Сдаётся в аренду офисные площади, бюро, обслуживание, применение не назначено, 400 m² - Narva maantee 63, Kadriorg, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Äripinnal saun ja pesuruumid!

общая площадь 400 m², частная собственность, каменный дом

Санитарное помещение: сауна, душ, вентиляция, центральная вода
Отопление и вентиляция: центральное отопление
Подробнее: лифт, витрины

Üürile anda äripind, mis sobib nii bürooks kui ka spordisaaliks aadressil - Narva mnt 63 – Kadrioru ja Kesklinna piiril!

Üürile anda väga hea asukohaga äripind Narva mnt 63 hoones, Kadrioru ja Kesklinna piiril. Tegemist on funktsionaalse pinnaga, mis sobib ideaalselt spordisaaliks, treeningstuudioks või heaoluteenuseid pakkuvaks ettevõtteks. Äripinnal suured maast laeni aknad, mis annavad mõnusalt avarust.

Äripinnal on olemas:
* saun
* pesuruumid
* riietusruumid
* suur köök

See loob suurepärased eeldused sportliku või tervisekeskse kontseptsiooni elluviimiseks ilma suuremate lisainvesteeringuteta.
Asukoht on üks selle pinna suurimaid eeliseid – kiire ligipääs Kesklinnale, Kadriorgu, Reidi teele ja sadamale. Suurepärane ühendus nii autoga kui ka ühistranspordiga tagab hea nähtavuse ja mugava ligipääsu klientidele.

Parkimine:
* maja kõrval Kesklinna parkimistsoon
* võimalus üürida kindlaid parkimiskohti garaažis

Tingimused:
* üür: 8,95 €/m²
* lisanduvad kommunaalkulud ja käibemaks

Võimalus sõlmida tähtajatu üürileping.
Äripind on vaba!

Kui otsid hästi ligipääsetavat ja valmis lahendusega äripinda hinnatud piirkonnas, on see suurepärane võimalus.

Võta ühendust ja küsi lisainfot või tule vaatama!

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
3 580 € 8.95 €/m²
Сдаётся в аренду офисная площадь
Сдаётся в аренду офисная площадь www.kv.ee/ru/3814635
Комнат 4
Общая площадь 400 m²
этаж/Этажей 1/4
Год постройки 2016
Состояние в хорошем состоянии
форма собственности частная собственность
Данные из регистрационной книги
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные

Образец договора об аренде

Образец договора аренды для пользователь KV.EE
Скачать бесплатно (pdf/doc)