Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 088
Показать карту
Описание
Цель
День клиента: R 22.05 17:00-18:00

1 Männiku tee 11, Kumna, Harku vald, Harjumaa

Müüa ärihoone ja ehitusmaa Tallinn-Keila mnt ääres

Участок 22461, частная собственность, в среднем состоянии ...

Pakkuda Männiku tee, Kumna asuv ärihoone koos kõrvalasuva arenduskinnistuga. ...

День клиента: R 22.05 17:00-18:00
скла…
893 m²
500 000 € 560 €/m²

1 Papli 2, Loksa, Harjumaa

Коммерческое помещение с хорошим расположением

Этаж 2/3, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Сдам офис или служебное помещение в центре Локса, рядом с мэрией. Здание в хорошем ...

бюро…
15 m²
125 € 8.33 €/m²

1 Kloostrimetsa tee 56a/2, Pirita, Tallinn, Harjumaa

Üürile anda modernne äripind Pirital!

Этаж 1/3, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2023, газовое отопление, Интернет, ...

Üürile anda esimese korruse äripind Pirita Teletorni kvartalis uues ja kaasaegses kivimajas. Tänavapoolne pind sobib suurepäraselt kaupluseks, teeninduseks, esinduseks või bürooks, kus on oluline hea nähtavus, mugav ligipääs ja kaasaegne töökeskkond.Tänu eraldi sissepääsule otse tänavalt ning suurtele vitriinakendele on pind hästi nähtav ja lihtsasti leitav nii klientidele kui ka koostööpartneritele.Pind sobib ideaalselt ...

бюро…
85.9 m²
7 ч назад
850 € 9.90 €/m²

1 Männiku tee 106a, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

Söögikoht Männiku teel!

Этаж 1/1, частная собственность, панельный дом, готовый, в хорошем состоянии, душ, ...

MÄNNIKU TEE 106aÜürile anda toitlustus-teeninduspind Nõmme linnaosas, aadressil Männiku tee 106a.HOONEI korrusel asuval äripinnal asuvad teenindusala-köök, tagaruum külmikutega, laoruum, riietusruum ja tualettruum. Üldpind 55 m² + väliterrassi ala 115 m²Äripind antakse üürile kogu vajamineva tehnikaga, mis vajalik toitlustamiseks-teenindamiseks.KOMMUNIKATSIOONIDTsentraalne vesi - kanalisatsioon, elektriboiler, õhk-soojuspump, ...

обсл…
55 m²
590 € 10.7 €/m²

1 Tähe tn 19, Karlova, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Ambulatoorse arstiabi osutamise ruumid

Этаж 1/3, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2022 ...

Üürile anda äripinnad. sobivad Ambulatoorse arstiabi osutamiseks vastavad terviseameti ...

бюро…
18 m²
600 € 33.3 €/m²

1 Uus-Volta tn 9/1, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

MADALAD KULUD/PIND ON VABA

Этаж 1/3, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Pakkuda on kõrgete lagedega loft- stiilis äripind uues Volta Kvartalis! PIND ON VABA ...

бюро…
20 m²
525 € 26.3 €/m²

1 Rukki tee 2, Rukki Tehnopark, Lehmja, Rae vald, Harjumaa

VALMINUD TOOTMIS- JA LAOPINNAD JÜRI RINGIL

Этаж 1/1, готовый, новый, год постройки 2022, газовое отопление, Интернет, вода, ...

RUKKI 2 / VÄIKESED PINNADÜürile anda mitmeotstarbelised äripinnad.• Kõikidele pindadele on võimalik samas hoones lisaks üürida ka bürood alates 30 m²• Eraldi võimalus rentida silenspace nõupidamisruume• Eelistatud on tootjad• Suur elektritarbimisvõimsus• Optiline kaabel• Manööverdusplatsid• Tõsteuksed 4 x 4,4 m• Roheline energia• A energiaklassLisainfo: www.rukki2.ee

бюро…
144 m²
1 224 € 8.50 €/m²

1 A.H. Tammsaare tee 89, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

ERALDI SISSEPÄÄSUGA ÄRIPIND TAMMSAARE KESKUSES

Этаж 2/2, каменный дом, электрическое отопление, центральное отопление, Интернет, ...

Anname üürile eraldi sissepääsu ja vitriinakendega äripinna Tammsaare Keskuses Mustamäel. Pind sobib hästi kasutamiseks kaubandus- või teenindusettevõttele, samuti ka muuks otstarbeks. Ruumid paiknevad maja teise korruse avatud vahegalerii ääres. Ruumidel on eraldi sissepääs otse õuest ja vahegaleriile avanevad vitriinaknad. Pinna koosseisus on pearuumid, abiruum ja wc. Ruumides on keskküte, veevarustus ja kanalisatsioon, ATS ja ...

бюро…
30.5 m²
214 € 7 €/m²

1 Väike-Männiku tn 5, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

OTSE OMANIKULT, ilma vahendustasuta

Этаж 1/4, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1967, ...

В аренду сухой и теплый склад-контору 50.76м2 с полками и столами для конторы. Цена ...

скла…
50.8 m²
308 € 6.07 €/m²

1 Tallinna mnt 10a, Narva, Ida-Virumaa

Новая цена, Продаётся офисное здание в центре Нарвы

Участок 1400, этаж 1/2, частная собственность, деревянный дом, нуждается в обновлении, ...

Общая площадь 416 m² бесплатная парковка Окрестность: дороги с покрытием, находится в ...

бюро
416 m²
53 000 € 127 €/m²

1 Kadaka tee 42b, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

ПОМЕЩЕНИЯ В НОВОМ БИЗНЕС-ЦЕНТРЕ!

Участок 23059, этаж 2/2, частная собственность, новый, год постройки 2023, центральное ...

ПОМЕЩЕНИЯ В НОВЕЙШЕМ КОММЕРЧЕСКОМ ЦЕНТРЕ НА КАДАКА ТЕЭ!КЛАСС ЭНЕРГОЭФФЕКТИВНОСТИ А – очень доступные побочные расходы.Kadaka Trade Center, или KTC новoe многофункциональнoe двухэтажнoe здание в ценном деловом районе Кадака. Почти 14 200 квадратных метров арендуемых площадей в коммерческом здании подходят для средних и крупных компаний, которым нужны коммерческие помещения для торговли, обслуживания, офиса или хранения.На втором этаже ...

бюро…
59.2 m²
586 € 9.90 €/m²

1 Tulbi tee 3, Viimsi, Viimsi vald, Harjumaa

Новый бизнес-центр в Виймси — Tulbi Ärimaja!

Участок 21444, этаж 1/2, частная собственность, новый, год постройки 2027, душ, ...

О зданииTulbi Ärimaja — это новый современный многофункциональный бизнес-центр в Виймси, предназначенный для компаний, которые ценят качественную рабочую среду, удобное расположение и гибкие планировочные решения.В одном крыле здания уже расположились Padelstar и 24/7 Fitness. Второе крыло спроектировано по концепции stock-office, что позволяет объединить все ключевые функции бизнеса — производство, склад, офис и шоурум — под одной ...

бюро…
435 m²
3 915 € 9 €/m²

1 Lossiküla, Otepää vald, Valgamaa

Atraktiivne arendus kauni Sangaste Lossi kõrval!

Участок 7524, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, ...

Müüa super asukohaga kinnistu maalilise Sangaste Lossi kõrval.Asukoht: Kinnistu asub ...

скла…
1500 m²
127 900 € 85.3 €/m²

1 Vägeva tee 3a, Peetri, Rae vald, Harjumaa

RENDILE ANDA 40m² LAORUUM ERALDI SISSEPÄÄS HOOVIST

1. этаж, готовый, новый, год постройки 2023, центральное отопление, бесплатная парковка, ...

Rendile anda soe ja ventileeritud 40 m² laoboks Peetri Minilao kompleksisRendile anda ...

скла…
40 m²
615 € 15.4 €/m²

1 Rävala pst 5, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Avar büroo koos parkimiskohtadega Tallinna tuiksoonel!

Участок 2728, этаж 5/7, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...

Üürile on tulnud suurepärase asukohaga 293 m² suurune büroopind hinnatud Rävala ...

бюро…
293 m²
2 930 € 10 €/m²

1 Peterburi tee, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Tootmispind 1440m2 Kraanad 2* 10T

Этаж 1/1, панельный дом, новый, год постройки 2021, электричество ...

Pakkuda üürile uus tootmishoone ca 1440m2. Hoone ja objekt asub 5 Tallinnas Peterburi ...

скла…
1440 m²
9 700 € 6.74 €/m²

1 Härgmäe tn 24, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

KOHE VABA!

Участок 40397, готовый, в хорошем состоянии, газовое отопление, электричество, вход с ...

Anname Härgmäe 24 hoones üürile stock-office tüüpi äripinna kogupinnaga 611,2 m2, mis koosneb:- 1. korrusel asuvast lao- ja tootmispinnast suurusega 520,0 m²- hinnas sisaldub täiendavate ruumide välja ehitamine 1. korrusel - büroo/riietusruum, duširuum, wc, kokku 22 m²- 2. korrusel asuvast kompaksest kööginurgaga büroost ja olmeruumidest, kokku 69,2 m² Laoruumi kõrgus on 6 m (fermi alla), tõstukse mõõdud on 4,2 x 4 m, tõstuks on ...

бюро…
611.2 m²
4 462 € 7.30 €/m²

1 Metsatuka, Männamaa, Hiiumaa vald, Hiiumaa

Unikaalse hoonestusega maatükk

Участок 19842, частная собственность, каменный дом, коробка с дверьми и окнами, ...

Uut omanikku ootab endine Männamaa Algkool-Lasteaia kinnistu. Kinnistul on täielikult renoveerimist vajav ca 1000 m2 korralike kiviseintega koolihoone. Sotsiaalmaa., ühiskondlike ehitiste maa. Sobib teenuse pakkumine alaliseks või ajutiseks elamiseks (sh ärilisel või sotsiaalse eesmärgil) Näiteks võib kinnistule rajada hooldekodu, tugikeskuse, päevahoiu, haridusasutuse, majutusasutus jne. Elektriliitumine 80A.Tsentraalvee ja ...

бюро…
1079 m²
59 000 € 54.7 €/m²

1 Talutehnika, Kadapiku, Kadrina vald, Lääne-Virumaa

ÄRIMAA MÜÜK KOOS KAARHALLI JA ÄRIPINDADEGA

Участок 4058, в среднем состоянии, год постройки 1995, сауна, электрическое отопление, ...

Müüki on tulnud mitmekülgsete kasutusvõimalustega kinnistu Kadrina külje all. ...

не н�…
708 m²
128 900 € 182 €/m²

1 Sinilille tee 6/1, Peetri, Rae vald, Harjumaa

Laadimine maaga tasapinnalt kui laadimissillalt!

Этаж 1/2, панельный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2019, душ, газовое ...

Üürile anda Peetris Sinilille tee 6 lao/tootmispind koos kontoriga kokku suurusega ...

бюро…
404.9 m²
2 800 € 6.92 €/m²

1 Pärnu mnt 186, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Kaubanduspind Pärnu mnt ääres!

Этаж 2/6, новый, год постройки 2020, газовое отопление, лифт, электричество, витрины, ...

Üürile anda kaubanduspind Pärnu mnt ääres paiknevas Väike-Järve Ärimajas!Üüripind asub ...

торг…
183 m²
2 562 € 14 €/m²

1 Tatari tn 56, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

OTSE OMANIKULT, ILMA VAHENDUSASUTA

Участок 31.7, этаж 2/4, год постройки 1971, центральное отопление, кухня, электричество, ...

Üürile anda Tatari tänava ärisektoris, uue Eesti Statistikaameti hoone ja endise ...

бюро
31.7 m²
1 д назад
213 € 6.72 €/m²

1 Vana-Tartu mnt 79-1, Peetri, Peetri, Rae vald, Harjumaa

Uus büroohoone ootab üürnikke. Laod ja kontorid!

Участок 5034, этаж 1/3, частная собственность, новый, год постройки 2026, душ, газовое ...

ÄRIPIND nr 1 on suurepärase planeeringuga, kahest küljest galeriiaknad. Maja taga laiem uks (1150 x 2050), mis annab võimaluse tekitada vajadusel sinna eraldi laoosa (vaata fotode alt plaani). Tule ja vaatame koos üle.Igal äripinnal on oma wc ja soovi korral ka dušinurk ning köögimööbel.2026. aasta kevad/suvi valmib Peetri alevikus, Vana-Tartu mnt 79 uus A-energiaklassi stockoffice-tüüpi multifunktsionaalne ärihoone! Äripind nr 1:– ...

бюро…
81.7 m²
903 € 11.1 €/m²

1 J. Vilmsi tn 53g, Kadriorg, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

ЛУЧШАЯ ЦЕНА В ЦЕНТРЕ! СВОБОДНО!

Этаж 2/3, частная собственность, каменный дом, санремонт сделан, год постройки 1975, ...

КОММЕРЧЕСКОЕ ПОМЕЩЕНИЕ В АРЕНДУ — ПОДХОДИТ ДЛЯ ЖИЛЬЯ, ОФИСА ИЛИ СФЕРЫ УСЛУГ!Предлагаем в аренду коммерческое помещение, которое идеально подойдёт для офиса, бизнеса в сфере услуг или проживания — всё в одном месте! Аренда: 200 € Залог: 200 € + оплата договора Парковка 50 EUR/МЕСЯЦ Коммунальные услуги оплачиваются отдельноВозможна аренда от 1 до 10 помещений или комнат. NB! В общем коридоре имеются общая кухня, туалет, душ и стиральная ...

бюро…
15 m²
199 € 13.3 €/m²

1 Kungla tn 1, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Этаж 1/4, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1937, душ, электрическое ...

Müügil on funktsionaalne ja mitmekülgsete kasutusvõimalustega mitteeluruum aadressil Kungla tn 1, Tallinnas. Tegemist on eraldi sissepääsuga pinnaga, mis sobib ideaalselt toitlustusettevõtte, koolituste, ürituste korraldamise või muu teenindusettevõtte alustamiseks.Ruum asub hoones, mille arhitekt on Boris Tšernov – tema loomingut iseloomustab praktiline ja läbimõeldud arhitektuur, mis toetab hästi ka äripindade funktsionaalsust.Ruum ...

бюро…
33 m²
135 000 € 4 091 €/m²

1 Kiisa tn 8, Tondi, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки ...

Suurepärane võimalus ettevõttele, kes hindab head asukohta, esinduslikku aadressi ja ...

бюро…
91 m²
500 € 5.49 €/m²

1 Narva mnt 6, Sushi Plaza, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

ПОПУЛЯРНОЕ МЕСТО - КРАСИВЫЙ ДИЗАЙН

Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...

Предлагается в аренду дизайнерское и меблированное помещение для общепита на одной из ...

торг…
220 m²
3 000 € 13.6 €/m²

1 Läike tee 8, Peetri, Rae vald, Harjumaa

Suurepärase nähtavusega ärihoone, ca 2000 m² väliala

Участок 4726, этаж 1/2, частная собственность, в среднем состоянии, толь ...

Suurepärane võimalus üürida väga hea nähtavusega ärihoone vahetult Tartu maantee ääres, ...

торг…
1405.5 m²
10 000 € 7.11 €/m²
День клиента: N 28.05 13:00-15:00

1 Pirita tee 20/4-69, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Pirita tee 20/4

Этаж 1/5, квартирная собственность, монолитный дом, новый, год постройки 2025, лифт, ...

Pirita tee 20/4

День клиента: N 28.05 13:00-15:00
бюро
179.3 m²
420 000 € 2 342 €/m²

1 Keemia tn 4-36, Lilleküla, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

SUUREPÄRASED VAATED LINNALE! AKTIIVNE ÄRIPIIRKOND!

Этаж 5/5, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, ...

Anda üürile suurepärase asukohaga, mugava transpordiühendusega ning hästi arenenud infrastruktuuriga büroopind ärihoones Keemia tn 4. Büroohoone asub äriliselt aktiivses piirkonnas, Kristiine keskuse ja Kesklinna läheduses. Hoonele on mugav juurdepääs nii oma sõidukiga, kui ühistranspordiga (bussipeatus ca 30 m). Hoone on renoveeritud 2009 aastal.Büroopinna suuruseks on 56.5 m2 ja paikneb viiekordse maja viimasel korrusel. Tänu ...

бюро…
56.5 m²
500 € 8.85 €/m²

1 Rukki tee 2, Rukki Tehnopark, Lehmja, Rae vald, Harjumaa

VALMINUD TOOTMIS- JA LAOPINNAD JÜRI RINGIL

RUKKI 2 / VÄIKESED PINNADÜürile anda mitmeotstarbelised äripinnad.• Kõikidele pindadele on võimalik samas hoones lisaks üürida ka bürood alates 30 m²• Eraldi võimalus rentida silenspace nõupidamisruume• Eelistatud on tootjad• Suur elektritarbimisvõimsus• Optiline kaabel• Tõsteuksed 4 x 4,4 m• Manööverdusplatsid• Roheline energia• A energiaklassLisainfo: www.rukki2.ee

бюро…
100 m²
1 000 € 10 €/m²

1 Rakvere 17, Jõhvi linn, Jõhvi vald, Ida-Virumaa

Kommunaalkulud ja mööbel hinna sees!

Этаж 1/2, в хорошем состоянии, Интернет, телефон, витрины, вентиляция, мебель, ...

Büroopind Jõhvis. Asukoht soodne (Jaama ja Rakvere tn ristmikul). Klaasfassaadiga hoone ...

бюро…
44.4 m²
295 € 6.64 €/m²

1 Pargi tn 27a, Jõhvi linn, Jõhvi vald, Ida-Virumaa

Продаётся коммерческое здание в Йыхви

Участок 1565, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Продаётся коммерческое здание в Йыхви – офис, мастерская, торговая площадь, склад и ...

торг…
1000 m²
495 000 € 495 €/m²

1 Aiandi põik 1, Lubja, Viimsi vald, Harjumaa

Müüa tootmishoone koos bürooruumidega Viimsis

Участок 8491, частная собственность, год постройки 2012, толь ...

Müüa heas korras ja funktsionaalne tootmiskompleks Viimsi vallas, Lubja külas, ...

День клиента: R 22.05 16:00-17:00
торг…
2316 m²
2 735 000 € 1 181 €/m²

1 A.H. Tammsaare tee 89, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

VITRIINAKENDEGA ÄRIPIND TAMMSAARE KESKUSES

Этаж 2/2, каменный дом, центральное отопление, Интернет, витрины, вход с улицы, ...

Anname üürile vitriinakendega äripinna Tammsaare Keskuses Mustamäel. Pind sobib hästi kasutamiseks kaubandus- või teenindusettevõttele, samuti ka muuks otstarbeks.Ruumide sissepääs on teise korruse avatud galeriist. Ruumide koosseisus on avar müügisaal, kaks väiksemat ruumi ja tualettruumid.Ruumides on keskküte, veevarustus ja kanalisatsioon, ATS ja valvesignalisatsioon.Hoones on videovalve.Tammsaare Keskus on rekonstrueeritud ...

бюро…
202 m²
808 € 4 €/m²

1 Narva mnt 6, Sushi Plaza, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

ПОПУЛЯРНОЕ МЕСТО - КРАСИВЫЙ ДИЗАЙН

День клиента: L 23.05 12:00-14:00
торг…
220 m²
3 000 € 13.6 €/m²

1 Rotermanni, Ahtri 6a, Sadama, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

KONTORI TEEME TEILE RÄTSEPAÜLIKONNANA! PARKIMISVÕIMALUSEGA!

Этаж 4/11, в хорошем состоянии, год постройки 2005, душ, центральное отопление, кухня, ...

Pakume üürile suure ja heas korras büroopinna südalinnas asuva Admirali maja neljandal korrusel. Pakutav 931 m2 suurune esinduslik büroopind on valgusküllane ja suurte aknapindadega kust avaneb vaade Rotermanni kvartalile, Vanalinnale ja merele. Pind koosneb neljast suuremast avatud tööalast, väiksematest kabinettidest ja nõupidamisruumidest, mida on kokku üheksa, vastuvõtualast ja piisaval hulgal abiruumidest. Kogu pinna kohta ...

бюро
931.5 m²
9 ч назад
9 484 € 10.2 €/m²

1 Vana-Tartu mnt 22c-1, Peetri, Rae vald, Harjumaa

Kampaania: esimene kuu üüritasuta ja 5 kuud -50%

Этаж 1/2, договор аренды, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, центральная вода, ...

Läbi kahe korruse paiknev kõrgete lagedega 102 m² suurune äripind võimaldab kolida kogu ...

бюро…
102 m²
795 € 7.79 €/m²

1 Tamme tn 35a-2, Tõrvandi, Kambja vald, Tartumaa

KAASAEGNE LAOPIND KOOS KONTORI JA OLMERUUMIDEGA

Этаж 1/2, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2021, ...

RUUMID VABANEVAD 01.05.2026!Lao- või väiketootmiseks anda Tõrvandi alevikus üürile ...

бюро…
300.6 m²
1 800 € 5.99 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%