Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике! Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 089
Отсортируй Начиная с более поздних Начиная с более ранних Цена начиная с дешевых Цена начиная с дорогих €/m2 начиная с дешевых €/m2 начиная с дорогих Минимальная площадь Максимальная площадь По комнатам Спуск по комнатам Показать карту
Hea asukoht, tiheda liiklusega tänava ääres!
Этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, промышленное ...
Üürile anda suur garaažikompleks! Tegemist on kivigaraažiga, milles paikneb 4 boksi. ...
скла…
96 m²
450 € 4.69 €/m²
Этаж 3/3, частная собственность, каменный дом, готов ...
бюро…
75.2 m²
451 € 6 €/m²
Mõigu Majas saadaval erineva suurusega laopindu
Год постройки 2016, газовое отопление, электричество, грузовой лифт, центральный газ, ...
Mõigu Maja on 2016. aastal valminud büroo- ja laopindadega hoone Mõigu ...
скла…
81.5 m²
452 € 5.55 €/m²
Üürile anda kontori- või äripind Kristiine Keskuse lähedal!
Этаж 2/4, каменный дом, готов, газовое отопление, Интернет, электричество, лифт, вода, ...
бюро…
39.3 m²
453 € 11.5 €/m²
Uus lao- või äripind sinu ettevõttele
Участок 5923, этаж 1/1, квартирная собственность, панельный дом, готовый, новый, год ...
Üürile anda uus laoboks kiirelt arenevas Tõrvandi Tehnopargis, mis asub 3 minuti ...
скла…
57.3 m²
453 € 7.91 €/m²
Коммерческое здание класса A, готово в октябре
Участок 1921, этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, готовый, новый, душ, ...
Сдается в аренду коммерческое помещение в современном здании, ввод в эксплуатацию — ...
бюро…
35 m²
455 € 13 €/m²
Äripinnad 18m2 - 42m2
Этаж 2/2, квартирная собственность, деревянный дом, готовый, новый, год постройки 2023, ...
Vaikne ja hubane ärimaja Balti Jaama Turu ja Gustaf Adolfi Gümnaasiumi lähedal. ...
бюро…
35 m²
455 € 13 €/m²
TERRASSIGA BÜROO!
Участок 11252, этаж 4/4, панельный дом, в хорошем состоянии, год постройки 1994, душ, ...
Üürile anda büroopind Lasnamäel aadressil Osmussaare 10. Pakutav pind koosneb viiest ...
не н�…
70 m²
455 € 6.50 €/m²
Небольшое коммерческое помещение с двумя кабинетам
Этаж 3/3, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2017, ...
Сдаётся в аренду небольшое коммерческое помещение с двумя кабинетами и зоной ожидания ...
бюро…
38.1 m²
457 € 12 €/m²
Этаж 3/3, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, центральное отопление, ...
Ruum asub 3-al korruselLisainfo:ÄRIPIND• Valgusrikas äripind, mis sobib hästi ettevõtte ...
бюро…
65.4 m²
458 € 7 €/m²
Uus äripind uusehitises
Участок 2680, этаж 2/2, новый, электричество, лифт, вода ...
NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...
не н�…
30.5 m²
458 € 15 €/m²
Sobib meditsiini- ja terviseteenuste osutamiseks
Этаж 1/6, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2017, центральное отопление, лифт, ...
Üürile anda kabinet Lasnamäe Tervisemajas!Lasnamäe Tervisemaja on kaasaegne ja hästi ...
бюро…
18.4 m²
460 € 25 €/m²
UUS ÄRIMAJA TARTUS! Kujunda oma äripind ise!
Этаж 1/3, каменный дом, новый, год постройки 2026, центральное отопление, кухня, ...
Lõõtsa 6 – kaasaegne ärikeskkond, kus ruum toetab edu.Asukoht: Lõõtsa 6, Tartu — otse ...
бюро…
32.9 m²
460 € 14 €/m²
Korralik kauplusepind !
Этаж 1/1, частная собственность, в хорошем состоянии, твёрдое топливо, Интернет, вода, ...
Valga linnas anda rendile äripind suurusega 230 m2, mis sisaldab ka kabinetti 16 m2, ...
торг…
220 m²
460 € 2.09 €/m²
Hoiuruum kesklinnas
Подвал
Üürile anda hea asukohaga ning eraldi sissepääsuga 92,3 m² suurune laopind/hoiuruum ...
скла…
92.3 m²
462 € 5 €/m²
Этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Esimesed kolm kuud 13 eur/m2 järgmised 3 kuud 15 eur/m2 ja siis 18 eur/m2Hoone asub ...
бюро…
35.6 m²
463 € 13 €/m²
Üürile anda büroopind Peterburi tee vahetus läheduses!
Участок 18383, этаж 2/2, частная собственность, вода, центральный газ, центральная вода, ...
Üürile anda büroopind Lasnamäel Peterburi tee vahetus läheduses. Hoone asub heas ...
бюро
54.8 m²
466 € 8.50 €/m²
ESIMENE SISSEKOLIMISKUU ÜÜRIVABA!
Этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, электричество, ...
Välja üürida äripind Keila kesklinnas.Äripind asub hoone teisel korrusel.Äripinna ...
бюро…
68 m²
470 € 6.91 €/m²
MÜÜA ÄRIHOONE RAKVERE SÜDAMES – TALLINNA TN 13
Этаж 2/1, тепловой насос, Интернет, отдельный вход, электричество, центральная вода, ...
ILMA VAHENDUSTASUTA!!!Harukordne võimalus soetada suurepärase asukohaga ärihoone ...
бюро…
145.6 m²
475 € 3.26 €/m²
Uus äripind, eraldi sissepääs tänavalt
Этаж 1/1, квартирная собственность, панельный дом, готовый, новый, год постройки 2026, ...
Üürile anda uus äripind Kristiine City Uus-Kindrali arenduses. Sobilik kontoriks, ...
бюро…
76.1 m²
475 € 6.24 €/m²
Uus äripind, eraldi sissepääs tänavalt
бюро…
76.1 m²
475 € 6.24 €/m²
Üürile anda äripind nüüdisaegses kauplusehoones
Этаж 1/1, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2021, тепловой насос, бесплатная ...
Üürile anda otse omanikult äripind Põltsamaa Meie toidukaupade poehoones. Tegu on ...
бюро…
38 m²
475 € 12.5 €/m²
Fotostuudioks sobilik ruum Pärnu maanteel. Vesi.
Этаж 5/8, готовый, в хорошем состоянии, центральное отопление, кухня, Интернет, ...
Üürile anda Kesklinna linnaosas, Karamelli 2 / Pärnu mnt 139b asuvas ärihoones, 73.2 m² ...
бюро…
73.2 m²
476 € 6.50 €/m²
Kvaliteetne väikebüroo Mustamäel!
Этаж 2/4, каменный дом, в хорошем состоянии, центральное отопление, кухня, Интернет, ...
NullТолько для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту ...
не н�…
34 m²
476 € 14 €/m²
Vallikraavi 2
Этаж 1/9, в хорошем состоянии, год постройки 1995, центральное отопление, Интернет, ...
Vallikraavi 2
торг…
65.6 m²
479 € 7.31 €/m²
Этаж 3/3, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, бесплатная ...
Ruumis on vee ja kanalisatsiooni valmidus. WC on üldkoridoris 2 -el korrusel. Äripinnal ...
бюро…
68.5 m²
480 € 7 €/m²
24/7 sissepääs, kohe vaba!
Этаж 1/3, каменный дом, готовый, новый, вентиляция, центральный газ, паркет, ...
Lootsi Keskuse näol on tegemist paekivihoonete kompleksiga, mis on ümbritsetud ...
бюро…
32 m²
480 € 15 €/m²
Rendile anda VIP‑loož – kontor 2 töökohaga!
В хорошем состоянии, лифт, мебель, центральная вода, лестничная площадка запирается, ...
Pakkumisele on tulnud suurepärase vaatega VIP‑loož, mis sobib mugavaks ja eristuvaks ...
бюро
17.9 m²
480 € 26.8 €/m²
Этаж 3/3, готов, электрическое отопление, закрытый двор, отдельный вход, перед зданием ...
Сдаётся площадь по адресу Ranna tee 4, Tabasalu, 76901 Размер площади 86м². На 3 ...
бюро…
86 m²
480 € 5.58 €/m²
BÜROORUUM KOOS OMA KÖÖGINURGAGA!
Этаж 1/4, готов, год постройки 2008, центральное отопление, тепловой насос, кухня, ...
бюро…
43.8 m²
482 € 11 €/m²
Renoveeritud büroopind Narva maantee 4 ärihoones
Этаж 5/6, готовый, обновлённый, центральное отопление, кухня, холодильник, Интернет, ...
Anname üürile 35,7 m² suuruse pinna Tallinna kesklinnas, renoveeritud ja suurepärase ...
бюро…
35.7 m²
482 € 13.5 €/m²
KOOKON VIIMSI
Договор аренды, панельный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2022, ...
Koheselt saadaval ladu nr 24. Ruumiga on võimalik tutvuda E-R ajavahemikus 09:00 - ...
торг…
44.9 m²
485 € 10.8 €/m²
Külm laopind
Этаж 1/1, в среднем состоянии
Сдаётся складское помещение 143 м²Сдаётся холодный склад площадью 143 м², подходящий ...
скла…
143 m²
486 € 3.40 €/m²
Hästi ligipääsetav büroopind kesklinna lähedal!
Участок 4320, этаж 1/2, квартирная собственность, каменный дом, готов, год постройки ...
Üürile anda 121,7 m² büroopind aadressil J. Vilmsi tn 55, Tallinn – hästi planeeritud ...
бюро…
121.7 m²
487 € 4 €/m²
Этаж 4/4, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, центральное ...
Anname üürile Mustamäe tee 4 hoone IV korrusel büroo-, teeninduspinna suurusega 65 m2. ...
бюро…
65 m²
488 € 7.50 €/m²
Uus hoone, hea asukoht, aiaga piiratud territoorium
Участок 4912, этаж 1/1, каменный дом, обновлённый, год постройки 2014, плита с ...
BÜROOHOONES üürile anda maja vasakpoolne tiib. Kokku ca 60 m2 - üks suurem ja teine ...
бюро…
86 m²
490 € 5.70 €/m²
Valik bürooruume eri majades! 90-140 m2!
Этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, готовый, санремонт сделан, центральное ...
Ropka tööstusrajoonis, magistraaltee ääres üürile anda teistel korrustel asuvad ...
бюро…
96 m²
490 € 5.10 €/m²
SOODUS! Laopind 150m2-1500 m2 ja kontoripinnad
Частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2006, центральное ...
Köetavad laopinnad koos laoriiulite, elektritõstukite,valvekaamerate, ...
скла…
150 m²
490 € 3.27 €/m²
ÄRIPIND - lillepood, väike kauplus, pagarikoda
Этаж 1/5, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...
Hea asukohaga ja hubane üüripind on vaba.Üüripinnale avaneb Sügise tn 2-poolega ...
бюро…
45 m²
490 € 10.9 €/m²
Silmapaistev äripind Tartu kesklinnas!
Этаж 1/2, договор аренды, каменный дом, готовый, новый, душ, газовое отопление, ...
Üürile anda silmapaistva asukohaga äripind Tartu kesklinnas – Baeri 2Pakkuda üürile ...
бюро…
33.8 m²
490 € 14.5 €/m²
VITRIINAKNAD|JÕUSAAL|KATUSETERRASS|KONDITSIONEER
Этаж 1/12, квартирная собственность, панельный дом, готовый, новый, год постройки 2026, ...
A-klassi äripind Viieaia Tornis – 1 km Tallinna linnapiiristÜürile anda 30,2 m² vitriinakendega äripind vastvalminud A-energiaklassiga hoones. Esimesel korrusel paiknev pind sobib suurepäraselt kontoriks, kaupluseks, esinduseks või muuks teenindustegevuseks ning ootab oma esimest üürnikku.Avarad vitriinaknad tagavad hea loomuliku valguse ning võimaldavad nähtavalt paigaldada ka ettevõtte reklaami. Rekonstrueeritud Vana-Narva maanteed ...
бюро…
30.9 m²
490 € 15.9 €/m²
Hea asukohaga äripind, tasuta parkimine!
Этаж 1/2, каменный дом, обновлённый, год постройки 2006, центральное отопление, кухня, ...
Oled otsinud ettevõttele sobivat äripinda? See pakkumine võib olla just Sulle! ...
не н�…
66.6 m²
490 € 7.36 €/m²
Этаж 3/5, готовый, в хорошем состоянии, кухня, Интернет, комбинированное ...
Üürile anda valgusküllane äripind SÕLE HUB-is! Sõle Ärikeskuse A-korpuse 3. korrusel ...
бюро…
55 m²
490 € 8.91 €/m²
ÜÜRILE ANDA SUUREPÄRASE VAATEGA BÜROOPIND!
Этаж 8/12, год постройки 2003, платная парковка, лифт, возможность варианта с мебелью, ...
Büroopind suurusega 32,5 m2 asub kõikide moodsate tehnosüsteemidega varustatud ...
бюро
32.5 m²
490 € 15.1 €/m²
Anda üürile äripind-tootmine,ladu,garaaž.
Готовый, в хорошем состоянии
Üürile anda äripind.Sobib tootmine,ladu garaaž.
209 m²
490 € 2.34 €/m²
Этаж 11/30, каменный дом, в хорошем состоянии, центральное отопление ...
Üürile anda äripind Tornimäe 7 hoones. Hoone asub Tallinna südalinna aktiivse ...
бюро…
38.6 m²
490 € 12.7 €/m²
Äripind kesklinna ligidal !
Этаж 1/3, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, газовое ...
Rendile on anda alates juunikuust äripind Tartu kesklinna ligiduses,K.E.von Baeri ...
обсл…
33.8 m²
490 € 14.5 €/m²
ÜÜRILE ANDA ÄRIPINNAD MARATI KVARTALIS
Этаж 3/4, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2025, ...
Pakume üüriks äripindasid Marati Kvartalis, Põhjala tehase kõrval. OLULINE!Lisaks on ...
бюро…
26.8 m²
490 € 18.3 €/m²
Реновированный офис! Доступ 24/7! Отличная цена!
Этаж 2/2, каменный дом, готовый, обновлённый, душ, центральное отопление, кухня, ...
Сдается в аренду реновированное помещение под офис или бюро в хорошо развитом районе ...
бюро…
112.7 m²
490 € 4.35 €/m²
Esimene kuu ilma üürita!
Этаж 5/8, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, центральное ...
Üürile anda Marienthali ärimajas mõnusalt valge ja avar büroopind! *koosneb avatud ...
бюро
71.1 m²
1 д назад
494 € 6.95 €/m²
Результатов на странице: 25 50 100