Сдаётся в аренду офисные площади, бюро, 112.9 m² - Jaama tn 2, Jõgeva linn, Jõgeva vald, Jõgevamaa

Võimalik üürida ka ühe ruumi kaupa!

общая площадь 112.9 m², деревянный дом

Подробнее: вода, канализация, профиль
Санитарное помещение: центральная вода
Связь и безопасность: видео охрана, сигнализация

Üürile anda 112,9 m² büroopind aadressil Jaama tn 2, Jõgeva linnas.

PIND

Büroopind koosneb seitsmest eraldi ruumist, millest kaks on läbikäidavad ning võimaldab ruumide kasutamist nii avatud kontorina kui ka kabinetipõhise töökorraldusena. Lisaks on büroopinna kasutada ühiskasutuses olev köögiala ning esimesel korrusel asuvad tualettruumid, mis muudavad ruumide igapäevase kasutuse mugavaks. Hoone esimesel korrusel ja teise korruse kahes ruumis tegutseb Transpordiamet ning sissepääs bürooruumidesse toimub läbi peaukse. Teise korruse ruumiplaan on objekti piltides olemas ning rohelise taustaga on märgitud kõik vabad ruumid ning eraldi välja toodud kõikide ruumide pindalad. Ruume on võimalik üürida nii koos kui ka üksikult.

KÜTE

Küte on lahendatud õhk-vesi süsteemil. Soojuskandjateks on radiaatorid ning suuremas koosolekuruumis on olemas ka õhksoojuspump. Ruumide temperatuuri on võimalik vastavalt vajadusele iseseisvalt reguleerida.

PARKIMINE

Parkimine on korraldatud maja ees ja maja taga sisehoovis, mis tagab töötajatele ja külalistele mugava ligipääsu otse kontori juurde.

ASUKOHT

Jaama tn 2 asub Jõgeva raudteejaama vahetus läheduses. Piirkond on vaikne - suurem osa ümbruskaudseid hooneid on kas eramajad või kortermajad ning kõrvalhoones on naabriks teehoiutöödega tegelev ettevõte. Lähimad toidupoed ja kohvikud asuvad teisel pool raudteed ning on nii autoga liigeldes kui ka jalutades 5-10 minuti kaugusel. Lähedal paiknevad kohvikud ja maja ette loodud väike pargiala pakuvad kvaliteetset puhke- ja lõunavõimalust.

TINGIMUSED

Üürihinnas sisalduvad üüriteenused ning lisanduvad kommunaalteenused vastavalt tarbimisele. Üürilepingu sõlmimisel tasutakse üürisumma ja tagatisraha, mis võrdub ühe kuu üürisummaga. Kõikidele hindadele lisandub käibemaks. Üürileping sõlmitakse tähtajatuna. Kui tekib mitu huvilist, siis võib üürileandja teha hinnapakkumise ettepaneku.

Võta ühendust ja tule vaatama!

Vara omanikuks on Riigi Kinnisvara AS.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
500 € 4.43 €/m²
Сдаётся в аренду офисная площадь
Сдаётся в аренду офисная площадь www.kv.ee/ru/3793650
Комнат 7
Общая площадь 112.9 m²
этаж/Этажей 2/2
Год постройки 1860
Состояние в хорошем состоянии
Площадь участка 2731 m²
Номер кадастры 24901:009:0590
Класс энергоэффективности C
Данные из регистрационной книги
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные

Образец договора об аренде

Образец договора аренды для пользователь KV.EE
Скачать бесплатно (pdf/doc)