Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 088
Показать карту
Описание
Цель

1 Teemeistri tn 2/2, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

Этаж 3/3, в хорошем состоянии, год постройки 2007, центральное отопление, Интернет, ...

TÄHELEPANU! Üüritasu kokkuleppel! ÜÜRILE ANDA BÜROO-TEENINDUSPINNAD NÕMMEL, TEEMEISTRI ...

бюро…
294 m²
1 €

1 Kiikri tn 2/1, Kadriorg, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa  Новая цена!

РЕСТОРАН / ДЕТСКИЙ САД / ПЕКАРНЯ / МАГАЗИН

Участок 7058, этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год ...

Продаётся светлое коммерческое помещение с большой террасой в доме с классом энергопотребления B!Помещение подходит для различных видов бизнеса (ресторан, детский сад, офис, магазин, игровая комната, пекарня, салон красоты и т.д.)ЛУЧШАЯ ЦЕНА! • Современная архитектура и качественные материалы• Отличное расположение – вблизи Кадриорга, моря и красивого прибрежного парка• Идеальное место для прогулок, пробежек или езды на велосипеде ...

бюро…
227.5 m²
650 000 € 2 857 €/m²

1 Mäepealse tn 2, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Madalate kuludega äripind!

Квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 2000, ...

Korralik madalate kuludega äripind! MAJA Üürile anda äripind büroo- ja elumajas ...

бюро…
69.1 m²
335 € 4.85 €/m²

1 Vesilennuki tn 16, Noblessner, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Новое коммерческое помещение у моря в Ноблесснере!

1. этаж, панельный дом, готовый, новый, год постройки 2023, центральное отопление, ...

Сдается в аренду коммерческое помещение в районе Ноблесснер. Здание спроектировано как ...

бюро…
139 m²
1 750 € 12.6 €/m²

1 Taevavärava tee 6b, Lehmja, Rae vald, Harjumaa

UUS ÄRI- ja TOOTMISHOONE WWW.T6B.EE

Готовый, новый, год постройки 2023, газовое отопление, центральное отопление, Интернет, ...

Üürile anda pind nr 2 suurusega 174,8 m². Hoone on sissekolimiseks valmis.• Suurepärane asukoht• Madalad kõrvalkulud• ValvesüsteemidASUKOHTTaevavärava tee 6B äri- ja tootmishoone asub Jüri ringi läheduses. Hea juurdepääs Tallinna ringteelt. Tallinna kesklinn 10 min autosõidu kaugusel.HOONE JA PLATSIDLadustamise kõrgus on 7,5m. Võimalik lisada vahekorrus ca 50m².Platsid võimaldavad vabalt manööverdada ka kõige pikema veokiga. ...

торг…
174.8 m²
1 398 € 8 €/m²

1 Soo tn 1b/7, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Tänavaäärne äripind kalamajas |suured vitriinaknad

Этаж 1/4, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2013, центральная вода, ...

Müüa silmapaistev tänavaäärne äripind Soo tänava alguses Kalamajas, piirkonnas, kus liigub palju jalakäijaid ning kus hea nähtavus ja väliala loovad äritegevuseks väga tugeva aluse.NB - TEGEMIST ON HETKEL ÜHE SUURE SAALIGA, MIS ON KAHEST ERALDI SEISVAST ÄRIPINNAST KOKKU EHITATUD.OSTA ON VÕIMALIK KOGU SUUR PIND, MIS KOOSNEB MÕLEMAST POOLEST, VÕI ÜKS VÄIKSEM OSA. PÕHIANDMED- Äripind: 61,5 m² - Panipaik: 11,5 m² (võimalik juurde osta ...

бюро…
61.5 m²
199 000 € 3 236 €/m²

1 Lootsi tn 3A, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

TASUTA: PARKIMINE MAJA EES + GARAAŽI KOHT + LISA PANIPAIK!

Этаж 1/7, в хорошем состоянии, кладовка, под землей, перед зданием ...

Üürile anda esinduslik kaupluse pind kesklinnas.HIND SISALDAB:• 124.1 m² kaupluse pind ...

торг…
124.1 m²
1 199 € 9.66 €/m²

1 Pärnu mnt 82, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Logistiliselt hea asukoht Pärnu mnt ääres!

Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...

Müüa väga hea asukoha ja nähtavusega äripind Pärnu mnt 82 majas. Vitriinakendega äripind asub suure liiklusega Pärnu mnt ääres ning ruume saab kasutada mitmel otstarbel. Kuna esimesel korrusel on enamus seinad kergseinad siis saab vastavalt oma nägemuse järgi planeeringut muuta. Ruumid paiknevad läbi kahe korruse - esimene ja 0 korrus. Esimese korruse üldpind ca 275 m2 ning 0 korrus ca 90 m2. Ruumid on heas seisukorras. Hetkel asub ...

бюро…
365.1 m²
395 000 € 1 082 €/m²

1 F. R. Kreutzwaldi tn 4, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

НОВАЯ ЦЕНА

Этаж 1/6, квартирная собственность, готовый, обновлённый, год постройки 1994, тепловой ...

Предлагается в аренду просторное и престижное коммерческое помещение в самом сердце ...

бюро…
298.3 m²
2 983 € 10 €/m²

1 Pärnu mnt 137, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Äripind Vektori hoones – 4. korruse büroopind Pärnu maanteel!

Участок 3270, этаж 4/16, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки ...

Too oma ettevõte või investeering Vektorisse – müüki on tulnud 4. korrusel paiknev ...

бюро…
679.5 m²
2 107 000 € 3 101 €/m²

1 Rotermanni, Ahtri 6a, Sadama, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

PARKIMISVÕIMALUS!

Этаж 4/11, в хорошем состоянии, год постройки 2005, центральное отопление, кухня, лифт, ...

Üürida heas korras büroopinna südalinnas asuva Admirali maja neljandal korrusel. Pakutav 259 m2 suurune esinduslik büroopind, mis on valgusküllane, suurte aknapindadega ning akendest avaneb vaade Rotermanni kvartalile, Vanalinnale ja merele. Pind koosneb suuremast avatud tööalast, väiksemast kabinetist ja nõupidamisruumist, pinnal on kaks WC-d, ja garderoobiala. Võimalik on paigaldada pinnale köök ja pinda ümber planeerida ...

бюро
259 m²
2 979 € 11.5 €/m²

1 Metsa tn 4, Tabasalu, Harku vald, Harjumaa

Участок 1131, этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2022, ...

Müüa suurepärase asukohaga A-energiaklassi ärihoone Tabasalu keskuses. ÄRIHOONE 2022. aastal valminud 2-korruseline ärihoone asub Tabasalu südames ning on suurepärase potentsiaaliga investeerimisobjekt piirkonnas, mille areng on viimastel aastatel olnud silmatorkavalt kiire. Tegemist on kompaktse ärihoonega, millel pole üht suur ankurüürniku vaid 8 väiksemat 22-84 m² pinda, mis võimaldavad hoida üüritulu hajutatuna ning vähendada ...

бюро…
406.5 m²
948 000 € 2 332 €/m²

1 Uus-Sadama tn 21, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Hubane möbeleeritud kesklinna kontor

Этаж 2/4, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1977, центральное ...

Üürile anda hubane möbeleeritud kesklinna kontor 1–2 inimeseleSaadaval alates märtsi II ...

бюро…
22 m²
2 д назад
285 € 13 €/m²

1 Rüütli, Kesklinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Heas korras vanalinna äripind

Этаж 1/3, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1781, центральное ...

Anda üürile renoveeritud ja heas korras äripind Tartu vanalinnas. Äripind asub hoone ...

бюро…
89.1 m²
1 400 € 15.7 €/m²

1 Kalaranna tn 8/6, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Двухуровневая квартира для жилья или офиса

Этаж 1/5, квартирная собственность, новый, год постройки 2025, душ, вода, вход с улицы, ...

*Возможность использовать квартиру как жилое пространство или функциональный офис*Кондиционер в каждой комнате!*Энергетический класс B* Высокие потолки* Премиальная локация в Таллине – рядом море* 2 большие кладовые с розетками* 3 широких парковочных места*Цена квартиры: 367 016 € + 3x 20 161 € машиноместа + 2x 7 984 € кладовые = всего 443 467€. К цене добавляется НДС.КВАРТИРА / КОММЕРЧЕСКОЕ ПОМЕЩЕНИЕЭксклюзивная квартира на двух ...

бюро
74.1 m²
367 016 € 4 953 €/m²

1 Odra 2, Keldrimäe, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Sinu äri visiitkaart Tallinnas

Участок 775, этаж 1/1, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки ...

Üürida või sobiva pakkumise korral müüa 2025 hilissügisel valminud eraldi seisev ärigalerii hoone Tallinna südalinnas. Sobib nii meelelahutuspinnaks, pop-up kontoriks, kunstigaleriiks, kohvikuks, kioskiks või muu otstarbega esinduspinnaks. Äripinda kütab õhksoojuspump ning suveks olemas jahutus. Elektri lahendus on 3C32 ehk kolmefaasiline kaitselüliti võimsususega 32A. Olemas WC, kööginurga valmidus ja vajadusel väike laoruum ...

бюро…
50.5 m²
1 100 € 21.8 €/m²

1 Vaksali 17a, Vaksali, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

ÜÜRILE ANDA ÄRIPIND 40M²

Готовый, в хорошем состоянии, центральное отопление, лифт, электричество, вход с улицы, ...

ASUKOHTVaksali 17a ärihoone asub Tartu kesklinna lähedal, raudteejaama ja Vaksali pargi ...

не н�…
40 m²
140 € 3.50 €/m²

1 Liivalaia tn 43, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Üürile anda äripind ajaloolises majas, Liivalaia 43!

Этаж -1/2, квартирная собственность, деревянный дом, в среднем состоянии, год постройки ...

Ajalugu, asukoht ja praktilisus üheskoos – äripind Liivalaia 43 soklikorrusel! Kui ...

не н�…
156.2 m²
1 350 € 8.64 €/m²

1 Taevavärava tee 6b, Lehmja, Rae vald, Harjumaa

ÄRI- ja TOOTMISHOONE WWW.T6B.EE

Üürile anda pind nr 6 suurusega 355,2 m². Hoone on sissekolimiseks valmis.• Suurepärane asukoht• Madalad kõrvalkulud• ValvesüsteemidASUKOHTTaevavärava tee 6B äri- ja tootmishoone asub Jüri ringi läheduses. Hea juurdepääs Tallinna ringteelt. Tallinna kesklinn 10 min autosõidu kaugusel.HOONE JA PLATSIDLadustamise kõrgus on 7,5m.Platsid võimaldavad vabalt manööverdada ka kõige pikema veokiga. Üüripinnale eraldatud 4 parkimiskohta ...

бюро…
355.2 m²
2 664 € 7.50 €/m²

1 Kadaka tee 63/1, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Pakkuda rendile terve korrus esinduslikus majas!

Участок 20464, этаж 5/9, год постройки 2006, центральное отопление, кухня, холодильник, ...

Pakume üürile avarate vaadetega valgusküllane ja hästi planeeritud büroopind kaasaegses Kadaka tee 63 ärihoones. Üüripind paikneb viiendal korrusel, tagades suurepärase loomuliku valguse läbi suurte panoraamakende ning avara vaate ümbruskonnale. Siin ei pea te jagama korrust kellegi teisega: kogu avar ja hästi toimiv kontorikeskkond on ainult teie ettevõtte käsutuses. Päikeseline vaade üle linna ja põrandad mis jutustavad värvidega – ...

бюро…
595 m²
4 999 € 8.40 €/m²

1 Viieaia tee 28, Laiaküla, Maardu, Harjumaa

VITRIINAKNAD|JÕUSAAL|KATUSETERRASS|KONDITSIONEER

Этаж 1/12, квартирная собственность, панельный дом, готовый, новый, год постройки 2026, ...

A-klassi äripind Viieaia Tornis – 1 km Tallinna linnapiiristÜürile anda 30,2 m² vitriinakendega äripind vastvalminud A-energiaklassiga hoones. Esimesel korrusel paiknev pind sobib suurepäraselt kontoriks, kaupluseks, esinduseks või muuks teenindustegevuseks ning ootab oma esimest üürnikku.Avarad vitriinaknad tagavad hea loomuliku valguse ning võimaldavad nähtavalt paigaldada ka ettevõtte reklaami. Rekonstrueeritud Vana-Narva maanteed ...

бюро…
30.9 m²
490 € 15.9 €/m²

1 Pärnu mnt 232/5, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Vahendustasuta! Kõrvalkulud hinnas!

Этаж 3/3, каменный дом, обновлённый, Интернет, мебель ...

Üürile anda möbleeritud büroopind Järvel. ÜÜRIHINNAS SISALDUVAD KÕRVALKULUD: elekter, vesi, küte, koristus, G4S valve ning parkimine maja ees. Pinnale on ööpäevaringne juurdepääs Järve keskus asub 100m kaugusel. Ümbruses palju erinevaid toitlustuskohti. Ühistranspordipeatus maja juures. Lepingu sõlmimisel tasutakse ettemaksuna ühe kuu üür ning tagatisraha. Üürihinnale lisandub käibemaks. Objekt on vahendustasuta. Helistage ning ...

бюро
23 m²
253 € 11 €/m²

1 Võidu prospekt 15, Narva, Ida-Virumaa

Участок 3533, этаж 1/5, квартирная собственность, обновлённый, год постройки 1965, ...

Продается коммерческое помещение. Площадью 341,3 м2. 1. этаж, отдельный вход, эстакады ...

торг…
341.3 m²
89 900 € 263 €/m²

1 Jüri tn 43d, Võru, Võrumaa

Hea asukoht!

Участок 127, частная собственность, готовый, нуждается в обновлении, тепловой насос, ...

Müüa Võru linnas hea asukohaga kaupluse hoone. Vajab renoveerimist. Elektri peakaitse ...

торг…
55 m²
65 000 € 1 182 €/m²

1 Ringi tee 13, Jüri, Rae vald, Harjumaa

Suurepärase nähtavusega stock-office Ringtee ääres!

Участок 16238, этаж 1/2, год постройки 2022

Esirea positsioon ja nähtavus Jüri ringil. Ringi tee 13 kinnistul 2022. aasta suvel ...

бюро…
376.7 m²
3 130 € 8.31 €/m²

1 Vana-Tartu mnt 79a, Peetri, Rae vald, Harjumaa

PEETRI MAJA. Kaasaegne töökeskkond. Ülemiste 8min!

Этаж 4/4, готовый, новый, год постройки 2023, душ, газовое отопление, тепловой насос, ...

Pakume sinu ärile uut kodu multifunktsionaalses PEETRI MAJA ärihoones!ÄRIPIND 205 asub 2.korrusel, ruumil on kõrged laed. Üüritava äripinna suurus on 24 m2. Hinnale lisanduvad KM ja kommunaalid.Enamikes büroohoonetes peab üürnik oma köögi, nõupidamisruumide ja tualettide eest ise vastutama ning maksab nende eest täisüüri. See tähendab, et iga ruutmeeter, mida te ei pruugi igapäevaselt kasutada, lisandub teie kulutustele. Peetri Majas ...

бюро…
26.4 m²
1 д назад
341 € 12.9 €/m²

1 Ringtee 12a, Ropka, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Склад, контейнер, гараж, кладовая

Коробка с дверьми и окнами, в хорошем состоянии, бесплатная парковка, огорожен забором, ...

Сдается в аренду складское помещение площадью 16 м2 в Тарту, улица Рингтее. В городе, с ...

бюро…
16 m²
79 € 4.94 €/m²

1 Mäeküla 12, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

UUS STOCK-OFFICE , VALMIB 2027 MÄRTSIS

Готовый, новый, год постройки 2026, душ, газовое отопление, вход с улицы, отдельный ...

Anname Mäeküla 12 hoones üürile stock-office äripinna kogupinnaga 4045,9 m2, millest 440,4 m2 on mõeldud kontori-/esindusruumide ning 3605,5 m2 tootmis- ja/või laopinna jaoks. Hoone ümber on planeeritud ringliiklus ning hoone taga on piisavalt ruumi liikumiseks ka suurema kaubaautoga.Mäeküla 12 saab olema uus kahekordne ladu-kontor-esindus ehk stock-office ärihoone Paldiski maantee ääres asuvas Tähetorni Tehnopargis. Stock-office ...

бюро…
4045.9 m²
28 321 € 7 €/m²

1 Kadaka tee 63/1, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Ruumijaotus vastavalt teie vajadustele!

Palun uuri võimalust vabade üüripindade osas suurusega 100-600m²! Pakume üürile avarate vaadetega valgusküllane ja hästi planeeritud büroopind kaasaegses Kadaka tee 63 ärihoones. Üüripind paikneb viiendal korrusel, tagades suurepärase loomuliku valguse läbi suurte panoraamakende ning avara vaate ümbruskonnale. Büroopind sobib ideaalselt ettevõttele, kes otsib kombineeritud lahendust – avatud kontoripinda saab ühendada eraldi suletud ...

бюро…
200 m²
1 680 € 8.40 €/m²

1 Poordi tn 1, Vanalinna piiril, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

ЛУЧШЕЕ МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ! НОВАЯ ЦЕНА! СВОБОДНО!

Участок 4138, этаж 2/6, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год ...

Сдаётся в аренду прекрасное помещение в новом здании, с очень хорошим местонахождением. Помещение подходит для конторы, салона, офиса и т.д. - Кухня - 2а туалета - Система умного дома Находится в 3 минутах ходьбы от Старого города. С хорошим доступом для клиентов. В момент заключения договора оплата составляет: предоплата 1-го месяца аренды (1900 eur + KM) + гарантийная сумма (1900 eur) + одноразовая оплата маклерских услуг. ...

бюро…
96 m²
1 900 € 19.8 €/m²

1 Nunne 1, Vanalinna, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Год постройки 1600, электричество

Eriline leid Vanalinnas – ajalooline hoone Nunne tänaval! Uue pakkumisena on turule tulnud unikaalne objekt Tallinna südames – Nunne 1-1A, millel on nii ajalooline väärtus kui arendusperspektiiv. Hoone andmed ja ehituslik potentsiaal: - Hoone rekonstrueerimise põhiprojekti järgi on ehitusalune pind 62,4 m² ning suletud netopind 160,7 m². - Korruselisus: 4 maapealset korrust + 1 keldrikorrus - Eraldi elektriliitumine ...

не н�…
160.7 m²
450 000 € 2 800 €/m²

1 Reti tee 11-5c, Peetri, Rae vald, Harjumaa

Suurepärane büroo- või teeninduspind!

Этаж 2/3, готовый, новый, год постройки 2020, тепловой насос, газовое отопление, ...

Üürile anda juunis 2026 valmivad 14,6 m2 - 47,2 m2 suurused büroo- või teeninduspinnad ...

бюро…
14.6 m²
225 € 15.4 €/m²

1 Ulvi, Mustvee vald, Jõgevamaa

Lao või tootmishooneks 2 eraldi kinnistut

Участок 9874, частная собственность, панельный дом, коробка без крыши, нуждается в ...

Müüa 2 kap remonti vajavat sigala löövi mis asuvad eraldi kinnistutelSobib ideaalselt ...

прои…
3464 m²
10 000 € 2.89 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%