²
3 990 € 7.39 €/m²
Hea hinnaga luksuslik büroo Fahles
Этаж 3/13, готов, год постройки 2007, центральное отопление, кухня, открытая кухня, ...
бюро
402.2 m²
3 218 € 8 €/m²
Uusehitis, mis viib sinu äri järgmisele tasemele
Участок 2680, этаж 2/2, новый
NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...
не н�…
80.1 m²
1 121 € 14 €/m²
Tallinna Kesklinna Valitsus kuulutab välja elektroonilise enampakkumise Toom-Kooli tn ...
103.1 m²
369 € 3.58 €/m²
Esimese korruse kaubanduspind Peterburi tee ääres
Этаж 1/1, обновлённый
Üürile anda kaubanduseks või teeninduseks sobilik äripind Peterburi tee 44 hoone I ...
бюро…
242 m²
2 396 € 9.90 €/m²
Kaasaegne ja valgusküllane büroopind Veerennis
Этаж 2/6, новый, год постройки 2013
HOONETatari 51 ärimaja asub kesklinna äripiirkonnas, eemal südalinna ummikutest, kuid ...
бюро
414 m²
5 382 € 13 €/m²
Äripind Viljandi vanalinnas!
Этаж 1/3, частная собственность, готов, год постройки 2008, городское отопление, ...
Müüa äripind Viljandi vanalinnas Arkaadia aias!Äripind toimib hetkel söögikohana, aga ...
обсл…
128.2 m²
169 000 € 1 318 €/m²
Renoveeritud büroo Pärnu maanteel. ÜÜRIPINNAL VESI
Этаж 3/9, готовый, центральное отопление, кухня, холодильник, Интернет, вентиляция, ...
Üürile anda Kesklinna linnaosas, Pärnu mnt 130 aadressil asuvas hoones 106 m² suurune ...
бюро…
106 m²
795 € 7.50 €/m²
Äripind Lasnamäe südames.
Этаж 2/3, в хорошем состоянии, год постройки 1985, бесплатная парковка, электричество, ...
Anda pikemaks ajaks üürile eraldi sissepääsuga kaubanduspind/teeninduspind Lasnamäe ...
бюро…
900 m²
3 200 € 3.56 €/m²
HEA JUURDEPÄÄSUGA LAOPIND KARLOVAS!
Этаж 1/1, частная собственность, электричество, вход с улицы, общественный транспорт, ...
Üürile anda laopind Karlovas, Tehase tn 21c. Elekter, valve võimalus. Äripinna juurde ...
скла…
300 m²
900 € 3 €/m²
PUHKEKESKUS PEIPSI KALDAL!
Участок 152900, этаж 1/1, готов, сауна, душ, промышленное напряжение, центральная вода, ...
ASUKOHT JA PAIKNEMINE Hinnatud puhkekeskus paikneb kahel kinnistul kokku kolmel ...
разм…
3853.3 m²
1 300 000 € 337 €/m²
KOLI OMA ÄRIGA KESKTURU JUURDE!
Участок 1579, этаж 2/3, квартирная собственность, каменный дом, готов, газовое ...
Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...
не н�…
39 m²
320 € 8.20 €/m²
UUS HIND!!!!
Этаж 1/8, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...
Kesklinnas, Rävala pst 19 aadressil ootab üks vitriinakendega äripind uusi ...
торг…
59.1 m²
195 000 € 3 299 €/m²
Этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Esimesed kolm kuud 13 eur/m2 järgmised 3 kuud 15 eur/m2 ja siis 18 eur/m2Hoone asub ...
бюро…
35.6 m²
463 € 13 €/m²
Madal kõrvalkulu, mööblivõimalusega!
Этаж 7/8, договор аренды, готовый, новый, год постройки 2019, кухня, Интернет, ...
Pakkuda eksklusiivne möbleeritud büroopind 279,5 m² kaasaegses ja energiasäästlikus ...
бюро
268.5 m²
2 927 € 10.9 €/m²
Penthouse-tüüpi äripind, suur katuseterrass !
Этаж 17/17, новый, душ, центральное отопление, балкон 90 m², Интернет, терасса, ...
Panoraamvaated! Katuseterrass 90m2! Kõik uus ja värske!ANTAKSE ÜÜRILE hiljuti ...
бюро
60 m²
620 € 10.3 €/m²
Tootmis- ja laohoonete kompleks paindlike kasutusvõimalustega!
Участок 17378, этаж 1/1, частная собственность, нуждается в обновлении, туалет и ванная ...
Müüa tootmis- ja ärikinnisvara kompleks aadressil Antsu tee 6, Allikmaa küla, ...
скла…
1501.2 m²
195 000 € 130 €/m²
Комфортный офис с большим количеством кабинетов
Этаж 3/2, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1996, ...
Есть возможность аренды любого помещения, любой площади от 10 до 350 м2. Мы cдаем ...
бюро
20 m²
120 € 6 €/m²
Pop-up äripinnad ajaloolises juugendhoones
Этаж 2/4, год постройки 1908, центральное отопление
Tõnismägi 5a | Äripinnad kuni 2 aastaksTallinna ühe väärikama kõrgendiku südames avaneb ...
бюро…
31 m²
320 € 10.3 €/m²
Этаж 3/3, в хорошем состоянии, возможность варианта с мебелью, терасса, отдельный вход ...
Otse omanikult, katuseterassiga bürooruumid.
бюро
380 m²
1 900 € 5 €/m²
Võimalik on osaline rent.
Участок 13470, этаж 1/1, каменный дом
Rendile anda Anija mõisa tallihoone, mis asub tegutseva peahoone kõrval. HOONE ...
скла…
892 m²
1 €
Üürile anda äripind nüüdisaegses kauplusehoones
Этаж 1/1, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2021, тепловой насос, бесплатная ...
Üürile anda otse omanikult äripind Põltsamaa Meie toidukaupade poehoones. Tegu on ...
бюро…
38 m²
475 € 12.5 €/m²
Eksklusiivne büroo Maakri Kvartali 3. korrusel!
Этаж 3/30, панельный дом, в хорошем состоянии, год постройки 2019, сауна, душ, ...
NullТолько для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту ...
не н�…
227.3 m²
4 546 € 20 €/m²
VIIMSI ÄRITARE
Этаж 3/3, готовый, новый, год постройки 2017, центральное отопление, Интернет, лифт, ...
Pakutav büroopind asub kolmandal korrusel vaatega sise-aatriumisse, Pinnal on Forus ...
бюро…
104.6 m²
750 € 7.17 €/m²
Vitriinakendega äripind, kaks parkimiskohta hinnas
Этаж 1/6, каменный дом, новый, год постройки 2020, душ, центральное отопление, ...
Üürile anda ilus ja avar 1. korruse äripind atraktiivses Uus-Veerenni asumis. See on ...
бюро…
125.8 m²
1 510 € 12 €/m²
Tartu kaasaegseim ärihoone valmib 2026 kevadel!
Этаж 3/5, каменный дом, новый, год постройки 2026, гараж, лифт ...
Tere tulemast Kastani Kolmnurka, silmapaistvasse 5-korruselisse ärihoonesse, mis kerkib ...
бюро…
524.7 m²
8 395 € 16 €/m²
Linda stock-office Tallinn-Narva mnt ääres!
Этаж 1/1, готов, год постройки 2007, новый трубопровод, душ, газовое отопление, тепловой ...
Linda keskuses korralik stock-office'i tüüpi lao-tootmis-teeninduspind. Just läbinud ...
бюро…
276 m²
1 100 € 3.99 €/m²
* Kampaania! Kaasaegne büroopind uues ärihoones Pirital
Этаж 2/3, каменный дом, новый, год постройки 2023, душ, новый трубопровод, балкон ...
* KAMPAANIA! ÜÜRIHIND ÜHEKS AASTAKS 11,5€ / M2, ALATES TEISEST AASTAST ON ÜÜRIHIND ...
бюро…
180 m²
2 070 € 11.5 €/m²
Hea nähtavusega äripind Keilas!
Участок 1070, этаж 1/2, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...
Müüki on tulnud äripind Keilas, Haapsalu mnt 31a. Keila linnas, Haapsalu maantee ...
бюро…
137.5 m²
180 000 € 1 309 €/m²
Büroo Stockmanni lähedal!
Этаж 5/6, готовый, в хорошем состоянии, центральное отопление, кухня, Интернет, стенной ...
Anname üürile 100.1 m² suuruse pinna Tallinna kesklinnas, Scala City ärihoones, ...
бюро…
100.1 m²
991 € 9.90 €/m²
MAHUKAS LAOPIND ESTAKAADIDEGA VABANEB JUBA JUUNIS!
Бесплатная парковка, электричество, вход с улицы, эстакад, отдельный вход, огорожен ...
Üürile anda mahukas laopind Kalda Ärikeskuses!Pakume 4133 m2 LAOPINDA, mis sobib ...
скла…
4133.5 m²
20 254 € 4.90 €/m²
Uus äripind südalinnas Rüütli tänaval! Soodustused!
Этаж 1/4, каменный дом, новый, душ, центральное отопление, центральная вода, паркет, ...
не н�…
19.9 m²
80 000 € 4 020 €/m²
Lahe asukoht, veel lahedam büroopind!
Этаж 1/1, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2020, Интернет, электричество, ...
ASUKOHTHoone asub Telliskivi loomelinnaku vahetus läheduses, tänu millele jäävad sinu ...
бюро…
128.4 m²
1 900 € 14.8 €/m²
Valmis äripind meditsiini- ja iluteenustele!
Этаж 2/9, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2020, ...
Сдаётся в аренду современное коммерческое помещение под медицинскую или эстетическую ...
бюро…
208.4 m²
3 600 € 17.3 €/m²
Savi tänav 42
Savi tänav 42
прои…
922 m²
1 844 € 2 €/m²
MÜÜA KOHT, MIS OOTAB SUURT AJU JA JULGET IDEED!
Участок 1207, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, год ...
не н�…
343.6 m²
159 000 € 463 €/m²
Parim asukoht ärile!
Этаж 5/10, договор аренды, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2008, платная ...
Üürile anda valgusküllane büroopind Lõõtsa 2B hoone 5. korrusel.Suured maast laeni ...
бюро
199.5 m²
2 693 € 13.5 €/m²
Suur garaaz hea hinnaga.
Этаж 1/3, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, тепловой насос ...
Üürile anda Pikal tänaval korralik garaaz. Ehitatud uus katus ja paigaldatud uued ...
не н�…
50.5 m²
150 € 2.97 €/m²
Mitmed erineva suurusega rendipinna!
Этаж 1/1, новый, год постройки 2026, комбинированное, вентиляция, центральная вода, ...
Lõõtsa 4 ärikvartalis Tartus valmivad 2026. aasta detsembris kaasaegsed lao- ja ...
бюро…
76.1 m²
600 € 7.88 €/m²
Suur-Karja 12
Этаж 1/5, в хорошем состоянии, год постройки 2023, городское отопление ...
Suur-Karja 12
торг…
119.2 m²
1 850 € 15.5 €/m²
Väike äripind, ärihoone II korrusel
Этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, центральное отопление, электричество, ...
Üürile anda õhtupäikese poolne äripind Saku 15 ärihoone II korrusel. Pakutav pind on ...
не н�…
28 m²
182 € 6.50 €/m²
Новое предложение
Договор аренды, готовый, в среднем состоянии, электрическое отопление, бесплатная ...
Сдаются различные помещения, расположенные по адресу Haigla 4, Maardu. Помещения ...
бюро…
1 m²
6 € 6 €/m²
SOODUSHIND 5,0€ / M2 KEHTIB ESIMESED 3 KUUD
Участок 8280, этаж 1/2, год постройки 2025
Üürile anda lao- ja tootmispinnad 2025. aastal valmivas A- energiaklassi hoones ...
скла…
496.9 m²
2 485 € 5 €/m²
Производственное здание в отличном месте
Частная собственность, обновлённый, гараж, возможность варианта с мебелью, ...
Маклер: Мариаана МайерТел.: 566.44299Продаётся полностью реконструированное и в хорошем ...
бюро…
947 m²
299 000 € 316 €/m²
Üürile anda äripind butiigile või galeriile.
Этаж 1/5, каменный дом, обновлённый, год постройки 1937, центральное отопление, кухня, ...
Üürile anda äripind vanalinna ja südalinna piiril – ideaalne väikesele ...
не н�…
80 m²
1 700 € 21.3 €/m²
HEA HINNAGA TÖÖSTUHOONE
Участок 632, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, год постройки ...
Müüa endise vabriku mehhaanikahoone. Vana tellisseintega hoone kahel korrusel on 253,7 ...
обсл…
233.7 m²
59 000 € 252 €/m²
Бесплатная парковка. Установка климата.
Этаж 4/6, панельный дом, готовый, обновлённый, год постройки 2005, центральное ...
Сдается помещение 44 м2 в коммерческом здании недалеко от Идакескуса. Помещение ...
бюро…
44 m²
400 € 9.09 €/m²
ДОМ ДЛЯ ВАШЕГО БИЗНЕСА!
Этаж 1/2, год постройки 1987
Сдаётся в аренду коммерческое помещение на первом этаже торгового центра в ...
бюро…
53 m²
535 € 10.1 €/m²
Veeühendusega äripind Kesklinnas!
Этаж 4/6, готовый, в хорошем состоянии, душ, центральное отопление, кухня, холодильник, ...
Anname üürile 18,7 m² suuruse pinna Tallinna kesklinnas, renoveeritud ja suurepärase ...
бюро…
18.7 m²
271 € 14.5 €/m²
Kontor, mis on valmis koheseks sisse kolimiseks!
Этаж 3/10, договор аренды, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2013, кухня, ...
Kuu üüris sisalduvad kõik kõrvalkulud sh. koristus 1x nädalas ja 8h koosolekuruumide ...
бюро
24 m²
750 € 31.3 €/m²