Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике! Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 088
Показать карту ÄRIPIND KESKLINNAS, KÖÖGINURK, OMA WC, KOHE VABA!
Этаж 2/8, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 2016, центральное отопление, ...
ÜÜRILE ANDA ESINDUSLIK BÜROOPIND KESKLINNAS!SAAD RAHULIKULT SISSE KOOLIDA! ESIMESEKS ...
бюро
41 m²
615 € 15 €/m²
Mõigu tehnopargis äripind
Этаж 2/2, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2024, душ, газовое ...
Müüa büroopind Helgi Ladudes – Heli tee 14, büroo A03Hinnale lisandub käibemaks!Hoone ...
бюро
24.9 m²
43 900 € 1 763 €/m²
Этаж 1/1, панельный дом, в хорошем состоянии, центральное отопление, промышленное ...
Прямо от владельца сдаётся кабинет 18 м2. В кабинетах есть вода. Сделан качественный ...
бюро…
18 m²
280 € 15.6 €/m²
Soojustatud laopind otse omanikult!
Участок 19208, этаж 1/1, частная собственность, ангар, готовый, в среднем состоянии, ...
• Soojustatud ruum, mõõtudega 15x15m • Ladu/tootmine 225m2 • Laopinna sees asub ...
скла…
225 m²
878 € 3.90 €/m²
Vii oma äriidee ellu!<br>Arvukalt ruume ja hea asukoht!
Участок 2952, этаж 2/2, частная собственность, нуждается в обновлении, бойлер, душ, ...
Müüa Aseri valla endine ambulatooriumi hoone. Hoones arvukalt erineva suurusega ruume - ...
обсл…
875.9 m²
101 850 € 116 €/m²
Eksklusiivne büroopind Tartu südalinnas
Этаж 3/4, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 1876, центральное отопление, ...
Üürile anda väga heas korras büroopind ajaloolises pangahoones, mis asub Tartu ...
бюро
73.8 m²
975 € 13.2 €/m²
Сдаётся в аренду офисные помещения в центре города
Этаж 2/8, квартирная собственность, панельный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...
Напрямую от владельца сдается в аренду офисное помещение на 2-м этаже здания Triumph ...
бюро…
17.4 m²
226 € 13 €/m²
ÜÜRIHIND VAID 5 EUR/M2
Этаж 1/2, частная собственность, нуждается в санремонте, год постройки 2007, газовое ...
Bauhofi kõrval kaubanduskeskuses Kaspar üürile anda äripind suurusega 329 m². Äripind ...
торг…
329 m²
1 650 € 5.02 €/m²
Suurepärase ligipääsuga kaubanduspind Väike-Järve keskuses!
Этаж 2/6, готовый, новый, год постройки 2020
Сдается привлекательное торговое помещение в центре Вяйке-Ярве! КОММЕРЧЕСКОЕ ПОМЕЩЕНИЕ ...
торг…
180.8 m²
3 073 € 17 €/m²
SOODUSHIND - 249 900 €! Hinnas sisaldub 5 tasuta parkimiskohta!
Участок 4806, этаж 1/3, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки ...
SOODUSHIND - 249 900 €! Äripinna hinnas sisaldub 5 tasuta parkimiskohta! Müüa viimane ...
бюро
102.4 m²
249 900 € 2 440 €/m²
Этаж 1/2, год постройки 1862
Üürile anda 20,1 m2 suurune ruum Pikk tn 30 hoones. Hinnale lisanduvad käibemaks ja ...
скла…
20.1 m²
150 € 7.46 €/m²
Kaasaegne tööstushoone, 8775 m2 tootmismaad!
Участок 8775, частная собственность, панельный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...
Viiratsi alevikus tootmis- ja tööstuspiirkonnas Mäeltküla tööstuspargi serval on ...
скла…
208.4 m²
177 000 € 849 €/m²
TOOTMISKOMPLEKS PÄRNU LINNAS!
Участок 3955, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год постройки 1972, душ, ...
MÜÜA BÜROO- JA TOOTMISPINNADTegemist on 3-korruselise ...
бюро…
4425 m²
2 100 000 € 475 €/m²
Производственный комплекс в Kopli
Этаж 1/1, каменный дом, в хорошем состоянии, душ, газовое отопление, вентиляция, ...
Сдаётся в аренду отапливаемое складско-производственное помещение в Северном ...
обсл…
445 m²
2 500 € 5.62 €/m²
Osta äripind Sõpruse pst ääres!
Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2027, ...
Müüa nähtav ja kergelt ligipääsetav I korruse vitriinakendega äripind Sõpruse pst ...
бюро…
121 m²
402 823 € 3 329 €/m²
| Номер квартиры | Этаж | Комнат | Общая площадь | Цена | |
| |
VAHENDUSTASUTA! bürooruum 23 m2 Lasnamäel
Этаж 1/2, в хорошем состоянии, бесплатная парковка, мебель ...
VAHENDUSTASUTA!Üürile anda soodne möbleeritud bürooruum 23 m2. Toolid muretseb üürnik ...
бюро
23 m²
170 € 7.39 €/m²
Сдаётся кабинет
Этаж 2/2, год постройки 1965, электрическое отопление ...
Punane 68 Предлагаем в аренду светлый кабинет площадью 17 м² по адресу Punane 68. ...
бюро…
17 m²
160 € 9.41 €/m²
Väiksem kontor Tartu kesklinnas
Этаж 2/6, каменный дом, обновлённый, центральное отопление, Интернет, кондиционер, ...
Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...
не н�…
20 m²
220 € 11 €/m²
Hea asukohaga büroopind Jüris!
Этаж 2/2, готовый, в хорошем состоянии, газовое отопление, Интернет, вентиляция, ...
Üürile anda büroopind 2007. aastal valminud ärihoones Jüri Tehnopargis aadressil Kesk ...
бюро…
180 m²
1 170 € 6.50 €/m²
Esimese korruse äripind Mustamäe teel!
Этаж 1/3, готовый, центральное отопление, кухня, Интернет, вход с улицы, отдельный вход, ...
Üürile anda Tallinnas Mustamäe teel asuvas ärihoones 166.2 m² suurune suurte ...
бюро…
166.2 m²
1 411 € 8.49 €/m²
Müüa väärikas ja heas korras ärihoone Kristiines.
Участок 640, частная собственность, деревянный дом, обновлённый, год постройки 1928, ...
Müüa väärikas ja väga heas korras endine Järve raudteejaamahoone, üldpind 217,70m², ...
217.7 m²
369 000 € 1 695 €/m²
Этаж 3/8, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, центральное ...
Esimesed 2 kuud üürihind on 616 eur ja edasi 704 eur2 ühendatud hoonet: 8-korruseline ...
бюро…
88 m²
616 € 7 €/m²
Ladu/tootmine, ligipääs nii maa tasapinnalt kui ka laadimissilla
Этаж 1/2, год постройки 2018
Üürile anda 2018. aastal valminud A-klassi lao- ja/või tootmispind Tallinna külje all ...
скла…
420 m²
3 000 € 7.14 €/m²
Üürile anda esinduslik äripind Pärnu kesklinnas!
Этаж 2/2, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1867, центральное отопление, ...
Pikajalisele üürile anda suurte võimalustega äripind Pärnu kesklinna esinduslikus ...
бюро…
309 m²
2 472 € 8 €/m²
Eraldi sissepääsuga laopind Tähesaju Citys
Участок 7762, этаж 1/2, частная собственность, панельный дом, готовый, в хорошем ...
Üürile anda kaasaegne 112,8 m² laopind kiiresti arenevas Tähesaju ärilinnakus! Tegemist ...
скла…
112.8 m²
1 297 € 11.5 €/m²
Parkimiskohtadega, kesklinna äripind
Этаж 3/6, каменный дом, год постройки 2011, центральное отопление, кухня, холодильник, ...
Tatari 25 ärihoone-korterelamu on ehitatud 2011. aastal. Majal on ühtekokku 6 korrust, ...
бюро…
116.3 m²
1 200 € 10.3 €/m²
Ava restoran oma sisehooviga Vanalinna südames
Каменный дом, год постройки 1422, центральное отопление, центральное отопление, кухня, ...
Üürile anda eksklusiivne pind õllekeldrile Tallinna vanalinnasPakume üürile unikaalset ...
не н�…
258 m²
1 900 € 7.36 €/m²
HEA HINNAGA BÜROO, TASUTA PARKIMINE
Этаж 1/2, в хорошем состоянии, год постройки 1998, душ, газовое отопление, кухня, ...
Üürile anda 1. korrusel asuv büroopind Sõpruse puiesteel Neste ärimajas. Hoone on ...
бюро…
530 m²
3 975 € 7.50 €/m²
Laopind Võrukivi Tehnopargis, Kivi 18, Võru
Участок 4297, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2018, электрическое отопление, ...
Kinnistu:Kivi 18, Võru linn, 91901:001:0057Sihtotstarve 1 – tootmismaa 50%Sihtotstarve ...
скла…
764.7 m²
2 300 € 3.01 €/m²
Üürile anda valgusküllane bürooruum Paides!
Этаж 2/2
Üürile anda hubane ja valgusküllane äriruum Paides, Pärnu tn 52 hoone II korrusel. ...
не н�…
14.7 m²
88 € 6 €/m²
Müüa üüri- ja päikesepargiäri
Участок 1586, этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, новый трубопровод, душ, ...
Pakkumisel on toimiv ärihoone, kus I korruse laopinnad on välja ehitatud miniladudeks ...
бюро…
684.2 m²
1 000 000 € 1 462 €/m²
UUS HIND! 1. KORRUSE ÄRIPIND!
Этаж 1/6, год постройки 1980
Сдаются в аренду коммерческие и сервисные помещения на первом этаже! — в самом центре ...
188.5 m²
2 451 € 13 €/m²
RUUMIKAS TOOTMISPIND LAKI ÄRIKESKUSES!
Центральное отопление, эстакад, лифт, электричество, бесплатная парковка, грузовой лифт, ...
Üürile anda avar ja ruumikas lao/tootmispind Laki Ärikeskuses! Tegemist on avatud ...
276.8 m²
1 633 € 5.90 €/m²
LAO/TOOTMISPIND KOOS ESTAKAADIGA!
Каменный дом, в хорошем состоянии, тепловой насос, эстакад, мебель, электричество, ...
Pakume üürile ESTAKAADIGA lao/tootmispinda koos kontoriga logistiliselt suurepärases ...
бюро…
1074 m²
4 189 € 3.90 €/m²
Eraldi laohoone
Этаж 1/1, каменный дом, готовый, нуждается в санремонте, бесплатная парковка, гараж, ...
Üürile anda lao-tootmisruumid Muuli 49 territooriumil. * Asukoht Viimsi keskuses * ...
скла…
190 m²
600 € 3.16 €/m²
Новые складские/производственные помещения, подогрева пола
Участок 3602, этаж 1/1, частная собственность, новый, год постройки 2026, газовое ...
В здании по адресу Ämma tee 74b, строительство которого завершится весной, предлагаются ...
скла…
400.6 m²
2 764 € 6.90 €/m²
Atraktiivsed büroo- ja teeninduspinnad 66 - 720 m²!
Этаж 3/5, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 2001, сауна, душ, центральное ...
Üürile anda büroo- ja teeninduspinnad Tartu südalinnas – paindlikud lahendused ja ...
бюро…
717.8 m²
10 049 € 14 €/m²
Üürida terve ärihoone
Участок 5442, этаж 1/2, панельный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1998, ...
Üürile anda ärihoone Sikupilli kaubanduskeskuse kõrval.Maja asub logistiliselt heas ...
бюро…
2486.3 m²
22 000 € 8.85 €/m²
Laopinnad 6-36m²! Valgustus, küte, kaameravalve!
Участок 6861, этаж 1/1, квартирная собственность, панельный дом, новый, год постройки ...
Uued laoboksid Tartu külje all Reolas! Suurepärane võimalus paigutada talveks ära ...
скла…
18 m²
190 € 10.6 €/m²
Büroo linna südames
Этаж 3/7, каменный дом, готовый, год постройки 2016, центральное отопление, Интернет, ...
Äripind ja võimalusedÜürile anda 226.3 m² büroopind Rotermanni kvartalis, Rotermanni 14 ...
бюро
226.3 m²
4 100 € 18.1 €/m²
Этаж 1/2, год постройки 1862
Üürile anda 59 m2 suurune ruum Pikk tn 30 hoones. Hinnale lisanduvad käibemaks ja ...
скла…
59 m²
150 € 2.54 €/m²
8 apartments, 6 storage rooms and ready cash flow
Квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2024, душ, кухня, ...
Apartment Portfolio for Sale in City Centre – Tartu mnt 64A rare opportunity to acquire ...
разм…
444.2 m²
1 950 000 € 4 390 €/m²
Низкие коммунальные расходы – около 2 €/м²
Этаж 3/4, частная собственность, в хорошем состоянии, центральное отопление, Интернет, ...
Сдается в аренду небольшое и практичное офисное помещение в коммерческом здании по ...
бюро…
65.2 m²
782 € 12 €/m²
AVAR RÕDUGA BÜROOKORTER!
Этаж 3/22, квартирная собственность, новый, год постройки 2025, душ, центральное ...
Al Mare Torn - uus äripindadega 22-korruseline korterelamu.Haabersti linnaosa kõrgeim ...
бюро…
51.1 m²
182 300 € 3 568 €/m²
| Номер квартиры | Этаж | Комнат | Общая площадь | Цена | |
| |
Kampaania: esimene kuu üüritasuta ja 5 kuud 50%
Этаж 1/2, новый, тепловой насос, отдельный вход, электричество, вентиляция, центральная ...
KAMPAANIA: Mugavamaks ja kiiremaks sissekolimiseks pakume üürnikele suurepärast ...
скла…
49 m²
425 € 8.67 €/m²
Äripinnad mereäärses uusarenduses
Участок 1679, частная собственность, ангар, коробка с дверьми и окнами, обновлённый, ...
Müüa 1679m² suurune krunt looduskaunis asukohas, vaid 50 meetri kaugusel merest. ...
торг…
658 m²
290 000 € 441 €/m²
Каменный дом, готов, центральное отопление, тепловой насос, газовое отопление, Интернет, ...
бюро…
3120 m²
15 300 € 4.90 €/m²
Teenindus, büroo, ladu.
Каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 1983, электрическое отопление ...
Üürile anda äripind Pae 74, II korrus. Ruum nr. 135.Pind sobib ideaalselt teeninduseks, ...
бюро…
12 m²
80 € 6.67 €/m²
Müüa tootmishoone Uhtna alevikus
Участок 3480, этаж 1/1, частная собственность, готов, год постройки 1973 ...
Müüa hea ligipääsetavusega tootmishoone Uhtna alevikus. Suurepärane võimalus ...
скла…
692 m²
125 000 € 181 €/m²
Kaubanduspind Rapla Prisma keskuses
Год постройки 2022, центральное отопление, электричество, вентиляция ...
Üürile anda kaubanduspind Risti keskuse fuajees. Üüripinna suurus paindlik vahemikus ...
торг…
60 m²
720 € 12 €/m²