Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике! Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 089
Показать карту Võimalik üürida ka ühe ruumi kaupa!
Участок 2731, этаж 2/2, деревянный дом, в хорошем состоянии, год постройки 1860, вода, ...
Üürile anda 112,9 m² büroopind aadressil Jaama tn 2, Jõgeva linnas. PINDBüroopind ...
бюро
112.9 m²
500 € 4.43 €/m²
ANDA ÜÜRILE ÄRI JA BÜÜRORUUMID
Участок 715, этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...
Rendile anda äripind Rakveres aktiivse liiklusega tänava ääres. Aadressil Laada tn 4a ...
торг…
77 m²
501 € 6.51 €/m²
Valgusküllane äripind Mustamäe teel. Vesi.
Этаж 6/8, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1976, центральное отопление, ...
Üürile anda Kristiine linnaosas, Mustamäe tee 5 büroohoones, valgusküllane ...
бюро…
71.6 m²
501 € 7 €/m²
БЕЗ ПОСРЕДНИЧЕСКИХ, ПАРК. МЕСТA В ЦЕНЕ
Этаж 1/4, частная собственность, панельный дом, в хорошем состоянии, год постройки 2002, ...
Меблированное помещение в здании, находящемся в центре Таллинна, напротив автовокзала. ...
бюро…
71.7 m²
502 € 7 €/m²
Kontoriruumid Kesklinna lähedal Liiva Keskuses
Этаж 2/2, готовый, обновлённый, тепловой насос, Интернет, бесплатная парковка, ...
Üürile anda teise korruse kontoriruumid renoveeritud Liiva Keskuse kontorihoones. ...
бюро
64 m²
503 € 7.85 €/m²
Tööta seal, kus sünnivad ideed!
В среднем состоянии, год постройки 1998, центральное отопление, электрическое отопление, ...
Büroopid Spark Hubis aadressil Narva mnt 3Spark Hub on kaasaegne äripind Tartu südames. ...
42 m²
504 € 12 €/m²
Üürile anda laoruum Rapla linnas!
Готовый, год постройки 1970, бесплатная парковка, видео охрана ...
Rapla linnas asuvas Koidu-Kastani tööstuspiirkonnas anda üürile 168,10 m² lao- ja ...
скла…
168.1 m²
504 € 3 €/m²
Коммерческое помещение для вашего бизнеса!
Этаж 4/4, частная собственность, готовый, новый, год постройки 2006, газовое отопление, ...
Мы сдаем в аренду офисные помещения в коммерческом здании по адресу Петербургское ...
бюро…
127 m²
508 € 4 €/m²
1. korruse büroo- või teeninduspind südalinnas!
Этаж 1/4, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Üürile anda büroo - või teeninduspind Kompassi Majas – Tartu mnt 13, TallinnPakutav ...
бюро…
51 m²
510 € 10 €/m²
Parkimine
Этаж 2/3, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, центральное ...
Vabanemas on heas piirkonnas büroopind. Ühes ruumis on ka kööginurk. Üürnikeks ...
бюро
51 m²
510 € 10 €/m²
PINNAD SUURUSTEGA 52m² KUNI 162m² KÜSI LISA.
Этаж 4/4, панельный дом, в хорошем состоянии, год постройки 2007, центральное отопление, ...
RUUMID äripind asub neljandal korrusel, korruste vahel liikumiseks on lift või trepp. ...
не н�…
73 m²
511 € 7 €/m²
Этаж 3/4, частная собственность, готовый, новый, год постройки 2024, центральное ...
Anname üürile Pirni tn 7/2 hoone III korrusel äripinna suurusega 37.9 m2. Ruumile on ...
бюро…
37.9 m²
512 € 13.5 €/m²
Vesi ruumis!
Этаж 3/10, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...
Jalgpalli 1/Pärnu mnt.102C ärimaja asub kesklinna linnaosas Tallinnas vahetult Pärnu ...
бюро
57.2 m²
512 € 8.95 €/m²
Mustika keskus!
Этаж 2/2, каменный дом, готовый, центральное отопление ...
Üürile anda Mustika Ostukeskuses vahetult söögikoha ja Batuudikeskuse vahel asetsev ...
торг…
74.7 m²
1 д назад
515 € 6.90 €/m²
Современный бизнес-хаб в Мустамяэ
Этаж 2/4, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2008, гараж, лифт, возможность ...
Современный бизнес-хаб в Мустамяэ - свежий офис на Аянди 13Сдается в аренду офисное ...
бюро
36.9 m²
517 € 14 €/m²
С лифтом, все расходы включены!
Участок 8325, этаж 2/4, новый, год постройки 2019, туалет и ванная по отдельности, ...
Сдается в аренду: офисное помещение на 2-м этаже здания с лифтом, с видом на улицу ...
бюро
38.3 m²
517 € 13.5 €/m²
Uue kaubanduskeskuse väike-pind KEILAS
Этаж 1/2, договор аренды, готовый, новый, год постройки 2026, центральное отопление, ...
Üürida kaubanduspind uhiuues kaubandus- ja kogukonnakeskuses Keilas. Piirkonna ...
торг…
20.7 m²
518 € 25 €/m²
Head parkimistingimused ning soodsad kõrvalkulud!
Этаж 2/5, в хорошем состоянии, бесплатная парковка, лифт, вентиляция ...
Meil on hea meel, et kaalud oma ettevõtte uue koduna teadus- ja ärilinnakut Tehnopol, ...
43.5 m²
522 € 12 €/m²
КОММЕРЧЕСКОЕ ПОМЕЩЕНИЕ НА ПЕРВОМ ЭТАЖЕ!
Этаж 1/7, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, ...
Сдается в аренду светлое коммерческое помещение площадью 74,9 м² с витринами на 1-м ...
бюро…
74.9 m²
524 € 7 €/m²
MADALAD KULUD/PIND ON VABA
Этаж 1/3, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Pakkuda on kõrgete lagedega loft- stiilis äripind uues Volta Kvartalis! PIND ON VABA ...
бюро…
20 m²
525 € 26.3 €/m²
Участок 75, этаж 1/5, обновлённый, год постройки 2002, газовое отопление, электричество, ...
Üürile antakse ruum, mis on renoveerimisel ja saab varsti valmis.Helista ja küsi Lisa! ...
бюро…
75 m²
525 € 7 €/m²
Südalinna büroo eestiaegses hoones (konditsioneer)
Этаж 3/6, в хорошем состоянии, центральное отопление, лифт ...
Anname üürile büroo- ja teenindusruumid südalinnas Vabaduse väljaku ja Tõnismäe ...
бюро…
67.7 m²
525 € 7.76 €/m²
Этаж 1/1
Üürile anda 66 m² töö-/laoruum Kadaka teel – 3x100A, I korrus, hea ligipääsÜürile anda ...
66 m²
528 € 8 €/m²
Suurte akende ja pargivaatega büroo Viimsis
Этаж 2/3, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2017, центральное отопление, ...
Üürile anda teise korruse büroopind, vaatega parki. Pinnal Forus valve, interneti ...
бюро…
44 m²
528 € 12 €/m²
UUS COWORKING SPACE TALLINNA SÜDALINNAS
Этаж 4/5, каменный дом, в хорошем состоянии, Интернет, мебель, лифт ...
Privaatne kontor 3-le inimesele hinnaga €499 kuus CityOffice - Parda 8 Moodne ja ...
бюро
23.8 m²
529 € 22.2 €/m²
ESIMESE KORRUSE ÄRIPIND! PARKIMINE ÄRIPINNA EES!
Участок 1052, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, новый трубопровод, туалет и ...
Üürile anda esimese korruse äripind Tehase 21c ärimajas. Kõrgete lagedega avar ...
торг…
69.7 m²
529 € 7.59 €/m²
Köetav soe ladu – tootmine 106m2 üliheas asukohas
Участок 19208, этаж 1/1, частная собственность, ангар, готовый, в среднем состоянии, ...
Anda üürile hästi hooldatud territooriumil Veerme 23 (Tähetorni, Haabersti) köetav ...
скла…
106 m²
529 € 4.99 €/m²
Üürile anda uus büroopind südalinnas
Этаж 4/8, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2018, ...
Otse omanikult üürile anda uus bürooruum südalinna uues Zenith Ärimaja 4-ndal korrusel. ...
бюро…
33.1 m²
530 € 16 €/m²
Büroo Turu tänava ääres
Этаж 3/3, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2018, центральное отопление, ...
Turu tänava ääres asuvas Turu 34B ärimajas üürile anda suurte akende ja kõrge laega III ...
бюро…
55 m²
530 € 9.64 €/m²
Этаж 1/1, год постройки 2026, электрическое отопление, гараж, электричество, вход с ...
Uued laoboksid üürile – Veemeistri 12, TartuÜürile anda uued modernsed laoboksid ...
торг…
76.4 m²
530 € 6.94 €/m²
Этаж 2/6, каменный дом, готов, год постройки 1980, центральное отопление, газовое ...
бюро
88.5 m²
531 € 6 €/m²
Head parkimistingimused ning soodsad kõrvalkulud!
Этаж 3/3, год постройки 1979, кухня, электричество, вентиляция, лестничная площадка ...
бюро…
66.4 m²
531 € 8 €/m²
Huvitegevuseks sobiv pind, tasuta parkimine!
Участок 35695, этаж 3/3, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем ...
Üürile anda 88,7 m2 pindalaga bürooks või huvitegevuseks sobiv äripind Pirita TOPi ...
не н�…
88.7 m²
532 € 6 €/m²
АКЦИЯ: АРЕНДНАЯ СТАВКА 5 €/м² ДО КОНЦА ГОДА!
Этаж 1/2, готовый, новый, год постройки 2023, тепловой насос, Интернет, электричество, ...
АКЦИЯ: АРЕНДНАЯ ПЛАТА ДО КОНЦА ГОДА – 5€/м²С 01.01.2026 ДЕЙСТВУЕТ СТАНДАРТНАЯ ЦЕНА – ...
торг…
53.3 m²
533 € 10 €/m²
ДОМ ДЛЯ ВАШЕГО БИЗНЕСА!
Этаж 1/2, год постройки 1987
Сдаётся в аренду коммерческое помещение на первом этаже торгового центра в ...
бюро…
53 m²
535 € 10.1 €/m²
Erinevate suurustega tootmispinnad!
Участок 2603, этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, год постройки 1982, ...
Üürile anda erinevate suurustega äri-tootmisruumid Mesila tn tootmishoonetes.Siiani ...
скла…
120 m²
540 € 4.50 €/m²
I korruse kaubanduspind otse omanikult!
Этаж 1/2, центральное отопление
Anda üürile heas korras olevad ruumid, mis sobivad eelkõige kaubandus- ja ...
торг…
108.4 m²
542 € 5 €/m²
Karja 4/1
Этаж 1/1
Karja 4/1
торг…
108.4 m²
542 € 5 €/m²
Этаж 3/9, в хорошем состоянии, возможность варианта с мебелью ...
Otse omanikult ,üürihind sisaldab kulusid ( ...
бюро…
54.3 m²
543 € 10 €/m²
Müügiesindus, kontor, ladu või tootmine Sinu firmale!
Этаж 6/7, каменный дом, готов, центральное отопление, Интернет, мебель, возможность ...
Сдается в аренду офисная площадь в центре Таллинна, в бизнес-квартале DONTE. *Вход в ...
бюро…
68 m²
544 € 8 €/m²
Parklast otse juurdepääs pinnale
Каменный дом, готовый, новый, год постройки 2022, отдельный вход, гардеробная комната, ...
Üürile anda Muhu Maja 0 korrusel hea ligipääsuga äripind. ÄRIPINDKoosneb suurest ...
бюро…
54.7 m²
547 € 10 €/m²
VAHENDUSTASUTA !! KÕIK HINNAS !!
Этаж 3/7, год постройки 1901, центральное отопление, кухня, холодильник, Интернет, ...
Rotermanni 6 "Ajamajas" on saadaval nüüd täisteenus kontoripinnad alates ...
бюро
15 m²
549 € 36.6 €/m²
Värskelt renoveeritud äripind Kristiines!
Этаж 6/6, каменный дом, в хорошем состоянии, центральное отопление, кухня, Интернет, ...
NullТолько для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту ...
не н�…
35.6 m²
550 € 15.5 €/m²
Peetri tn 7
Этаж 2/3, в хорошем состоянии, год постройки 2020, индукция, душ, городское отопление, ...
Peetri tn 7
бюро
26.7 m²
550 € 20.6 €/m²
Этаж 6/6, панельный дом, готовый, новый, год постройки 2005, тепловой насос, центральное ...
В офисном здании по адресу Mustamäe tee 46 сдаются в аренду офисные помещения площадью ...
бюро…
35.6 m²
550 € 15.5 €/m²
FIX HIND, ERINEVA SUURUSEGA ÄRIPINNAD!
Этаж 2/3, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 1996, ...
ÜÜR KOOS KÕRVALKULUDEGA! Anda üürile erineva suurusega äripinnad esinduslikus ja hea ...
не н�…
47.5 m²
550 € 11.6 €/m²
Этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, газовое отопление, ...
Üürile anda 1.korruse kaubandus-teeninduspind Kristiine keskuse läheduses Tulika tänava ...
бюро…
56 m²
550 € 9.82 €/m²
UUS ÄRIPIND TÕRVANDIS
Этаж 1/1, новый, год постройки 2026, тепловой насос, электричество, центральная вода, ...
Üürile anda uus ja kvaliteetne laoboks Tõrvandis, kiiresti arenevas Tehnopargi ...
бюро…
75.2 m²
550 € 7.31 €/m²
Складское помещение с возможностью производства
Этаж 1/1, частная собственность, готовый, обновлённый, тепловой насос, электричество, ...
Сдается универсальное коммерческое помещение 150 м² с подъёмными воротами, отдельными ...
обсл…
150 m²
550 € 3.67 €/m²
Ladu garaaž tootmine kinnisel territooriumil
Этаж 1/2, отдельный вход
Anname üürile laoruumi Kadaka tee 7 kinnistul. Vee- ja kanalivõimalus, maas trappi ei ...
скла…
83 m²
550 € 6.63 €/m²