Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике! Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 088
Отсортируй Начиная с более поздних Начиная с более ранних Цена начиная с дешевых Цена начиная с дорогих €/m2 начиная с дешевых €/m2 начиная с дорогих Минимальная площадь Максимальная площадь По комнатам Спуск по комнатам Показать карту
SOODNE ÄRIRUUM PÕHJA-TALLINNAS. LISANDUVAD AINULT KÜTE, ELEKTER!
Участок 10103, этаж 2/2, квартирная собственность, каменный дом, санремонт сделан, ...
SOODNE ÄRIRUUM PÕHJA-TALLINNAS - Tarastatud sisehoov - Ühistranspordipeatused - Tasuta ...
бюро
146.6 m²
432 € 2.95 €/m²
Büroopind Kotka 26 hoones – suurepärane asukoht ja mugav ligipää
Участок 4284, этаж 3/3, каменный дом, обновлённый, электрическое отопление, Интернет, ...
NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...
не н�…
61.9 m²
433 € 7 €/m²
KOOKON PEETRI
Участок 2611, договор аренды, панельный дом, готовый, новый, год постройки 2021, ...
Ruumiga on võimalik tutvuda E-R ajavahemikus 09:00 - 18:00.Uuri lisa Kookoni ...
бюро…
54.1 m²
433 € 8 €/m²
Сдается в аренду офисное помещение
Этаж 1/2, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1961, электрическое ...
Сдается в аренду офисное помещение, площадью около 75 м2, с 01.01.2024.Отдельный вход, ...
торг…
75 m²
434 € 5.79 €/m²
A-klassi äriruumid, valmis alustamiseks
Этаж 2/3, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2025, центральное отопление, ...
SINDUSLIKUD ÄRIPINNAD TARTUS – LOODUD ETTEVÕTJATELE, KES HINDAVAD KVALITEETIOtsid ...
бюро…
35 m²
435 € 12.4 €/m²
Vahendustasuta!
Этаж 4/4, год постройки 1967
Üürile anda kontor viisakas Vasara tn 50 büroohoones.Maja hoiab soojas kaugküte, ruumis ...
62 m²
435 € 7.02 €/m²
Участок 989, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, готовый, санремонт сделан, ...
Saadaval 2 ruumi eraldi sissepääsuga otse tänavalt:1) 112 m2 hinnaga 436,80 eur / kuu + ...
бюро…
112 m²
437 € 3.90 €/m²
ÄRIPINNAD MUSTAMÄE TEE 5 HOONES!
8. этаж, год постройки 1976
Üürile anda Kristiine linnaosas, Mustamäe tee 5 aadressil asuv äripind.Ärihoone paikneb ...
бюро
54.6 m²
437 € 8 €/m²
Офисные помещения площадью 62,40 м² в самом центре
Этаж 5/7, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, ...
Сдается в аренду офисное помещение в здании Ahtri 12, 5 этаж, 62,4 м², коммерческое ...
бюро…
62.4 m²
437 € 7 €/m²
Suurepärase asukohaga äripind!
Этаж 4/6, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2001, центральное отопление, ...
Anname üürile erineva suurusega väikebüroosid Tallinna kesklinnas, Jõe tn 3 ...
бюро…
54.9 m²
6 ч назад
439 € 8 €/m²
VALMINUD TOOTMIS- JA LAOPINNAD JÜRI RINGIL
Этаж 2/2, готовый, новый, год постройки 2022, газовое отопление, Интернет, вода, ...
Pakume sinu ärile uut kodu multifunktsionaalses RUKKI 2 ärihoones!Büroopind asub 2. korrusel, üüritava pinna suurused on vahemikus 28-86 m2. Hinnale lisanduvad KM ja kommunaalid. Üüri hind tagab ligipääsu veel:• Köögile ja puhkeruumile• TualettruumideleLISAKS: • Kolm täisvarustuses Silen Space 4 (6-8 in) boxi nõupidamiseks• Paindlik laopinna üürimise võimalus HEA ASUKOHT• 10-minutilise autosõidu kaugusel südalinnast• Piirneb ...
бюро
55 m²
440 € 8 €/m²
Viimased vabad pinnad! Nutilahendused.
Этаж 1/1, панельный дом, новый, год постройки 2024, тепловой насос, Интернет, вход с ...
Üürile anda 2024. aasta oktoobris valminud Lennuradari tee 2 majas 42m2 suurune ...
скла…
42 m²
440 € 10.5 €/m²
Pakkumine on vahendustasuta!
Этаж 3/3, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, центральное отопление, Интернет, ...
Üürile anda äripind büroohoone 3.korrusel.Üüripind on 44 m2 ja koosneb kahest ...
бюро…
44 m²
440 € 10 €/m²
Avar bürootuba Haaberstis. Vesi.
Этаж 3/4, готовый, обновлённый, год постройки 2011, центральное отопление, кухня, ...
Üürile anda Haabersti linnaosas, Meistri 22 aadressil asuvas ärihoones, 55 m² suurune ...
бюро…
55 m²
440 € 8 €/m²
Этаж 4/5, год постройки 2019, лифт
Üürile anda bürooruumid NOVAPOLISe hoones.- Territooriumil tasuta parkimine (tulevikus ...
бюро
42 m²
441 € 10.5 €/m²
Äripinnad 18m2 - 42m2
Этаж 2/2, квартирная собственность, деревянный дом, готовый, новый, год постройки 2023, ...
Vaikne ja hubane ärimaja Balti Jaama Turu ja Gustaf Adolfi Gümnaasiumi lähedal. ...
торг…
34 m²
442 € 13 €/m²
Oma tualettruum, vesi/kanal.
Этаж 2/3, каменный дом, новый, газовое отопление, электричество, грузовой лифт, ...
Lootsi Keskuse näol on tegemist paekivihoonete kompleksiga, mis on ümbritsetud ...
торг…
37 m²
444 € 12 €/m²
Светлый 2-комнатный офис в Triumph Plaza
Этаж 5/8, квартирная собственность, панельный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...
Сдаётся в аренду светлое и хорошо спланированное двухкомнатное офисное помещение в ...
бюро…
34.2 m²
445 € 13 €/m²
Värskelt renoveeritud!
Этаж 7/10, частная собственность, каменный дом, обновлённый, год постройки 2004 ...
Üürile anda heas asukohas vahetult A Le Coq arena kõrval asuvas ärimajas büroo!Koosneb ...
бюро
37.4 m²
445 € 11.9 €/m²
AVAR VALGUSKÜLLANE BÜROOPIND!
Этаж 3/3, каменный дом, готов, год постройки 2016, центральное отопление, тепловой ...
бюро…
40.6 m²
447 € 11 €/m²
Hовое и современное офисное помещение в самом центре города!
Этаж 5/5, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 2022, тепловой насос, ...
Сдается в аренду новое и современное офисное помещение в самом центре ...
не н�…
44.8 m²
448 € 10 €/m²
Korrus 2/2, kivimaja, valmis, heas korras, keskküte, tsentraalne vesi, eraldi sissepääs, ...
Anda üürile renoveeritud ruum hoone teisel korrusel. Eraldi sissepääs õuest.Sobib ...
бюро…
140 m²
448 € 3.20 €/m²
бухгалтерия / юридическое бюро, IT-команда
Участок 3000, этаж 2/5, частная собственность, каменный дом, готовый, новый, год ...
Cдается удобная коммерческая недвижимость, состоящая из трех комнат, расположенная в ...
бюро…
60 m²
449 € 7.48 €/m²
Kahetasapinnaline planeering, tasuta parkimine!
Участок 35695, этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем ...
Üürile anda 74,9 m2 pindalaga büroopind Pirita TOPi (Tallinna ...
бюро…
74.9 m²
449 € 6 €/m²
Mugava asukohaga äripind!
Каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, душ, газовое отопление, Интернет, вода, вход ...
Предлагается в аренду функциональное помещение на нулевом этаже полностью ...
бюро…
48 m²
450 € 9.38 €/m²
Äripind Kose keskuses!
Участок 223, этаж 1/1, частная собственность, деревянный дом, готовый, нуждается в ...
Anda üürile eraldiseisev hoone Kose keskuses.Kinnistu on plaanis korrastada ja ruumid ...
обсл…
43 m²
450 € 10.5 €/m²
Avar fotostuudio Pärnu maanteel, tasuta parkimine
3. этаж
Üürile anda Donte ärikvartalis äripind, tasuta parkimine.AsukohtDonte ärikvartal, Pärnu ...
бюро
450 €
Kaasaegne büroopind
Этаж 2/2, каменный дом, год постройки 1998, центральное отопление, Интернет, ...
See büroopind pakub ideaalset võimalust neile, kes hindavad funktsionaalset ...
бюро…
38.3 m²
450 € 11.8 €/m²
Офисно-сервисное помещение в Киили!
Участок 16199, этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2015, ...
Сдаётся коммерческое помещение площадью 50 м² в современном бизнес-здании в Киили, ...
не н�…
50 m²
450 € 9 €/m²
300-700 m2 TÖÖSTUSE/LAOPINNAD!
Каменный дом, газовое отопление, электричество, стеклопакет, общественный транспорт, ...
Üürile anda I korruse tööstuslikud tootmise ja laopinnad Raadi-Kruusamäel. Saadaval ...
скла…
300 m²
450 € 1.50 €/m²
Plaadi tänav 6
Этаж 1/1, в хорошем состоянии, Тепловой насос воздух-вода, отопление пола, мебель, ...
Plaadi tänav 6
бюро
180 m²
450 € 2.50 €/m²
UUS MAJA, ERALDI SISSEPÄÄS
Этаж 1/7, новый, год постройки 2026, душ, центральное отопление, кухня, холодильник, ...
Pikaajalisele üürile anda uus büroo- ja/või teeninduspind Kindrali Majade kvartalis ...
25.5 m²
450 € 17.7 €/m²
Üürile anda laopind!
Участок 3499, этаж 1/1, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Üürile anda ca 75m2 laopinda.Vajadusel saab kasutada kontoripinda ja teisi ruume ning ...
бюро…
75 m²
450 € 6 €/m²
VITRIINAKNAGA VÄIKE ÄRIPIND !
Этаж 1/6, в среднем состоянии, год постройки 1946, платная парковка, электричество, вход ...
Сдаётся коммерческое помещение с большим витринным окном и видом на Pärnu maantee, ...
бюро…
23 m²
450 € 19.6 €/m²
Anda üürile vaikne majaosa
Этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1990, ...
Anda üürile 4 tuba (mis asub maja teisel korrusel, olemas täielik köögitehnika). Tegu ...
бюро
65 m²
450 € 6.92 €/m²
Hea võimalus ! otse omanikult
Частная собственность, деревянный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1940, ...
Anda üürile äripind (mitteeluruum) Uue Maailma asumis ,Luha tn 35BSalongis on olemas:- ...
бюро
58.6 m²
450 € 7.68 €/m²
Нуждается в обновлении, год постройки 1987, центральное отопление ...
Сдаётся коммерческое помещение 200 м² в Силламяэ, ул. Каяка 15Предлагается в аренду ...
бюро…
200 m²
450 € 2.25 €/m²
Üürile anda äripind Tallinna südames
Частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1906, ...
Turvalisus: turvaaknadLisainfo: pearuum 20,8m², hoiuruum 4,8m², wc 1,5m²Üüripinna ...
бюро
27.1 m²
450 € 16.6 €/m²
Värskelt renoveeritud äripind Kristiines!
Этаж 6/6, в хорошем состоянии, центральное отопление, кухня, Интернет, лифт, кухонная ...
NullТолько для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту ...
не н�…
21.3 m²
450 € 21.1 €/m²
Suurepärane büroopind vaatega Tartu maanteele!
Участок 5082, этаж 3/3, частная собственность, панельный дом, в хорошем состоянии, год ...
Büroopind asub kolmandal korrusel vaatega Tartu mnt poole. Põrandal on täispuidust ...
бюро…
50 m²
450 € 9 €/m²
ÜÜRIHIND VAID 4.80 EUR/M2
Этаж 1/2, частная собственность, год постройки 2007, газовое отопление, центральный газ, ...
Bauhofi kõrval kaubanduskeskuses Kaspar üürile anda laopind suurusega 94 m². ...
скла…
94 m²
450 € 4.79 €/m²
Parkimine hinna sees!
Готовый, новый, год постройки 1982, центральное отопление, возможность варианта с ...
Üürile on tulnud mitmekülgsete kasutusvõimalustega äripind Tallinna ...
40 m²
450 € 11.3 €/m²
Laopinnad Ropkas
Этаж 1/2, в среднем состоянии, подвал, видео охрана, огорожен забором ...
Üürida laopunnad Ropka linnaosas.Panipaiga suurused 48m2 - 300€73m2 - 450€Laopindasid ...
скла…
73 m²
450 € 6.16 €/m²
Parkla maja ees! Bussipeatus maja kõrval. Juurdepääs 24/7.
Этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, обновлённый, год постройки 1981, новый ...
Üürile anda kaasaegne büroo, peahoone II korrusel. Kokku 4 ruumi. Kahte ruumi eraldab ...
бюро
100 m²
450 € 4.50 €/m²
Коммерческое помещение в центре Курессааре!
Участок 18376, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем ...
МЫ ПОМОЖЕМ ВАШЕМУ БИЗНЕСУ РАЗВИТЬСЯ! ПЕРВЫЕ 2 МЕСЯЦА БЕСПЛАТНО!Арендуйте коммерческое ...
торг…
52.3 m²
450 € 8.60 €/m²
Этаж 2/2, электрическое отопление
бюро…
100 m²
450 € 4.50 €/m²
KOMMUNAALARVED ON HINNA SEES!
Этаж 1/4, каменный дом, год постройки 1961, возможность варианта с мебелью, ...
Üürile anda äripind Pelgurannas. Äripind asub Sõle peatänaval ning sellel on eraldi ...
не н�…
30 m²
450 € 15 €/m²
Kampaania: esimene kuu ilma üüritasuta!
Этаж 2/2, договор аренды, готовый, новый, год постройки 2024, Интернет, кондиционер, ...
Üürile anda 28 m2 suurune kõrgete akendega ning esinduslik büroopind Everaus Ärimaja 2. ...
бюро…
28 m²
450 € 16.1 €/m²
Этаж 1/3, душ, вход с улицы, отдельный вход, вентиляция, центральная вода ...
бюро…
90 m²
450 € 5 €/m²
Olemas mööbel, internet, printer - koli sisse
Этаж 4/4, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1960, ...
Esimesed 3 kuud 50% üürisoodustus!Inkubaatori maja asub Kawe Kvartali südames – ...
бюро…
45 m²
450 € 10 €/m²
Результатов на странице: 25 50 100