Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 088
Показать карту
Описание
Цель

1 Kadaka tee 183d, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

СДАТЬ В АРЕНДУ ЭКСКЛЮЗИВНOЕ ПОМЕЩЕНИЕ ТОРГОВОГО ЗА

Участок 4464, ангар, готовый, в хорошем состоянии, электрическое отопление, тепловой ...

Сдается эксклюзивный торговый зал co стеклянным фасадом, c новым каменным паркетом и ...

торг…
1800 m²
4 950 € 2.75 €/m²

1 Kalda tn 9/1, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

Soodne kõrgete lagedega äripind Mustamäe-Nõmme piiril.

Этаж 3/4, каменный дом, санремонт сделан, центральное отопление, электричество, ...

Üürile anda soodne äripind Kalda tn 9, NõmmeAsukoht: Mustamäe–Nõmme piiril, hea ligipääsuga ning rahulikus ärikeskkonnas. Ümbruses tegutsevad erinevad tootmis- ja äriettevõtted. Ühistranspordipeatused asuvad ca 200 m kaugusel. Ruumidel on kõrged laed ning suured aknad, mis tagavad hea loomuliku valguse ja avara tunde. Planeering sobib hästi nii töö-, tootmis- kui ka laopinnaks.WC asub koridoris.Ruumid on remonti vajavad. Vajadusel on ...

бюро…
74 m²
333 € 4.50 €/m²

1 Vana-Tartu mnt 79-10, Peetri, Rae vald, Harjumaa

Maast laeni aknad, lift, wc ja duširuum!

Участок 5034, этаж 2/3, частная собственность, новый, год постройки 2026, душ, газовое ...

Äripind on maast laeni akendega, personaalne wc koos duširuumiga ning büroose pääseb nii mööda treppe kui liftiga!2026. aasta kevad/suvi valmib Peetri alevikus, Vana-Tartu mnt 79 uus A-energiaklassi stockoffice-tüüpi multifunktsionaalne ärihoone! Äripind nr 10, liftiga trepikoda:– 49 m2, millest wc 3,2 m2– Üürihind: 588 € kuus, millele lisanduvad fikseeritud kõrvalkulud 2,2 €/m2 + tarbitud vesi ja elekter. Hindadele lisandub ...

бюро…
49 m²
588 € 12 €/m²

1 Pärnu mnt 137, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Äripind Vektori hoones – 1. korruse esinduspind Pärnu mnt-l!

Участок 3270, этаж 1/16, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки ...

Too oma ettevõte või investeering Vektorisse – müüki on tulnud 1. korrusel paiknev ...

торг…
249.6 m²
836 000 € 3 349 €/m²

1 Vana-Tartu mnt 79-12, Peetri, Rae vald, Harjumaa

Uus büroohoone. Lift. Personaalne wc ja duširuum!

2026. aasta kevad/suvi valmib Peetri alevikus, Vana-Tartu mnt 79 uus A-energiaklassi stockoffice-tüüpi multifunktsionaalne ärihoone! Äripind nr 12, liftiga trepikoda:– 30,6 m2, millest wc 3,1 m2– Üürihind: 367,2 € kuus, millele lisanduvad fikseeritud kõrvalkulud 2,2 €/m2 + tarbitud vesi ja elekter. Hindadele lisandub käibemaks!Üürnikke ootab peatselt valmiv kolmekorruseline multifuntsionaalne stockoffice-tüüpi büroohoone koos nii ...

бюро…
30.6 m²
367 € 12 €/m²

1 Härgmäe tn 24, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

НИЗКИЕ СОПУТСТВУЮЩИЕ РАСХОДЫ!

Участок 10397, этаж 2/2, частная собственность, готовый, новый, год постройки 2021, ...

Härgmäe 24 - это новое двухэтажное здание складского, офисного и представительского типа (stock-office) в Технопарке Tähetorni на Палдиском шоссе. Строительство здание было завершено в 2021 году. Сдаем в аренду офисное помещение в здании Härgmäe 24 общей площадью 140 м2, из которых 117,1 м2 будет в личном пользовании арендатора, а 22,9 м2 это часть лестничной площадки. Арендная площадь доступно, и в него можно сразу же заселиться. ...

бюро…
139.4 m²
976 € 7 €/m²

1 Põldmäe tee 12, Vatsla, Saue vald, Harjumaa

Müüa laopind

Участок 4893, этаж 1/1, частная собственность, ангар, готовый, в среднем состоянии, душ, ...

Kinnistul asub kontoripind (kütteta hetkel) ja laopind. Ladu 516 m2 ja kontor 127 m2Laopinnale on tellitud uued uksed. Kinnistule on tellitud uus elektriliitumine 32A ja vesi. Äripind on vaba koheseks kasutamiseks. Ladu on seest tühi, kontor on seest tühi. Kinnistule paigaldadakse uus puurkaev. Ladu on võimalik ka üürida. Üürihind on 1600 eurot.

бюро…
643 m²
350 000 € 544 €/m²

1 Vana-Tartu mnt 79-19, Peetri, Rae vald, Harjumaa

Maast laeni aknad, lift, wc ja duširuum!

Участок 5034, этаж 3/3, частная собственность, новый, год постройки 2026, душ, газовое ...

Äripind on maast laeni akendega, personaalne wc koos duširuumiga ning büroose pääseb nii mööda treppe kui liftiga! Kujunda ruumide arv ise.2026. aasta kevad/suvi valmib Peetri alevikus, Vana-Tartu mnt 79 uus A-energiaklassi stockoffice-tüüpi multifunktsionaalne ärihoone! Äripind nr 19, liftiga trepikoda:– 68,6 m2, millest wc 3,2 m2– Üürihind: 823,20 € kuus, millele lisanduvad fikseeritud kõrvalkulud 2,2 €/m2 + tarbitud vesi ja ...

бюро…
68.6 m²
823 € 12 €/m²

1 Tähe 91a, Karlova, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

ÄRIPIND KARLOVA LINNAOSAS

Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, центральное отопление, витрины, вход с ...

Äripinna (kaubandus) moodustavad hoone esimese korruse ruumid (347 m²) ja lisaks ruumid ...

бюро…
466.5 m²
520 000 € 1 115 €/m²

1 Tatari tn 58, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Üürile anda suur renoveeritud äripind Kesklinnas!

Каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1971, душ, сауна, электрическое ...

Üürile on tulnud suurepärane multifunktsionaalsete kasutusvõimalustega äripind Tallinnas, Tatari ärikvartalis!RUUM532,3 ruutmeetri suurune üüripind on kujundatud omanäolises, retrohõngulises tööstuslikus stiilis. Ruumid on hiljuti renoveeritud ja multifunktsionaalsete kasutusvõimalustega. Ruumi iseloomustavad kõrged laed, eraldatud tööalad, stuudioruum, koosolekuruum, puhkeala, avatud köök, laoruum, kolm tualettruumi ja saun koos ...

бюро…
532.3 m²
2 600 € 4.88 €/m²

1 Mahtra tn 30a, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Tootmiseks/laoks/bürooks sobivad ruumid Lasnamäel.

Этаж 2/3, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Anname üürile tootmiseks/laoks sobivad ruumid Lasnamäel Mahtra 30a hoones. Olemas ...

бюро…
846 m²
4 230 € 5 €/m²

1 Pikk 75, Elva linn, Elva vald, Tartumaa

Veetorn ja kaks korterit

Квартирная собственность, каменный дом, готовый, душ, центральное отопление, кухня, ...

Ainulaadne pakkumine - kaks renoveeritud korterit ja veetorn.Korterid on välja renditud ja saab müüa koos rendilepingutega. 0 korrusel ühe korteri pind - 24,8m2.0 korrusel teise korteri pind - 30,5m2.6. korruse tehnoruum 3m2.7. korrusel veetorni põhjapindala Ca 89m2 (kõrgus 9m).Helista ja küsi lisainfot.

разм…
148.3 m²
150 000 € 1 011 €/m²

1 Vana-Tartu mnt 79-24, Peetri, Peetri, Rae vald, Harjumaa

Ladu+ kontor. Kujunda enda ruumide suurus ise!

Участок 5034, этаж 3/3, частная собственность, новый, год постройки 2026, душ, тепловой ...

Esimene kuu ilma üüritasuta, tasuda tuleb vaid kommunaalkulud! 2026. aasta kevad/suvi valmib Peetri alevikus, Vana-Tartu mnt 79 uus A-energiaklassi stockoffice-tüüpi multifunktsionaalne ärihoone!Äripind (kontor/ miks mitte ka iluteenused):– 60,2 m2, millest kontor 57 m2 ja wc /duširuum 3,2 m2– Üürihind: 662,20 € kuus, millele lisanduvad kõrvalkulud 2,2 €/m2 (132,44 €) + tarbitud vesi ja elekter. Hindadele lisandub käibemaks!Üürnikke ...

бюро…
60.2 m²
662 € 11 €/m²

1 J. Vilmsi tn 53b, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

ХОРОШЕЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ В ЦЕНТРЕ ГОРОДА! СВОБОДНА!

Этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, готовый, новый, душ, газовое отопление, ...

В аренду сдается реновированная бизнес площадь с очень хорошим местонахождением!Помещение подходит для конторы, салона, офиса и т.д.Находится в 10 минутах ходьбы от Старого города.С хорошим доступом для клиентов.Коммунальные платежи фиксированные: 200 eur круглый год, в цене ВСЁ! Парковка тоже в цене.В момент заключения договора оплата составляет: предоплата 1-го месяца аренды (600 eur + KM) + гарантийная сумма (600 eur) + одноразовая ...

бюро…
33.4 m²
400 € 12 €/m²
День клиента: K 27.05 14:00-14:30

1 Tulika tn 19/1, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

КОММЕРЧЕСКАЯ ПЛОЩАДЬ 145 М2 В КРИСТИИНЕ!

Этаж 1/5, каменный дом, готов, год постройки 2018, газовое отопление, открытая кухня, ...

Сдается в аренду офисное помещение площадью 145 м2 в новейшем здании C делового района ...

День клиента: K 27.05 14:00-14:30
бюро…
145 m²
2 161 € 14.9 €/m²

1 Pargi tn 27f, Jõhvi linn, Jõhvi vald, Ida-Virumaa

ПРОИЗВОДСТВО ИЛИ СКЛАД ИЛИ СТОК-ОФИС В Йыхви

Участок 2718, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, душ, тепловой насос, ...

СДАЁТСЯ В АРЕНДУ КОММЕРЧЕСКАЯ ПЛОЩАДЬ, ЗДАНИЯ ДЛЯ ПРОИЗВОДСТВА, ЛОГИСТИКИ ИЛИ ДЛЯ ...

скла…
1540 m²
1 000 € 0.65 €/m²

1 Helgi tee 13, Peetri, Rae vald, Harjumaa

2035 m2 multifunktsionaalne ärihoone + 2000 m2 väliterritooriumi

Участок 2940, этаж 1/2, год постройки 2014

Tallinnale ühes lähimas äripargis - Mõigu tehnopargis on võimalik üürile võtta ...

День клиента: T 26.05 12:30-13:30
бюро…
2035.4 m²
14 000 € 6.88 €/m²

1 Rotermanni, Ahtri 6a, Sadama, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

SOODHIND! PARKIMISVÕIMALUSEGA!

Этаж 4/11, в хорошем состоянии, год постройки 2005, центральное отопление, кухня, лифт, ...

Pakutav 496 m2 suurune esinduslik büroopind, mis asub maja neljandal korrusel on valgusküllane, suurte aknapindadega ning akendest avaneb vaade Rotermanni kvartalile, Vanalinnale ja merele. Pind koosneb suuremast avatud tööalast, kokku üheksast erineva suurusega kabinetigst ja nõupidamisruumist, fuajeest ja piisaval hulgal abiruumidest. Kogu pinna kohta on olemas kaks kööki, WC-d, garderoob, panipaigad jne. Pakutav pind on heas ...

бюро
496 m²
5 208 € 10.5 €/m²

1 Sepapaja, Ülemiste, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Esinduslik stock-office / tootmine. Ülemiste 8min!

Этаж 1/4, готовый, новый, год постройки 2023, душ, газовое отопление, тепловой насос, ...

Kas teie firma ikka vajab äripinda Ülemistes?Pakume sinu ärile uut kodu multifunktsionaalses PEETRI MAJA ärihoones!ÄRIPIND 102 asub 1.korrusel, tegu on stock-office tüüpi ruumidega, kus on 48 m2 esindusruum/büroo ja 125m2 ladu/tootmisruum. Ruumil on 4m kõrged laed ja efektsed terrazzo põrandad. Mõlemas ruumis on olemas ka jahutus ning palju pistikuid nõrk ja tugevvoolule. Kui teie ettevõttel on suuremat esindusruumi vaja, siis on ...

бюро…
178 m²
1 940 € 10.9 €/m²

1 Pärnu mnt 137, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

торг…
486 m²
1 628 000 € 3 350 €/m²

1 Lagedi tee, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Производственное здание на продажу

Участок 12000, этаж 1/1, новый

Складско-производственное здание, построенное в 2020 году, продается недалеко от ...

бюро…
4100 m²
4 400 000 € 1 073 €/m²

1 Kloostrimetsa tee 56a/2, Teletorn, Pirita, Tallinn, Harjumaa

VITRIINAKNAD|2 PARKIMIST|ESIMENE a. POOLE HINNAGA

Этаж 1/3, каменный дом, коробка с дверьми и окнами, новый, год постройки 2024, ...

Üüripinna esimene aasta kuutasu poole hinnaga 375€+km. Alates järgmisest aastast täishind 750€+km€. Üürile anda esimese korruse äripind Pirita Teletorni kvartalis, uues ja kaasaegses kivimajas Pirital. Tegemist on tänavapoolse pinnaga, mis sobib ideaalselt kaupluseks, teeninduseks, esinduseks või bürooks, kus on oluline hea nähtavus, lihtne ligipääs ja kaasaegne töökeskkond.Äripind paikneb Kloostrimetsa tee ääres, Tallinna Teletorni ...

бюро…
63.4 m²
750 € 11.8 €/m²

1 Rehemäe tee 10, Kärdla linn, Hiiumaa vald, Hiiumaa

Koht, kus sinu äri saab kasvada!

Участок 3924, готовый, центральная вода, грузовой лифт, вентиляция, бесплатная парковка, ...

Soodushind 69 000 €!Suurepärase asukohaga äri- ja tootmishoone kaasomandi osa Kärdlas – Rehemäe 10, millele on notariaalne kasutuskord seatud.Müüa mitmekülgsete kasutusvõimalustega äri- ja tootmispinnad Kärdla linnas, Rehemäe tänaval. Tegemist on hea ligipääsuga hoonega, mis sobib suurepäraselt ettevõtluseks, tootmiseks, laopinnaks või bürooks.Hoone kirjeldus:* müügis on nii väike osa 1-korruse ja suurem osa 2-korruse ruumidest.* ...

бюро
471.4 m²
69 000 € 146 €/m²

1 Rukki tee 2, Rukki Tehnopark, Lehmja, Rae vald, Harjumaa

VALMINUD TOOTMIS- JA LAOPINNAD JÜRI RINGIL

Этаж 2/2, готовый, новый, год постройки 2022, газовое отопление, Интернет, вода, ...

Pakume sinu ärile uut kodu multifunktsionaalses RUKKI 2 ärihoones!Büroopind asub 2. korrusel, üüritava pinna suurused on vahemikus 28-86 m2. Hinnale lisanduvad KM ja kommunaalid. Üüri hind tagab ligipääsu veel:• Köögile ja puhkeruumile• TualettruumideleLISAKS: • Kolm täisvarustuses Silen Space 4 (6-8 in) boxi nõupidamiseks• Paindlik laopinna üürimise võimalus HEA ASUKOHT• 10-minutilise autosõidu kaugusel südalinnast• Piirneb ...

бюро
55 m²
440 € 8 €/m²

1 Taevavärava tee 4b, Lehmja, Rae vald, Harjumaa

Договор аренды, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2017, душ, бесплатная ...

Сдаётся в аренду складское и производственное помещение от собственникаАдрес: волость ...

скла…
1750 m²
8 050 € 4.60 €/m²

1 Uus-Volta tn 9/1, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

ПРОДАЕТСЯ ГОТОВЫЙ БИЗНЕС!

Этаж 2/3, готовый, новый, год постройки 2023, стенной шкаф ...

HIND: 122 870 + KMMüüa hea üüripotentsiaaliga korter Tallinna stiilseimas elu- ja ärikvartalis, ajaloolises masinatehases.Ideaalselt sobib nii lühiajaliseks või pikaajaliseks väljaüürimiseks, kui ka vingeks stuudio-või kodukontoriks.KORTER JA SISEVIIMISTLUS• Kogu piltidel olev sisustus ja tehnika kuuluvad hinna sisse • Kvaliteetne siseviimistlus• Kalasabaparkett• AXORi sanitaartehnika• Integreeritud jahutussüsteem• 3-kordsed ...

бюро…
26.4 m²
122 870 € 4 654 €/m²

1 Kadaka tee 42b, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

ПОМЕЩЕНИЯ В НОВОМ БИЗНЕС-ЦЕНТРЕ!

Участок 23059, этаж 2/2, частная собственность, новый, год постройки 2023, душ, ...

ПОМЕЩЕНИЯ В НОВЕЙШЕМ КОММЕРЧЕСКОМ ЦЕНТРЕ НА КАДАКА ТЕЭ!КЛАСС ЭНЕРГОЭФФЕКТИВНОСТИ А – очень доступные побочные расходы.Kadaka Trade Center, или KTC новoe многофункциональнoe двухэтажнoe здание в ценном деловом районе Кадака. Почти 14 200 квадратных метров арендуемых площадей в коммерческом здании подходят для средних и крупных компаний, которым нужны коммерческие помещения для торговли, обслуживания, офиса или хранения.На втором этаже ...

бюро…
174.2 m²
2 003 € 11.5 €/m²

1 Soo tn 1b/7, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

TÄNAVAÄÄRNE ÄRIPIND KALAMAJAS |SUURED VITRIINAKNAD

Этаж 1/4, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2013, центральное отопление, ...

KEVADINE HINNASULA - täishind 449 000€ - UUS HIND 399 000€TÄNAVAÄÄRNE ÄRIPIND KALAMAJAS | terrassid 50 m² + 20 m² | ideaalne restoraniksÄRIPINDA ON VÕIMALIK JAGADA KERGELT KAHEKS NING RENTIDA VÄLJA KAKS ERALDI PINDA (mõlemal oma sissepääs!)VÕI KASUTADA ÜHTE ISE NING TEIST VÄLJA RENTIDA ... HEA INVESTEERING!Müüa silmapaistev tänavaäärne äripind Soo tänava alguses Kalamajas, piirkonnas, kus liigub palju jalakäijaid ning kus hea nähtavus ...

бюро…
144 m²
399 000 € 2 771 €/m²
День клиента: T 26.05 14:00-15:00

1 Seminari 5, Võru, Võrumaa

ÄRIPIND VÕRU SÜDALINNAS

Этаж 1/2, каменный дом, готовый, обновлённый, центральное отопление, электричество, вход ...

Ajaloolise hõnguga äripind südalinnas – Seminari 5Üürile anda stiilne ja omanäoline ...

День клиента: T 26.05 14:00-15:00
бюро…
35 m²
350 € 10 €/m²

1 Keemikute tn 35, Maardu, Harjumaa

Коммерческая площадь в Маарду

Этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Продается коммерческая площадь в центре Маарду, на главной улице с хорошей ...

бюро…
49.7 m²
77 500 € 1 559 €/m²

1 A.H. Tammsaare tee 89, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

ÄRIPIND TAMMSAARE KESKUSES

Этаж 2/2, каменный дом, центральное отопление, Интернет, электричество, бесплатная ...

Anname üürile äripinna Tammsaare Keskuses Mustamäel. Pind sobib hästi kasutamiseks kaubandus- või teenindusettevõttele, samuti ka muuks otstarbeks.Ruumide sissepääs on teise korruse avatud galeriist. Ruumide koosseisus on kaks ruumi.Ruumides on keskküte, veevarustus ja kanalisatsioon, ATS ja valvesignalisatsioon.Hoones on videovalve.Tammsaare Keskus on rekonstrueeritud kaubandus- ja teeninduskeskus, kus on muuhulgas koha leidnud ...

бюро…
64 m²
320 € 5 €/m²

1 Pallasti tn 4, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Hoone I korruse ruumid

Этаж 1/2, панельный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1998, душ, газовое ...

Üürile anda Pallasti tn 4 ärihoone I korruse ruumid suurusega 1710,4m2.Maja asub ...

торг…
1710.4 m²
15 000 € 8.77 €/m²

1 Kaarli pst 11-43, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Продаётся премиального салона красоты в центре

Договор аренды, готовый, в хорошем состоянии, центральное отопление, кухня, холодильник, ...

Готовый и прибыльный бизнесПродаётся успешно работающий салон красоты премиум-класса в ...

104 m²
49 000 € 471 €/m²

1 Ellamaa, Saue vald, Harjumaa

Müüa tootmismaa koos kontori ja garaažidega!

Участок 2300, частная собственность, каменный дом, коробка с дверьми и окнами, ...

Müüa tootmismaa koos kontori-, garaaži- ja laohoonetegaKogupind: 655 m²Krundi pindala: ...

скла…
655 m²
89 999 € 137 €/m²

1 Lennuradari tee 11a/1-15, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Kampaaniad: esimene kuu üüritasuta ja 5 kuu 50%

Этаж 1/2, договор аренды, готовый, новый, год постройки 2025, тепловой насос, ...

KAMPAANIA: Mugavamaks ja kiiremaks sissekolimiseks pakume üürnikele suurepärast ...

скла…
75.3 m²
650 € 8.63 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%