Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 088
Показать карту
Описание
Цель

Allveelaeva 2, Kalamaja, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Этаж 1/6, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 2027, новый трубопровод, ...

Строительство жилого и коммерческого здания Allveelaeva 2 начнется в марте 2025 года, а ...

бюро…
222.3 m²
890 000 € 4 004 €/m²

Haapsalu mnt 62a, Keila, Harjumaa

Rendipind kaasaegses uhiuues A- energia hoones!

Участок 1317, этаж 1/2, частная собственность, готовый, год постройки 2025, душ, ...

Keila loodepoolsel sissesõidul rendile anda lao/teeninduspind uhiuues A-energia ...

бюро…
165.2 m²
1 500 € 9.08 €/m²

Madara tn 29, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Soodne äripind. Vesi.

Этаж 2/3, готовый, центральное отопление, кухня, Интернет, электричество, вентиляция, ...

Anname üürile 185,5 m² suuruse teise korruse büroopinna Tallinnas Kristiine linnaosas, ...

бюро…
185.5 m²
928 € 5 €/m²

Narva mnt 4, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Uus hind! Suurepärase nähtavusega 1. korruse pind

Этаж 1/6, готовый, обновлённый, центральное отопление, кухня, Интернет, вход с улицы, ...

Anname üürile 108 m² suuruse esimese korruse äripinna Tallinna kesklinnas, renoveeritud ...

бюро…
108 m²
1 620 € 15 €/m²

Pikk tn 20, Ülejõe, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Eraldi sissepääsuga rendipind

Участок 3126, этаж 1/2, каменный дом, электричество, вода, бесплатная парковка ...

NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...

не н�…
83.4 m²
1 д назад
583 € 6.99 €/m²

Liivalaia tn 8, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

TEE ÄRI NAGU PANKUR!

Этаж 10/13, в хорошем состоянии, кухня, холодильник, мебель, электричество, отдельный ...

Avar kontor vanalinna ja mere vaatega südalinnas!Üürile anda 11. korrus korrus Tallinna ...

бюро…
482 m²
6 218 € 12.9 €/m²

Kadaka tee 52d, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, центральное ...

Üürile anda lao- ja tootmisruum Mustamäel. Pind asub Kadaka Selverist 300 meetri ...

торг…
134 m²
643 € 4.80 €/m²

Kriidi tn 7, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Сдаю в аренду склад с двумя офисами

Участок 1984, этаж 1/1, право застройки, каменный дом, готовый, обновлённый, год ...

Сдаётся в аренду помещение, общая площадь 73.53м2. Находится по адресу Kriidi 7, ...

бюро…
73.5 m²
414 € 5.63 €/m²

Narva mnt 4, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Kaasaegne äripind ajaloolises hoones

Этаж 3/6, готовый, обновлённый, центральное отопление, кухня, Интернет, вентиляция, ...

Anname üürile 215 m² suuruse pinna Tallinna kesklinnas, renoveeritud ja suurepärase ...

бюро…
215 m²
2 795 € 13 €/m²

Järvevana tee 9, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Valgusküllane ja avar büroo Pärnu mnt piirkonnas.

Этаж 4/6, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1997, центральное отопление, ...

Anname üürile 897 m² suuruse büroopinna Tallinna Kesklinna linnaosas, Järvevana tee 9 ...

бюро…
897 m²
4 485 € 5 €/m²

Teeninduse tee 10, Tõrvandi, Kambja vald, Tartumaa

ÜÜRITOOTLUSEGA ÄRIHOONE!

Участок 5999, этаж 1/1, частная собственность, в хорошем состоянии, год постройки 2008, ...

Müüa Tartu maakonnas, Kambja vallas, Ülenurme Tehnopargis asuv hoonestatud kinnistu. ...

торг…
2450 m²
2 200 000 € 898 €/m²

Türi tn 10c, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Этаж 2/3, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2001, ...

Anname üürile äripinna Türi tn 10c A korpuses 2-el korrusel.Pakkumisel on suur avatud ...

бюро…
139.1 m²
900 € 6.47 €/m²

Maleva tn 2, Kopli, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

БЕЗ ОПЛАТЫ МАКЛЕРА

Этаж 2/2, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1975, газовое отопление, ...

Сдается в аренду коммерческая площадь под бюро площадью 31 м2.Находится на втором ...

бюро…
31 m²
240 € 7.74 €/m²

Roosivälja tee 6, Soodevahe, Rae vald, Harjumaa

ERIPAKKUMINE ÜÜRILEPINGU SÕLMIMISEL!

Участок 8748, этаж 1/2, новый, год постройки 2026, душ, газовое отопление, Интернет, ...

NullТолько для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту ...

не н�…
1914.4 m²
14 166 € 7.40 €/m²

Pärnu mnt 22, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Esimese korruse äripind Pärnu mnt 22 ärihoones.

Этаж 1/6, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2018, центральное отопление, ...

Üürile anda Tallinna Kesklinnas, Pärnu mnt 22 ärihoone esimesel korrusel, 330.1 m² ...

бюро…
330.1 m²
2 638 € 7.99 €/m²

Sulevimägi 10, Vanalinn, Tallinn, Harjumaa

Этаж -1/4, квартирная собственность, санремонт сделан, год постройки 1940, центральное ...

ANNAME ÜÜRILE 47,3 m² ÄRIPINNA TALLINNA VANALINNAS – SULEVIMÄGI 10 RUUMID Üürile ...

не н�…
47.3 m²
590 € 12.5 €/m²

Peterburi tee 44, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

KAUBANDUS- JA TEENINDUSPIND PETERBURI TEE ÄÄRES!

Участок 28825, этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, ...

Üürile on tulnud atraktiivne ja logistiliselt mugav kaubandus- ja teeninduspind ...

торг…
187 m²
1 851 € 9.90 €/m²

Kesk tee 30-26, Aaviku, Rae vald, Harjumaa

MÜÜGIS UUS LAOPIND JÜRI TEHNOPARGIS

Участок 5437, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2026, газовое ...

Kesk tee 30 laod on 2026. aasta kevadel Jüri Tehnopargis valmiv laokompleks, mis pakub ...

бюро…
278.8 m²
409 900 € 1 470 €/m²

Maakri tn 23a, Maakri, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Büroo kesklinnas – valmis pind Maakri kvartalis

Участок 2180, этаж 5/17, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2023, центральное ...

Üürile anda büroo Tallinna kesklinnas – Maakri kvartalisÜürile anda sissekolimiseks ...

бюро…
133.9 m²
2 611 € 19.5 €/m²

Mustamäe tee 44, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Специальное предложение первые 3 месяца!

Этаж 2/3, каменный дом, готовый, нуждается в санремонте, центральное отопление, Интернет ...

Сдаётся в аренду офисное помещение с двумя небольшими комнатами на улице Мустамяэ! ...

бюро…
31.7 m²
190 € 6 €/m²

Tänassilma 27, Tänassilma, Saku vald, Harjumaa

KOLM ESIMEST KUUD ÜÜRIVABA

Участок 1348, этаж 3/3, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем ...

Keset Tänassilma rohelust üürile anda 3-kordse tootmis-/lao-/büroohoone III ...

бюро…
348 m²
600 € 1.72 €/m²

Soo tn 4, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Värskelt remonditud äripind Kalamajas !

Этаж 2/3, каменный дом, в хорошем состоянии, электрическое отопление, тепловой насос, ...

Üürile anda hea asukohaga äripind Põhja-Tallinna ja Kesklinna piiril.Üürile anda ...

бюро…
130.8 m²
1 050 € 8.03 €/m²

Vana-Tartu mnt 22c-2, Peetri, Rae vald, Harjumaa

Kampaania: esimene kuu üüritasuta ja 5 kuud 50%

Этаж 1/2, договор аренды, готовый, новый, год постройки 2024, Интернет, кондиционер, ...

KAMPAANIA:Vähendamaks uuele pinnale sissekolimisega seotud investeeringuid, pakume ...

бюро…
102 m²
1 590 € 15.6 €/m²

C. R. Jakobsoni tn 11, Viljandi, Viljandimaa

Viljandiäripinnad.ee

Участок 6771, год постройки 1970, центральное отопление, грузовой лифт ...

Müüa ärihoone Viljandi kesklinna keskel, uue haigala ja turuplatsi vastas. 2026 ...

6600 m²
4 440 000 € 673 €/m²

Linnaaru tee 21, Koplimetsa, Rae vald, Harjumaa

Участок 23099, этаж 1/2, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, бесплатная ...

LAO- JA TOOTMISHOONE “R1” – VENEKÜLA, RAE VALDAsukoht: Linnaaru tee ja Varivere tee ...

бюро…
5341 m²
7 ч назад
29 910 € 5.60 €/m²

Kaupmehe põik 1, Laagri, Saue vald, Harjumaa

Atraktiivne üüripind Gate Tallinna äripargis

Участок 27365, новый, душ, центральное отопление, Интернет, вход с улицы, эстакад, ...

Üürile anda erineva suurusega äripinnad Kaupmehe põik 1 ärihoones Laagris, Tallinna ...

бюро…
600 m²
5 340 € 8.90 €/m²

Peterburi tee 2f, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Отличное помещение на Петербургском шоссе!

Готовый, в хорошем состоянии, центральное отопление, Интернет, вход с улицы, отдельный ...

Сдаётся в аренду светлое и просторное коммерческое помещение в Деловом доме Ülemiste, в ...

бюро…
291.1 m²
3 639 € 12.5 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%