Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 088
Показать карту
Описание
Цель

Talli 10, Luunja, Luunja vald, Tartumaa

Kaasaegsed ruumid - madalad kõrvalkulud

Новый, год постройки 2023, ванная, бойлер, сауна, душ, туалет и ванная по отдельности, ...

обсл…
132 m²
858 € 6.50 €/m²

Peetri tn 11, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Ülimalt eksklusiivne äripind Noblessneri linnakus

Этаж 1/2, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2015, кухня, ...

ÄRIPIND: - Funktsionaalsus: kaubandus, teenindus, büroo - Kõrge lagi, 6.5m - ...

не н�…
265 m²
3 670 € 13.9 €/m²

Radari tee 7-7, Peetri, Rae vald, Harjumaa

MÜÜA VÄGA HEA ASUKOHAGA LAOPIND Mõigu Tehnopargis

Участок 6072, этаж 1/2, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, тепловой ...

Kasuta suurepärast võimalust OSTA isiklik äripind 2026. aastal valmivas Radari 7 ...

скла…
91.4 m²
157 000 € 1 718 €/m²

Pärnu mnt 139f, Isku büroohoone, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Podcast-fotostuudio-büroo, avarad vaated

Этаж 4/7, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, центральное ...

Üürile anda büroopind Tallinna ühes paremini ligipääsetavas äripiirkonnas – Järvevana, ...

бюро
129 m²
1 032 € 8 €/m²

Seminari 3, Rakvere, Lääne-Virumaa

Heas asukohas, linna keskel

Этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 1998, ...

Heas asukohas äriruumid on erineva kasutusvõimalusega. Sissekäik on maja hoovist, ...

торг…
170 m²
850 € 5 €/m²

Metalli tn 3, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Esimesed 3 kuud soodusüür - 5 EUR/m² + km.

Этаж 1/6, готовый, год постройки 2015, центральное отопление, кухня, Интернет, вход с ...

Anname üürile 507.3 m² suuruse pinna Tallinna Kristiine linnaosas, kaasaegses ja ...

бюро…
507.3 m²
4 999 € 9.85 €/m²

Narva mnt 7B-405, Südalinn, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Üürile anda uus büroopind südalinnas

Korrus 4/8, Korteriomand, kivimaja, valmis, uus, ehitusaasta 2018, Internet, parkimine ...

Предлагаем в аренду новое, частично меблированный офис напрямую от владельца в Деловом ...

бюро…
94.8 m²
1 517 € 16 €/m²

Rüütli tn 7, Kesklinn, Tartu, Tartumaa

A kvaliteediklassi büroo Tartu Kesklinnas

Этаж 2/4, частная собственность, новый, год постройки 2018 ...

NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...

не н�…
190 m²
2 850 € 15 €/m²

Helgi tee 2, Peetri, Rae vald, Harjumaa

VÄGA HEA ASUKOHAGA MADALATE KÕRVALKULUDEGA LAOPIND

Год постройки 2016, душ, газовое отопление, Интернет, грузовой лифт, центральная вода, ...

Peetri alevikus, Mõigu Majas, on pakkuda kaasaegsed ja kompaktsed stock-office tüüpi ...

бюро…
52.8 m²
425 € 8.05 €/m²

F. G. Adoffi tn 11, Rakvere, Lääne-Virumaa

Anda üürile kaubanduspind Kroonikeskuses

Этаж 1/3, готовый, год постройки 2002, центральное отопление, газовое отопление, ...

Väga hea asukohaga kaubanduspind Kroonikeskuses ootab uut rentikku. Pind koosneb ...

торг…
176.3 m²
2 116 € 12 €/m²

Metalli tn 3, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Современный офис с кухонной зоной в здании Metalli

Этаж 4/6, год постройки 2015, центральное отопление, кухня, Интернет, центральная вода, ...

Сдаётся в аренду просторное офисное помещение с кухонным уголком в районе Кристийне, в ...

бюро…
117 m²
1 404 € 12 €/m²

Tatari tn 64, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Этаж 1/8, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, центральное ...

3 kuud on soodushind 596,40 eur ja edasi 745,50Üürile anda äripind Kesklinnas ...

бюро…
49.7 m²
596 € 12 €/m²

Tähe põik 9, Soinaste, Kambja vald, Tartumaa

SUUREPÄRASE ASUKOHAGA UUED TOOTMIS/LAOBOKSID

Этаж 1/1, готовый, новый, газовое отопление, Интернет, электричество, вход с улицы, ...

Müügil Tartu linna piiril Tähe põik 9 hoones asuvad uued lao/tootmisboksid. Hoones on ...

скла…
137.1 m²
192 000 € 1 400 €/m²

Mõisa tn 4, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Kahe toaga, 8. korruse büroo Haaberstis. Tasuta parkimine!

Этаж 8/16, в хорошем состоянии, год постройки 2009

Üürile anda eraldi kabinetiga büroo Haaberstis Al Mare ärihoones. 16-kordne modernne ja ...

бюро
67 m²
1 106 € 16.5 €/m²

Pärnu mnt 556a, Laagri, Saue vald, Harjumaa

Этаж 1/2, год постройки 2011, витрины, центральная вода, охранник ...

Anname üürile 58,7 m² kaubandus- või teeninduspinna Laagri Rimi keskuses,Üüripind asub ...

торг…
58.7 m²
1 € 0.02 €/m²

Tornimäe tn 5, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

189.- euri + km%, Ilma vahendustasuta !!!

Этаж 2/30, договор аренды, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2006, центральное ...

189.- euri + km % - 1 inimese töökoht jagatud bürooruumis! ! ! ! ILMA VAHENDUSTASUTA ...

бюро
20 m²
189 € 9.45 €/m²

Pärnu mnt 102b, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Avar büroo Pärnu mnt piirkonnas.

Этаж 2/4, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2015, центральное отопление, ...

Üürile anda Kesklinnas Pärnu mnt 102b aadressil asuvas 2015 aastal ehitatud ärihoones ...

бюро…
177.1 m²
2 224 € 12.6 €/m²

Tartu mnt 6, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Представительное коммерческое помещение с отдельным входом!

Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...

Представительное коммерческое и сервисное помещение с отличной видимостью, отдельным ...

не н�…
275 m²
3 000 € 10.9 €/m²

Kiriku tn 13, Narva, Ida-Virumaa

Pind on valmis koheseks sissekolimiseks!

Этаж 1/2, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 1965, центральное отопление, ...

ÄRIPINDÜürile anda mitmekülgse kasutusvõimalusega äripind, mis sobib suurepäraselt ...

20 m²
100 € 5 €/m²

Sääse tn 6, Mustamägi, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

VITRIINAKNAD JA KÕRGED LAED UUES TERVISEMAJAS!

Этаж 1/6, квартирная собственность, панельный дом, новый, год постройки 2026, ...

Tutvu juba detsembris valmiva Tammsaare Tervisemaja esimese korruse äripinnaga.Kas ...

бюро…
189.1 m²
3 574 € 18.9 €/m²

Lepatriinu põik 2, Jälgimäe, Saku vald, Harjumaa

Kaasaegne lao- ja büroohoone Tänassilma Tehnopargis

Этаж 1/2, панельный дом, новый, год постройки 2025, газовое отопление, Интернет, ...

Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...

не н�…
2237 m²
13 310 € 5.95 €/m²

Vitamiini, Veeriku, Tartu, Tartumaa

Üürile anda suur 720 m² viilhall!

Ангар, готов, бесплатная парковка, сигнализация, огорожен забором, местонахождение в ...

скла…
360 m²
1 422 € 3.95 €/m²

Angerja tee 57, Hüüru, Saue vald, Harjumaa

Kvaliteetne lao- või tootmispind

Готов, год постройки 2022, душ, газовое отопление, бесплатная парковка, кладовка, ...

NullТолько для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту ...

не н�…
678.9 m²
4 564 € 6.72 €/m²

Kiviotsa, Kose, Kose vald, Harjumaa

Мы продаем приличное производственно-складское здание в деревне

Участок 9473, 2. этаж, частная собственность, каменный дом, год постройки 1957, ...

Мы продаем большое производственное здание в хорошем состоянии в деревне Ору в ...

прои…
1099.3 m²
280 000 € 255 €/m²

Teeninduse tee 10, Tõrvandi, Kambja vald, Tartumaa

Parima asukohaga lao- ja tootmisruumid sinu ärile!

Участок 5999, этаж 1/1, частная собственность, в хорошем состоянии, год постройки 2008, ...

Üürile anda on Tartu maakonnas, Kambja vallas, Ülenurme Tehnopargis asuv hoonestatud ...

торг…
1000 m²
6 000 € 6 €/m²

Kivi tn 12a, Paldiski linn, Lääne-Harju vald, Harjumaa

ПРОДАЕТСЯ ЗДАНИЕ КАЗАРМ В ЦЕНТРЕ ГОРОДА!

Участок 3685, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, год постройки ...

Продаётся производственный земельный участок со старым зданием казармы.Возможны любые ...

торг…
2000 m²
69 900 € 35 €/m²

Narva mnt 7B-212, Südalinn, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Офисное помещение в бизнес-центре Zenith Ärimaja

Этаж 2/8, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2018, ...

Напрямую от владельца предлагается светлое и представительное офисное помещение в ...

бюро…
81.8 m²
1 309 € 16 €/m²

Aiandi tn 13, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Современный бизнес-хаб в Мустамяэ

Этаж 2/4, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2008, гараж, лифт, возможность ...

Современный бизнес-хаб в Мустамяэ - свежий офис на Аянди 13Сдается в аренду офисное ...

бюро
21.9 m²
307 € 14 €/m²

Pae tn 74, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Этаж 1/2, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1983, электрическое отопление, ...

Üürile anda teeninduspind Pae keskuse 1. korrusel.Sobib hästi müügisaaliks. Üürihinnale ...

бюро…
36.6 m²
500 € 13.7 €/m²

Hobujaama tn 4, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Esimesed kolm kuud 50% soodsamalt!

Этаж 3/6, готовый, новый, центральное отопление, кухня, холодильник, Интернет, ...

Anname üürile 201,5 m² suuruse büroopinna Tallinna kesklinnas, suurepärase asukohaga ...

бюро…
201.5 m²
2 418 € 12 €/m²

Lõõtsa tn 1b, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Enim inspiratsiooni m² kohta!

Этаж 4/13, договор аренды, новый, год постройки 2027, душ, центральное отопление, кухня, ...

Üürile anda valgusküllane ja funktsionaalne büroopind Ülemiste City südames.Büroopind ...

бюро
312.1 m²
5 306 € 17 €/m²

Kaarli pst 7, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Офис в сердце Таллинна. Есть оценочный акт!

В хорошем состоянии, электрическое отопление, паркет, возможность варианта с мебелью, ...

Идеальное решение для бизнеса в историческом здании у Старого города!Есть действующий ...

66 m²
136 000 € 2 061 €/m²

Pärnu mnt 139f, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Sinu reklaami näeb 120 000 sõidukit ööpäevas!

Этаж 2/7, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1997, лифт, ...

Anname üürile avara ja suurte akendega äripinna Järvevana tee ja Pärnu maantee ...

бюро…
499 m²
2 994 € 6 €/m²

Turu tn 34-220, Karlova, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Büroo Turu tn ääres

Этаж 2/3, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2018, центральное отопление, ...

Üürile anda kõrgete lagede ja maast laeni akendega büroopind Turu 34 hoonesBüroo asub ...

бюро…
38 m²
380 € 10 €/m²

Punane tn 29a, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

SOODUSHIND! | KOHE VABA | VESI OLEMAS

Этаж 1/2, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1999, центральное ...

ÜÜRILE ANDA HEA ASUKOHAGA LASNAMÄEL ÄRIPIND (52 M2), MIS SOBIB IDEAALSELT ...

бюро…
51.7 m²
325 € 6.29 €/m²

Pärnu mnt 142, Tondi, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Müügiesindus, kontor, ladu või tootmine Sinu firmale!

Этаж 6/7, каменный дом, готов, центральное отопление, Интернет, мебель, возможность ...

Сдается в аренду офисная площадь в центре Таллинна, в бизнес-квартале DONTE. *Вход в ...

бюро…
68 m²
544 € 8 €/m²

Veerenni tn 24, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Olemas mööbel, internet, printer - koli sisse

Этаж 4/4, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1960, ...

Esimesed 3 kuud 50% üürisoodustus!Inkubaatori maja asub Kawe Kvartali südames – ...

бюро…
45 m²
450 € 10 €/m²

Ringi tn 54b, Kesklinn, Pärnu linn, Pärnu, Pärnumaa

Investeeringuvõimalus Pärnu rannarajoonis

Участок 476, частная собственность, панельный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

ВОЗМОЖНОСТЬ ИНВЕСТИЦИИ В КУРОРТНОЙ ЗОНЕ ПЯРНУ – ДЕЙСТВУЮЩИЙ И ФУНКЦИОНАЛЬНЫЙ ...

разм…
789 m²
2 500 000 € 3 169 €/m²

Punane tn 68, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

ГОТОВЫЙ БИЗНЕС! ВСЕ В ЦЕНЕ ! 6000€

Этаж 1/2, в хорошем состоянии, бесплатная парковка, мебель, возможность варианта с ...

Продаётся готовый бизнес — студия красоты в Lasnamäe, Tallinn (Punane 68).Студия ...

обсл…
40 m²
6 000 € 150 €/m²

Pärnu mnt 82, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Бесплатная парковка. Качественный ремонт.

Этаж 1/6, квартирная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...

Поступил в продажу офис площадью 90,5 в центре города, на Пярну мнт 82, напротив ...

бюро…
90.5 m²
225 000 € 2 486 €/m²

Vana-Narva mnt.20b, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

MULTIFUNKTSIONAALNE ÄRIHOONE!ERI SUURUSTEGA BÜROOPINNAD!

Участок 3540, частная собственность, каменный дом, новый, городское отопление, ...

Otsime pikaaegset rentnikku renoveeritavale büroopinna torni osale. Võimalik rentida ...

бюро
625 m²
6 250 € 10 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%