Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 087
Показать карту
Описание
Цель

Lõõtsa tn 6, Ropka tööstusrajoon, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Äripind sinu soovide järgi – veel enne ehitust.

Этаж 3/3, каменный дом, новый, год постройки 2026, центральное отопление, кухня, ...

Ringtee tänavaga külgnevatele kinnistutele kerkivad kaks kaasaegset ärihoonet – Lõõtsa ...

бюро…
23.2 m²
325 € 14 €/m²

3 Siduri tn 9, Veerenni, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Üürile anda heas korras väike büroo kesklinnas

Участок 10000, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем ...

Anname üürile renoveeritud büroo- ja tootmispinna.Logistiliselt väga heas asukohas, ...

бюро…
54.2 m²
325 € 6 €/m²

Mäealuse tn 3a, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, витрины, ...

Üürile anda äripind Mäealuse 3a A-hoones. ÄRIPIND Suurusega 65,1m² Asub hoone 1. ...

бюро…
65.1 m²
326 € 5 €/m²

Sõstramäe 12, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

VAHENDUSTASUTA! Möbleeritud bürooruum 40 m2

Этаж 1/2, в хорошем состоянии, бесплатная парковка, мебель ...

VAHENDUSTASUTA! Üürile anda soodne möbleeritud bürooruum 40 m2. Toolid muretseb üürnik ...

бюро
40 m²
330 € 8.25 €/m²

Pikk tn 20, Ülejõe, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Rendipind eraldi sissepääsuga.

Участок 3126, этаж 1/2, электричество, отдельный вход ...

NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...

не н�…
54.9 m²
1 д назад
330 € 6.01 €/m²

P. Pinna 8, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Этаж 3/3, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, центральное ...

Üürile anda Pinna Keskuses äripind, mis asub kolmandal korrusel. 1-el korrusel asuvad ...

бюро…
65 m²
330 € 5.08 €/m²

Narva mnt 4, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Renoveeritud büroopind Narva maantee 4 ärihoones

Этаж 3/6, готовый, обновлённый, центральное отопление, кухня, холодильник, Интернет, ...

Anname üürile 22,8 m² suuruse pinna Tallinna kesklinnas, renoveeritud ja suurepärase ...

бюро…
22.8 m²
331 € 14.5 €/m²

Peterburi tee 90f, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Зафиксированы побочные расходы!

Этаж 2/4, частная собственность, газовое отопление, Интернет, сигнализация ...

Аренда офисной площади в коммерческом здании по Петербургскому проезду 90ф. Данная ...

бюро…
110.5 m²
332 € 3 €/m²

1 Kalda tn 9/1, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

Soodne kõrgete lagedega äripind Mustamäe-Nõmme piiril.

Этаж 3/4, каменный дом, санремонт сделан, центральное отопление, электричество, ...

Üürile anda soodne äripind Kalda tn 9, NõmmeAsukoht: Mustamäe–Nõmme piiril, hea ligipääsuga ning rahulikus ärikeskkonnas. Ümbruses tegutsevad erinevad tootmis- ja äriettevõtted. Ühistranspordipeatused asuvad ca 200 m kaugusel. Ruumidel on kõrged laed ning suured aknad, mis tagavad hea loomuliku valguse ja avara tunde. Planeering sobib hästi nii töö-, tootmis- kui ka laopinnaks.WC asub koridoris.Ruumid on remonti vajavad. Vajadusel on ...

бюро…
74 m²
333 € 4.50 €/m²

Laki 15, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

ВСЕ КОММУНАЛЬНЫЕ В АРЕНДНОЙ ПЛАТЕ!

Этаж 2/3, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 1968, центральное отопление, ...

Аккуратная офисная площадь в офисном здании Laki 15 на втором этаже. ЗДАНИЕ Офисное ...

бюро…
33.4 m²
333 € 9.97 €/m²

1 Mäepealse tn 2, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Madalate kuludega äripind!

Квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 2000, ...

Korralik madalate kuludega äripind! MAJA Üürile anda äripind büroo- ja elumajas ...

бюро…
69.1 m²
335 € 4.85 €/m²

Tartu mnt 29, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, центральное ...

Esimesed 3 kuud 7 eur/m2 ja siis 9,5 eur/m2Üürile anda 48 m² äripind Tallinna ...

бюро…
48 m²
336 € 7 €/m²

Andrekse tee 2, Karla, Rae vald, Harjumaa

Коммерческое здание класса A, готово в октябре

Участок 1921, этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, готовый, новый, душ, ...

Сдается в аренду коммерческое помещение в современном здании, ввод в эксплуатацию — ...

бюро…
24 m²
336 € 14 €/m²

Mustamäe tee 60, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, центральное ...

Üürile anda büroopinnaks sobiv äripind, mis koosneb kolmest ruumist. Kuna aknad jäävad ...

бюро…
42 m²
336 € 8 €/m²

Laki tn 9a, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Suurepärane asukoht, hea m² hind!

Этаж 2/2, центральное отопление, Интернет, вход с улицы, бесплатная парковка, отдельный ...

Ruum sobib hästi nii väikeettevõttele kui ka esinduspinnaks teenindus- või ...

бюро…
51.8 m²
337 € 6.50 €/m²

1 Mahtra tn 30a, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Soodne väike küttega lao/tootmispind!

Этаж 2/3, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...

Anname üürile akendega küttega lao/tootmispinna Mahtra 30a hoones. Olemas riiulid kauba ...

скла…
57 m²
340 € 5.96 €/m²

Keevise 10, Ülemiste City, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Супер! Первые три месяца без коммунальных услуг.

Этаж 1/3, обновлённый, газовое отопление, кухня, Интернет, вода, бесплатная парковка, ...

Офисное помещение на первом этаже в хорошем состоянии на видном месте в Ülemiste City. ...

бюро…
31 m²
340 € 11 €/m²

1 Vana-Tartu mnt 79a, Peetri, Rae vald, Harjumaa

PEETRI MAJA. Kaasaegne töökeskkond. Ülemiste 8min!

Этаж 4/4, готовый, новый, год постройки 2023, душ, газовое отопление, тепловой насос, ...

Pakume sinu ärile uut kodu multifunktsionaalses PEETRI MAJA ärihoones!ÄRIPIND 205 asub 2.korrusel, ruumil on kõrged laed. Üüritava äripinna suurus on 24 m2. Hinnale lisanduvad KM ja kommunaalid.Enamikes büroohoonetes peab üürnik oma köögi, nõupidamisruumide ja tualettide eest ise vastutama ning maksab nende eest täisüüri. See tähendab, et iga ruutmeeter, mida te ei pruugi igapäevaselt kasutada, lisandub teie kulutustele. Peetri Majas ...

бюро…
26.4 m²
2 д назад
341 € 12.9 €/m²

Türi 6, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Valgusküllased tööruumid kesklinnas

Этаж 3/4, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии ...

Anname üürile äriruumid Türi 6 büroohoones. Suured aknad avanevad tänavale. Büroo või ...

бюро…
85.5 m²
342 € 4 €/m²

P. Süda tn 1, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Небольшое офисное помещение в центре города!

Этаж 2/2, в хорошем состоянии, год постройки 1911, газовое отопление, Интернет, платная ...

Аренда офисного помещения в центре города!Дополнительная информация: - Помещения ...

бюро…
34.5 m²
342 € 9.92 €/m²

Rävala pst 10, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

BÜROOPIND KESKLINNAS!

Этаж 4/6, год постройки 1965

BÜROOPIND KESKLINNAS!Üürile anda büroopinnad Tallinna Ülikooli Akadeemilise Raamatukogu ...

бюро
34.3 m²
343 € 10 €/m²

Betooni 6, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Этаж 3/4, частная собственность, каменный дом, готовый, душ, электрическое отопление ...

Üürile anda aadressil Betooni 6 büroopind! Avarad vaated ja suured aknad.Üürihinnale ...

бюро
86 m²
344 € 4 €/m²

Jalgpalli 1, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Renoveeritud büroo/veega!

Этаж 7/10, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...

Jalgpalli 1/Pärnu mnt.102C ärimaja asub kesklinna linnaosas Tallinnas, Pärnu mnt. ...

бюро
26.7 m²
344 € 12.9 €/m²

Narva mnt 7-243, Südalinn, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Офисное помещение в центре Таллинна

Этаж 2/8, квартирная собственность, панельный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...

Центр города живёт в динамичном ритме, его пульс не прекращается ни на секунду. Но ...

бюро…
26.6 m²
346 € 13 €/m²

Mustamäe tee 4, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

1. этаж, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, центральное ...

Anname üürile Mustamäe tee 4 hoone I korrusel asuva äripinna suurusega 34,7 m2. Pind on ...

бюро…
34.7 m²
347 € 10 €/m²

Kotka tn 26, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Удобный офис с хорошим расположением

Этаж 1/3, в хорошем состоянии, год постройки 2004, мебель, возможность варианта с ...

Сдается помещение в хорошем состоянии по улице Котка.В офисе 2 комнаты и холл, так же ...

бюро
70 m²
349 € 4.99 €/m²

Osmussaare tn 8, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Kaasaegne büroopind Lasnamäe Ärimajas!

Этаж 4/5, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2008, центральное отопление, ...

Üürile anda Tallinnas Lasnamäel, Osmussaare tee 8 asuvas Lasnamäe Ärimajas, 28.9 m² ...

бюро…
28.9 m²
349 € 12.1 €/m²

Suur-Sõjamäe tn 42a, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Офис - доступен немедленно

Этаж 2/3, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки 2004, газовое отопление, ...

Сдаётся в аренду офисное помещение в ТаллинеАдрес: Suur-Sõjamäe 42a, ТаллинПлощадь: 45 ...

не н�…
45 m²
350 € 7.78 €/m²

Tallinna tn 16, Rakvere, Lääne-Virumaa

ÄRIPIND SUURTE VITRIINAKENDEGA – RAKVERE KESKUSES

Этаж 1/4, готовый, в хорошем состоянии, центральное отопление, Интернет, витрины, ...

Üürile anda äripind Tallinna tn 16, Rakvere – suurepärane nähtavus ja ideaalne asukoht ...

бюро…
54 m²
350 € 6.48 €/m²

J. Vilmsi 53e, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Хорошее месторасположение. ПАРКИНГ В ЦЕНЕ!

Этаж 2/2, каменный дом, готовый, новый, душ, газовое отопление, центральное отопление, ...

В аренду предлагаются помещения которые подходят как для бюро, так и для ...

бюро…
17.5 m²
350 € 20 €/m²

Pärnuvälja tn 3, Paide linn, Paide, Järvamaa

Этаж 2/2, каменный дом, паркет, электричество, отдельный вход ...

Üürile anda ruumid! Pärnuvälja 3, Paide linn! Suurem ja kõrgem saali osa, kontoriruum, ...

бюро…
177 m²
350 € 1.98 €/m²

Mustamäe tee 46, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Värskelt renoveeritud äripind Kristiines!

Этаж 6/6, каменный дом, в хорошем состоянии, центральное отопление, кухня, Интернет, ...

NullТолько для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту ...

не н�…
14 m²
350 € 25 €/m²

Allika tee 1, Peetri, Rae vald, Harjumaa

Uus kaasaegne büroo Peetris Allika tee 1 ärihoones

Этаж 2/2, готовый, новый

Anname üürile bürooruumi Peetris Allika tee 1 uue ärihoone II korrusel. Ruum on väga ...

бюро…
38.3 m²
350 € 9.14 €/m²

Katusepapi tn 6, Sikupilli keskuse piirkond, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

CУПЕР ПРЕДЛОЖЕНИЕ! ПЕРВЫЙ МЕСЯЦ АРЕНДА МИНУС 50 %.

Этаж 5/6, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 2007, ...

CУПЕР ПРЕДЛОЖЕНИЕ! ПЕРВЫЙ МЕСЯЦ АРЕНДА МИНУС 50 %. БЕЗ ПЛАТЫ ЗА ДОГОВОРФИКСИРОВАННЫЕ ...

бюро
42.5 m²
350 € 8.24 €/m²

Katusepapi tn 6, Sikupilli keskuse piirkond, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

1-ЫЙ МЕСЯЦ АРЕНДА МИНУС 50%. В ПОМЕЩЕНИИ ЕСТЬ ВОДА

бюро
42.5 m²
350 € 8.24 €/m²

Mahtra 44, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Этаж -1/9, в хорошем состоянии, паркет, мебель, электричество ...

Сдается в аренду кабинет с мебелью — Mahtra 44Сдается в аренду уютный кабинет с мебелью ...

20 m²
350 € 17.5 €/m²

Mustamäe tee 50, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Väikebüroo Mustamäe teel. Veeühendus.

Этаж 2/3, готовый, в хорошем состоянии, центральное отопление, кухня, холодильник, ...

Üürile anda Tallinnas Mustamäe teel asuvas ärihoones, teisel korrusel paiknev ...

бюро…
35 m²
350 € 10 €/m²

Tule tn 43, Saue linn, Saue vald, Harjumaa

Kõik hinnas viimane väike pind!

Бесплатная парковка, паркет, возможность варианта с мебелью, электричество ...

Saue Smartis on veel vaba viimane väike pind! Pind 5 on avar ja mugav, kahe töökohaga ...

бюро
16.5 m²
350 € 21.2 €/m²
День клиента: T 26.05 14:00-15:00

1 Seminari 5, Võru, Võrumaa

ÄRIPIND VÕRU SÜDALINNAS

Этаж 1/2, каменный дом, готовый, обновлённый, центральное отопление, электричество, вход ...

Ajaloolise hõnguga äripind südalinnas – Seminari 5Üürile anda stiilne ja omanäoline ...

День клиента: T 26.05 14:00-15:00
бюро…
35 m²
350 € 10 €/m²

Tulika 15/17, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Этаж 2/4, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2008, газовое отопление, Интернет, ...

Üürile anda kaasaegne büroopind Tulika Ärimajas Kristiine keskuse lähedal! * ...

бюро
63.7 m²
350 € 5.49 €/m²

Raua tn 5a, Viljandi, Viljandimaa

Sobib laopinnaks või autoremondiks.

Этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Sobib laopinnaks või autoremondiks. Tõstuk on demonteeritud. Lisandub km

60 m²
350 € 5.83 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%