Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 089
Показать карту
Описание
Цель

Tatari tn 64, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Этаж 2/8, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, центральное ...

Esimesed 2 kuud üür on 494,90 eur ja edasi 615 eur.Asukoht • Tallinna tuiksoonel Pärnu ...

бюро…
70.7 m²
495 € 7 €/m²

Peterburi tee 90f, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Офисное помещение с кухонным уголком!

Этаж 4/4, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2006, ...

Сдаётся в аренду офисное помещение в бизнес-центре по адресу Peterburi tee 90f.Офисное ...

бюро…
124 m²
495 € 3.99 €/m²

Müürivahe tn 22, Old Town, Vanalinn, Tallinn, Harjumaa

VENTILATSIOON! KÖÖGINURK! 3 ERALDI RUUMI!

Этаж 3/5, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 1897, ...

Värskelt renoveeritud 3 eraldi ruumiga kompaktne äripind Müürivahe 22!ÄRIPINDVanalinna ...

бюро…
45 m²
495 € 11 €/m²

Pikk tn 30, Kuressaare linn, Saaremaa vald, Saaremaa

Esimese kuu üür 0 eurot

Этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, готовый, санремонт сделан, центральное ...

Üürile anda 164,2m2 suurune bürooruum Pikk tn 30 hoones. - Hea asukoht Kuressaare ...

бюро…
164.2 m²
495 € 3.01 €/m²

Tartu mnt 43, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Büroopind Stockmanni lähedal

Этаж 5/6, готовый, в хорошем состоянии, центральное отопление, Интернет, вентиляция, ...

Anname üürile 45.1 m² suuruse pinna Tallinna kesklinnas, Scala City ärihoones, ...

бюро…
45.1 m²
496 € 11 €/m²

Võidu 3, Rakvere, Lääne-Virumaa

Этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, обновлённый, тепловой насос, Интернет, ...

Anda üürile Võidu 3 ärimajas väga heas korras avar äripind. Varem kasutatud ruume ...

не н�…
83 m²
498 € 6 €/m²

Kassi 4, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Stuudio, showroom. Saunaruumid.

Этаж 1/2, частная собственность, в хорошем состоянии, городское отопление, бесплатная ...

Eraldi sissepääsuga äripind koos sauna- ja puhkeruumiga.Esimesed 2 kuud soodushind ...

бюро
149 m²
499 € 3.35 €/m²

Pärnu mnt 105, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Этаж 3/13, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Üürile anda ilusate vaadetega, heas korras büroopind! Pärnu mnt.105 ärimaja asub ...

бюро
51 m²
499 € 9.78 €/m²

Tulika tn 19, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

ERIPAKKUMINE! Üürile anda äripind Kristiine Keskuse lähedal!

Этаж 4/4, каменный дом, готов, газовое отопление, Интернет, электричество, лифт, вода, ...

бюро…
58.1 m²
499 € 8.59 €/m²

Tornimäe 7, Südalinn, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Hea asukohaga büroopind südalinnas !

Этаж 15/30, обновлённый, душ, центральное отопление, Интернет, лифт, грузовой лифт, ...

ANTAKSE ÜÜRILE avatud plaanilahendusega valgusküllane büroopind südalinna kõrghoones ...

бюро
40 m²
499 € 12.5 €/m²

F. R. Kreutzwaldi 7, Raua, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Коммерческое помещение с витринными окнами в центре города!

Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, новый ...

Сдается в аренду коммерческое помещение с большим витринным окном и отдельным входом ...

бюро…
60.3 m²
499 € 8.28 €/m²

Türi tn 6a, Kitseküla, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

БЕЗ ПОСРЕДНИЧЕСКИХ! Свой туалет и кухонный уголок

Этаж 2/3, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, тепловой насос, лифт, ...

Сдается в аренду площадь на 2 этаже коммерческого здания.В помещениях есть свой туалет, ...

бюро…
134.8 m²
499 € 3.70 €/m²

Tänassilma tee 17, Tänassilma, Saku vald, Harjumaa

KOOKON TÄNASSILMA

Участок 5821, договор аренды, панельный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки ...

Vabaneb alates 23.05.2026. Registreeri huvi telefoni või e-kirja teel!Kookon Nutilaod ...

торг…
53 m²
499 € 9.41 €/m²

Kopli 25, Pelgulinn, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

VAHENDUSTASUTA! Uued bürooruumid!

Этаж 3/9, частная собственность, готовый, новый, центральное отопление, возможность ...

Üürile anda Renoveeritud hoone osas kolm uut bürood. 38,4 m2. 45 m2 ja 45,8 m2 Üür ...

бюро
45 m²
500 € 11.1 €/m²

Paepargi 50/2, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Oma sissepääsuga äripind. Olemas vesi ja kanal.

Этаж 1/8, квартирная собственность, новый, год постройки 2020, отдельный вход, ...

Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...

не н�…
54.4 m²
500 € 9.19 €/m²

A. H. Tammsaare tee 56, Tondi, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Väike äripind fuajees

Участок 7404, этаж 1/7, частная собственность, каменный дом, готовый, новый, год ...

Anname üürile esimese korruse kaubandus- või teeninduspinna suurusega 18 m2. Üüripind ...

торг…
18 m²
500 € 27.8 €/m²

Kallaste tn 7, Tabasalu, Harku vald, Harjumaa

БОЛЬШОЙ ЗАЛ ДЛЯ ТРЕНИРОВОК / СПОРТА, ОФИС ИЛИ ИГРО

Этаж 3/3, готовый, новый, год постройки 2022, гараж, лифт, возможность варианта с ...

На 3-м этаже Tabasalu Keskus сдается в аренду помещение, в котором ранее располагалась ...

бюро…
300.8 m²
500 € 1.66 €/m²

1 Keemia tn 4-36, Lilleküla, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

SUUREPÄRASED VAATED LINNALE! AKTIIVNE ÄRIPIIRKOND!

Этаж 5/5, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, ...

Anda üürile suurepärase asukohaga, mugava transpordiühendusega ning hästi arenenud infrastruktuuriga büroopind ärihoones Keemia tn 4. Büroohoone asub äriliselt aktiivses piirkonnas, Kristiine keskuse ja Kesklinna läheduses. Hoonele on mugav juurdepääs nii oma sõidukiga, kui ühistranspordiga (bussipeatus ca 30 m). Hoone on renoveeritud 2009 aastal.Büroopinna suuruseks on 56.5 m2 ja paikneb viiekordse maja viimasel korrusel. Tänu ...

бюро…
56.5 m²
500 € 8.85 €/m²

Pae tn 74, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Этаж 1/2, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1983, электрическое отопление, ...

Üürile anda teeninduspind Pae keskuse 1. korrusel.Sobib hästi müügisaaliks. Üürihinnale ...

бюро…
36.6 m²
500 € 13.7 €/m²

Päevalille tn 6, Veskimetsa, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Небольшие коммунальные расходы!

Этаж 1/18, квартирная собственность, панельный дом, новый, год постройки 2022, новый ...

Сдаётся коммерческое помещение в современном жилом комплексе Rocca Towers (Haabersti). ...

бюро…
23.8 m²
500 € 21 €/m²

Riia tn, Kesklinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Sissepääs tänavalt! Vesi sees! Parkimiskoht!

Этаж 1/4, квартирная собственность, панельный дом, готовый, новый, год постройки 2022, ...

Üürile anda Riia tänava ääres paiknevas uues hoones asuv kaupluse-ja bürooruum. Ruumide ...

бюро…
44 m²
500 € 11.4 €/m²

Risti tn 1, Uusküla, Rapla vald, Raplamaa

Üürida kaubanduspind Rapla Prisma ees

Год постройки 2022

Üürida 2022. aastal avatud ja klientide seas suure populaarsuse saavutanud Risti ...

торг…
45 m²
500 € 11.1 €/m²

Lemmaru, Lääne-Harju vald, Harjumaa

Tootmine, garaaž või ladu Vasalemmas!

Этаж 1/1, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, гараж, электричество, отдельный ...

Üürile anda 300 m² suurune garaaži- või laoruum Vasalemmas.Samas võimalus üürida ka ...

скла…
300 m²
500 € 1.67 €/m²

Kivila tn 18c, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Сдаётся в аренду киоск шаурмы в Ласнамяэ!

1. этаж, готовый, в хорошем состоянии, тепловой насос, холодильник, отдельный вход, ...

Сдаётся в аренду киоск шаурмы в Ласнамяэ по адресу Кивила 18сПолностью оборудованный ...

пита…
26 m²
500 € 19.2 €/m²

Silla tn 2, Pauliku, Jõhvi vald, Ida-Virumaa

Kaasaegne laoboks (ilma kütteta)

Готовый, новый, душ, тепловой насос, вход с улицы, гараж, центральная вода, отдельный ...

Laoboks Hind:* 500€/kuu + kommunaalkulud (lisandub käibemaks).* Tagatisraha-kahe kuu ...

бюро…
70 m²
500 € 7.14 €/m²

Madara tn 22a, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

1.korruse laopind

Этаж 1/2, каменный дом, бесплатная парковка, электричество, вход с улицы, отдельный вход ...

Üürile anda 120 m2 suurune lao-tootmispind Kristiine linnaosas Madara tn 22a ...

скла…
120 m²
500 € 4.17 €/m²

Tähetorni 21K-14a, Tähetorni Kvartal, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

Garaažipind Tähetorni Kvartalis!

Этаж 1/1, частная собственность, готовый, в среднем состоянии, бесплатная парковка, ...

Üürile anda garaaž‑lao‑tootmispind Tähetorni tööstuspargis. Ruumis on liuguks, ...

скла…
124 m²
500 € 4.03 €/m²

Laada tn 5, Rakvere, Lääne-Virumaa

ANDA RENDILE ÄRIRUUMID RAKVERE KESKLINNAS.

Этаж 1/4, обновлённый, год постройки 1948, центральное отопление ...

ANDA RENDILE ÄRIRUUMID RAKVERE KESKLINNAS Anda rendile kaasaegsed äriruumid Rakveres, ...

бюро…
44.5 m²
500 € 11.2 €/m²

Jüri tn 32a, Võru, Võrumaa

LAO- TOOTMIS- VÕI KAUBANDUSRUUMID VÕRU SÜDAMES

Этаж 1/4, нуждается в обновлении, год постройки 1971

Üürile anda väga hea asukohaga 400-500m2 suurune äripind. Äriruumid sobivad nii ...

не н�…
500 m²
500 € 1 €/m²

Kadaka tee 46-5, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Üürile anda laopind Kadaka tee 46

Год постройки 1999, электричество, вход с улицы, эстакад ...

Üürile anda laopind Kadaka tee 46 hoones.Asukoht: Kadaka tee 46, TallinnPindala: 140 ...

скла…
140 m²
500 € 3.57 €/m²

Narva mnt 68-10, Kadriorg, Tallinn, Harjumaa

Сдаём со всем оборудованием!!!

Квартирная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, душ, центральное ...

Сдаётся в аренду коммерческое помещение в 3-этажном арендном доме в самом сердце ...

бюро…
33 m²
500 € 15.2 €/m²

Jõe tn 4c, Buy this property 128900eur, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

ОФИС В БИЗНЕС ЦЕНТРЕ, СРАЗУ ГОТОВ!

Участок 3000, этаж 3/4, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 1999, ...

Cдается удобная коммерческая недвижимость, состоящая из трех комнат, расположенная в ...

бюро…
70 m²
500 € 7.14 €/m²

1 Kiisa tn 8, Tondi, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки ...

Suurepärane võimalus ettevõttele, kes hindab head asukohta, esinduslikku aadressi ja ...

бюро…
91 m²
500 € 5.49 €/m²

Pikk 7, Vanalinn, Tallinn, Harjumaa

Этаж 3/3, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 1900, центральное отопление, ...

Üürile anda büroopind Vanalinnas, Raekoja platsi vahetus läheduses. Koosneb kahest ...

бюро
40 m²
500 € 12.5 €/m²

Roopa tn 12a, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Hea asukohaga möbleeritud büroopind!

Этаж 1/4, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Võimalik üürida ka kabinetid eraldi, küsi hinda!Büroopind koosneb kahest kabinetist 15 ...

бюро
52 m²
500 € 9.62 €/m²

Andrekse tee 2, Karla, Rae vald, Harjumaa

Коммерческое здание класса A, готово в октябре

Участок 1921, этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, готовый, новый, душ, ...

Сдаются в аренду коммерческие помещения в современном здании, ввод в эксплуатацию ...

бюро…
21.1 m²
500 € 23.7 €/m²

Madara tn 22a, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

1.korruse laopind

Üürile anda 114,5m2 suurune lao-tootmispind Kristiine linnaosas Madara tn 22a ...

скла…
114.5 m²
500 € 4.37 €/m²

Peterburi tee, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Готовое офисное решение для вашего бизнеса

Готов, год постройки 2026, тепловой насос, возможность варианта с мебелью, отдельный ...

Предлагаем утеплённые модульные офисы, полностью готовые к эксплуатации. Отличное ...

бюро…
30 m²
500 € 16.7 €/m²

Viru väljak 2, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

ОФИС(без окна) В METRO PLAZA - 1-2 РАБОЧИХ МЕСТА

Этаж 3/7, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2009, кухня, Интернет, паркет, ...

В аренду сдаются офисныe помещения в бизнес-центре Metro Plaza. БЕЗ ПОСРЕДНИЧЕСКИХ! ...

бюро
500 €

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%