Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 088
Показать карту
Описание
Цель

2 Härgmäe tn 22, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

СКЛАДСКО-ОФИСНЫЕ ПОМЕЩЕНИЯ В ТЯХЕТОРНИ ТЭХНОПАРКЕ!

Участок 7898, этаж 1/2, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2020, газовое ...

Сдаем в аренду складско-офисный бокс в здании Härgmäe 22 общей площадью 623,2 м2, из которых 179,5 м2 офисные/представительские помещения и 443,7 м2 - производственное или складское помещение. Офис/представительские помещения расположены на двух этажах, склад высотой 6 м со складской дверью 4м х 4,2м. TÄHETORNI TEHNOPARK В технологическом парке Тяхеторни уже готовы 6 здании, заполненные довольными арендаторами: Хяргмяэ 21, Хяргмяэ ...

бюро…
623.2 m²
1 д назад
4 674 € 7.50 €/m²

2 Peterburi tee 47c, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Эксклюзивные офисные помещения площадью 455,8 м2

Участок 18376, этаж 4/4, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем ...

Сдается в аренду светлое и очень удобно расположенное офисное помещение площадью 455,8 ...

День клиента: T 26.05 11:00-13:00
бюро…
455.8 m²
2 д назад
3 646 € 8 €/m²

2 Telliskivi 24, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

UUS ÄRIPIND KESKLINNA PIIRIL MÖÖBLIMAJA LÄHEDAL

Этаж 2/2, частная собственность, деревянный дом, обновлённый, душ, газовое отопление, ...

Anname üürile eraldi sissepääsuga äripinna otse kesklinna piiril Põhja-Tallinna tuiksoonel, Mööblimaja ja Telliskivi Loomelinnaku lähedal. Ruumid paiknevad hoone tänavapoolses tiivas kolmel tasapinnal, omades eraldi sissepääsu I korruselt. Äripind sobib kasutamiseks kaubandus- / teeninduspinnana, büroona, samuti ka stuudiona, ateljeena või muul otstarbel. Rekonstrueerimise käigus on võimalik arvestada kliendi soovidega ja luua koostöös ...

бюро…
180.9 m²
1 538 € 8.50 €/m²

2 Tulika tn 19/1, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

КОММЕРЧЕСКАЯ ПЛОЩАДЬ 101,3 М2 С 3 ОФИСАМИ В КРИСТИИНЕ!

Этаж 2/5, каменный дом, готов, год постройки 2018, газовое отопление, открытая кухня, ...

Сдается в аренду офисное помещение площадью 101,3 м2 с системой кабинетов в новейшем ...

бюро…
101.2 m²
1 370 € 13.5 €/m²

2 Lai 6B, Valga Kesklinnas, Valga linn, Valga vald, Valgamaa

Перспективная бизнес площадь в центре города!

Участок 1656, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...

Обновлённое здание в отличной локации города!Идеально подходит для различных видов ...

бюро…
441.1 m²
155 000 € 351 €/m²

2 Mootori 2-46, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Гибкий старт для вашего бизнеса — 2 месяца аренды бесплатно!

Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2025, центральное ...

Коммерческое помещение с впечатляюще высокими потолками и просторными окнами, ...

торг…
235.7 m²
4 714 € 20 €/m²
БРОНЬ

2 Kalda tee 26, Annelinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa (Забронировано)

Kaubandus- ja teeninduspinnad Kalda Tornis

Этаж 1/15, квартирная собственность, панельный дом, новый, год постройки 2026 ...

Tartu 15-korruseline uusim ja lähiaja viimane kõrghoone pakub unikaalset võimalust: ...

бюро…
86.8 m²
192 262 € 2 215 €/m²

2 Vesipapi tn 6-2, Löwenruh, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Eksklusiivne läbi kahe korruse äripind Kristiines

Этаж 1/8, квартирная собственность, новый, год постройки 2024, гараж, лифт, витрины, ...

Tere tulemast Lõvirahusse! Lõvirahu Ärikvartal asub turvalises ja rohelises Kristiine ...

бюро
345.6 m²
4 320 € 12.5 €/m²

2 Päevalille 10-8, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Светлое коммерческое помещение в Хааберсти!

Этаж 2/16, квартирная собственность, панельный дом, новый, год постройки 2024, душ, ...

Если ваши планы на будущее еще не определены и вы продолжаете искать прибыльные ...

бюро…
73.5 m²
7 ч назад
188 900 € 2 570 €/m²

1 Lennuradari tee 11a/1-2, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Kampaania: esimene kuu üüritasuta ja 5 kuud 50%

Этаж 1/2, новый, год постройки 2025, тепловой насос, отдельный вход, электричество, ...

KAMPAANIA: Mugavamaks ja kiiremaks sissekolimiseks pakume üürnikele suurepärast ...

скла…
47.6 m²
425 € 8.93 €/m²

1 Kadaka tee 42b-K2, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Vabanevad ruumid uues ärikeskuses!

Участок 23059, этаж 1/2, готовый, новый, год постройки 2024, душ, центральное отопление, ...

A-ENERGIAKLASS - väga soodsad kõrvalkulud.Kadaka Trade Center ehk KTC on uus kahekordne multifunktsionaalne hoone hinnatud Kadaka äripiirkonnas. Ärihoone 14 200 ruutmeetrit äripinda on sobilik kesk- ja suurettevõtetele, kes vajavad äripinda kaubanduse, teenindamise, kontori või ladustamise jaoks.Anname hoones üürile 322,3 ruutmeetrise kaubandus-/teenindus-/laopinna, millest 293,5 m2 on ainukasutuses ja 28,8 m2 ühiskasutuses. Kõrgete ...

торг…
322.3 m²
3 868 € 12 €/m²

1 Tööstuse tn, Keila, Harjumaa

Rendile anda tootmis-, hoiu- ja bürooruumid

Ангар, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2020, электрическое отопление, ...

Üürile antakse Keilas asuvad erineva suurusega tootmis- ja laoruumid (200-1300m2) ...

скла…
1 m²
3 € 2.50 €/m²

1 Uus-Volta 9/1-41, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

kоммерческое помещение с двумя террасами.2 месяца - бесплатно!

Этаж 1/1, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2022, центральное ...

Сдаётся в аренду стильный офис, торговое или сервисное помещение в историческом здании ...

бюро…
286.4 m²
3 995 € 14 €/m²

1 Kesk-Sõjamäe tn 6, Ülemiste City, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Складские и производственные помещения в аренду в

Участок 5971, этаж 1/2, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год постройки 2004, ...

Сдается в аренду весь первый этаж производственного здания в районе Юлемисте Сити. ...

бюро…
382 m²
1 145 € 3 €/m²

1 Põldmäe tee 12, Vatsla, Saue vald, Harjumaa

Üürida laopind

Участок 4893, 1. этаж, частная собственность, ангар, готовый, в среднем состоянии, душ, ...

Kinnistul asub kontoripind (kütteta hetkel) ja laopind. Ladu 516 m2 ja kontor 127 m2Laopinnale on tellitud uued uksed. Kinnistule on tellitud uus elektriliitumine 32A ja vesi. Äripind on vaba koheseks kasutamiseks. Ladu on seest tühi. Ladu on ka müügiks. Müügihind on 350 000 eurot.Üür on 1600 eur + käibemaks. Muud tingimused on kokkuleppe alusel.

бюро…
643 m²
1 600 € 2.49 €/m²

1 Taevavärava tee 6b, Lehmja, Rae vald, Harjumaa

ÄRI- ja TOOTMISHOONE WWW.T6B.EE

Готовый, новый, год постройки 2023, газовое отопление, центральное отопление, Интернет, ...

Üürile anda pind nr 15 suurusega 105,2 m². Hoone on sissekolimiseks valmis.• Suurepärane asukoht• Madalad kõrvalkulud• ValvesüsteemidASUKOHTTaevavärava tee 6B äri- ja tootmishoone asub Jüri ringi läheduses. Hea juurdepääs Tallinna ringteelt. Tallinna kesklinn 10 min autosõidu kaugusel.HOONE JA PLATSIDLadustamise kõrgus on 7,5m. Võimalik lisada vahekorrus ca 50m².Platsid võimaldavad vabalt manööverdada ka kõige pikema veokiga. ...

торг…
105.2 m²
1 052 € 10 €/m²

1 Kesk tee 42, Aaviku, Rae vald, Harjumaa

Uued laopinnad alates 5,6€/m²

Участок 21483, этаж 1/2, договор аренды, год постройки 2025 ...

Aaviku Äripark Rae vallas, Jüri aleviku kõrval, on loodud ettevõtetele, kes hindavad ...

скла…
9000 m²
50 400 € 5.60 €/m²

1 Tartu mnt 173-1, Mõigu äripark, Peetri, Rae vald, Harjumaa

Stock-Office tüüpi pind 312 m²

Этаж 1/2, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Предлагается в аренду коммерческая недвижимость типа "сток-офис" в Пеетри, по ...

бюро…
312.2 m²
3 122 € 10 €/m²

1 Kivi tn 16, Paldiski linn, Lääne-Harju vald, Harjumaa

САМЫЙ ДЕШЕВЫЙ М2 В СТРАНЕ ПРОИЗВОДСТВА ПАЛДИСКИ

Участок 5924, ангар, коробка с дверьми и окнами, в среднем состоянии, год постройки ...

Продаётся производственное здание с высокими потолками и отличными ...

скла…
5924 m²
129 000 € 21.8 €/m²

1 Gonsiori tn 44, Kadriorg, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

ХОРОШЕЕ МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ! НОВАЯ ЦЕНА!

Этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, душ, центральное ...

В аренду сдается реновированная бизнес площадь с очень хорошим местонахождением!Помещение подходит для конторы, салона, офиса и т.д.Находится в 10 минутах ходьбы от Старого города.С хорошим доступом для клиентов.Коммунальные платежи фиксированные: 130 eur круглый год, в цене ВСЁ! Парковка тоже в цене.В момент заключения договора оплата составляет: предоплата 1-го месяца аренды (500 eur + KM) + гарантийная сумма (500 eur) + одноразовая ...

бюро…
21 m²
370 € 17.6 €/m²

1 Kadaka tee 63/1, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Üür sisaldab kõiki kommunaalkulusid!

Этаж 2/9, готовый, год постройки 2006, центральное отопление, Интернет, кондиционер, ...

Pakkuda üürile 11² suurune büroopind kaasaegses ja esinduslikus Forus Majas. Tegemist on hästi hooldatud ärihoonega, kus on loodud mugavad tingimused igapäevaseks tööks ning ruumid sobivad nii väikeettevõttele kui ka kasvufaasis tiimile.Forus Maja on tuntud oma kvaliteetse halduse, energiasäästlike tehnosüsteemide ja esindusliku välimuse poolest. Hoones on liftid, turvateenus ja esinduslik fuajee. Majas töötab toitlustusfirma, kus saab ...

бюро…
11 m²
250 € 22.7 €/m²

1 Lennuradari tee 12, Suur-sõjamäe, Soodevahe, Rae vald, Harjumaa

Suurepärane võimalus - üüri 2 esimest kuud tasuta!

Участок 13295, этаж 1/2, готовый, новый, год постройки 2022, газовое отопление, кухня, ...

Üürile anda kontor uues multifunktsionaalses ja tänapäevaste lahendustega ärihoones kiiresti arenevas piirkonnas! Väga hea juurdepääs Ülemiste liiklusristilt ja Tallinna ringteelt! Hetkel on veel vabad kaks 60 m² pinda! Kasutusmugavust lisab kogu kontoris põrandaküte ning vaipkate, suvistel kuudel konditsioneer. Üüripinna kasutusse kuulub köögiga puhkeruumi ning konverentsiruumi kasutamise võimalus + sõiduautode parkla ...

бюро…
60 m²
594 € 9.90 €/m²

1 Väike-Rakke, Väike-Maarja vald, Lääne-Virumaa

Hoonestatud kinnistu Rakke servas

Участок 2969, частная собственность, нуждается в обновлении, эстакад, в округе складовые ...

Hoonestatud kinnistu Rakke aleviku servas. Kinnistul asub amortiseerunud laohoone, milles on kolm eraldi suuremat ruumi ning otsa peal väiksemad abiruumid. Kõrged laed. Hoone tagaküljes on terves hoone pikkuses estakaad.Kinnistu asub tuhamäe ning raudtee vahelisel alal Rakke lubjatehase vahetus läheduses.Lisaküsimuste korral võtke palun kindlasti ühendust!

скла…
409.3 m²
20 000 € 48.9 €/m²

1 Punane tn 42-ladu 16, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Склад или решение для роста?

Этаж 1/1, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, бесплатная парковка, ...

Задайте себе вопрос: вам нужна складская площадь или экономически эффективное решение, ...

скла…
50 m²
300 € 6 €/m²

1 Suur-Laagri 2, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

ERALDI SISSEPÄÄS! PARKIMISKOHT HINNA SEES!

Этаж -1/3, квартирная собственность, каменный дом, обновлённый, год постройки 2015, ...

Müüa värskenduskuuri läbinud hubane äripind Kalamaja väga heas piirkonnas. KORTER See 43 m² suurune multifunktsionaalne büroo on hiljuti läbinud põhjaliku värskenduskuuri. Korter asub 3-korruselise maja soklikorrusel ning tänu hästi läbi mõeldud planeeringule on seda võimalik kasutada väga erineval otstarbel - olgu selleks siis ettevõtte kontor, massaažisalong, ilusalong või teraapiaruum. Olemas on uus köök kogu vajaliku ...

не н�…
43 m²
149 000 € 3 465 €/m²

1 Lennuradari tee 12, Soodevahe, Rae vald, Harjumaa

Suurepärane võimalus - üüri 2 esimest kuud tasuta!

Участок 13295, этаж 2/2, готовый, новый, год постройки 2022, сауна, душ, газовое ...

Üürile anda valgusküllane ning avar nurgapealne kontor uues multifunktsionaalses ja tänapäevaste lahendustega ärihoones kiiresti arenevas piirkonnas Soodevahe külas! Väga hea juurdepääs Ülemiste liiklusristilt ja Tallinna ringteelt! Kasutusmugavust lisab kogu kontoris põrandaküte ning vaipkate, suvistel kuudel konditsioneer. Üüripinna kasutusse kuulub köögiga puhkeruumi ning konverentsiruumi kasutamise võimalus + sõiduautode parkla ...

бюро…
60 m²
660 € 11 €/m²

1 Laki tn 4, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

КОММЕРЧЕСКОЕ ПОМЕЩЕНИЕ В СОВРЕМЕННОМ ЗДАНИИ!

Участок 2702, этаж 2/3, частная собственность, новый, год постройки 2021, центральное ...

БИЗНЕС-ЗДАНИИ LAKI 4 ОСВОБОЖДАЕТСЯ СОВРЕМЕННОЕ КОММЕРЧЕСКОЕ ПОМЕЩЕНИЕ!В бизнес-здании Laki 4 освобождается современное коммерческое помещение площадью 37,5 м², расположенное на втором этаже здания. Помещение отлично подходит для использования в качестве офиса, сервисного пространства, небольшого склада или для других видов деятельности.Помещение находится рядом с главной лестницей здания и легко доступно для клиентов и сотрудников. ...

бюро…
37.5 m²
409 € 10.9 €/m²

1 Kesk tee 42, Aaviku, Rae vald, Harjumaa

Uued laopinnad alates 5,6€/m²

скла…
6000 m²
33 600 € 5.60 €/m²

1 Karja tn 11, Haapsalu linn, Haapsalu, Läänemaa

Ainulaadne pakkumine!

Участок 523, этаж 1/3, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем ...

Müüa heas seisukorras äripind Haapsalu vanalinna väga hinnatud Karja tänaval!Tegemist ...

торг…
81 m²
287 000 € 3 543 €/m²

1 Tulika tn 19, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Katuseaknedega hubane äriruum kesklinna lähedal!

Этаж 4/4, каменный дом, готов, газовое отопление, Интернет, электричество, лифт, вода, ...

Светлое и уютное коммерческое помещение в аренду Сдается в аренду функциональное ...

бюро…
43.8 m²
357 € 8.15 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%