Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике! Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 082
Отсортируй Начиная с более поздних Начиная с более ранних Цена начиная с дешевых Цена начиная с дорогих €/m2 начиная с дешевых €/m2 начиная с дорогих Минимальная площадь Максимальная площадь По комнатам Спуск по комнатам Показать карту
ERALDI SISSEPÄÄSUGA ÄRIPIND TAMMSAARE KESKUSES
Этаж 2/2, каменный дом, электрическое отопление, центральное отопление, Интернет, ...
Anname üürile eraldi sissepääsu ja vitriinakendega äripinna Tammsaare Keskuses Mustamäel. Pind sobib hästi kasutamiseks kaubandus- või teenindusettevõttele, samuti ka muuks otstarbeks. Ruumid paiknevad maja teise korruse avatud vahegalerii ääres. Ruumidel on eraldi sissepääs otse õuest ja vahegaleriile avanevad vitriinaknad. Pinna koosseisus on pearuumid, abiruum ja wc. Ruumides on keskküte, veevarustus ja kanalisatsioon, ATS ja ...
бюро…
30.5 m²
214 € 7 €/m²
Suur laopind Aardla majas keldrikorrusel!
Год постройки 1999, центральное отопление, электричество, эстакад, вентиляция, видео ...
Rentida laopind.Olemas estakaat, millelt võimalik kaupa mugavalt peale ja maha ...
скла…
25 m²
215 € 8.60 €/m²
Soodne ja kena äripind Paldiski mnt ja Mustamäe tee vahel!
Этаж 2/2, частная собственность, в хорошем состоянии, год постройки 1965, Интернет, ...
Üürile anda soodne ning kena äripind Kristiines, Paldiski maantee ja Mustamäe tee ...
не н�…
36 m²
216 € 6 €/m²
Этаж 6/8, частная собственность, в хорошем состоянии, центральное отопление, Интернет, ...
Üürile anda kahest toast (tagumine tuba on väike) büroopind. Ruumid on heas korras. ...
бюро…
27 m²
216 € 8 €/m²
33,5 m² Sakus
Этаж 2/3, договор аренды, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1981 ...
ASUKOHTÜksnurme tee 8 ) asub Saku alevikus Tallinnast 10 km kaugusel.Saku vald piirneb ...
бюро…
33.5 m²
218 € 6.50 €/m²
Väiksem kontor Tartu kesklinnas
Этаж 2/6, каменный дом, обновлённый, центральное отопление, Интернет, кондиционер, ...
Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...
не н�…
20 m²
220 € 11 €/m²
Kõik hinnas pakkumine!
2. этаж, новый, мебель
бюро…
23.1 m²
220 € 9.52 €/m²
ÄRIPIND SAUE KESKUSES!
Этаж 1/1, готовый, обновлённый, тепловой насос, вход с улицы, отдельный вход, ...
Rendile anda äripind Saue keskuses. Sobilik pind kaupluseks või teenuste pakkumiseks. ...
бюро…
22 m²
220 € 10 €/m²
Renoveeritud väikebüroo Narva maantee 4 ärihoones
Этаж 3/6, готовый, обновлённый, центральное отопление, кухня, холодильник, Интернет, ...
Anname üürile 11 m² suuruse pinna Tallinna kesklinnas, renoveeritud ja suurepärase ...
бюро…
11 m²
220 € 20 €/m²
Kõik hinnas - väike tööruum Mustamäel I korrusel
Этаж 1/2
Anname üürile tööruumi Mustamäel I korrusel, aknad avanevad tänavale. Üürihinnale ...
22 m²
220 € 10 €/m²
Kesklinna lähedal, tasuta parkimine
Этаж 1/3, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, центральное отопление, кухня, ...
Büroopind Kristiines, Madara tänaval! -Ruum nr 135-Parkimine tasuta tänaval-Kõrvalkulud ...
бюро…
37 m²
220 € 5.95 €/m²
Хороший офис в Мустамяэ!
Этаж 3/5, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, центральное ...
Сдаются в аренду офисные помещения в здании по адресу ул. Лаки, 16.АКЦИЯ! При ...
бюро…
36.9 m²
221 € 6 €/m²
Üürile anda büroopind Peterburi tee vahetus läheduses!
Участок 18383, этаж 2/2, частная собственность, центральная вода, вода, центральный газ, ...
Üürile anda büroopind Lasnamäel Peterburi tee vahetus läheduses. Hoone asub heas ...
бюро…
26.1 m²
222 € 8.50 €/m²
Erinevad suurused ja võimalused!
Этаж 2/5, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, центральное ...
Üürile anda Südalinnas renoveeritud, väiksemad bürood!Ärimaja asub vahetult Stockmanni ...
бюро
22 m²
222 € 10.1 €/m²
Üürida kontoripinnad 37 m2 ,40 m2, 110 M2
Готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1978, центральное отопление, центральная ...
Üürile anda Sangari majas erineva suurusega kontori ja tootmispindasid. Helista ja uuri ...
бюро
37 m²
222 € 6 €/m²
ONLINE: https://everausminilaod.ee
Этаж 1/4, договор аренды, готовый, новый, год постройки 2025, центральное отопление, ...
ЗАБРОНИРОВАТЬ ЗДЕСЬ: www.everausminilaod.eeОНЛАЙН-ПРОЦЕСС АРЕНДЫ И ГИБКИЙ СРОК.Аренда ...
скла…
19 m²
223 € 11.7 €/m²
Üürile anda erineva suurusega büroo- ja äriruumid
Участок 1752, этаж 2/4, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2007, центральное ...
Üürile anda heas korras erineva suurusega bürooruumid. Majas on lift, ...
бюро
28 m²
224 € 8 €/m²
Отличное местоположение и цена: офисное помещение
Этаж 5/7, готовый, в хорошем состоянии, лифт, возможность варианта с мебелью, ...
Акция!При заключении договора до 31.05.2026:1. аренда составляет 225+KM в месяц. ...
бюро
31.8 m²
225 € 7.08 €/m²
soodne bürooruum TASUTA parkimisega
Этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, центральное отопление, кондиционер, ...
бюро
45 m²
225 € 5 €/m²
Отличная локация, хорошая цена - офис в Таллинне
Этаж 4/7, готовый, в хорошем состоянии, лифт, возможность варианта с мебелью, ...
Сдаются в аренду помещения различных размеров и конфигураций для офиса, обслуживания и ...
бюро
27.7 m²
225 € 8.12 €/m²
Suurepärane büroo- või teeninduspind!
Этаж 2/3, готовый, новый, год постройки 2020, тепловой насос, газовое отопление, ...
Üürile anda juunis 2026 valmivad 14,6 m2 - 47,2 m2 suurused büroo- või teeninduspinnad ...
бюро…
14.6 m²
225 € 15.4 €/m²
Сдаётся в аренду офисные помещения в центре города
Этаж 2/8, квартирная собственность, панельный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...
Напрямую от владельца сдается в аренду офисное помещение на 2-м этаже здания Triumph ...
бюро…
17.4 m²
226 € 13 €/m²
Avar büroopind Jüri läheduses!
Готовый, новый, год постройки 2022
Üürile anda kaasaegses ärihoones büroopind suurusega 28,6 m², pind sobib hästi ...
бюро…
28.6 m²
229 € 8 €/m²
Сдается коммерческое помещение, склад, торговля
Участок 1982, право застройки, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1956 ...
Помешение находится в 2-х этажном зданий на втором этаже. Если для тебя важно ...
бюро…
36 m²
229 € 6.36 €/m²
Этаж 1/4, каменный дом, в хорошем состоянии, бесплатная парковка, отдельный вход ...
Üürile anda äripind Narva maanteel.Ruumid on heas korras ja vabad koheseks ...
21.3 m²
230 € 10.8 €/m²
Üürile anda oma sissepääsuga laopind Sütiste ärimajas
Участок 2510, этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...
Pakkumisel on I korrusel asuv, otse õuest sissepääsuga äripind. Ruum on sobilik laoks ...
скла…
29 m²
232 € 8 €/m²
Soodne ja kena äripind Paldiski mnt ja Mustamäe tee vahel!
не н�…
46.5 m²
233 € 5 €/m²
Üürile anda kontori- või äripind Kristiine Keskuse lähedal!
Этаж 2/4, каменный дом, готов, газовое отопление, Интернет, электричество, лифт, вода, ...
бюро…
45.8 m²
234 € 5.11 €/m²
Mugav büroopind Männiku Ärimajas!
Этаж 4/4, центральное отопление, газовое отопление, Интернет, центральный газ, ...
бюро…
36 m²
234 € 6.50 €/m²
Südalinnas asuvad büroopinnad suuruses 10-400m2
Этаж 3/5, договор аренды, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, центральное ...
Pinnad on koheselt vabad!Tallinna südalinnas asuvas Maneeži 4 hoones on ...
бюро…
33.5 m²
235 € 7 €/m²
JUURDEPÄÄS OTSE TEHASE TÄNAVALT!
Этаж 1/3, каменный дом, центральное отопление, электричество, вход с улицы, центральная ...
Üürile anda esimese korruse äripind Karlovas. Juurdepääs otse Tehase tänavalt. ...
скла…
29.5 m²
235 € 7.97 €/m²
Современный бизнес-хаб в Мустамяэ
Этаж 2/4, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2008, гараж, лифт, мебель, ...
Современный бизнес-хаб в Мустамяэ - свежий офис на Аянди 13Сдается в аренду офисное ...
бюро
16.9 m²
237 € 14 €/m²
Väike büroo Lõunaka vahetus läheduses
Этаж 2/2, панельный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2021, центральное ...
Pakkuda hoone teisel korruse soodsate kõrvalkuludega väike bürooruum. Ruumis värvitud ...
бюро…
24.9 m²
239 € 9.60 €/m²
ПАРКОВКА БЕСПЛАТНО. ЕСТЬ ВОДА. КОНДИЦИОНЕР.
Этаж 3/6, панельный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2005, центральное ...
Сдается кабинет 12 м2 в коммерческом здании напротив ТЦ Идакескус. В кабинете есть ...
бюро…
12 m²
240 € 20 €/m²
Hea asukoha ja hinnaga büroopinnad Tallinnas
Этаж 3/7, готовый, в хорошем состоянии, лифт, возможность варианта с мебелью, ...
Акция!При заключении договора до 31.05.2026:1. аренда составляет 240+KM в месяц. ...
бюро
36.4 m²
240 € 6.59 €/m²
SOODNE ÄRIRUUM PÕHJA-TALLINNAS
Этаж 1/2, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, центральное ...
- Tarastatud sisehoov - Ühistranspordipeatused - Tasuta parkimine - Madalad lisakulud: ...
бюро
36.9 m²
240 € 6.50 €/m²
SOODNE MÖBLEERITUD 4 TÖÖKOHAGA BÜROOPIND !
Этаж 3/3, частная собственность, каменный дом, готовый, санремонт сделан, Интернет, ...
Tule kodukontorist ära või laienda oma äri! Üürile anda büroopinnad Ropka ...
бюро
40 m²
240 € 6 €/m²
Kaasaegne büroohoone, kõik hinnas kuutasu!
Этаж 2/2, в хорошем состоянии, центральное отопление, кухня, холодильник, Интернет, ...
Uueväärne kontoriruum Võru tn. lõpu uuemas ja kaasaegsete lahendustega büroomajas, ...
бюро…
18.9 m²
240 € 12.7 €/m²
RENDIRUUMID RAKVERE KESKLINNAS
Этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки 1908, ...
Kui Sa plaanid uuel aastal oma laheda äriidee teoks teha siis mul on Sulle pakkuda ...
обсл…
40 m²
240 € 6 €/m²
БЕЗ ОПЛАТЫ МАКЛЕРА
Этаж 2/2, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1975, газовое отопление, ...
Сдается в аренду коммерческая площадь под бюро площадью 31 м2.Находится на втором ...
бюро…
31 m²
240 € 7.74 €/m²
Hea asukohaga garaaziboks!
Этаж 1/1, каменный дом, готовый, год постройки 1982, электричество, отдельный вход, ...
Üürile anda garaaziboks/äripind, Pärnu linnas, Parmu tn 6 hoonekompleksis.Boksi suurus ...
обсл…
30 m²
1 д назад
240 € 8 €/m²
Этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, центральное ...
Esimesed 3 kuud üürihind on 242,20 eur ja edasi 311,40 eurÜürile anda 36,4 m² äripind ...
бюро…
34.6 m²
242 € 7 €/m²
Hовая внутренняя отделка, бесплатная парковка
Участок 35695, этаж 3/3, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год ...
Сдаётся в аренду офисное помещение площадью 34,8 м², состоящее из одного помещения, на ...
бюро
34.8 m²
244 € 7 €/m²
BÜROORUUM TASUTA PARKIMISEGA!
Этаж 3/3, готов, год постройки 2002, центральное отопление, Интернет, высокие потолки, ...
бюро…
22.2 m²
244 € 11 €/m²
Окна выходят на ул. Копли
Этаж 2/3, в хорошем состоянии, год постройки 1965, центральное отопление, сигнализация, ...
Предлагается бизнес-площадь с окнами выходящими на улицу Копли в перспективном районе ...
бюро…
18.9 m²
245 € 13 €/m²
I KORRUSE ÄRIPIND! UUS DUŠIRUUM-WC!
Этаж 1/3, частная собственность, каменный дом, новый трубопровод, центральное отопление, ...
Üürile anda esimese korruse äripind Tehase tn 21 ärimajas. Ruumis olemas vesi (soe ja ...
23.5 m²
245 € 10.4 €/m²
HEA ASUKOHT, MÕISTLIK HIND!
Этаж 1/2
PIIRKONNA SOODSAIMAD KONTORIPINNAD! KOMMUNAALKULUSID EI LISANDU! Suurepärases ...
не н�…
30 m²
245 € 8.17 €/m²
Коммерческое помещение с подключением воды
Этаж 4/4, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, центральное отопление, кухня, ...
Сдается в аренду коммерческое помещение с открытым пространством и кухонной мебелью, ...
бюро…
35.1 m²
246 € 7 €/m²
Värskelt renoveeritud äripind südalinnas.
Этаж 2/4, договор аренды, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1946, ...
KASUTUSOTSTARVE büroo, ateljeeASUKOHT JA PLANEERINGÄripind asub vaikses kesklinna ...
бюро
29 m²
247 € 8.52 €/m²
Этаж 2/2, частная собственность, готов, городское отопление, центральная вода, ...
Rendile anda kaubanduspind Uku keskuses!Rendile anda büroo -ja teeninduspind ...
обсл…
49.3 m²
247 € 5.01 €/m²
Результатов на странице: 25 50 100