Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 084
Показать карту
Описание
Цель

Odra 16, Keldrimäe, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Свободная комната!

Этаж 2/2, готовый, новый, душ, центральное отопление, Интернет, электричество, ...

Аренда рабочего места в салоне красоты!Круглосуточный доступИдеально подойдет для ...

торг…
20 m²
350 € 17.5 €/m²

Veerenni tn 24, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Olemas mööbel, internet, printer - koli sisse

Этаж 2/4, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, газовое отопление, кухня, ...

Esimesed 3 kuud 50% üürisoodustus!Inkubaatori maja asub Kawe Kvartali südames – ...

бюро…
39 m²
350 € 8.97 €/m²

Veerenni tn 24, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Astmestikuga tööruumid erinevaks tegevuseks

Этаж 3/4, частная собственность, готовый, в среднем состоянии, центральное отопление, ...

бюро…
62.2 m²
350 € 5.63 €/m²

Vaksali tn 44, Viljandi, Viljandimaa

ÜÜRIDA STIILNE JA VALGUSKÜLLANE ÄRIPIND VILJANDI RAUDTEEHOONES!

Этаж 1/1, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 1952, тепловой насос, ...

Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...

не н�…
77 m²
350 € 4.55 €/m²

Võru tn 126a, Karlova, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

КОММЕРЧЕСКОЕ-/ЖИЛОЕ ПОМЕЩЕНИЕ С ХОРОШИМ ДОСТУПОМ

Этаж 1/2, частная собственность, деревянный дом, готовый, обновлённый, душ, центральное ...

Сдается в аренду недавно отремонтированное помещение, подходящее для коммерческого или ...

обсл…
39 m²
350 € 8.97 €/m²

Niine tn 11, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Avar valgusküllane büroo.

Этаж 2/6, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1948, центральное отопление, ...

Üürile anda Põhja-Tallinnas, Niine 11 aadressil asuvas "Niine Loomemajas", ...

бюро…
28.1 m²
351 € 12.5 €/m²

Peterburi tee 90f, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Этаж 3/4, частная собственность, в хорошем состоянии, газовое отопление, Интернет, ...

Мы предлагаем в аренду офисное помещение в бизнес-здании на Петербургском шоссе 90ф!Это ...

бюро…
88 m²
352 € 4 €/m²

Tatari tn 64, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Этаж 7/8, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, центральное ...

Esimesed 2 kuud üürihind on 354 eur ja edasi 424,80 eur.Sissepääs 24/7.Majas mehitatud ...

бюро…
35.4 m²
354 € 10 €/m²

Tatari tn 64-147, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Этаж 7/8, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, центральное ...

Esimesed 3 kuud üür on 356 eur ja siis 427,2 eur2 ühendatud hoonet: 8-korruseline ...

бюро…
35.6 m²
356 € 10 €/m²

Tööstuse 48a, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Этаж 3/4, готовый, центральное отопление, лестничная площадка запирается ...

Üürile anda heas korras bürooruum. Parkimine tasuta tänaval maja ees või kinnises ...

бюро
71.3 m²
357 € 5 €/m²

1 Tulika tn 19, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Katuseaknedega hubane äriruum kesklinna lähedal!

Этаж 4/4, каменный дом, готов, газовое отопление, Интернет, электричество, лифт, вода, ...

Светлое и уютное коммерческое помещение в аренду Сдается в аренду функциональное ...

бюро…
43.8 m²
357 € 8.15 €/m²

Narva mnt 4, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Renoveeritud äripind Kesklinnas. Vesi!

Этаж 4/6, готовый, обновлённый, центральное отопление, кухня, холодильник, Интернет, ...

Anname üürile 24,7 m² suuruse pinna Tallinna kesklinnas, renoveeritud ja suurepärase ...

бюро…
24.7 m²
358 € 14.5 €/m²

Keemia tn 4, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Soodne bürootuba Kristiines.

Этаж 3/5, готовый, в хорошем состоянии, душ, Интернет, вентиляция, центральная вода, ...

Üürile anda Kristiine linnaosas, Keemia 4 aadressil asuvas ärihoones, 59,9 m² suurune ...

бюро…
59.9 m²
359 € 6 €/m²

Keemia tn 4, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Kompaktne ja soodne büroopind Kristiines

Этаж 3/6, каменный дом, в хорошем состоянии, душ, Интернет, вентиляция, центральная ...

Üürile anda 1-toaline büroopind Kristiine linnaosas Keemia 4 aadressil asuvas ...

бюро…
59.9 m²
359 € 6 €/m²

Viljandi tn 27, Valga linn, Valga vald, Valgamaa

Avar kontorihoone !

Частная собственность, каменный дом, обновлённый, душ, твёрдое топливо, Интернет, вода, ...

Anda rendile 2 kordne büroohoone üp 119 m². I korrusel on riietusruum, duširuum ja wc. ...

бюро
119 m²
360 € 3.02 €/m²

Ehitajate tee 114, Mustamäe, Haabersti, Tallinn, Harjumaa (Забронировано)

Kohene saadavus

Этаж 5/8, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Sdayetsya v arendu kommercheskoye pomeshcheniye (2 komnaty).Prinuditel'naya ...

бюро
38 m²
360 € 9.47 €/m²

Kastani tn 48c, Vaksali, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Üürida laoruumi kesklinna piiril!

Этаж 1/3, год постройки 1969, центральное отопление, гараж, электричество, вход с улицы, ...

ÜÜRIDAMahukas laoruum vaikses sisehoovis.Pinnal on keskküte.Kaubikuga pääseb ilusti ...

80 m²
360 € 4.50 €/m²

Estonia pst 15, Südalinn, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Avar ruum soklikorrusel.

Каменный дом, в хорошем состоянии, центральное отопление, вентиляция ...

Tegemist on Vabaduse väljaku vahetus läheduses paikneva ajaloolise ja suursuguse ...

бюро
45 m²
360 € 8 €/m²

Ahtri tn 12, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Hea asukohaga büroo südalinnas

Этаж 6/7, год постройки 1997

Üürile anda kabinetsüsteemis büroo südalinnas, WTC ärikeskuses. Hoone kuuendal ...

бюро
51.6 m²
361 € 7 €/m²

Jõe tn 3, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Suurepärase asukohaga äripind! Vesi!

Этаж 4/6, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2001, центральное отопление, ...

Anname üürile 45.3 m² suuruse äripinna paari minuti jalutuskäigu kaugusel Nautica ...

бюро…
45.3 m²
362 € 8 €/m²

Pirni tn 5, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, центральное ...

Anname üürile Pinri tn 5 hoone II korrusel äripinna suurusega 73 m2. Pind on valmis ...

бюро…
73 m²
365 € 5 €/m²

Kooli tn 6, Võru, Võrumaa

Koheselt vaba äripind Kagukeskuses!

Этаж 2/3, год постройки 2008, возможность варианта с мебелью ...

ÜÜRIPIND Üüripind suurusega 49.8 m² asub Kagukeskuse 2. korrusel ja koosneb suurest ...

не н�…
49.8 m²
365 € 7.33 €/m²

Purje tn 8, Pirita top, Pirita, Tallinn, Harjumaa

Heas seisukorras büroopind, tasuta parkimine!

Участок 35695, этаж 3/3, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем ...

Üürile anda 52,2 m2 pindalaga büroopind Pirita TOPi (Tallinna ...

бюро
52.2 m²
365 € 7 €/m²

1 Vana-Tartu mnt 79-12, Peetri, Rae vald, Harjumaa

Uus büroohoone. Lift. Personaalne wc ja duširuum!

Участок 5034, этаж 2/3, частная собственность, новый, год постройки 2026, душ, газовое ...

2026. aasta kevad/suvi valmib Peetri alevikus, Vana-Tartu mnt 79 uus A-energiaklassi stockoffice-tüüpi multifunktsionaalne ärihoone! Äripind nr 12, liftiga trepikoda:– 30,6 m2, millest wc 3,1 m2– Üürihind: 367,2 € kuus, millele lisanduvad fikseeritud kõrvalkulud 2,2 €/m2 + tarbitud vesi ja elekter. Hindadele lisandub käibemaks!Üürnikke ootab peatselt valmiv kolmekorruseline multifuntsionaalne stockoffice-tüüpi büroohoone koos nii ...

бюро…
30.6 m²
367 € 12 €/m²

Sõbra tn 54/2, Kesklinn, Kesklinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Büroopind Turu Ärimajas 1. korrusel!

Этаж 1/2, год постройки 2008, центральное отопление, лифт, электричество, в округе ...

Rendile anda büroopind kaasaegses äri- ja büroohoones, esimesel korrusel (plaanil ...

бюро…
33.6 m²
370 € 11 €/m²

1 Gonsiori tn 44, Kadriorg, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

ХОРОШЕЕ МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ! НОВАЯ ЦЕНА!

Этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, душ, центральное ...

В аренду сдается реновированная бизнес площадь с очень хорошим местонахождением!Помещение подходит для конторы, салона, офиса и т.д.Находится в 10 минутах ходьбы от Старого города.С хорошим доступом для клиентов.Коммунальные платежи фиксированные: 130 eur круглый год, в цене ВСЁ! Парковка тоже в цене.В момент заключения договора оплата составляет: предоплата 1-го месяца аренды (500 eur + KM) + гарантийная сумма (500 eur) + одноразовая ...

бюро…
21 m²
370 € 17.6 €/m²

Laki 6, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Mugav kontor uues büroohoones

Этаж 2/2, в хорошем состоянии

Anname üürile kabineti Laki 6 büroohoones. Ruumi aknad avanevad maja ette, ligipääs ...

бюро
32.6 m²
370 € 11.4 €/m²

Kambi tee 8-25, Pärnu linn, Pärnu, Pärnumaa

Erinevaks kasutuseks boksid PorscheRingraja kõrval

Этаж 1/1, частная собственность, новый, год постройки 2022, новый трубопровод, закрытый ...

Baltimaade moodsaima ringraja Porsche Ringi kõrval asuvad garaaziboksid/äripinnad. ...

не н�…
43.5 m²
370 € 8.51 €/m²

Männiku tee, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

Büroopind kaasaegses ärihoones!

Этаж 3/4, газовое отопление, лифт, центральный газ, электричество, вода, бесплатная ...

бюро…
49.6 m²
372 € 7.50 €/m²

Mustamäe tee 5, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Valgusküllane äripind Mustamäe teel.

Этаж 4/8, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1976, центральное отопление, ...

Üürile anda Kristiine linnaosas, Mustamäe tee 5 büroohoones, valgusküllane ...

бюро…
57.3 m²
372 € 6.50 €/m²

Suur-Aguli tn, Narva, Ida-Virumaa

Этаж 1/1, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, бесплатная парковка, ...

Pind koosneb:-laost pindalaga 343 m2 - kontorist – WC ruumist Üür + kom.teenused. ...

торг…
374.4 m²
374 € 1 €/m²

Punane tn 68, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Уютное помещение с отдельным входом

Этаж 1/2, готов, бойлер, электрическое отопление, отдельный вход, парковочное место, во ...

Уютное помещение с отдельным входом и собственной уборной. Окна выходят на солнечную ...

бюро…
47.1 m²
375 € 7.96 €/m²

Tallinna mnt 38, Rapla linn, Rapla vald, Raplamaa

Väga hea asukoht!

Участок 2901, этаж 1/2, деревянный дом, в хорошем состоянии, год постройки 1928, ...

Rapla linna peatänava ääres anda rendile hubane bürooruum. Olemas korralik kööginurk ...

обсл…
46 m²
375 € 8.15 €/m²

Narva mnt 4, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Renoveeritud büroopind veeühendusega

Этаж 2/6, готовый, в хорошем состоянии, центральное отопление, кухня, холодильник, ...

Anname üürile 25.9 m² suuruse pinna Tallinna kesklinnas, renoveeritud ja suurepärase ...

бюро…
25.9 m²
376 € 14.5 €/m²

Katusepapi 4, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Коммунальные услуги включены в стоимост, бесплатная парковка

Этаж 8/8, частная собственность, готов, городское отопление, Интернет, центральная вода, ...

Коммунальные услуги включены в стоимость, бесплатная парковка, прекрасный вид.Помещение ...

бюро
35.6 m²
376 € 10.6 €/m²

Jalgpalli 1, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Värskelt renoveeritud bürood!

Этаж 9/10, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...

Jalgpalli 1/Pärnu mnt.102C ärimaja asub kesklinna linnaosas Tallinnas vahetult Pärnu ...

бюро
29.2 m²
1 д назад
377 € 12.9 €/m²

F. Tuglase 19, Tuglase ärimaja, Tähtvere, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

BÜROO TÄHTVERE LINNAOSAS

Этаж 2/3, центральное отопление, бесплатная парковка, кондиционер, сигнализация ...

Ruumid on väljakolimise järgselt remonti vajavas seisukorras. Remondi teeme ruumides ...

бюро
65.5 m²
380 € 5.80 €/m²

Osmussaare tn 8, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Veeühendusega väikebüroo Lasnamäe Ärimajas!

Этаж 4/5, готовый, обновлённый, год постройки 2008, центральное отопление, Интернет, ...

Üürile anda Tallinnas Lasnamäel, Osmussaare tee 8 asuvas Lasnamäe Ärimajas, 47.45 m² ...

бюро…
47.5 m²
380 € 8 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%