Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 088
Показать карту
Описание
Цель

Uus-Volta tn 9/1, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Этаж 1/3, квартирная собственность, год постройки 2022, душ, центральное отопление, ...

Сдаётся в аренду стильное и светлое коммерческое помещение в новом районе VoltaЕсли вы ...

бюро…
30.3 m²
650 € 21.5 €/m²

Pärnu mnt 127b, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Отдельное здание с ограждением!

Участок 1671, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, душ, ...

Сдается в аренду отдельностоящее двухэтажное коммерческое здание в тихом внутреннем ...

бюро…
517.6 m²
6 051 € 11.7 €/m²

W. Struve tn 8, Kesklinn, Tartu, Tartumaa

Võimalik ehitada eraldi külaliskorteriteks!

Участок 519, квартирная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки ...

NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...

не н�…
71.8 m²
129 900 € 1 809 €/m²

Ujula põik 3, Kose-Uuemõisa, Kose vald, Harjumaa

Kose südames kinnistu, koos rentnikuga

Участок 6145, частная собственность, ангар, в среднем состоянии, душ, тепловой насос, ...

Lao, tootmise pind Kose südames. 1000m2 angaarid + väike büroo 50m2. Soojak töömeestele ...

скла…
1000 m²
465 000 € 465 €/m²

Jõesuu tee 6-3, Pirita, Tallinn, Harjumaa

* Kampaania! Kaasaegne büroopind uues ärihoones Pirital

Этаж 3/3, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2023, душ, новый ...

* KAMPAANIA! ÜÜRIHIND ÜHEKS AASTAKS ON 11,5€ / M2, ALATES TEISEST AASTAST ON ÜÜRIHIND ...

бюро…
150 m²
1 725 € 11.5 €/m²

Saunja, Lääne-Nigula vald, Läänemaa

Действующий бизнес - Бар, Ловля форели, банкеты!

Участок 23792, частная собственность, деревянный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Продается действующий бизнес – кафе-бар, ловля форели, организация ...

торг…
113 m²
300 000 € 2 655 €/m²

Sõbra 54, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Büroopind Tartus, Sõbra 54!

Этаж 2/6, бесплатная парковка

Rendile anda büroopind kaasaegses äri- ja büroohoones, teisel korrusel. Plaanil ruum ...

бюро…
53 m²
420 € 7.92 €/m²

Lõõtsa tn 6, Ropka tööstusrajoon, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

VABA ÄRIPIND, IDEAALNE MÜÜGIKS!

Этаж 2/3, готовый, новый, год постройки 2026, центральное отопление, кухня, Интернет, ...

KAASAEGNE BÜROO- JA TEENINDUSPIND | LÕÕTSA 6 | RINGTEE ÄÄRES | Üürile anda uus ja ...

бюро…
59 m²
826 € 14 €/m²

Mustamäe tee 4, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Этаж 4/4, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, центральное ...

Anname üürile Mustamäe tee 4 hoone IV korrusel büroo-, teeninduspinna suurusega 65 m2. ...

бюро…
65 m²
488 € 7.50 €/m²

Räpina mnt. 16, Võru, Võrumaa

Üürile anda hea ligipääsu ja nähtavusega äripind.

Готовый, обновлённый, душ, центральное отопление, Интернет, видео охрана ...

Sobib suurepäraselt ilusalongiks, stuudioks, bürooks, kaupluseks või muuks ...

обсл…
143 m²
4 ч назад
650 € 4.55 €/m²

Mahtra tn 30d, Mustakivi, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Склад с высоким потолком на Мустакиви

Этаж 1/3, новый, год постройки 2025, центральное отопление, вентиляция, сигнализация, ...

Бизнес-центр MARA это умное здание класса энергоэффективности A, спроектированное для ...

скла…
193.9 m²
1 939 € 10 €/m²

Jüri 19a, Võru, Võrumaa

ÜÜRIPINNAD KESKLINNAS!

Год постройки 1975, Интернет, лифт, электричество, центральная вода, бронированая дверь ...

Üürile anda Võru kesklinnas erineva suurusega üüripindasid teeninduseks või bürooks. ...

бюро…
1 m²
1 € 1 €/m²

Paadi tn 14a, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

ÄRIPIND NAUTICA KÕRVAL, VAATEGA MERELE! KÄIBEMAKS EI LISANDU!

Участок 2550, 1. этаж, каменный дом, в среднем состоянии, электричество, лифт, отдельный ...

не н�…
89.3 m²
1 400 € 15.7 €/m²

Hoidla tee 8a, Maardu, Harjumaa

MÜÜA LAO- JA TERMINALIKOMPLEKS PIIRATUD TOLLITSOONIS MAARDUS

Участок 10000, этаж 1/1, право застройки, в хорошем состоянии, год постройки 2004 ...

Müüa logistiliselt väga heas asukohas, Maardu linnas asuv lao- ja terminalikompleks ...

скла…
2138 m²
1 090 000 € 510 €/m²

Odra tn 16, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Hea asukoha ja hinnaga äripind Tallinna kesklinnas

Этаж 2/3, год постройки 2001, электричество, вода, вентиляция, центральная вода, ...

Kogupind 7,5 m² Autobussijaama naabruses, Odra ja Jakobi tn ristmikul asuva ärihoone ...

бюро…
7.5 m²
100 € 13.3 €/m²

Allikunurga, Türi-Alliku, Türi vald, Järvamaa

Hind langes, tule vaata üle!

Участок 7126, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, электрическое ...

Müüa heas korras ärihoone, mis sobib ideaalselt väiketootmiseks. Hoone ja siseruumid on ...

скла…
568.9 m²
265 000 € 466 €/m²

Uus-Ringi tee 5, Jüri, Rae vald, Harjumaa

Vaata teenindus-büroopind

Этаж 1/2, частная собственность, панельный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Мы сдаем в аренду складские и офисные помещения в сертифицированном коммерческом здании ...

бюро…
750 m²
4 995 € 6.66 €/m²

Kadaka tee 63, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Новый дом для вашего успешного бизнеса

Этаж 4/9, частная собственность, готовый, обновлённый, центральное отопление, кухня, ...

Хотели бы вы работать в Мустамяе, в офисном здании, где многие успешные компании нашли ...

бюро
281.6 m²
2 337 € 8.30 €/m²

Laki tn 28, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Hea asukohaga laopind Mustamäel!

Этаж 1/1, каменный дом, в среднем состоянии, бесплатная парковка, видео охрана, дороги в ...

NullТолько для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту ...

не н�…
430 m²
1 935 € 4.50 €/m²

Pärnuvälja 6, Paide linn, Paide, Järvamaa

Avar üüripind!

Этаж 1/1, частная собственность, в хорошем состоянии, год постройки 2003, электрическое ...

Pärnuvälja 6 hoones on üürile anda teenindus, kaubanduspind suurusega 351,10 m2. ...

не н�…
351.1 m²
1 756 € 5 €/m²

Kalma tn 7, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Äripinnad 18m2 - 42m2

Этаж 2/2, квартирная собственность, деревянный дом, готовый, новый, год постройки 2023, ...

Vaikne ja hubane ärimaja Balti Jaama Turu ja Gustaf Adolfi Gümnaasiumi lähedal. ...

торг…
34 m²
442 € 13 €/m²

Toom-Kuninga tn 15, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

КОМПАКТНОЕ КОММЕРЧЕСКОЕ ПОМЕЩЕНИЕ В АРЕНДУ!

Этаж 1/8, квартирная собственность, в хорошем состоянии, год постройки 2023, центральное ...

Сдается в аренду современное коммерческое помещение в престижном районе Uus Maailm в ...

бюро…
31.4 m²
650 € 20.7 €/m²

Narva mnt 22, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

2 ПАРКОВОЧНЫХ МЕСТА, ПЛЮС ГАРАЖ

Этаж 4/6, год постройки 1923, душ, центральное отопление, кухня, холодильник, Интернет, ...

Сдаётся в аренду просторное и презентабельное офисное помещение в центре города, Narva ...

150.6 m²
1 054 € 7 €/m²

Kloostrimetsa tee 56b, Pirita, Tallinn, Harjumaa

UUS A-ENERGIAKLASSI ÄRIHOONE PIRITAL

Участок 1359, этаж 1/3, каменный дом, новый, газовое отопление, центральный газ ...

Uues A-ENERGIAKLASSI ärihoones kõrgelt hinnatud Pirita linnaosas antakse üürile ...

не н�…
54.6 m²
1 255 € 23 €/m²

Rataskaevu tn 9, Vanalinn, Tallinn, Harjumaa (Забронировано)

Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Vanalinnas, Rataskaevu tänaval on müügis äripind. Sobib inimestele, kes hindavad ...

бюро…
20.9 m²
113 000 € 5 407 €/m²

Nulu tänav 2, Sauga, Tori vald, Pärnumaa

Nulu tänav 2

Участок 4769, этаж 1/1, частная собственность, новый, год постройки 2026, тепловой ...

Nulu tänav 2

прои…
1007.8 m²
1 195 000 € 1 186 €/m²

Tehase tee 15, Põltsamaa linn, Põltsamaa vald, Jõgevamaa

Müüa tootmishoone-garaaž !

Участок 8196, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...

Hoones asub suur garaaž, kahe täispika kanaliga ja nelja väiksema kanaliga.Lisaks on ...

скла…
1385.6 m²
659 000 € 476 €/m²

Liivametsa tn 6/3, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

HEA ÜHENDUSEGA SUUR LAOPIND JA KONTOR!

Этаж 1/2, бесплатная парковка, электричество, вход с улицы, эстакад, отдельный вход, ...

Üürile anda ruumikas lao/tootmispind koos kontoripinnaga!Tegemist on 864 m2-se ...

обсл…
864 m²
4 752 € 5.50 €/m²

Maakri tn 23a, Maakri kvartal, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Büroo kesklinnas – valmis pind Maakri kvartalis

Участок 2180, этаж 5/17, частная собственность, каменный дом, готовый, новый, год ...

Üürile anda büroo Tallinna kesklinnas – Maakri kvartalisÜürile anda sissekolimiseks ...

бюро…
274.3 m²
5 349 € 19.5 €/m²

Viljandi mnt 168, Luige, Kiili vald, Harjumaa

ÜÜRIDA KAUBANDUSPIND LUIGE KESKUSES

Этаж 1/2, договор аренды, готовый, новый, год постройки 2023 ...

Tallinna vahetus läheduses, Tallinna ringtee ja Viljandi maantee ristumiskohas paiknev ...

торг…
198.9 m²
2 188 € 11 €/m²

Laki 6, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Mugav kontor uues büroohoones

Этаж 2/2, в хорошем состоянии

Anname üürile kabineti Laki 6 büroohoones. Ruumi aknad avanevad maja ette, ligipääs ...

бюро
32.6 m²
370 € 11.4 €/m²

Õpetaja 9a, Kesklinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Laopinnana kasutusse andmiseks saunakompleks

Этаж -1/2, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, центральное ...

Üürile anda kesklinnas Õpetaja 9a ärihoones asuv sauna- ja puhkekompleks. ...

скла…
77.7 m²
200 € 2.57 €/m²

Otiküla, Viljandi vald, Viljandimaa

Suure krundiga lao- ja tootmishoone

Участок 17613, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, год ...

Hea tegus inimene ja agar ettevõtja!Kas oled otsinud kohta kuhu investeerida?Kas otsid ...

скла…
768.4 m²
55 000 € 71.6 €/m²

Pärnasalu tn 34, Saue linn, Saue vald, Harjumaa

A-energiaklassi ärihoone!

Участок 3115, этаж 1/2, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки ...

Saue linnas valmib 2026. aasta sügiseks uus kaasaegne ärihoone, mis toob värske ...

торг…
398.3 m²
3 784 € 9.50 €/m²

Laada 41, Rakvere, Lääne-Virumaa

KESKLINNAS ANDA ÜÜRILE ÄRIPIND

Участок 2645, этаж 1/5, движимая вещь, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...

Rakvere kesklinnas Laada 41 majas anda üürile äriruumid suurusega 28 m²Ruumid asuvad ...

торг…
28 m²
310 € 11.1 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%