Сдаётся в аренду офисные площади, торговля, обслуживание, склад, производство, склад, производство, 1710.4 m² - Pallasti tn 4, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Hoone i korruse ruumid

общая площадь 1710.4 m², панельный дом

Санитарное помещение: душ
Отопление и вентиляция: газовое отопление
Связь и безопасность: Интернет, сигнализация
Подробнее: вход с улицы, бесплатная парковка, отдельный вход, эстакад, электричество, витрины

Üürile anda Pallasti tn 4 ärihoone I korruse ruumid suurusega 1710,4m2.

Maja asub logistiliselt heas asukohas kohe Sikupilli kaubanduskeskuse kõrval.
Nähtav nii Tartu maanteelt kui ka Peterburi maanteelt.
Pind sobib hästi kaubanduspinnaks kui ka laoks, kergtootmiseks või spordi tegemiseks.

Pind koosneb esimesel korrusel olevatest müügisaalidest (1338,3m2) ja laost (355m2).
Plaanil rohelisega märgistatud ala.
Kõrgus fermi alla on 4,3m ja kõrgus laeni 6,8m.
Laadimiseks on maja taga estakaad ning üks laadimissild.
Klientide sissepääs Pallasti tänavalt.
Hoones on oma gaasikatlamaja.

Ärihoone külalistele on kuni 30 tasuta parkimiskohta hoone ees ja külgedel. Ärihoone töötajatel on võimalik parkida oma autod suletavale territooriumile hoone taga.

I korruse ruumide ühe kuu üür on 15 000€, millele lisanduvad kommunaalkulud ning käibemaks.

Lisaks on võimalik juurde üürida kontori- ja olmeruume ning võtta üürile terve hoone suurusega ca 2500m2 hinnaga 22 000€.

Pakkumine on vahendustasuta!

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
15 000 € 8.77 €/m²
Сдаётся в аренду офисная площадь
Сдаётся в аренду офисная площадь www.kv.ee/ru/3852571
Общая площадь 1710.4 m²
этаж/Этажей 1/2
Год постройки 1998
Состояние в хорошем состоянии
Номер кадастры 78403:301:0490
Данные из регистрационной книги
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные

Образец договора об аренде

Образец договора аренды для пользователь KV.EE
Скачать бесплатно (pdf/doc)