Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 088
Показать карту
Описание
Цель

1 Tamme tn 35a-2, Tõrvandi, Kambja vald, Tartumaa

KAASAEGNE LAOPIND KOOS KONTORI JA OLMERUUMIDEGA

Этаж 1/2, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2021, ...

RUUMID VABANEVAD 01.05.2026!Lao- või väiketootmiseks anda Tõrvandi alevikus üürile ...

бюро…
300.6 m²
1 800 € 5.99 €/m²

1 Mere pst 8, Rotermanni Kvartal, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Restoran|Suurepärane asukoht|Suured aknad tänavale

Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, готовый, год постройки 1888, душ, ...

Üürile anda suurepärase asukohaga äripind, millel on väljundit nii restorani, büroo kui ka muude teenuste jaoks. 1888. aastal ehitatud Mere pst 8 on väärika ajalooga arhitektuuripärl Tallinna südalinna ja vanalinna piiril, sadama ja mere vahetus läheduses. Maja akendest avanevad lummavad vaated Tallinna vanalinnale, Rotermanni kvartalile ja merele. Hoone asukoht on ideaalne moodsa ettevõtja peatuspaigaks, pakkudes stardiplatsi nii ...

бюро…
159.9 m²
2 000 € 12.5 €/m²

1 Lao tee 3, Tõrvandi, Kambja vald, Tartumaa

UUS ÄRIPIND TÕRVANDIS

Этаж 1/1, новый, год постройки 2026, тепловой насос, электричество, центральная вода, ...

Üürile anda uus ja kvaliteetne laoboks Tõrvandis, kiiresti arenevas Tehnopargi ...

бюро…
75.2 m²
550 € 7.31 €/m²

1 Härgmäe tn 24, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Kohe vaba!

Участок 10397, в хорошем состоянии, газовое отопление, Интернет, отдельный вход, ...

Vaata ka: tahetornitehnopark.ee ÄRIPIND Anname üürile 616,5 m2 suuruse lao- ja tootmispinna Härgmäe 24 hoones. Laoruum on 6 m kõrgune (fermi alla) ja tõstukse mõõdud on 4,2 x 4 m. Tõstuks on varustatud käiguuksega. Soovi korral on võimalik samas üürida ka suuremat laopinda või lisaks ka erineva suurusega büroopindu. HOONEHärgmäe 24 on 2021. aastal valminud kaasaegne stock-office tüüpi lao- ja tootmishoone Paldiski maantee ääres asuvas ...

бюро…
616.5 m²
4 007 € 6.50 €/m²

1 Laki tn 4, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

ÄRIPIND KAASAEGSES HOONES!

Участок 2702, этаж 2/3, частная собственность, новый, год постройки 2021, центральное ...

Laki 4 ärihoones on vabanenud kaasaegne 63,1 m2 äripind hoone teisel korrusel. Pind sobib hästi kasutamsieks nii büroona, teeninduseks, väikese laona kui ka muul otstarbel. Suured aknad, palju valgust, vee- ja kanalisatsiooniühendused, konditsioneer. Laki 4 ärihoone on uus kolmekordne multifunktsionaalne ärihoone Lucky 4 ärikvartalis, mis on sobilik kesk- ja väikeettevõtetele, kes vajavad äripinda kaubanduse, teenindamise, kontori või ...

бюро…
63.1 m²
663 € 10.5 €/m²
День клиента: E 25.05 11:00-12:00

1 Adavere tuulik, Kalme, Põltsamaa vald, Jõgevamaa

Unikaalne maamärk Tallinn-Tartu maantee ääres!

Участок 9669, частная собственность, готовый, нуждается в обновлении, год постройки ...

Üürile anda erakordne ärikinnistu Jõgevamaal Adaveres, koos Eesti suurima ja ...

День клиента: E 25.05 11:00-12:00
торг…
633.4 m²
2 200 € 3.47 €/m²

1 Vana-Tartu mnt 79a, Peetri, Rae vald, Harjumaa

Esinduslik stock-office / tootmine. Ülemiste 8min!

Этаж 1/4, готовый, новый, год постройки 2023, душ, тепловой насос, газовое отопление, ...

Pakume sinu ärile uut kodu multifunktsionaalses PEETRI MAJA ärihoones!ÄRIPIND 102 asub 1.korrusel, tegu on stock-office tüüpi ruumidega, kus on 48 m2 esindusruum/büroo ja 125m2 ladu/tootmisruum. Ruumil on 4m kõrged laed, maast laeni aknad ja efektsed terrazzo põrandad. Mõlemas ruumis on olemas ka jahutus ning palju pistikuid nõrk ja tugevvoolule. Kui teie ettevõttel on suuremat esindusruumi vaja, siis on võimalik vaheseina liigutada ...

бюро…
178 m²
1 940 € 10.9 €/m²

1 Katusepapi tn 11, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

НЕДВИЖИМОСТЬ С ДВУМЯ ЗДАНИЯМИ И 13 ПАРКОВОЧНЫМИ МЕСТА В ЦЕНТРЕ

Участок 1351, частная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2019, душ, новый ...

На продажу выставлен уникальный комплекс зданий, где здание со стороны улицы имеет классический, достойный внешний вид и историю, а здание со стороны двора большое, новое и современное. •ДОМ• Расположенный на улице трехэтажный старинный и достойный усадебный дом был построен в 1904 году и полностью отремонтирован в 2012 году. В здании расположены выставочный зал, ремесленная мастерская, сувенирный магазин, кафе и музей, а также ...

бюро…
1045.3 m²
1 590 000 € 1 521 €/m²

1 Turu põik 4, Ropka tööstusrajoon, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Komplekt: kontor, olmeruumid, saun, ladu, plats!

Частная собственность, каменный дом, готовый, душ, сауна, центральное отопление, кухня, ...

Anda üürile ruumide komplekt Turu põik 4, Tartu kinnistul, milles sisaldub:1. Kontor ...

бюро…
504 m²
1 730 € 3.43 €/m²

1 Punane tn 42-ladu 16, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Склад или решение для роста?

Этаж 1/1, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, бесплатная парковка, эстакад, ...

Задайте себе вопрос: действительно ли аренда собственного склада - лучший следующий шаг ...

скла…
150 m²
900 € 6 €/m²

1 Uus-Volta tn 9/1, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Hea investeering Volta Galerii Loftis!

Этаж 2/3, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2023, ...

Müügile on tulnud stiilne, katuseaknaga majutusfunktsiooniga äripind ajaloolises Volta tehasehoones! Suurepärane investeering!Volta Galerii Loftid asuvad Tallinna stiilseimas mixed-use elu- ja äripiirkonnas Volta Kvartalis. Hinnatud asukoht Kalamaja kultuuri- ja meelelahutuse tuiksoonel, otse üle tee Noblessneri jahisadamast ja rohetavast Kalamaja pargist. Logistiliselt mugav paiknemine uuel Kalaranna ristmikul tagab kiire ja sujuva ...

бюро…
23.6 m²
114 500 € 4 852 €/m²

1 Punane tn 42-ladu 16, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Склад или решение для роста?

Задайте себе вопрос: вам нужна складская площадь или экономически эффективное решение, ...

скла…
300 m²
1 800 € 6 €/m²

1 Rotermanni, Ahtri 6a, Sadama, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

VÄRSKELT RENOVEERITUD! PARKIMISVÕIMALUSEGA!

Этаж 4/11, обновлённый, год постройки 2005, душ, центральное отопление, кухня, лифт, ...

BÜROO VASTAVALT SINU SOOVIDELE! Pakume üürile värskelt renoveeritud büroopinna südalinnas asuva Admirali maja neljandal korrusel. Pakutavad ruumid, kogupinnaga 203 m2 asuvad maja neljandal korrusel ja on valgusküllased, suurte aknapindadega. Akendest avaneb vaade Rotermanni kvartalile ja Vanalinnale. Pind koosneb kahest suuremast avatud tööalast, köögist, lisaks on kaks WC-d ja duširuum. Ruumid on värskelt renoveeritud - ...

бюро
203 m²
2 741 € 13.5 €/m²

1 Lootsi tn 14, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Esinduslik äripind sadama ja kesklinna piiril!

Этаж 1/2, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 2013, газовое отопление, ...

Üürile anda 190,4 m² suurune avar ja hästi paiknev äripind hinnatud Lootsi tänaval, otse sadama D-terminali läheduses. Tegemist on väga hea nähtavuse ja ligipääsetavusega asukohaga – Tallinna kesklinn jääb vaid mõne sammu kaugusele.Pinnal on varem tegutsenud sigaripood ja lounge, mistõttu sobib ruum hästi esinduslikuks kliendikeskkonnaks. Ülemisel korrusel asub Armudu restoran, mis toob piirkonda pidevat külastajate ...

бюро…
190.4 m²
2 499 € 13.1 €/m²

1 Karja tn 4, Narva, Ida-Virumaa

Помещение под кафе, магазин, кабинет, офис

Частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1963, душ, ...

Предлагаем к аренде помещение 64.3 кв.м. цокольный этаж, отдельный вход с торца ...

бюро…
64.3 m²
250 € 3.89 €/m²

1 Paplite pst 2a, Laagri, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

MÜÜA HEA ASUKOHAGA ÄRIPIND INVESTEERINGUKS!

Участок 745, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год ...

Müüa hea asukohaga äripind investeeringuks!Olemas hindamisakt!Tegemist on100% elamumaaga!Küsi lisa või tee omapoolne pakkumine!NB! Parema ülevaate saamiseks vaata hoone plaani.Kui oled otsinud äripinda, mida enda kasuks tööle panna, siis on see pakkumine just Sulle. Hästi läbi mõeldud planeeringuga renoveeritud hoone on iseseisvateks osadeks jaotatud ning annab võimaluse seda ruumide kaupa välja üürida. Olemas on garaaži ärihooneks ...

бюро…
418 m²
495 000 € 1 184 €/m²

1 Taevavärava tee 6b, Lehmja, Rae vald, Harjumaa

ÄRI- ja TOOTMISHOONE WWW.T6B.EE

Готовый, новый, год постройки 2023, газовое отопление, центральное отопление, Интернет, ...

Üürile anda omavahel ühendatud pinnad nr 4,5 ja 6 kogusuurusega 1041,5 m². Pinnad vabanevad 01.06.2026.Vajadusel võimalik üürida pindasid ka eraldiseisvalt. Pind nr 4 (339.8 m², sisaldab kontorit: 58,6m²)Pind nr 5 (346.5 m², sisaldab kontorit: 59,2m²)Pind nr 6 (355.2 m², sisaldab kontorit: 59,2m²)• Suurepärane asukoht• Madalad kõrvalkulud• ValvesüsteemidASUKOHTTaevavärava tee 6B äri- ja tootmishoone asub Jüri ringi läheduses. Hea ...

бюро…
1041.5 m²
7 811 € 7.50 €/m²

1 Väljaotsa, Türi vald, Järvamaa

Üürida tootmis- ja laopinnad

Каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, электрическое отопление, тепловой насос, ...

Üürida lao-tootmispinnad. Pinna suurused vastavalt soovile. Hind alates 1,2€/m2 ...

1200 m²
1 €

1 Nurga tee 3, Mammaste, Põlva vald, Põlvamaa

Köetav tootmispind Põlva külje all. Elekter 100A.

Участок 1443, частная собственность, ангар, готовый, в среднем состоянии, год постройки ...

Müüa hea juurdepääsuga kaarhall Põlva vahetus läheduses. Hoone on osaliselt ...

скла…
432 m²
104 000 € 241 €/m²

1 Mäeküla tn 7, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

КОММЕРЧЕСКИЕ ПОМЕЩЕНИЯ В ТЕХНОПАРКЕ ТЯХЕТОРНИ!

Участок 8614, этаж 1/2, частная собственность, новый, год постройки 2023, душ, газовое ...

Смотрите также домашнюю страницу: tahetornitehnopark.favorte.ee/ru Мяэкюла 7 – етo двойное бизнес-здание по типу контора-склад-представительство (stock-office) в находящемся неподалеку от Палдиского шоссе технопарке Тяхеторни. Концепция stock-office подразумевает, что предприятие имеет возможность объединить все свои коммерческие единицы (производство, склад, контору и представительство) под одной крышей, экономя при этом на ...

бюро…
648.7 m²
4 865 € 7.50 €/m²

1 Vana-Tartu mnt 79a, Peetri, Rae vald, Harjumaa

PEETRI MAJA. Kaasaegne töökeskkond. Ülemiste 8min!

Этаж 3/4, готовый, новый, год постройки 2023, душ, газовое отопление, тепловой насос, ...

Pakume sinu ärile uut kodu multifunktsionaalses PEETRI MAJA ärihoones! ÄRIPIND 311 asub 3.korrusel, ruumil on kõrged laed. Üüritava äripinna suurus on 79 m2. Hinnale lisanduvad KM ja kommunaalid.Eraldi kokkuleppega võimalik üürida äripind möbleeritult. Pakkumisel on 8-9 uut komplekti reguleeritavat lauda koos ergonoomilise Hinomi Q2 tooliga ning efektne BuzziSpace akustiliste diivanite komplekt.Enamikes büroohoonetes peab üürnik oma ...

бюро…
86.9 m²
912 € 10.5 €/m²

1 Suurvälja tee 1-11, Kurna, Rae vald, Harjumaa

ГОТОВО В 2025 ГОДУ

Участок 18951, частная собственность, панельный дом, новый, год постройки 2025, душ, ...

КОММЕРЧЕСКАЯ ПЛОЩАДЬСовременное бизнес-помещение Stock-Office: наилучшая арендная ...

бюро…
739.6 m²
4 859 € 6.57 €/m²
День клиента: K 27.05 11:00-12:00

1 Jaama 14, Jõhvi linn, Jõhvi vald, Ida-Virumaa

Müüa rahavooga ärihoone Jõhvis

Участок 1954, этаж 1/2, квартирная собственность, каменный дом, обновлённый, год ...

Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...

День клиента: K 27.05 11:00-12:00
не н�…
2150 m²
420 000 € 195 €/m²

1 Vana-Tartu mnt 79-6, Peetri, Peetri, Rae vald, Harjumaa

Viimased kaks laoga äripinda!

Участок 5034, этаж 1/3, частная собственность, новый, год постройки 2026, душ, тепловой ...

ÄRIPIND nr 6 on suurte galeriiakendega äripind koos laoga. Lattu pääseb läbi salongi. Kui vajate personaalse, tänavalt sissepääsuga esinduspinda, siis saame pakkuda äripinda nr 1.Igal äripinnal on oma wc ja soovi korral ka dušinurk ning köögimööbel.2026. aasta kevad/suvi valmib Peetri alevikus, Vana-Tartu mnt 79 uus A-energiaklassi stockoffice-tüüpi multifunktsionaalne ärihoone! Äripind nr 6:– 71,9 m2 (büroo koos wc-ga 43,7 m2 ja ladu ...

бюро…
75.1 m²
760 € 10.1 €/m²

1 Piiri tn 2, Võru, Võrumaa

PIIRI ÄRIMAJAS VABA PIND!

Частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2007, центральное ...

Piiri Ärimajast leiad ohutusmaailma tipptegija Tamrex-i, kalandus- ja mesinduspoe Mesimumm, aknafirma Glasaken müügisalongi, Sistas ilustuudio, populaarse taaskasutuspoe Kapist Kappi, töörõivaste tootja Tukse ning turvafirmade tipptegija G4S.Piiri Ärimaja asub Võru Taluturu kõrval üheltpoolt ja teisele poole jääb Kagu-Sell autokaubad kauplus ning teenindus.Ärimajast ca 50m kaugusel on Võru üks tihedama käidavusega (liiklusega) Jüri ...

1 m²
1 € 1 €/m²

1 Sanatooriumi tn 8, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

Pakume müügiks tegutsevat pizza restorani

Участок 40, этаж 1/3, готовый, обновлённый, год постройки 1994, душ, центральное ...

Lühike ülevaade:Vorm: restoran / pitsabaarAsukoht: Sanatooriumi 8, NõmmeJuriidiline ...

обсл…
120 m²
59 000 € 492 €/m²

1 Talli tn 3, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Suurepärane investeerimiskorter Kristiines

Этаж 1/7, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2025, душ, отдельный ...

*Квартира готова к немедленному заселению!*Новый 1-комнатный апартамент*Цена 108 790€, к которой добавляется НДС 24%, который можно вернуть при покупке через компанию*В этом же проекте также продаются различные 2- и 3-комнатные квартиры, уточняйте подробнее!*По желанию за дополнительную плату возможны дизайнерская кухня и гардеробы!КВАРТИРАКвартира расположена на высоком 1-м этаже 7-этажного дома. У квартиры отдельный вход.Общая ...

26.1 m²
108 790 € 4 168 €/m²

1 Mahtra tn 30a, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Soodne väike küttega lao/tootmispind!

Этаж 2/3, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...

Anname üürile akendega küttega lao/tootmispinna Mahtra 30a hoones. Olemas riiulid kauba ...

скла…
57 m²
340 € 5.96 €/m²
День клиента: T 26.05 10:30-11:30

1 Läike tee 8, Peetri, Rae vald, Harjumaa

Müüa suurepärase nähtavusega ärihoone, ca 2000 m² väliala, 50 kw

Участок 4726, этаж 1/2, частная собственность, в среднем состоянии, толь ...

Suurepärane võimalus osta väga hea nähtavusega ärihoone vahetult Tartu maantee ääres. ...

День клиента: T 26.05 10:30-11:30
торг…
1405.5 m²
2 100 000 € 1 494 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%