Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике! Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 088
Показать карту Head parkimistingimused ning soodsad kõrvalkulud!
Этаж 3/3, год постройки 1979, бесплатная парковка, вентиляция, лестничная площадка ...
Meil on hea meel, et kaalud oma ettevõtte uue koduna teadus- ja ärilinnakut Tehnopol, ...
бюро…
26.4 m²
264 € 10 €/m²
Kesklinna lähedal, tasuta parkimine
Этаж 3/3, каменный дом, готовый, центральное отопление, кухня, холодильник, Интернет, ...
Büroopind Kristiines, Madara tänaval! -Ruum nr 312 -Mööbli võimalus -Parkimine tasuta ...
бюро…
35 m²
265 € 7.57 €/m²
BÜROO TÄHE ÄRIKVARTALIS
Этаж 2/2, в хорошем состоянии, центральное отопление, кондиционер, бесплатная парковка, ...
Tartu ettevõtluse ühel tähtsamal tuiksoonel - Ropka tööstuspiirkonnas, ligikaudu 70 ...
бюро
50.3 m²
267 € 5.30 €/m²
Väikebüroo Pärnu maanteel, Ajakirjandusmajas.
Этаж 5/9, готовый, в хорошем состоянии, центральное отопление, Интернет, вентиляция, ...
Üürile anda Kesklinna linnaosas, Pärnu mnt 67a aadressil asuvas ...
бюро…
33.5 m²
268 € 8 €/m²
Paindlik tööruum Regus Ülemiste keskuses
Этаж 2/7, готовый, новый, год постройки 2016, центральное отопление, кухня, холодильник, ...
Tööta tõhusalt ja nutikalt paindliku kontoripinnaga Ülemiste City südames. Tootlikkust ...
бюро
1195.4 m²
269 € 0.22 €/m²
Pesemisnurk ja vesi ruumides sees!
Этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, готовый, санремонт сделан, душ, ...
Üürile anda Ropka tööstusrajoonis paiknevas ja keskmises seisukorras büroomajas asuv ...
бюро…
60 m²
270 € 4.50 €/m²
ДВА ПОМЕЩЕНИЯ ПОД СКЛАД + 1ПАРКОВОЧНОЕ МЕСТО!
Этаж 2/2, каменный дом, готовый, электричество, бесплатная парковка, вход с улицы, ...
Сдаются в аренду два неотапливаемых складских помещения общей площадью 90м2 и 36м2 в ...
скла…
126 m²
270 € 2.14 €/m²
Vabad kontoripinnad 16 m2, 35 m2, 60 m2, 100 m2, 114 m2.
Этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, обновлённый, год постройки 1981, площадь ...
Üürile anda vaikses, hubases hoones, oma kööginurgaga ja 2 ruumiga avar ja valge ...
бюро
60 m²
270 € 4.50 €/m²
Kõik hinnas!
Этаж 2/2, в хорошем состоянии
Üürile anda heas korras bürooruum Ilmatsalu 3b teisel korrusel. Lisanduvad kõrvalkulud ...
бюро
58.5 m²
270 € 4.62 €/m²
Tasuta parkimine!
Этаж 2/2, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, газовое ...
Hea asukohaga valgusküllane äripind, mille ees ja taga on tasuta parkimine ning otse ...
бюро…
45.3 m²
270 € 5.96 €/m²
Soe kontor südalinnas, köögi kasutamise võimalus
Этаж 3/6, готовый, новый
Anname üürile kabineti südalinnas. Kontor-kabinet asub südalinnas Vabaduse väljaku ...
бюро…
33 m²
270 € 8.18 €/m²
Этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, электрическое ...
Üürile anda kaubanduseks või teeninduseks sobiv pind kaubanduskeskuses. Ruumis on ...
торг…
30 m²
270 € 9 €/m²
Этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, центральное ...
Sobib kontoriks, massaazi, juuksuri, hambaravikabineti. Üür +kommunaalkulud Lepingu ...
бюро…
18 m²
270 € 15 €/m²
Südalinnas asuvad büroopinnad suuruses 10-400m2
Этаж 4/5, договор аренды, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, центральное ...
Pinnad on koheselt vabad!Tallinna südalinnas asuvas Maneeži 4 hoones on ...
бюро…
38.6 m²
270 € 7 €/m²
Veeühendusega äripind Kesklinnas!
Этаж 4/6, готовый, в хорошем состоянии, душ, центральное отопление, кухня, холодильник, ...
Anname üürile 18,7 m² suuruse pinna Tallinna kesklinnas, renoveeritud ja suurepärase ...
бюро…
18.7 m²
271 € 14.5 €/m²
Этаж 8/8, частная собственность, год постройки 1965, центральное отопление, Интернет, ...
Üürile anda Pärnu mnt äärses büroohoones väga korralik bürootuba. Aknad avanevad ...
бюро
34 m²
272 € 8 €/m²
Madalate kuludega äripind!
2. этаж, каменный дом, газовое отопление, центральное отопление, Интернет, центральный ...
Üürile on anda suurepärase asukohaga äripind Tartus Sõbrakeskuses. See on ideaalne ...
не н�…
68 m²
272 € 4 €/m²
Бюро рядом с гаванью, бесплатная парковка
Участок 777, этаж 2/5, частная собственность, готов, бойлер, газовое отопление, тепловой ...
Сдаётся в аренду офис площадью 32,0 м². Офис L-образной формы расположен на втором ...
бюро…
32 m²
272 € 8.50 €/m²
KENADE LINNAVAADETEGA ÄRIPIND!
Этаж 4/6, год постройки 1980
Üürida suurepärase asukohaga kontoripind!ÄRIPIND Kaasaegne valgusküllane äripind, laes ...
15 m²
274 € 18.3 €/m²
Väiksem büroopind Pirita TOPis, tasuta parkimine!
Участок 35695, этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем ...
Üürile anda 39,2 m2 pindalaga büroopind Pirita TOPi (Tallinna ...
бюро…
39.2 m²
274 € 7 €/m²
Väiksem büroopind Pirita TOPis, tasuta parkimine!
бюро…
39.2 m²
274 € 7 €/m²
БЕЗ ПОСРЕДНИЧЕСКИХ, 1 ПАРК. МЕСТО БЕСПЛАТНО
Этаж 3/4, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки 1906, ...
Вход с улицы, электричество, лифт, 1 место на парковке во дворе. К арендной сумме ...
бюро…
25 m²
275 € 11 €/m²
Этаж 3/3, готовый, год постройки 1968, центральное отопление, бесплатная парковка, ...
Anda üürile äri- või kontoripind Jakobsoni ärihoone 3. korrusel.
бюро…
91.7 m²
275 € 3 €/m²
Esinduslik büroo Kadaka tee 133 ärihoones!
Этаж 2/2, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2020, ...
Mustamäe linnaosas, aadressil Kadaka tee 133, on üürile anda kaasaegne büroopind ...
бюро…
30.9 m²
278 € 9 €/m²
Paindlik tööruum Regus Navigatoris
Готовый, новый, год постройки 2014, центральное отопление, кухня, холодильник, Интернет, ...
Viige oma äri uuele tasemele esmaklassiliste kasutusvalmis kontoripindadega Tallinna ...
бюро
800.6 m²
279 € 0.35 €/m²
MUGAV BÜROO!
Участок 11252, этаж 2/4, панельный дом, год постройки 1994, вентиляция, электричество, ...
Üürile anda büroopind Lasnamäel aadressil Osmussaare 10. Pakutav pind koosneb ühest ...
не н�…
46.6 m²
280 € 6 €/m²
Этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, ...
Anda üürile heas korras, omapärase kujuga äripind kesklinnas, Juhkentali tn alguses, ...
бюро…
40 m²
280 € 7 €/m²
Отличная локация, хорошая цена - офис в Таллинне
Этаж 5/7, готовый, в хорошем состоянии, лифт, возможность варианта с мебелью, ...
Акция!При заключении договора до 31.05.2026:1. аренда составляет 280+KM в месяц. ...
бюро
35 m²
280 € 8 €/m²
Этаж 3/3, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Üürile anda bürooruum Kesklinnas. Üürile lisanduvad kommunaalkulud ja käibemaks.Lepingu ...
бюро…
63.6 m²
280 € 4.40 €/m²
VAHENDUSTASUTA!
Этаж 1/4, год постройки 2001
Anname üürile 28 ruutmeetrise teeninduspinna Sadamarketi kaubanduskeskuses esimesel ...
обсл…
28 m²
280 € 10 €/m²
БЕЗ ПОСРЕДНЕЧЕСКИХ!
Этаж 1/1, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1973, центральное ...
Сдается в аренду коммерческое помещение в небольшом торговом центре.Находится за ...
бюро…
47 m²
280 € 5.96 €/m²
Südalinnas asuvad büroopinnad suuruses 10-400m2
Этаж 3/5, договор аренды, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, центральное ...
бюро…
40 m²
280 € 7 €/m²
Этаж 1/1, панельный дом, в хорошем состоянии, центральное отопление, промышленное ...
Прямо от владельца сдаётся кабинет 18 м2. В кабинетах есть вода. Сделан качественный ...
бюро…
18 m²
280 € 15.6 €/m²
Этаж 2/3, в хорошем состоянии, возможность варианта с мебелью ...
Otse omanikult , üürihinnas sisalduvad kulud.
31.4 m²
283 € 9 €/m²
Этаж 2/2, договор аренды, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 1998, ...
В одном из самых спокойных и живописных районов Таллина сдается в аренду офисное ...
бюро…
23.7 m²
284 € 12 €/m²
ÄRIPINNAD MUSTAMÄE TEE 5 HOONES!
8. этаж, год постройки 1976
Üürile anda Kristiine linnaosas, Mustamäe tee 5 aadressil asuv äripind.Ärihoone paikneb ...
бюро
35.6 m²
285 € 8.01 €/m²
Hubane büroopind Kesklinnas. Kõik hinnas pakkumine
Этаж 4/5, в среднем состоянии, год постройки 1991, центральное отопление, паркет, ...
Bürooks ja teeninduspinnaks sobiv ruum asub linna südames 4.korrusel.Renditav pind ...
бюро…
26 m²
285 € 11 €/m²
Viimased vabad pinnad! Nutilahendused.
Этаж 1/1, панельный дом, новый, год постройки 2024, тепловой насос, Интернет, вход с ...
Üürile anda 2024. aasta valminud Lennuradari tee 2 majas 26m2 suurune ...
скла…
26 m²
285 € 11 €/m²
Hubane möbeleeritud kesklinna kontor
Этаж 2/4, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1977, центральное ...
Üürile anda hubane möbeleeritud kesklinna kontor 1–2 inimeseleSaadaval alates märtsi II ...
бюро…
22 m²
2 д назад
285 € 13 €/m²
Artelli tänaval erinevad väiksemad äripinnad
Этаж 1/3, деревянный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2002, центральное ...
Oled otsimas sobivat bürooruumi, kus saaksid oma äri kasvatada?Või oled tüdinenud ...
бюро
34.8 m²
286 € 8.22 €/m²
Büroo-, teenindusruum 1. korrusel
Этаж 1/4, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 1999, центральное отопление, ...
Südalinnas Lossi tn 22 ärihoone 1.korrusel on üürile anda büroo-, teenindusruum! ...
не н�…
41 m²
287 € 7 €/m²
Этаж 1/2, совладение, каменный дом, готов, городское отопление, бесплатная парковка ...
Üürile anda äripind Lossi 41 ärimajas! Ruumi suurus 96,1 m². Äripind koosneb ...
торг…
96.1 m²
288 € 3 €/m²
Anda üürile äripind Paide südalinnas,esimene kuu üür tasuta!
Этаж 4/1, панельный дом, в хорошем состоянии, год постройки 1966, центральное отопление, ...
Anda üürile valgusküllane ja heas korras äripind Paide kesklinnas, aadressil Väike-Aia ...
торг…
120 m²
290 € 2.42 €/m²
Turvaline laopind Telliskivi südames!
Turvaline ja mugava ligipääsuga laopind Telliskivi südames!- 24/7 ligipääs- Turvaline- ...
скла…
66.1 m²
290 € 4.39 €/m²
MAJUTUSRUUMID NÕMMEL
Этаж 2/3, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2007, душ, ...
Üürile anda majutuspinnad Nõmmel, Teemeistri 2/2 ärihoonesPINNAD JA ...
бюро…
22.5 m²
290 € 12.9 €/m²
Üürile anda erineva suurusega ruume
Этаж 4/4, год постройки 1989
Kesklinna Keskuse neljandal korrusel anda üürile erinevate suurustega ruume.Ruumid ...
бюро…
53 m²
292 € 5.50 €/m²
Развивайте бизнес здесь - отличное расположение
Этаж 2/4, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, центральное ...
Это идеальное место для начала или расширения бизнеса, поскольку оно очень удобно ...
бюро…
53 m²
292 € 5.50 €/m²
Nurgepealne, I korruse äripind, väiksemas ärihoones
Этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, газовое отопление, ...
Üürile anda kergvaheseinaga liigendatud äripind Kesklinnas, Kitsekülas. Pakkumisel on ...
не н�…
48.6 m²
292 € 6.01 €/m²
Этаж 3/4, частная собственность, панельный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Помещение с мебелью в здании, находящемся в центре города, напротив автовокзала, с ...
бюро…
36.7 m²
294 € 8 €/m²
Esimene kuu ilma üürita!
Этаж 5/8, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, центральное ...
Üürile anda Marienthali ärimajas büroo!Ärimaja on lihtsalt ligipääsetav, ühistranspordi ...
бюро
47.8 m²
1 д назад
295 € 6.17 €/m²