Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 087
Показать карту
Описание
Цель

Veerme tn 25, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

2-комнатный офис в Veerme 25

В хорошем состоянии, год постройки 1991, центральное отопление, Интернет, паркет, ...

Сдаётся в аренду офисное помещение в офисном здании по адресу Veerme tn 25.Общая ...

бюро…
32 m²
300 € 9.38 €/m²

Kadaka tee 72A, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Этаж 2/3, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, центральное ...

Kadaka tee 72A ärimajas anda üürile büroo 73,1 m2.* Maja ees suur tasuta parkla* ...

бюро…
73.1 m²
300 € 4.10 €/m²

Tallinna mnt 12, Narva, Ida-Virumaa

Funktsionaalne äripind hea asukohaga!

Этаж 2/2, год постройки 1963, центральное отопление, бесплатная парковка, электричество, ...

ÄRIPIND Anda üürile teisel korrusel asuv äripind Narva ühel peamisel tänaval. Tegemist ...

370 m²
300 € 0.81 €/m²

Nurga tn, Maardu, Harjumaa

Loo oma ilunurk ja päikeseline meeleolu otse Maard

Этаж 2/2, готовый, обновлённый, год постройки 1997, душ, центральное отопление, ...

Maakler: Marina Kuchina Tel.5547.124Loo oma ilunurk ja päikeseline meeleolu otse Maardu ...

обсл…
25.8 m²
300 € 11.6 €/m²

Jaama tn 2, Nõmme, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

ERIPAKKUMINE! ESIMENE KUU ÜÜRIVABA!

Этаж 2/2, обновлённый, кондиционер, вентиляция, электричество, общественный транспорт, ...

ÄRIPIND • Äripind 43m² • Lubatud on pinna värskendamine vastavalt ...

бюро…
43 m²
300 € 6.98 €/m²

lao 12, Mai, Pärnu linn, Pärnu, Pärnumaa

HEA ASUKOHAGA BÜROOPIND II KORRUSEL

Этаж 2/2, нуждается в обновлении, год постройки 2007, тепловой насос ...

Ärihoone teisel korrusel asub ruumikas ja avar büroopind. Suured aknad annavad avaruse ...

не н�…
55 m²
303 € 5.50 €/m²

Metalli tn 3, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Väikebüroo Hipodroomi piirkonnas

Этаж 2/6, в хорошем состоянии, год постройки 2015, центральное отопление, кухня, ...

Anname üürile 20.3 m² suuruse väikebüroo Tallinna Kristiine linnaosas, kaasaegses ja ...

бюро…
20.3 m²
305 € 15 €/m²

Aiandi tn 13, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Современный бизнес-хаб в Мустамяэ

Этаж 2/4, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2008, гараж, лифт, возможность ...

Современный бизнес-хаб в Мустамяэ - свежий офис на Аянди 13Сдается в аренду офисное ...

бюро
21.9 m²
307 € 14 €/m²

1 Väike-Männiku tn 5, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

OTSE OMANIKULT, ilma vahendustasuta

Этаж 1/4, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1967, ...

В аренду сухой и теплый склад-контору 50.76м2 с полками и столами для конторы. Цена ...

скла…
50.8 m²
308 € 6.07 €/m²

Suur-Sõjamäe 42, Sõjamäe, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Äriruum KÖÖGINURGAGA; VESI + KANALISATSIOON.

Этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, обновлённый, газовое отопление, открытая ...

Üüripakkumisse on tulemas renoveeritud, omanäoline bürootuba. Põrandal uus ...

бюро…
44 m²
308 € 7 €/m²

Paadi tee 3-314, Viimsi, Haabneeme, Viimsi vald, Harjumaa

Büroopind Viimsi Äritares

Этаж 3/3, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2017, центральное отопление, ...

Üürile anda kolmanda korruse väike büroopind, trepikoja ja lifti lähedal.Ruumis ...

бюро…
23.7 m²
2 д назад
310 € 13.1 €/m²

Kanali tee 4, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

jahutus, põhjapoolne, suured aknad, mööbel

Этаж 3/4, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2007, балкон ...

Lennujaama kõrval, Kanali tee 4 majas on üürile anda büroopind 31 m2. Ruumid asuvad ...

бюро
31 m²
2 д назад
310 € 10 €/m²

Laada 41, Rakvere, Lääne-Virumaa

KESKLINNAS ANDA ÜÜRILE ÄRIPIND

Участок 2645, этаж 1/5, движимая вещь, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...

Rakvere kesklinnas Laada 41 majas anda üürile äriruumid suurusega 28 m²Ruumid asuvad ...

торг…
28 m²
310 € 11.1 €/m²

Tallinna mnt 1, Haapsalu linn, Haapsalu, Läänemaa

kesklinnas äripind I korrusel

Этаж 1/3, частная собственность, каменный дом, готовый, год постройки 1977, центральное ...

Üürile anda Haapsalu Kaubamaja I korrusel äripind.Koosneb kahest ruumist - suuremast ...

бюро…
62.7 m²
314 € 5 €/m²

Parda tn 6, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Меблированный офис в центре города!

Этаж 3/6, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, ...

Предлагается в аренду офисное помещение на III этаже здания. Общая площадь составляет ...

бюро…
39.2 m²
314 € 8 €/m²

Sauna tn 5, Rapla linn, Rapla vald, Raplamaa

Hoones pakkuda erineva suurusega kontoripindu!

Участок 3427, этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...

Üürile anda 37 m² funktsionaalne büroopind Rapla linnas Sauna tänaval. Ruumid paiknevad ...

бюро…
37 m²
314 € 8.50 €/m²

Madara 25, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Kesklinna lähedal, tasuta parkimine

Этаж 1/3, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, центральное отопление, кухня, ...

Büroopind Kristiines, Madara tänaval! -Ruum nr 121-Mööbli võimalus-Parkimine tasuta ...

бюро…
40.2 m²
315 € 7.84 €/m²

Maleva tn 2g, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

KONTOR KOOS GARAAŽIBOKSIDE VÕIMALUSTEGA!

Тепловой насос, электрическое отопление, кухня, холодильник, электричество, кухонная ...

Üürile anda valgusküllane kontor koos kööginurgaga hoone 2. korrusel!Lisaks on võimalik ...

бюро…
45 m²
315 € 7 €/m²

Mustamäe tee 44, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Коммерческое помещение с водоснабжением!

Этаж 4/4, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, центральное отопление, кухня, ...

Сдается в аренду коммерческое помещение с водоснабжением и кондиционером. Помещение ...

бюро…
45.1 m²
316 € 7 €/m²

1 A.H. Tammsaare tee 89, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

ÄRIPIND TAMMSAARE KESKUSES

Этаж 2/2, каменный дом, центральное отопление, Интернет, электричество, бесплатная ...

Anname üürile äripinna Tammsaare Keskuses Mustamäel. Pind sobib hästi kasutamiseks kaubandus- või teenindusettevõttele, samuti ka muuks otstarbeks.Ruumide sissepääs on teise korruse avatud galeriist. Ruumide koosseisus on kaks ruumi.Ruumides on keskküte, veevarustus ja kanalisatsioon, ATS ja valvesignalisatsioon.Hoones on videovalve.Tammsaare Keskus on rekonstrueeritud kaubandus- ja teeninduskeskus, kus on muuhulgas koha leidnud ...

бюро…
64 m²
320 € 5 €/m²

Mustamäe tee 50, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Valgusküllane büroo Kristiines. Tasuta parkimine.

Этаж 3/3, готовый, в хорошем состоянии, центральное отопление, кухня, холодильник, ...

Üürile anda Tallinnas Mustamäe teel asuvas ärihoones, kolmandal korrusel paiknev ...

бюро…
32 m²
320 € 10 €/m²

Kadri, Laeva, Laeva, Tartu vald, Tartumaa

Väärikas hoone ootab uusi väljakutseid

Участок 2800, движимая вещь, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1938, ...

Üürile anda väärikas kivist tallihoone Laeva külas – ootab uusi väljakutseidKas otsid ...

скла…
437 m²
320 € 0.73 €/m²

F. R. Kreutzwaldi tn 2, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Кабинет в центре города с прекрасным видом

Этаж 3/7, год постройки 1992, центральное отопление, Интернет, мебель ...

Сдаваемое помещение находится на третьем этаже здания, доступ к кабинету как по ...

бюро
13 m²
320 € 24.6 €/m²

Tartu mnt 38 / Torupilli ots 2, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

KOLI OMA ÄRIGA KESKTURU JUURDE!

Участок 1579, этаж 2/3, квартирная собственность, каменный дом, готов, газовое ...

Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...

не н�…
39 m²
320 € 8.20 €/m²

Laki tn 16, Mustamäe, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Хороший офис в Мустамяэ!

Этаж 5/5, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, центральное ...

Сдаются в аренду офисные помещения в здании по адресу ул. Лаки, 16.АКЦИЯ! При ...

бюро…
106.7 m²
320 € 3 €/m²

Mustamäe tee 5, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Valgusküllane äripind Mustamäe teel.

Этаж 6/8, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1976, центральное отопление, ...

Üürile anda Kristiine linnaosas, Mustamäe tee 5 büroohoones, valgusküllane ...

бюро…
37.7 m²
320 € 8.50 €/m²

Liimi 1C, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

SUVEKAMPAANIA - ESIMENE KUU TASUTA!

Этаж 4/5, год постройки 2003

Üürile anda 54,1 m² kontoriruum 5. korruselise ärihoone 4. korrusel. Büroopind koosneb ...

54.1 m²
324 € 5.99 €/m²

Mustamäe tee 44, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Коммерческое помещение с мини-кухней!

Сдается в аренду коммерческое помещение с открытым пространством и кухонной мебелью, ...

бюро…
36.1 m²
325 € 9 €/m²

Vana-Tartu mnt 22c-12, Peetri, Rae vald, Harjumaa

Kampaania: esimene kuu ilma üüritasuta!

Этаж 2/2, готовый, новый, год постройки 2024, дороги в хорошем состоянии, находится в ...

Üürile anda 14 m2 suurune kõrgete akendega ning esinduslik büroopind Everaus Ärimaja 2. ...

бюро…
14 m²
325 € 23.2 €/m²

Juhkentali tn 11, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Vaatega Arteri kõrghoonele.

Korrus 1/2, Kinnistu, kivimaja, valmis, keskmises seisukorras, tsentraalne vesi, ...

Anda üürile endise salongi ruumid. Tegemist on eesruumi ja nelja väikese ruumiga, ...

бюро…
65 m²
325 € 5 €/m²

Odra tn 16, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Hea asukohaga garaaž/ladu Tallinna kesklinnas

Этаж 1/1, год постройки 2001, гараж, электричество, находится в центре города ...

Kahe garaažiboksi kogupind on 52 m² ning seda saab kasutada ka laopinnana. Rajatis asub ...

торг…
52 m²
325 € 6.25 €/m²

Punane tn 29a, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

SOODUSHIND! | KOHE VABA | VESI OLEMAS

Этаж 1/2, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1999, центральное ...

ÜÜRILE ANDA HEA ASUKOHAGA LASNAMÄEL ÄRIPIND (52 M2), MIS SOBIB IDEAALSELT ...

бюро…
51.7 m²
325 € 6.29 €/m²

Kauba 3a, Kitseküla, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Uued nutilaod Kitsekülas!

Этаж 1/1, готовый, новый, год постройки 2025, электрическое отопление, отдельный вход, ...

Uued nutilaod Kitsekülas – kolimisvalmis ja ootavad rentnikke! Kauba 3a, Kitseküla, ...

скла…
24.2 m²
325 € 13.4 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%