Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике! Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 083
Отсортируй Начиная с более поздних Начиная с более ранних Цена начиная с дешевых Цена начиная с дорогих €/m2 начиная с дешевых €/m2 начиная с дорогих Минимальная площадь Максимальная площадь По комнатам Спуск по комнатам Показать карту
Специальное предложение первые 3 месяца!
Этаж 2/3, каменный дом, готовый, нуждается в санремонте, центральное отопление, Интернет ...
Сдаётся в аренду офисное помещение с двумя небольшими комнатами на улице Мустамяэ! ...
бюро…
31.7 m²
190 € 6 €/m²
KOOKON LENNURADARI
Участок 2049, договор аренды, готовый, новый, год постройки 2018, электричество, ...
Koheselt saadaval ladu nr 12! Helista ja tule vaatama või broneeri ladu Kookoni ...
скла…
24.5 m²
193 € 7.88 €/m²
Miniladu Smuuli tee ääres.
Этаж 1/2, готовый, обновлённый, центральное отопление, Интернет, электричество, ...
Anname üürile 32,3 m² suuruse minilao Lasnamäel, Smuuli tee ääres asuvas ärihoones, ...
скла…
33.2 m²
195 € 5.87 €/m²
Сдается в аренду помещение площадью 45 м²
Этаж 1/4, обновлённый, центральное отопление, холодильник, Интернет, центральная вода, ...
Maakler: Marina KuchinaTel: 5551.4403Сдается в аренду помещение площадью 45 м². ...
бюро…
28 m²
196 € 7 €/m²
Этаж 3/3, каменный дом, готовый, обновлённый, газовое отопление, кухня, Интернет, ...
Üürile anda Paneeli tn 2 majas väikesed kontoripinnad.Paneeli tn asub Peterburi tee ...
бюро
35.7 m²
196 € 5.50 €/m²
Soodsad väikebürood Kesklinnas!
Этаж 5/7, готовый, душ, центральное отопление, кухня, Интернет, вентиляция, центральная ...
Anname üürile erineva suurusega väikebüroosid Tallinna kesklinnas, suurepärase ...
бюро…
21.9 m²
197 € 9 €/m²
Этаж 4/4, частная собственность, газовое отопление, Интернет, кондиционер, сигнализация ...
Сдаётся в аренду офисное помещение в удобном расположении в бизнес-здании по адресу ...
бюро
44 m²
198 € 4.50 €/m²
КОВОРКИНГ- РАБОЧЕЕ МЕСТО В ОБЩЕМ ОФИСНОМ ПОМЕЩЕНИИ
Этаж 2/30, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2006, центральное отопление, ...
В аренду сдаются офисныe помещения на 2-м этаже в бизнес-центре TORNIMÄE. БЕЗ ...
бюро
199 €
199.- euri+km% üks töökoht avatud planeeringuga
Этаж 3/7, договор аренды, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2009, центральное ...
199.- euri + km% - Üks töökoht avatud planeeringuga toas ! ! ! ILMA VAHENDUSTASUTA ...
бюро
10 m²
199 € 19.9 €/m²
ЛУЧШАЯ ЦЕНА В ЦЕНТРЕ! СВОБОДНО!
Этаж 2/3, частная собственность, каменный дом, санремонт сделан, год постройки 1975, ...
КОММЕРЧЕСКОЕ ПОМЕЩЕНИЕ В АРЕНДУ — ПОДХОДИТ ДЛЯ ЖИЛЬЯ, ОФИСА ИЛИ СФЕРЫ УСЛУГ!Предлагаем в аренду коммерческое помещение, которое идеально подойдёт для офиса, бизнеса в сфере услуг или проживания — всё в одном месте! Аренда: 200 € Залог: 200 € + оплата договора Парковка 50 EUR/МЕСЯЦ Коммунальные услуги оплачиваются отдельноВозможна аренда от 1 до 10 помещений или комнат. NB! В общем коридоре имеются общая кухня, туалет, душ и стиральная ...
бюро…
15 m²
199 € 13.3 €/m²
Heas korras bürooruum! Esimesed 2 kuud soodushind.
Участок 5842, этаж 1/2, движимая вещь, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...
Esimesed 2 kuud soodushind 199€+ kommunaalkulud+ käibemaks. Alates 3.kuust: - 230€ + ...
бюро
26.4 m²
199 € 7.54 €/m²
КОВОРКИНГ- РАБОЧЕЕ МЕСТО В ОБЩЕМ ОФИСНОМ ПОМЕЩЕНИИ
Этаж 3/7, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2009, кухня, Интернет, паркет, ...
В аренду сдаются офисныe помещения в бизнес-центре Metro Plaza. БЕЗ ПОСРЕДНИЧЕСКИХ! ...
бюро
199 €
Väiksem büroopind Pirita TOPis, tasuta parkimine!
Участок 5157, этаж 2/6, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем ...
Üürile anda 28,8 m2 pindalaga büroopind Pirita TOPi (Tallinna ...
бюро…
28.8 m²
199 € 6.91 €/m²
HEA ASUKOHT, APARAADITEHASE JUURES, RENOVEERITUD RUUMID!
Участок 1719, этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, готов, год постройки 1970, ...
Üürile anda renoveeritud kahekorruselise hoone teisel korrusel paiknev bürooruum. ...
не н�…
15.7 m²
200 € 12.7 €/m²
Хорошее предложение! Плата за договор -50%!
Этаж 1/15, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год постройки 1981, центральное ...
Сдается помещение площадью 44 м2 в Мустамяэ.Помещение подходит для офисных, складских и ...
бюро…
44 m²
200 € 4.55 €/m²
Büroo valmis koheseks sissekolimiseks
Этаж 4/4, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, лифт ...
Üürile anda 37,3 m2 suurune büroopind Tulika Ärimajas Kristiine keskuse lähedal!* ...
бюро
37.3 m²
200 € 5.36 €/m²
Hea asukoht, parkimine tasuta
Üürile anda erinevaid väikseid bürooruume. Siseviimistlust võimalik kokkuleppel ...
35 m²
200 € 5.71 €/m²
Üürida mitmekülgne äripind Kuressaare kesklinnas!
Этаж 2/2, договор аренды, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки ...
Kuressaare linnas, aadressil Rootsi tn 7 asuv keskküttega ärimaja, milles on üürida ...
бюро…
54.1 m²
1 д назад
200 € 3.70 €/m²
Этаж 3/3, каменный дом, готовый, санремонт сделан, центральное отопление, Интернет, ...
Kadaka tee 72A ärimajas anda üürile büroo 36,6 m2.* Maja ees suur tasuta parkla* ...
бюро…
36.6 m²
200 € 5.46 €/m²
Этаж 2/3, каменный дом, готовый, электрическое отопление, бесплатная парковка, ...
Üürile anda ruumid 63,5m2 Ülase tn 14 hoones. Ruumid asuvad hoone 2.korrusel.Hinnale ...
бюро…
63.5 m²
200 € 3.15 €/m²
RENDIPIND VILDE 13 KELDRIKORRUSEL
Частная собственность, панельный дом, в среднем состоянии, год постройки 1993, ...
Rendile anda büroo või mõnda muuks klenditeenindus valdkonda kuuluvaks tegevuseks ...
не н�…
35 m²
200 € 5.71 €/m²
Bürooruum kesklinn südames!
Этаж 2/3, каменный дом, в хорошем состоянии, центральное отопление ...
Tegemist on Vabaduse väljaku vahetus läheduses paikneva ajaloolise ja suursuguse ...
бюро
19.7 m²
200 € 10.2 €/m²
ПОМЕЩЕНИЕ ПОД САЛОН КРАСОТЫ
Этаж 1/4, обновлённый, бесплатная парковка, электричество, вода ...
Maakler: Marina KuchinaTel. 555.14403ОТЛИЧНОЕ КОММЕРЧЕСКОЕ ПОМЕЩЕНИЕ С БОЛЬШОЙ ...
бюро…
20 m²
200 € 10 €/m²
Kahetoaline ruum veega
Этаж 1/2, каменный дом, готовый, санремонт сделан, электрическое отопление, Интернет, ...
Üürile anda Kaluri tee 5 hoones 1.korruse ruum 48 m2 (vesi olemas).* Asukoht Viimsi ...
бюро…
48 m²
200 € 4.17 €/m²
Kohe vaba!
Этаж 2/2, готовый, новый, душ, центральное отопление, мебель, электричество, платная ...
Аренда рабочего места в салоне красоты!Круглосуточный бесплатный доступНапример, это ...
обсл…
19 m²
200 € 10.5 €/m²
Kopli 72e
Этаж 3/4, обновлённый, газовое отопление, центральный газ ...
Kopli 72e
бюро
12 m²
200 € 16.7 €/m²
Küttega äripind (ladu/büroo) I korrusel
Этаж 1/3, частная собственность, каменный дом, готовый, центральное отопление, Интернет, ...
Büroo- ja laokompleksis anda üürile küttega äripind, mis asub büroohoone I korrusel ...
бюро…
25.8 m²
200 € 7.75 €/m²
Soodne, kraanikausiga ruum!
бюро
9.1 m²
200 € 22 €/m²
Anda rendile Kohila jaamahoones vaba äripind
Готов, центральное отопление, промышленное напряжение, вентиляция, вода, центральная ...
35.5 m²
200 € 5.63 €/m²
Eraldi kinnine ruum ilusalongis!
Этаж 1/8, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2016, ...
Rendile anda valgusküllane töökoht kohatasu alusel püsimeigi salongis Tallinna ...
обсл…
55 m²
200 € 3.64 €/m²
Этаж 2/3, готовый, в хорошем состоянии, газовое отопление, тепловой насос ...
Üürile anda 42,1 m2 suurune büroopind Tulika Ärimajas Kristiine keskuse lähedal! * ...
бюро…
42.1 m²
200 € 4.75 €/m²
Этаж 2/3, каменный дом, готовый, санремонт сделан, центральное отопление, Интернет, ...
бюро…
36.6 m²
200 € 5.46 €/m²
Üüri endale stiilne töökoht
Этаж 4/4, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2006, центральное ...
Üüri endale mugav töökoht vabas keskonnasTegutsev ettevõte pakub enda vabade töölaudade ...
бюро
8 m²
200 € 25 €/m²
Esimese kuu üür 0 eurot
Этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, готовый, санремонт сделан, центральное ...
Üürile anda 64,0 m2 suurune bürooruum Pikk tn 30 hoones. Planeeringult on büroos 2 ...
бюро…
64 m²
200 € 3.13 €/m²
Этаж 1/2, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки 1930, душ, тепловой насос, ...
Üürile anda kaupluseks, teeninduseks või kontoriks sobilik äripind Põltsamaa ...
бюро…
65 m²
200 € 3.08 €/m²
Хорошее предложение! Плата за договор -50%!
бюро…
44 m²
200 € 4.55 €/m²
Участок 3638, этаж -1/3, частная собственность, обновлённый, год постройки 1910, ...
Üürihind sisaldab kõiki kommunaalteenuseid! Keldrikorrus.Fonolokk, üld WC. Lisaks saali ...
бюро…
50 m²
200 € 4 €/m²
FIX hind, lisakulud puuduvad!
Этаж 1/2, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1971, душ, ...
Esimese korruse pivaatne valamuga äripind/tööruumOlemas valamu. Kõrged laed. Ooteruumi ...
обсл…
15 m²
200 € 13.3 €/m²
ÜÜRILE ANDA ÄRIPINNAD! VAHENDUSTASUTA!
Этаж 1/3, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 1981, ...
Üürile anda äripind Keila tehnopargi ja elamupiirkonna piiril. Juurdepääs 24/7. ...
не н�…
83.9 m²
200 € 2.38 €/m²
HEA PAKKUMINE!
Этаж 2/3, в хорошем состоянии, центральное отопление, Интернет, лестничная площадка ...
Vaksali, Kesklinna ja Karlova linnaosade piiril pakkuda büroopind. Ärihoone paikneb ...
бюро
38.2 m²
200 € 5.24 €/m²
Частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, электричество, вода, в ...
обсл…
386.4 m²
200 € 0.52 €/m²
Laopinnana kasutusse andmiseks saunakompleks
Этаж -1/2, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, центральное ...
Üürile anda kesklinnas Õpetaja 9a ärihoones asuv sauna- ja puhkekompleks. ...
скла…
77.7 m²
200 € 2.57 €/m²
Этаж 1/2, готовый, год постройки 1959
Anda üürile äripind Kuressaare kesklinnas Raekoja 4 hoones. Väga hea asukoht ...
бюро…
41.3 m²
200 € 4.84 €/m²
ANDA ÜÜRILE KAASAEGSED BÜROOPINNAD PAIDES!
Этаж 2/3, готовый, обновлённый, год постройки 1950, тепловой насос, центральное ...
Anda üürile erinevate suurustega kaasaegsed büroopinnad Paides.Hind 10€/m2 (sisaldab ka ...
бюро
20.1 m²
201 € 10 €/m²
Üüri omale modernne kontor Laki tänaval
Этаж 2/4, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1985, паркет ...
Üürimiseks pakkuda mitmeid kontoreid erinevate suurustega Laki 26 Tallinna trükikoja ...
бюро
30 m²
210 € 7 €/m²
Этаж 1/2, готовый, год постройки 1968, центральное отопление, бесплатная парковка, ...
бюро…
70 m²
210 € 3 €/m²
ÄRIPIND II KORRUSEL!
Участок 2054, этаж 2/3, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год ...
Masina 22 ärihoones pakkuda II korruse äripind 21 m2! Logistiliselt väga hea asukohta ...
бюро…
21 m²
210 € 10 €/m²
HEA VAATEGA KESKLINNA ÄRIPIND!
Этаж 6/6, год постройки 1980
Üürile anda äripind kesklinnas!- 24/7 ligipääs hoonesse!ÄRIPIND / 606Äripind (10,8m2) ...
10.8 m²
211 € 19.5 €/m²
SCALA CITY ÄRIPIND!
Этаж 4/6, год постройки 2015
SCALA CITY ÄRIPIND!ÄRIPIND4.korruse Üürnike ühiskasutuses on köök ja koosolekuteruum. ...
35.1 m²
211 € 6.01 €/m²
OTSE OMANIKULT, ILMA VAHENDUSASUTA
Участок 31.7, этаж 2/4, год постройки 1971, центральное отопление, кухня, электричество, ...
Üürile anda Tatari tänava ärisektoris, uue Eesti Statistikaameti hoone ja endise ...
бюро
31.7 m²
1 д назад
213 € 6.72 €/m²
Результатов на странице: 25 50 100