Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике! Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 082
Отсортируй Начиная с более поздних Начиная с более ранних Цена начиная с дешевых Цена начиная с дорогих €/m2 начиная с дешевых €/m2 начиная с дорогих Минимальная площадь Максимальная площадь По комнатам Спуск по комнатам Показать карту
Üürile anda erineva suurusega laopinnad ja garaažiboksid
1. этаж, частная собственность, каменный дом, готов, бесплатная парковка, дороги с ...
Anda üürile erineva suurusega laoruumid ja garaažiboksid Viljandi kesklinnas, aadressil ...
торг…
90.2 m²
248 € 2.75 €/m²
СУПЕР ПРЕДЛОЖЕНИЕ СО СКИДКОЙ -20%
Этаж 3/5, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1938, газовое отопление, ...
Сдается в аренду бизнес-площадь класса «Б», общей площадью 33 м² в непосредственной ...
бюро…
33 m²
248 € 7.52 €/m²
Paindlik coworking-töökoht Peetri Majas!
Этаж 2/4, готовый, новый, год постройки 2023, душ, тепловой насос, газовое отопление, ...
Äripind asub Peetri Majas, Ülemistest 8min kaugusel! PEETRI MAJAS on valminud kaasaegne koostöötamiskeskus, mis sobib ideaalselt üksikettevõtjale!Cowork ruum on 79m2 suurune ning maksimaalselt on ruumis 8 töökohta.Peetri Maja coworking-töökoha hinnas sisaldub kõik vajalik:* Isiklik reguleeritav töölaud koos ergonoomilise tooliga* Lukustatav sahtliboks* Kiire internet - 100/100 Mbit/s* Ligipääs 7 erinevasse nõupidamisruumi* Ligipääs ...
бюро
20 m²
249 € 12.5 €/m²
Paindlik coworking-töökoht Peetri Majas!
Äripind asub Peetri Majas, Ülemistest 8min kaugusel! PEETRI MAJAS on valminud kaasaegne koostöötamiskeskus, mis sobib ideaalselt üksikettevõtjale!Cowork ruum on 79m2 suurune ning maksimaalselt on ruumis 8 töökohta.Peetri Maja coworking-töökoha hinnas sisaldub kõik vajalik:* Isiklik reguleeritavat töölaud koos ergonoomilise tooliga* Lukustatav sahtliboks* Kiire internet - 100/100 Mbit/s* Ligipääs 7 erinevasse nõupidamisruumi* Ligipääs ...
бюро
20 m²
1 д назад
249 € 12.5 €/m²
Отличное помещение для маленького предприятия
Этаж 1/3, договор аренды, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, газовое отопление, ...
Сдается уютное офисное помещение с хорошим расположением на улице Kotka. В подвальном ...
бюро
36.7 m²
250 € 6.80 €/m²
UUED BÜROOPINNAD PÄRNU ÄÄRELINNAS!
Участок 3890, этаж 2/2, панельный дом, готовый, новый, год постройки 2025, душ, ...
Pakkuda Tammiste külas Pärnu–Rakvere maantee ääres kaasaegsed büroopinnad.Võimalik ...
бюро…
16 m²
250 € 15.6 €/m²
Этаж 2/3, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, бесплатная парковка ...
Kadaka tee 72A ärimajas anda üürile heas korras büroo 57,5 m2.* Maja ees suur tasuta ...
бюро…
57.5 m²
250 € 4.35 €/m²
Hea Pakkumine!
Этаж 2/3, в хорошем состоянии
Üürile anda hea asukohaga, äri/teeninduspind mis paikneb hoone 2 korrusel.Majas ...
бюро…
70 m²
250 € 3.57 €/m²
Коворкинг. Ищете идеальный баланс? Мы создали его!
3. этаж, деревянный дом, в хорошем состоянии, гардероб, перед зданием, перед зданием и ...
Undercover Vibe: Где работа встречается с игрой Ищете идеальный баланс? Мы создали ...
бюро
80 m²
250 € 3.13 €/m²
ÜÜRILE ANDA SUUREPÄRASE VAATEGA BÜROOPIND!
Этаж 8/12, год постройки 2003, платная парковка, кондиционер ...
Büroopind suurusega 9,8 m2 asub kõikide moodsate tehnosüsteemidega varustatud Liivalaia ...
бюро
9.8 m²
250 € 25.5 €/m²
Сдаю в аренду офисное помещение,склад,хранилище!
Участок 2020, этаж 1/2, право застройки, каменный дом, готовый, обновлённый, год ...
Сдаётся в аренду офисное/коммерческое помещение площадью 43 м² — стоимость аренды 250 ...
бюро…
43 m²
250 € 5.81 €/m²
Soodne büroo kesklinnas! Kaks tuba! Vabaneb veebruari alguses.
Каменный дом, центральное отопление, вентиляция, общественный транспорт ...
Tegemist on Vabaduse väljaku vahetus läheduses paikneva ajaloolise ja suursuguse ...
бюро
25.2 m²
250 € 9.92 €/m²
Suurepärane büroopind vaatega hoovi ja lõuna pool.
Участок 5082, этаж 3/3, частная собственность, панельный дом, в хорошем состоянии, год ...
Büroopind asub kolmandal korrusel vaatega hoovi ja lõuna poole. Põrandal on täispuidust ...
бюро…
25 m²
250 € 10 €/m²
BÜROO- JA LAOKOMPLEKS SUUREPÄRANE ASUKOHT! 400 m2
2. этаж, договор аренды, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, душ, паркет, ...
Anda üürile esinduslik ja kvaliteetne äripind büroohoones. Kokku 400 m2 Võimalik ...
50 m²
250 € 5 €/m²
Уютный офис рядом с Таллиннским портом
Этаж 3/5, договор аренды, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1938, холодильник, ...
В аренду сдаётся уютное и функциональное меблированное офисное помещение площадью 20,5 ...
бюро…
32.8 m²
250 € 7.62 €/m²
Üürile anda äripind Luha tänaval
Частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, электрическое отопление, ...
Üürile anda äripind nr 3Üürile on anda soklikorrusel asuv äripind, mis koosneb kahest ...
25 m²
2 д назад
250 € 10 €/m²
Этаж 2/2, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, бесплатная парковка ...
Üürile anda Kaluri tee 3 hoones äripind 71m2. * Hea asukoht Viimsi keskuses ...
бюро…
71 m²
250 € 3.52 €/m²
Участок 25, этаж 2/4, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки 1984, центральное ...
Privaatne büroopind Pelgulinnas! Üürile anda rahulik ja privaatne büroopind ...
не н�…
250 €
Üür sisaldab kõiki kommunaalkulusid!
Этаж 2/9, готовый, год постройки 2006, центральное отопление, Интернет, кондиционер, ...
Pakkuda üürile 11² suurune büroopind kaasaegses ja esinduslikus Forus Majas. Tegemist on hästi hooldatud ärihoonega, kus on loodud mugavad tingimused igapäevaseks tööks ning ruumid sobivad nii väikeettevõttele kui ka kasvufaasis tiimile.Forus Maja on tuntud oma kvaliteetse halduse, energiasäästlike tehnosüsteemide ja esindusliku välimuse poolest. Hoones on liftid, turvateenus ja esinduslik fuajee. Majas töötab toitlustusfirma, kus saab ...
бюро…
11 m²
250 € 22.7 €/m²
Erineva suurusega ruumid
Частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии ...
Üürile anda erinevad ruumid büroohoones. Ruumi suurused on 11 kuni 100 ruutmeetrit. ...
22 m²
250 € 11.4 €/m²
Торговые площади в месте с хорошей проходимостью
Договор аренды, каменный дом, электрическое отопление, холодильник, электричество, ...
Сдаются в аренду торговые площади на рынке SitsiАдрес: Sitsi 15bНа рынке Sitsi сдаются ...
25 m²
250 € 10 €/m²
Склад, офис и открытая площадка
Участок 3000, частная собственность, каркасный дом, новый, год постройки 2023 ...
Сдается в аренду помещение площадью 50 квадратных метров в отдельно стоящем здании. Оно ...
торг…
50 m²
250 € 5 €/m²
Kohtla Järve linna südames soodne renditav maja
Участок 2790, готовый, нуждается в санремонте, год постройки 1980 ...
Välja rentida kogu maja korraga või eraldi tubadena. Sobib teeninduspinnaks ja bürooks. ...
обсл…
1100 m²
250 € 0.23 €/m²
Этаж 2/3, готовый, в хорошем состоянии, электричество, паркет, бесплатная парковка ...
Üürile anda hea juurdepääsetavusega (ruumikas parkla) bürooruum Rakveres, Jaama pst. ...
бюро
48.5 m²
250 € 5.15 €/m²
Uued nutilaod Kitsekülas!
Этаж 1/1, готовый, новый, год постройки 2025, электрическое отопление, платная парковка, ...
Selles suuruses VIIMANE boks saadaval. Kas otsid turvalist ja kaasaegset lahendust oma ...
скла…
18.8 m²
250 € 13.3 €/m²
Помещение под кафе, магазин, кабинет, офис
Частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1963, душ, ...
Предлагаем к аренде помещение 64.3 кв.м. цокольный этаж, отдельный вход с торца ...
бюро…
64.3 m²
250 € 3.89 €/m²
Büroo- või teeninduspind Pärnu Südalinnas
Этаж 2/2, право застройки, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год постройки ...
Üürile anda erineva suurusega büroo- või teeninduspinnad Pärnu südalinnas Port Arturi ...
бюро…
16.6 m²
250 € 15.1 €/m²
I KORRUSE BÜROO-TEENINDUSPIND!
Этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 1998, ...
Üürile anda esimese korruse äripind Lähte keskuses. Äripind koosneb kolmest ruumist. ...
обсл…
45.3 m²
250 € 5.52 €/m²
KÖETAV LAO / TOOTMISPIND PÄRNU KESKLINNAS
Участок 11740, этаж 1/2, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, тепловой ...
MAAKLERITASU EI LISANDU.Üürile lisandub igakuine haldustasu 32 € ja käibemaks.Elektri ...
скла…
65 m²
250 € 3.85 €/m²
Üürile anda äripind! Eelnevalt kasutuses jõusaalina!
Санремонт сделан, душ, бойлер, центральное отопление, вода, центральная вода, ...
Pärnu kesklinnas Vee tn 4 maja keldris anda üürile äripind.Äripinna suurus 121.6 ...
не н�…
121.6 m²
250 € 2.06 €/m²
SÜDALINNA ÄRIPINNAD
Этаж 3/5, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки 1958, центральное отопление, ...
ÜÜRILE ANDA ÄRIPINNAD TALLINNA SÜDALINNAS! ÄRIPIND: – Pindala 10–500 m², mitmel ...
бюро…
50 m²
250 € 5 €/m²
Üürile anda valgusküllane äripind, Viru 3!
Этаж 1/3, готовый, центральное отопление, электричество ...
Rahulik ja valgusküllane tuba otse Tallinna südames. Sisehoov pakub privaatsust, samas ...
торг…
16 m²
250 € 15.6 €/m²
HEA ASUKOHT, MADALAD KULUD
Этаж 4/4, каменный дом, готовый, обновлённый, центральное отопление, газовое отопление, ...
Anda üürile Teguri 37 asuvas ärimajas 36 m2 suurune ruum.Parkimine ärihoone parklas on ...
бюро
36 m²
250 € 6.94 €/m²
Собственная вентиляция!
Частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, газовое отопление, Интернет, ...
Сдается торговое помещение в центре Рими Табасалу, рядом с кассами, сразу у входа!В ...
торг…
23 m²
250 € 10.9 €/m²
VÄIKE PIND - SUURED VÕIMALUSED!
Квартирная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год постройки ...
Kesklinna aktiivses äripiirkonnas anda rendile kortermaja soklikorrusel asuv eraldi ...
бюро…
33.2 m²
250 € 7.53 €/m²
Хорошее месторасположение. ПАРКИНГ В ЦЕНЕ!
Каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, газовое отопление, центральное отопление, ...
В аренду предлагаются помещения которые подходят как для бюро, так и для ...
бюро…
15 m²
250 € 16.7 €/m²
Esimesel korrusel tänavapoolne äripind!
Этаж 1/2, договор аренды, каменный дом, готовый, душ, Интернет, центральная вода, ...
Anda üürile väga hea asukohaga kesklinna piiril Kristiine keskuse juures esimese ...
бюро…
37 m²
250 € 6.76 €/m²
В аренду универсальное помещение в Маарду !
Этаж 1/2, год постройки 1997, центральное отопление, отдельный вход, бронированая дверь, ...
Маклер: Марина КучинаТел. 5547.124 Сдаётся в аренду универсальное помещение, идеально ...
бюро…
15.6 m²
250 € 16 €/m²
Коммерческое помещение для Bашего бизнеса!
Этаж 2/2, частная собственность, готовый, новый, год постройки 2020, Интернет, ...
Сдаётся представительское офисно-сервисное помещение!В помещении установлен воздушный ...
бюро…
31.8 m²
251 € 7.90 €/m²
Vahendustasuta! Kõrvalkulud hinnas!
Этаж 3/3, каменный дом, обновлённый, Интернет, мебель ...
Üürile anda möbleeritud büroopind Järvel. ÜÜRIHINNAS SISALDUVAD KÕRVALKULUD: elekter, vesi, küte, koristus, G4S valve ning parkimine maja ees. Pinnale on ööpäevaringne juurdepääs Järve keskus asub 100m kaugusel. Ümbruses palju erinevaid toitlustuskohti. Ühistranspordipeatus maja juures. Lepingu sõlmimisel tasutakse ettemaksuna ühe kuu üür ning tagatisraha. Üürihinnale lisandub käibemaks. Objekt on vahendustasuta. Helistage ning ...
бюро
23 m²
253 € 11 €/m²
Место, где рождаются идеи
Участок 2408, новый, год постройки 1915, Интернет, платная парковка, электричество, ...
Spaces — это больше, чем просто офис. Представьте, что вы работаете в современной и ...
20 m²
255 € 12.8 €/m²
Ainult 4 eur m2
Этаж 2/2, обновлённый, год постройки 1996, центральное отопление, электричество, ...
Rendile anda hea juurdepääsu ja avara parklaga bürooruumid. Ruumid asub teisel ...
не н�…
64 m²
256 € 4 €/m²
18,2 м2 с водоснабжением
Этаж 2/3, центральное отопление, Интернет, центральная вода, сигнализация, видео охрана ...
Сдается в аренду коммерческое помещение 18,2 м2 с водоснабжением. Заезжать можно с ...
бюро…
18.2 m²
258 € 14.2 €/m²
Viljandiäripinnad.ee
Этаж 1/2, год постройки 1972, центральное отопление
Soe laopind, vesi ja kanalisatsioon. Ruumi on kasutatud ka autode pesemiseks, liiva- ...
скла…
40 m²
260 € 6.50 €/m²
Suur laopind Aardla sisehoovi majas!
Этаж 1/2, год постройки 1999, центральное отопление, электричество, эстакад, вентиляция, ...
Rentida suur laopind.Olemas estakaat, millelt võimalik kaupa mugavalt peale ja maha ...
скла…
40 m²
260 € 6.50 €/m²
Частная собственность, готовый, в среднем состоянии, год постройки 2002, Интернет, ...
Anname üürile Mustamäe tee 6b hoone II korrusel äripinna suurusega 34,8 m2. Ruum on ...
бюро…
34.8 m²
261 € 7.50 €/m²
Äripind Järve Keskuse külje all, tasuta parkimine!
Этаж 2/2, готовый, центральное отопление, кухня, кухонная мебель, вход с улицы, ...
Üürile anda büroo- või laopind Pärnu mnt 232/9, hoone teisel korrusel.Ruum on koheselt ...
бюро…
43.5 m²
261 € 6 €/m²
KESKLINNA ÄRIPIND!
Этаж 4/6, год постройки 1980
Üürile anda äripind kesklinnas!- 24/7 ligipääs hoonesse!ÄRIPIND / 409Äripind (18,2m2) ...
18.2 m²
263 € 14.5 €/m²
Head parkimistingimused ning soodsad kõrvalkulud!
Этаж 3/3, год постройки 1979, бесплатная парковка, вентиляция, лестничная площадка ...
Meil on hea meel, et kaalud oma ettevõtte uue koduna teadus- ja ärilinnakut Tehnopol, ...
бюро…
26.4 m²
264 € 10 €/m²
Kesklinna lähedal, tasuta parkimine
Этаж 3/3, каменный дом, готовый, центральное отопление, кухня, холодильник, Интернет, ...
Büroopind Kristiines, Madara tänaval! -Ruum nr 312 -Mööbli võimalus -Parkimine tasuta ...
бюро…
35 m²
265 € 7.57 €/m²
Результатов на странице: 25 50 100