Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 088
Показать карту
Описание
Цель

Pärnu mnt 82, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Представительный офис, несколько паркочных мест.

Этаж 1/6, квартирная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...

Сдаётся в аренду офис площадью 90,5 в центре города, на Пярну мнт 82, напротив ...

бюро…
90.5 m²
58 мин назад
750 € 8.29 €/m²

Räpina mnt. 16, Võru, Võrumaa

Üürile anda hea ligipääsu ja nähtavusega äripind.

Готовый, обновлённый, душ, центральное отопление, Интернет, видео охрана ...

Sobib suurepäraselt ilusalongiks, stuudioks, bürooks, kaupluseks või muuks ...

обсл…
143 m²
2 ч назад
650 € 4.55 €/m²

Männitiigi, Ränilinn, Tartu, Tartumaa

ÜÜRIDA AVAR JA KAASAEGNE TOOTMISHOONE/TÖÖKODA KOOS KONTORIGA

Частная собственность, готов, электрическая плита, электрическое отопление, кухонная ...

Pakkuda ruumid, mis on sobilikud tootmiseks või töökojaks. Lae kõrguseks on 4 meetrit. ...

обсл…
180.6 m²
2 ч назад
850 € 4.71 €/m²

Jõe tn 3, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Soodne büroopind Nautica Keskuse lähedal!

Этаж 4/6, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2001, тепловой насос, центральное ...

Anname üürile 160 m² suuruse äripinna jalutuskäigu kaugusel Nautica Keskusest.ÄRIPINNA ...

бюро…
160 m²
3 ч назад
1 200 € 7.50 €/m²

Narva mnt 2, Südalinn, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

ПРЕДСТАВИТЕЛЬНОЕ БИЗНЕС-ПОМЕЩЕНИЕ В ЦЕНТРЕ ТАЛЛИНН

Этаж 1/7, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Narva mnt 2, Tallinn72 м² | высокий 1 этажКвартирная собственность с возможностью ...

бюро…
72 m²
4 ч назад
239 000 € 3 319 €/m²

Narva mnt 6, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Representative Commercial Space in City Centre

Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, готовый, год постройки 1959, ...

A spacious and highly versatile commercial property is for sale in the heart of ...

бюро…
387 m²
5 ч назад
990 000 € 2 558 €/m²

Tulika tn 19/1, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

КОММЕРЧЕСКАЯ ПЛОЩАДЬ 148 М2 С ОФИСАМИ В КРИСТИИНЕ!

Этаж 4/5, каменный дом, готов, год постройки 2018, газовое отопление, открытая кухня, ...

Сдается в аренду офисное помещение площадью 101,3 м2 в новейшем здании C делового ...

бюро…
148 m²
6 ч назад
2 268 € 15.3 €/m²
День клиента: T 26.05 11:00-12:00

2 Mere pst 8, Rotermanni Kvartal, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa  Новая цена!

Restoran|Suurepärane asukoht|Suured aknad tänavale

Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, готовый, год постройки 1888, душ, ...

Müüki on tulnud suurepärase asukohaga äripind, millel on väljundit nii restorani, büroo kui ka muude teenuste jaoks. 1888. aastal ehitatud Mere pst 8 on väärika ajalooga arhitektuuripärl Tallinna südalinna ja vanalinna piiril, sadama ja mere vahetus läheduses. Maja akendest avanevad lummavad vaated Tallinna vanalinnale, Rotermanni kvartalile ja merele. Hoone asukoht on ideaalne moodsa ettevõtja peatuspaigaks, pakkudes stardiplatsi nii ...

День клиента: T 26.05 11:00-12:00
бюро…
159.9 m²
6 ч назад
675 000 € 4 221 €/m²

Peterburi tee 49, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Этаж 2/3, год постройки 1988, электрическое отопление ...

Сдается полностью реновированное офисное помещение 217 м2. Расположено на Peterburi ...

бюро
217 m²
7 ч назад
1 302 € 6 €/m²

Linnaaru tee 21, Koplimetsa, Rae vald, Harjumaa

Участок 23099, этаж 1/2, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, бесплатная ...

LAO- JA TOOTMISHOONE “R1” – VENEKÜLA, RAE VALDAsukoht: Linnaaru tee ja Varivere tee ...

бюро…
5341 m²
7 ч назад
29 910 € 5.60 €/m²
День клиента: N 28.05 10:00-11:00

5 Lepatriinu põik 3-5, Jälgimäe, Saku vald, Harjumaa  Новая цена!

КОРОБКИ ПО ВАШИМ ПОТРЕБНОСТЯМ!

Этаж 1/2, квартирная собственность, год постройки 2026, тепловой насос, электричество, ...

Uus äripind nüüd veel 70 000 € soodsamalt.Müügis on ainult üks 437 m² suurune ...

День клиента: N 28.05 10:00-11:00
бюро…
437.1 m²
7 ч назад
650 000 € 1 487 €/m²

Linnaaru tee 21, Koplimetsa, Rae vald, Harjumaa

бюро…
3052 m²
7 ч назад
17 091 € 5.60 €/m²

Linnaaru tee 21, Koplimetsa, Rae vald, Harjumaa

бюро…
1820 m²
7 ч назад
10 829 € 5.95 €/m²

Vitamiini, Veeriku, Tartu, Tartumaa

Üürile anda Tartu äärelinnas, Vitamiini tn. 7 lao/tootmispind!

Отдельный вход, электричество, закрытый двор, бесплатная парковка, сигнализация, ...

скла…
180 m²
7 ч назад
772 € 4.29 €/m²

Vitamiini 7, Veeriku, Tartu, Tartumaa

Электричество, закрытый двор, бесплатная парковка, сигнализация, местонахождение в ...

скла…
180 m²
7 ч назад
711 € 3.95 €/m²

Vitamiini 7, Veeriku, Tartu, Tartumaa

Üürile anda Tartus, Vitamiini 7 ärihoones büroopind 15 m²!

Этаж 2/2, каменный дом, готов, центральное отопление, бесплатная парковка, вход с улицы, ...

бюро
15 m²
7 ч назад
75 € 5 €/m²

Viljandi mnt, Veeriku, Tartu, Tartumaa

Üürile anda väiksem büroopind Veeriku linnaosas!

Этаж 2/2, готов, газовое отопление, центральное отопление, Интернет, общественный ...

бюро
20 m²
7 ч назад
150 € 7.50 €/m²

Linnaaru tee 21, Koplimetsa, Rae vald, Harjumaa

бюро…
455 m²
7 ч назад
2 730 € 6 €/m²

Kesk tee 3a, Jüri, Rae vald, Harjumaa

Suurepärase nähtavusega uus stockoffice Jüri Tehnopargis!

Этаж 1/2, новый, год постройки 2026, центральное отопление, Интернет, электричество, ...

Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...

не н�…
1000 m²
7 ч назад
7 500 € 7.50 €/m²

Kesk tee 3a, Jüri, Rae vald, Harjumaa

Suurepärase nähtavusega uus stockoffice Jüri Tehnopargis!

не н�…
2000 m²
7 ч назад
15 000 € 7.50 €/m²

2 Päevalille 10-8, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Светлое коммерческое помещение в Хааберсти!

Этаж 2/16, квартирная собственность, панельный дом, новый, год постройки 2024, душ, ...

Если ваши планы на будущее еще не определены и вы продолжаете искать прибыльные ...

бюро…
73.5 m²
7 ч назад
188 900 € 2 570 €/m²

Päevalille 10-9, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Просторный угловой коммерческий апартамент!

Этаж 2/16, квартирная собственность, панельный дом, новый, год постройки 2024, отопление ...

Продается офисное помещение, которое можно использовать как гостевую квартиру или офис ...

бюро…
65.6 m²
7 ч назад
180 900 € 2 758 €/m²

5 Uus-Volta 7-4/1, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Очень светлое коммерческое помещение.Приходите посмотреть!

Этаж 1/3, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2025, центральное ...

Помещение для обслуживания или торговли с эффектными высокими витринами и ...

бюро…
31.9 m²
7 ч назад
178 000 € 5 580 €/m²

1 Kloostrimetsa tee 56a/2, Pirita, Tallinn, Harjumaa

Üürile anda modernne äripind Pirital!

Этаж 1/3, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2023, газовое отопление, Интернет, ...

Üürile anda esimese korruse äripind Pirita Teletorni kvartalis uues ja kaasaegses kivimajas. Tänavapoolne pind sobib suurepäraselt kaupluseks, teeninduseks, esinduseks või bürooks, kus on oluline hea nähtavus, mugav ligipääs ja kaasaegne töökeskkond.Tänu eraldi sissepääsule otse tänavalt ning suurtele vitriinakendele on pind hästi nähtav ja lihtsasti leitav nii klientidele kui ka koostööpartneritele.Pind sobib ideaalselt ...

бюро…
85.9 m²
7 ч назад
850 € 9.90 €/m²

Taara tn 43, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

Äri- ja teeninduspind Nõmmel

Участок 2581, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки 1983, электрическое ...

NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...

не н�…
138.4 m²
8 ч назад
180 000 € 1 301 €/m²

Pärnu mnt 160g, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Praktiline pind ladustamiseks atraktiivses asukohas!

Участок 1250, этаж 1/2, квартирная собственность, каменный дом, готов, год постройки ...

Üürile on tulnud praktiline kütteta laopind logistiliselt heas asukohas Pärnu maantee ...

скла…
109 m²
8 ч назад
763 € 7 €/m²

Türi tn 10c, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Vabaneb 30.06

Этаж 2/3, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Anname üürile äripinna Türi tn 10c majas 2-el korrusel.Türi tänava piirkond Tallinnas ...

бюро…
17.4 m²
8 ч назад
180 € 10.3 €/m²

Narva mnt 7a, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Erinevate võimalustega äripind kesklinnas!

Этаж 1/7, готовый, обновлённый, центральное отопление, Интернет, отдельный вход, ...

Anname üürile 123 m² suuruse pinna Tallinna kesklinnas suurepärase asukohaga Narva mnt ...

бюро…
123 m²
8 ч назад
615 € 5 €/m²

1 Jõesaare tn 10, Väo Äripark, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

НОВОЕ ПРЕДСТАВИТЕЛЬНОЕ КОММЕРЧЕСКОЕ ЗДАНИЕ!

Участок 4960, этаж 1/2, частная собственность, новый, год постройки 2026, душ, ...

НОВЫЙ БИЗНЕС-ПАРК ПРЯМО У ПЕРЕКРЁСТКА ВЯО!Смотрите также домашнюю страницу: vaoaripark.ee/ruЗДАНИЕ Коммерческое здание Jõesaare 10 — это новое двойное складское и производственное здание, расположенный непосредственно у перекрестка Вяо. Возводимое здание состоит из арендных площадей по типу stock-office, а именно складских, производственных и конторских помещений. Преимуществом концепции stock-office является возможность ...

бюро…
2547.2 m²
8 ч назад
20 123 € 7.90 €/m²

1 Veerenni tn 55-304, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Personaalne wc ja duširuum!

Этаж 3/4, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2021, ...

Kontor nr 304. 28,7m2. Üürile anda büroopind hiljuti valminud büroohoones. Ümberringi on mitmeid suuri büroohooneid ning seetõttu on võimalik pääsed lähedale paljudele klientidele. Suunatud väiksemat sorti kaubandus- ja teenindusettevõtetele. Tegemist on ärihoonega, mille esimesel korrusel Veerenni tänava poolses osas asuvad müügisaalid, hoovipoolses osas müügisaalide laopinnad. 2.-4. korrusel asuvad väiksemad, funktsionaalse ...

бюро…
28.7 m²
9 ч назад
395 € 13.8 €/m²

1 Rotermanni, Ahtri 6a, Sadama, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

KONTORI TEEME TEILE RÄTSEPAÜLIKONNANA! PARKIMISVÕIMALUSEGA!

Этаж 4/11, в хорошем состоянии, год постройки 2005, душ, центральное отопление, кухня, ...

Pakume üürile suure ja heas korras büroopinna südalinnas asuva Admirali maja neljandal korrusel. Pakutav 931 m2 suurune esinduslik büroopind on valgusküllane ja suurte aknapindadega kust avaneb vaade Rotermanni kvartalile, Vanalinnale ja merele. Pind koosneb neljast suuremast avatud tööalast, väiksematest kabinettidest ja nõupidamisruumidest, mida on kokku üheksa, vastuvõtualast ja piisaval hulgal abiruumidest. Kogu pinna kohta ...

бюро
931.5 m²
9 ч назад
9 484 € 10.2 €/m²

Jalgpalli 1, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Värskelt renoveeritud bürood!

Этаж 9/10, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...

Jalgpalli 1/Pärnu mnt.102C ärimaja asub kesklinna linnaosas Tallinnas vahetult Pärnu ...

бюро
29.2 m²
10 ч назад
377 € 12.9 €/m²

Karjavälja 4, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Mustika keskus!

Этаж 2/2, каменный дом, готовый, центральное отопление ...

Üürile anda Mustika Ostukeskuses vahetult söögikoha ja Batuudikeskuse vahel asetsev ...

торг…
74.7 m²
10 ч назад
515 € 6.90 €/m²

Mustamäe tee 16, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Esimene kuu ilma üürita!

Этаж 6/8, частная собственность, каменный дом, готовый, год постройки 2008 ...

Üürile anda Marienthali keskuses büroopind! Hoone asub Kristiine linnaosas Tallinna ühe ...

бюро
92.1 m²
10 ч назад
599 € 6.50 €/m²

Mustamäe tee 16, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Esimene kuu ilma üürita!

Этаж 5/8, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, центральное ...

Üürile anda Marienthali ärimajas mõnusalt valge ja avar büroopind! *koosneb avatud ...

бюро
71.1 m²
10 ч назад
494 € 6.95 €/m²

Mustamäe tee 16, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Värskelt renoveeritud büroo Marienthalis!

Этаж 4/8, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, душ, центральное ...

Üürile anda Kristiine linnaosas 2008 aasta valminud Marienthali ärimajas täielikult ...

бюро
62.5 m²
10 ч назад
559 € 8.95 €/m²

Mustamäe tee 16, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Esimene kuu ilma üürita!

Üürile anda Marienthali ärimajas büroo!Ärimaja on lihtsalt ligipääsetav, ühistranspordi ...

бюро
47.8 m²
11 ч назад
295 € 6.17 €/m²

Mustamäe tee 16, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Esimene kuu ilma üürita!

Этаж 6/8, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, центральное ...

Üürile anda Marienthali ärimajas büroo!Maja esimesel korrusel asub Selver, bistroo, ...

бюро
54.4 m²
11 ч назад
399 € 7.33 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%