Сдаётся в аренду офисные площади, торговля, размещение, обслуживание, производство, питание, 633.4 m² - Adavere tuulik, Kalme, Põltsamaa vald, Jõgevamaa

День клиента: E 25.05 11:00-12:00

Unikaalne maamärk Tallinn-Tartu maantee ääres!

общая площадь 633.4 m², частная собственность

Санитарное помещение: душ, местная вода
Отопление и вентиляция: твёрдое топливо, Печное отопление, камин
Подробнее: бесплатная парковка, скважина, электричество, вход с улицы
Связь и безопасность: огорожен забором
Окрестность: дороги в хорошем состоянии, в округе офисные здания, местонахождение за пределами посёлка

Üürile anda erakordne ärikinnistu Jõgevamaal Adaveres, koos Eesti suurima ja silmapaistva tuulikuga. Tegemist on väga tugeva nähtavusega asukohaga – otse Tallinn–Tartu maantee ääres, kus möödub ca 20 000 autot päevas.

See ei ole lihtsalt pind – see on äri, mis jääb silma.

ÜÜRITINGIMUSED
• Üür: 2200 € + km / kuu
• Esmane tasu:
• 1 kuu üür

• päikesepark (alajaam kinnistu piiril)

Valla info kohaselt võimalik rajada ka uusi hooneid.

HOONED JA KOMPLEKS

Tuulik (põhiobjekt)
• 6 korrust + kelder
• suletud netopind: 633,4 m²
• ehitisealune pind: 381 m²

Lisaks kinnistul:
• soojustatud müügikiosk (köögiga, vesi/kanalisatsioon/elekter) – 43,8 m²
• kivist abihoone – 43 m²
• pool maa-alune kelder – 27 m²
• asfalteeritud parkla ca 3000 m²

Kõik hooned kantud Ehitisregistrisse

KOMMUNIKATSIOONID
• elekter 64 A
• puurkaevuvesi
• kanalisatsioon (kogumismahutid 50 m³)
• internet
• valvekaamerad

Lisakinnistu üle tee:
• pumbajaam (48,4 m²)
• elekter 16 A

AJALUGU, MIS MÜÜB
• ehitatud 18. sajandi keskel
• hollandi tüüpi paekivituulik
• restaureeritud 1979 (arhitekt Fredi Tomps)
• varasemalt: kohvik, näitused, vaateplatvorm

Tugev emotsionaalne väärtus + turismipotentsiaal

TOETUSED JA RAHASTUS

Tegemist on kultuurimälestisega, mis avab mitmeid toetusi:
• Muinsuskaitseamet
• PRIA
• LEADER programm

ASUKOHT
• bussipeatus “Adavere tuulik” otse kinnistu ees
• Põltsamaa – 10 km
• Tartu – 70 km
• Tallinn – 110 km

MIKS SEE OBJEKT?
• ikooniline ja eristuv kinnisvara
• massiivne liiklusvoog = tasuta turundus
• valmis infrastruktuur
• lai ärikasutuse spekter
• võimalik kombineerida turism + toitlustus + sündmused

VÕTA ÜHENDUST

Kui otsid projekti, mis toob nähtavuse, loo ja tulu, siis see on see.

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
День клиента
E 25.05 11:00-12:00
Pегистрация
Свяжитесь с продавцом
2 200 € 3.47 €/m²
Сдаётся в аренду офисная площадь
Сдаётся в аренду офисная площадь www.kv.ee/ru/3869352
Общая площадь 633.4 m²
Этажей 6
Год постройки 1750
Состояние нуждается в обновлении
форма собственности частная собственность
Площадь участка 9669 m²
Номер кадастры 61601:001:0083
Регистрационный номер 1073535
Данные из регистрационной книги
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные

Образец договора об аренде

Образец договора аренды для пользователь KV.EE
Скачать бесплатно (pdf/doc)