Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике! Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 088
Показать карту Первые 3 месяца льготная аренда: 5 €/м² + НДС
Участок 1967, этаж 1/6, новый, год постройки 2015, центральное отопление, Интернет, ...
Современное коммерческое помещение с выразительными витринными окнами на границе ...
бюро…
507.3 m²
4 999 € 9.85 €/m²
Paindliku planeeringuga äripind Kristiine ja kesklinna piiril.
Участок 2673, этаж 1/3, квартирная собственность, нуждается в санремонте, газовое ...
Müüa 1. korrusel asuv 82,4 m² suurune äripind Koskla tn 20 majas.Tegemist on avara ja ...
бюро…
82.4 m²
209 000 € 2 536 €/m²
Laoruumid suurusega 48,72,96 m²,kommunaalid hinna sees!
Этаж 1/2, новый трубопровод, Интернет, электричество, центральная вода, новая ...
Üürile on tulnud lao ruumid. Üüripindadel on lae kõrgus ca 2,5m, aga kandetalade all ...
не н�…
48 m²
300 € 6.25 €/m²
Hubane büroo Tehnopoli teaduslinnaku uues hoones!
Этаж 5/8, год постройки 2023
2023. a alguses valmis Tallinna Teaduspargis Tehnopol uus büroohoone. Hoone 5. ...
бюро
215 m²
2 688 € 12.5 €/m²
Этаж 1/2, частная собственность, готовый, обновлённый, душ, местная вода, центральная ...
Складские/производственные помещения в аренду:Калласмаа 1д:1. Не отапливаемый арочный ...
скла…
100 m²
400 € 4 €/m²
SUUREPÄRANE VÕIMALUS, HEA ÜÜRITOOTLUS
Участок 3308, частная собственность, каменный дом, центральное отопление, вход с улицы, ...
IDESTATE kinnisvaral on suurepärane võimalus pakkuda Viljandi linna tuiksoonel asuvat ...
бюро…
3798 m²
1 870 000 € 492 €/m²
До конца лета аренда на 50% дешевле!
Участок 10161, этаж 1/2, частная собственность, монолитный дом, новый, год постройки ...
АКЦИЯ ПРИ ЗАСЕЛЕНИИ: СУПЕРВЫГОДНОЕ ЛЕТО! При заключении договора аренды минимум на 3 ...
обсл…
233.9 m²
896 € 3.83 €/m²
Участок 30633, этаж 1/2, договор аренды, готовый, новый, год постройки 2024, газовое ...
2024. aasta detsembris valmis Tänassilma Tehnopargis, aadressil Lepatriinu põik 2 uus ...
торг…
1154.2 m²
6 867 € 5.95 €/m²
Arendusvõimalusega korteriomand jõeäärses majas
Этаж 1/2, квартирная собственность, деревянный дом, нуждается в обновлении, Печное ...
Hoones toimus hiljuti ulatuslik põleng, kuid antud korter hetkel teadaolevaid ...
разм…
33.5 m²
35 000 € 1 045 €/m²
Korralik büroo odava hinnaga
Этаж 3/3, каменный дом, готовый, обновлённый, центральное отопление, Интернет, ...
Kadaka tee 72A ärimajas anda üürile büroo 25,2 m2.* Maja ees suur tasuta parkla* ...
бюро…
25.2 m²
190 € 7.54 €/m²
Небольшой склад в Пеэтри!
Этаж 1/3, частная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2019, ...
Сдается складское помещение по адресу Reti tee 9.Площадь помещения примерно 6 x 6 м, ...
обсл…
39.1 m²
391 € 10 €/m²
MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS
Участок 5437, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2025, тепловой ...
Kesk tee 30 laod on 2026. aasta kevadel Jüri Tehnopargis valmiv laokompleks, mis pakub ...
бюро…
75.8 m²
119 900 € 1 582 €/m²
KOMMUNAALID, MÖÖBEL, LISATEENUSED HINNAS!
Этаж 2/4, каменный дом, новый, год постройки 1912, душ, центральная вода, терасса, ...
Workland Maakri 19 on modernne ja stiilne koostöötamiskeskus unikaalse arhitektuuriga ...
бюро
80 m²
1 750 € 21.9 €/m²
SINU UUS KLIINIK TAMMSAARE TERVISEMAJAS!
Этаж 4/6, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, центральное отопление, ...
Sinu ettevõtte vajadustele vastava planeeringu tagame meie! Loome selle koostöös ...
бюро
40 m²
690 € 17.3 €/m²
Telliskivi Hub - Ruum, mis töötab sinu heaks
Этаж 7/7, готовый, новый, год постройки 2015, душ, центральное отопление, кухня, ...
Telliskivi HUB - kaasaegne co-working keskus avas uksed jaanuaris 2026. Me lõime ruume, ...
бюро
28 m²
1 770 € 63.2 €/m²
ANDA RENDILE ANGAAR
Участок 7926, этаж 1/1, частная собственность, в хорошем состоянии, год постройки 1990, ...
Rendile anda hea asukohaga, angaar Pajusti alevikus, Lääne-Viru maakonnas. Hoone ...
не н�…
600 m²
1 200 € 2 €/m²
MÜÜA hotelli/üürimaja projekt kesklinnas
Участок 1245, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, ...
Müüa 76 apartmendiga arendusprojekt Tallinna kesklinnasMüüa ehitusloaga ärihoone Tartu ...
бюро…
2192.5 m²
3 850 000 € 1 756 €/m²
Turu tn asuv hoonestatud kinnistu, sobib äriarendusprojektiks!
Участок 4630, частная собственность, готов, бойлер, промышленное напряжение, закрытый ...
обсл…
390 m²
675 000 € 1 731 €/m²
Rendipinnad Pärnu tuleviku linnaväravas...
Год постройки 2029
Uus ärivõimalus Pärnu tuleviku linnaväravas – Energia 4 ärikvartalisPärnu uue ...
бюро…
1000 m²
14 000 € 14 €/m²
LADU-TOOTMINE-KONTOR!
Этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, душ, электричество, комбинированное, ...
Rendile anda hea logistilise asukoha ja juurdepääsuga kontor-ladu-tootmispind, Ropka ...
обсл…
215 m²
1 075 € 5 €/m²
Небольшое коммерческое помещение с двумя кабинетам
Этаж 3/3, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2017, ...
Сдаётся в аренду небольшое коммерческое помещение с двумя кабинетами и зоной ожидания ...
бюро…
38.1 m²
457 € 12 €/m²
Korralik lao-tootmispind otse omanikult!
Участок 19208, этаж 1/1, ангар, готовый, в среднем состоянии, бесплатная парковка, ...
• Suurus 201,9m2, 9x22,5m • Valvesignalisatsioon • Soojustatud! NB! Pildid on teisest ...
скла…
201.9 m²
606 € 3 €/m²
ERALDI SISSEPÄÄSUGA, UHIUUS ÄRIPIND!
Этаж 1/3, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2024, ...
Valminud on uhiuus äripind kohe südalinnas, Rüütli tänaval. Kohe läheduses asuvad ...
бюро…
54.3 m²
137 000 € 2 523 €/m²
Terve hoone Tallinn-Tartu mnt tuiksoonel!
Участок 2385, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1999, ...
Alates 1. jaanuarist 2026 on üürile anda esinduslik kahekorruseline äripind kogupinnaga ...
бюро…
582.5 m²
12 000 € 20.6 €/m²
Büroopind Tornimäe Ärikeskuses
Этаж 3/5, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2006 ...
Büroopind Tornimäe Ärikeskuses!Kolmandal korrusel paiknev büroopind pakub rahulikku ja ...
бюро…
45.2 m²
678 € 15 €/m²
Tee oma hinnapakkumine
Участок 3468, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, центральное ...
Müüki on tulnud kõigi võimalustega äripind arenevas piirkonnas Leola tänava ääres. ...
скла…
705.1 m²
555 000 € 787 €/m²
Üürile anda äripind Pärnu südalinnas!
Этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, обновлённый, год постройки 1999, новый ...
Üüritav pind paikneb eraldi sissepääsuga hoone I korrusel ja koosneb 3-st eri ...
бюро…
64 m²
768 € 12 €/m²
Soodsa hinnaga ladu/tootmine Viimsis.
Участок 2892, каменный дом, обновлённый, газовое отопление, кухня, промышленное ...
Müüa Lao/Tootmishoone Viimsis, aiaga piiratud territooriumil, Viimsis, Ampri tee 7a ...
бюро…
831.6 m²
590 000 € 709 €/m²
Suur laudakompleks Jänedal. Nüüd uue hinnaga.
Участок 20782, частная собственность, панельный дом, готов, душ, центральная вода, вода, ...
Müüa suur, kahel kõrvutiasetseval katastriüksusel asetsev laudakompleks. Tegemist on ...
не н�…
6333.1 m²
170 000 € 26.8 €/m²
Этаж 3/3, частная собственность, обновлённый, центральное отопление, кухня, Интернет, ...
Kas otsid inspireerivat ja kaasaegset kontoriruumi Tartu kesklinna? Meie pakume sulle ...
бюро…
450 m²
5 175 € 11.5 €/m²
Suurepärane töökoda koos suure välialaga!
Участок 2000, этаж 1/1, частная собственность, в хорошем состоянии, центральное ...
Üürile anda suurepärase asukohaga 684 m² suurune töökoda/garaažipind Lasnamäel, Punane ...
скла…
684 m²
3 078 € 4.50 €/m²
BÜROO, KAUGTÖÖ, KOOLITUS - 22m2 äriruum Põlva linn
Этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Kui hindad stabiilsust, soliidsust ja mugavust, on see just õige valik .Üürnikku ootab ...
бюро…
22.1 m²
133 € 6.02 €/m²
Esinduslik äripind linna keskpunktis
Этаж 1/7
Üürile anda silmapaistev kaubandus- või teeninduspind Metro Plaza 1. korrusel Tallinna ...
торг…
441.8 m²
11 045 € 25 €/m²
Uus äripind, eraldi sissepääs tänavalt
Этаж 1/1, квартирная собственность, панельный дом, готовый, новый, год постройки 2026, ...
Üürile anda uus äripind Kristiine City Uus-Kindrali arenduses. Sobilik kontoriks, ...
бюро…
76.1 m²
475 € 6.24 €/m²
Uus büroohoone vaatega tulevikku!!
Этаж 3/7, год постройки 2024, платная парковка
Silmapaistev Tule Maja asub Peterburi tee linnapoolses servas, olles logistiliseks ...
бюро
76.5 m²
1 301 € 17 €/m²
Сдается склад / производственное помещение
Этаж 1/1, частная собственность, ангар, готовый, обновлённый, год постройки 1953, ...
Помещение отлично подходит под склад, небольшое производство (без канализации) или ...
скла…
173 m²
1 190 € 6.88 €/m²
Toitlustuseks kohandatud äripind Kalamajas
Этаж 1/4, квартирная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2013, ...
Anda üürile valgusküllane ja funktsionaalne äripind, mis on seni edukalt tegutsenud ...
бюро…
130.5 m²
2 219 € 17 €/m²
Soodsad äripinnad kesklinna serval
Готовый, год постройки 2005, гараж, лифт, возможность варианта с мебелью ...
Pinnad sobivad nii bürooks (seni Swedbank'i IT osakonna kontorina kasutuses olnud) ...
бюро…
5300 m²
34 450 € 6.50 €/m²
Этаж 2/2, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, электрическое отопление, Интернет, ...
Üürile anda väike, 17 m2 büroo Haabneeme keskuses asuvas hoones. Pakettaknad, ...
бюро…
17 m²
150 € 8.82 €/m²
Этаж 2/2, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, газовое отопление, центральное ...
Üürile anda hea juurdepääsetavusega (ruumikas parkla) bürooruum Rakveres, Jaama pst. ...
бюро
35.4 m²
177 € 5 €/m²
SOODNE MÖBLEERITUD 4 TÖÖKOHAGA BÜROOPIND !
Этаж 3/3, частная собственность, каменный дом, готовый, санремонт сделан, Интернет, ...
Tule kodukontorist ära või laienda oma äri! Üürile anda büroopinnad Ropka ...
бюро
40 m²
240 € 6 €/m²
Atraktiivses asukohas, soliidses hoones üürida äripinnad!
Этаж 1/3, каменный дом, год постройки 1938, центральное отопление, подвал, центральная ...
Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...
не н�…
371 m²
1 €
Недавно отремонтированное коммерческое помещение в Старом городе
Этаж 5/5, каменный дом, новый, год постройки 1900, электрическое отопление, отопление ...
В продаже свежe отремонтированное коммерческое помещение в реновированном здании по ...
бюро…
74.2 m²
279 000 € 3 760 €/m²
ASTU JÄRGMISELE TASEMELE - TEE ÄRI NAGU PANKUR!
Этаж 12/13, в хорошем состоянии, отдельный вход, гардеробная комната, стенной шкаф, ...
Luksuslik kontor vanalinna ja mere vaatega südalinnas!Haruldane võimalus üürida kaks ...
бюро…
865 m²
12 024 € 13.9 €/m²
Esimese korruse lao- või tootmispind
Участок 2510, этаж 1/3, частная собственность, каменный дом, нуждается в санремонте, ...
Multifunktsionaalne Sütiste ärimaja uueneb! Pakkumisel on I korrusel asuv, maja ...
не н�…
100 m²
395 € 3.95 €/m²
Tootmisruum-Garaaz Sauga keskuses
Участок 21290, этаж 1/1, каменный дом, в хорошем состоянии, тепловой насос, центральное ...
Ladu - tootmisruum üürile anda pikemaks ajaks Sauga keskuses Pakume üürile ...
бюро…
140 m²
770 € 5.50 €/m²
Этаж 1/4, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...
бюро…
146 m²
1 168 € 8 €/m²
Avar büroopind Jüri läheduses!
Готовый, новый, год постройки 2022
Üürile anda kaasaegses ärihoones büroopind suurusega 28,6 m², pind sobib hästi ...
бюро…
28.6 m²
229 € 8 €/m²
Uue viimistlusega kontor Tornimäe Ärikeskuses
Этаж 2/5, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2006, газовое отопление, ...
Üürile anda büroopind tuntud ja prestiižikas Tornimäe Ärikeskuses!Tornimäe Ärikeskus ...
бюро…
183 m²
2 653 € 14.5 €/m²
Üürile anda 1 korruse äripind Kristiine Keskuse lähedal!
Этаж 1/4, готов, туалет и ванная по отдельности, газовое отопление, Интернет, вода, ...
бюро…
73.5 m²
646 € 8.79 €/m²