Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 084
Показать карту
Описание
Цель

Tule tn 43, Saue linn, Saue vald, Harjumaa

Saue Smart - viimane nelja töökohaga kontor

Этаж 2/2, готовый, новый, год постройки 2025, тепловой насос, кухня, Интернет, ...

Saue Smartis on vaba nelja töökohaga väike pind! Kontoris on eraldi küte/jahutus ja ...

бюро…
22.4 m²
380 € 17 €/m²

Turu tn 34-220, Karlova, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Büroo Turu tn ääres

Этаж 2/3, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2018, центральное отопление, ...

Üürile anda kõrgete lagede ja maast laeni akendega büroopind Turu 34 hoonesBüroo asub ...

бюро…
38 m²
380 € 10 €/m²

Tulbi tn 6, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...

Üürile anda üks suurem saal, mille seintes on peeglid.Ruumide kõrgus 3.3m, tala all 3,0 ...

торг…
76 m²
380 € 5 €/m²

Lõõtsa tn 5, Ropka tööstusrajoon, Tartu linn, Tartu, Tartumaa (Забронировано)

Vahendustasuta! Valgusküllane ruum

Этаж 3/4, новый, год постройки 2025, центральное отопление, кухня, холодильник, ...

Üürile anda 29,6 m² suurune kaasaegne büroopind uues Lõõtsa 5 ärihoones, Tartu kiiresti ...

бюро
29.6 m²
385 € 13 €/m²

Riia tn 4, Kesklinn, Tartu, Tartumaa

Vaikse hoovi poolne kontor kesklinnas

Этаж 2/6, в среднем состоянии, центральное отопление, Интернет, лифт, кондиционер, ...

Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...

не н�…
35 m²
385 € 11 €/m²

Asula tn 3, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Этаж 3/3, каменный дом, в хорошем состоянии, центральное отопление, Интернет, ...

Hea ruumilahendusega kahest ruumist koosnev büroopind maja viimasel korrusel. Maja on ...

бюро
55 m²
385 € 7 €/m²

Sõpruse pst 151a, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

7 EUR/m² UUS HIND! VABA BÜROOPIND- SININE ÄRIMAJA!

Этаж 2/4, в хорошем состоянии, год постройки 2004, газовое отопление, кухня, ...

NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...

не н�…
55 m²
385 € 7 €/m²

Helgi tee, Peetri, Rae vald, Harjumaa

VÄGA HEA ASUKOHAGA MADALATE KÕRVALKULUDEGA LAOPIND

Год постройки 2016, душ, газовое отопление, электричество, центральный газ, центральная ...

Peetri alevikus, Mõigu Majas, on pakkuda kaasaegsed ja kompaktsed stock-office ...

скла…
51.4 m²
386 € 7.51 €/m²

Pardiloigu 5, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

24/7 ligipääs ja kõik kulud hinnas!

Участок 9651, этаж 1/2, каменный дом, центральное отопление, бесплатная парковка, ...

Üürile anda 48,4 m² suurune kahest kabinetist koosnev büroopind Põhja-Tallinnas:• 32,8 ...

бюро
48.4 m²
387 € 8 €/m²

Laki põik 2, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

ÜÜRILE ANDA BÜROOPIND MUSTAMÄEL! Telef. +37255O316

Этаж 2/4, частная собственность, каменный дом, готов, год постройки 2008, тепловой ...

бюро…
35.4 m²
389 € 11 €/m²

Vanemuise tn 65, Vaksali, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Omapärane äripind Vaksalis

Этаж 2/3, в хорошем состоянии, год постройки 1977, центральное отопление, Интернет, вход ...

Üürida heas korras äripind Kesklinna piiril Vaksalis.Pinnal ...

45.4 m²
390 € 8.59 €/m²

Riia mnt 39, Kesklinn, Pärnu linn, Pärnu, Pärnumaa (Забронировано)

Avar äripind Pärnu kesklinna rajoonis

Участок 1171, этаж 1/2, частная собственность, бревенчатый дом, в хорошем состоянии, ...

Tänavapoolse vaateaknaga äripind üürile anda pikemaks ajaks Hea nähtavus teie ...

не н�…
59.9 m²
390 € 6.51 €/m²

Estonia pst 5, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Teeninduseks ja kaubanduseks sobilik äripind.

Этаж 1/5, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2026, центральное ...

Teeninduseks ja bürooks sobilik äripind äsja renoveeritud majas. Ruumidesse on eraldi ...

бюро…
31.3 m²
390 € 12.5 €/m²

Näituse tn 27, Tähtvere, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

PARKIMISKOHAGA LAOPIND TÄHTVERES, UURI LISA!

Этаж 1/4, готов, центральное отопление, бесплатная парковка ...

не н�…
58 m²
390 € 6.72 €/m²

1 Vana-Tartu mnt 79-14, Peetri, Peetri, Rae vald, Harjumaa

Kujunda enda ruumide suurus ise, WC duširuum!

Участок 5034, этаж 2/3, частная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2026, ...

2026. aasta kevad/suvi valmib Peetri alevikus, Vana-Tartu mnt 79 uus A-energiaklassi stockoffice-tüüpi multifunktsionaalne ärihoone!Äripind nr 14, olemas lift! (kontor/ miks mitte ka iluteenused):– 32,5m2, millest kontor 29,3 m2 ja wc /duširuum 3,2 m2– Üürihind: 390 € kuus, millele lisanduvad kõrvalkulud 2,2 €/m2 (71,5 €) + tarbitud vesi ja elekter. Hindadele lisandub käibemaks!Üürnikke ootab peatselt valmiv kolmekorruseline ...

бюро…
32.5 m²
390 € 12 €/m²

Maleva tn 2n/2, Stroomi rand, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

универсальная бизнес-площадь- Põhja-Tallinn

Этаж 1/1, частная собственность, готовый, в среднем состоянии, год постройки 1999, душ, ...

Põhja-Tallinn — сдаётся универсальная бизнес-площадь / студия, 50 м²Сдаётся тёплое и ...

бюро…
50 m²
390 € 7.80 €/m²

Paldiski mnt 26a, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Üürile anda büroopind hoone 2.korrusel!

Этаж 2/5, квартирная собственность, панельный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...

Üürile anda äripind Paldiski mnt 26a hoones, kesklinna - Põhja-Tallinna piirimail, mis ...

бюро
47.7 m²
390 € 8.18 €/m²

2 Tagadi, Saku vald, Harjumaa

Soodne pind laoks või hobigaraažiks!

Участок 5668, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, ...

Majal on uus katus, uued tõstuksed, uued aknad ja elektrisüsteem (3F, 25A, oma ...

скла…
101 m²
390 € 3.86 €/m²

Raekoja plats 20, Kesklinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Ajaloolise interjööriga ruum vanas pangahoones

Этаж 2/4, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Ajaloolise pangahoone II korrusel asuvas ruumis on säilinud autentsed tsaariaegsed ...

бюро…
34.6 m²
390 € 11.3 €/m²

Vesilennuki tn 16, Noblessner, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Терраса под навесом в аренду.

1. этаж, панельный дом, готовый, новый, год постройки 2023, центральное отопление, ...

ЭТО ОТКРЫТАЯ ПЛОЩАДКА ПОД КРЫШЕЙ!!!Сдаются в аренду коммерческое помещение в портовом ...

бюро…
130 m²
390 € 3 €/m²

Reti tee 9, Peetri, Rae vald, Harjumaa

Небольшой склад в Пеэтри!

Этаж 1/3, частная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2019, ...

Сдается складское помещение по адресу Reti tee 9.Площадь помещения примерно 6 x 6 м, ...

обсл…
39.1 m²
391 € 10 €/m²

Vana-Tartu mnt 18, Peetri, Rae vald, Harjumaa

Esimese korruse äripind Peetris.

Этаж 1/2, каменный дом, в хорошем состоянии, кухня, бесплатная парковка, кухонная ...

NullТолько для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту ...

не н�…
52.4 m²
393 € 7.50 €/m²

Liivalaia tn 14, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Veeühendusega kabinett Liivalaia tn ääres

Этаж 2/9, в хорошем состоянии, год постройки 2007, бесплатная парковка, лифт ...

EKE Ärimaja on 9- korruseline büroohoone, mis paikneb Tallinna kesklinnas, tiheda ...

бюро…
37.6 m²
395 € 10.5 €/m²

J. Sütiste tee 32, Mustamäe, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Esimese korruse lao- või tootmispind

Участок 2510, этаж 1/3, частная собственность, каменный дом, нуждается в санремонте, ...

Multifunktsionaalne Sütiste ärimaja uueneb! Pakkumisel on I korrusel asuv, maja ...

не н�…
100 m²
395 € 3.95 €/m²

Reti tee 11, Peetri, Rae vald, Harjumaa

Suurepärane büroo- või teeninduspind Peetris!

Этаж 2/3, год постройки 2020, тепловой насос, газовое отопление, Интернет, вентиляция, ...

Üürile anda suurepärases asukohas Peetris 19 m2 suurune büroopind, mis sobib hästi nii ...

бюро…
19 m²
395 € 20.8 €/m²

Lille tn 2, Ülejõe, Pärnu linn, Pärnu, Pärnumaa

HEAS KORRAS, KÕRGE TÕSTUKSEGA GARAAŽIBOKS

Каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, тепловой насос, электричество, гараж, ...

Üürile antakse hea ligipääsuga asukohas garaažiboks, sobilik teenuse pakkumiseks või ...

обсл…
53.9 m²
395 € 7.33 €/m²

Aida tn 5-107, Kesklinn, Pärnu linn, Pärnu, Pärnumaa

Äripind esimesel korrusel Pärnu südalinnas!

Этаж 1/8, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2006, центральное ...

TEE ÄRI SEAL, KUS ON KLIENDID!Kaasaegne esimese korruse äripind Pärnu südalinna ...

торг…
109.3 m²
395 € 3.61 €/m²

Treiali tee 2-247a, Peetri, Rae vald, Harjumaa

Этаж 2/2, договор аренды, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2018, душ, газовое ...

Anda üürile äripind!Büroopind asub teisel korrusel ning eraldi sissepääsuga. Esimsesel ...

бюро
40 m²
395 € 9.87 €/m²

1 Veerenni tn 55-304, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Personaalne wc ja duširuum!

Этаж 3/4, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2021, ...

Kontor nr 304. 28,7m2. Üürile anda büroopind hiljuti valminud büroohoones. Ümberringi on mitmeid suuri büroohooneid ning seetõttu on võimalik pääsed lähedale paljudele klientidele. Suunatud väiksemat sorti kaubandus- ja teenindusettevõtetele. Tegemist on ärihoonega, mille esimesel korrusel Veerenni tänava poolses osas asuvad müügisaalid, hoovipoolses osas müügisaalide laopinnad. 2.-4. korrusel asuvad väiksemad, funktsionaalse ...

бюро…
28.7 m²
1 д назад
395 € 13.8 €/m²

Rannamõisa tee 38d, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Не трать время в пробках — работай рядом с домом!

Этаж 2/3, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2016, балкон 4.4 m², ...

В Tiskre Ärimaja сдается солнечное коммерческое помещение с балконом!На объекте недавно ...

бюро…
28.5 m²
396 € 13.9 €/m²

Mustamäe tee 16, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Esimene kuu ilma üürita!

Этаж 6/8, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, центральное ...

Üürile anda Marienthali ärimajas büroo!Maja esimesel korrusel asub Selver, bistroo, ...

бюро
54.4 m²
1 д назад
399 € 7.33 €/m²

Liivalaia tn 28, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Помещение под салон! Бесплатная парковка!

Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...

Сдаётся в аренду офисно-сервисное помещение в центре Таллина, на улице Liivalaia ...

бюро…
41.3 m²
399 € 9.66 €/m²

Tulika tn 19, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

ERIPAKKUMINE! Üürile anda äripind Kristiine Keskuse lähedal!

Этаж 3/4, готов, газовое отопление, Интернет, лифт, вода, платная парковка, ...

бюро…
59.9 m²
399 € 6.66 €/m²

Keemia tn 4, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Подходит для оказания медицинских услуг!

Этаж 1/6, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1982, электрическое отопление, ...

Сдаётся в аренду светлое и отремонтированное коммерческое помещение в районе Kristiine, ...

бюро…
59 m²
399 € 6.76 €/m²

Pärnu mnt 67a, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Väikebüroo Pärnu maanteel, Ajakirjandusmajas.

Этаж 9/9, готовый, в хорошем состоянии, центральное отопление, Интернет, вентиляция, ...

Üürile anda Kesklinna linnaosas, Pärnu mnt 67a aadressil asuvas ...

бюро…
47.9 m²
399 € 8.33 €/m²

Kriidi tn 7, Lasnamägi, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Складское помещение 60 м²

Участок 2050, этаж 1/2, договор аренды, каменный дом, готовый, обновлённый, год ...

Складское помещение 60 м² — аренда всего 399 €/месяц + налог Kriidi 7, TallinnВ аренду ...

обсл…
60 m²
399 € 6.65 €/m²

P. Pinna tn 8, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Этаж 3/3, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, центральное отопление, ...

Üürile anda Pinna Keskuses äripind, mis asub esimesel korrusel. 1-el korrusel asuvad ...

бюро…
108 m²
400 € 3.70 €/m²

Paldiski mnt 4, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Для клиентов 3 часа парковка бесплатна!

Этаж 2/7, в хорошем состоянии, год постройки 2009, душ, центральное отопление, лифт, ...

На втором этаже отеля Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotel Tallinn ...

обсл…
11.8 m²
400 € 33.9 €/m²

Punane tn 14a, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Бесплатная парковка. Установка климата.

Этаж 4/6, панельный дом, готовый, обновлённый, год постройки 2005, центральное ...

Сдается помещение 44 м2 в коммерческом здании недалеко от Идакескуса. Помещение ...

бюро…
44 m²
400 € 9.09 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%