Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 083
Показать карту
Описание
Цель

Savi 7, Rääma, Pärnu, Pärnumaa

Этаж 2/2, частная собственность, готов, год постройки 2020, центральное отопление ...

бюро…
22 m²
170 € 7.73 €/m²

Väike-Paala tn 2 (Peterburi tee 47), Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Отличное местоположение и цена: офисное помещение

Этаж 5/7, готовый, в хорошем состоянии, лифт, возможность варианта с мебелью, ...

Акция!При заключении договора до 31.05.2026:1. аренда составляет 170+KM в месяц. ...

бюро
17.5 m²
170 € 9.71 €/m²

Pirni tn 12, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Склад | Гараж | Кладовка | Хранение от 3 до 16 м2

Маленькие склады по адресу Pirni 12Размеры: 3 m2 | 5 m2 | 8 m2 | 10 m2 | 12 m2 | 16 ...

бюро…
16 m²
170 € 10.6 €/m²

Sõstramäe 12, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

VAHENDUSTASUTA! bürooruum 23 m2 Lasnamäel

Этаж 1/2, в хорошем состоянии, бесплатная парковка, мебель ...

VAHENDUSTASUTA!Üürile anda soodne möbleeritud bürooruum 23 m2. Toolid muretseb üürnik ...

бюро
23 m²
170 € 7.39 €/m²

Mustamäe tee 5, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Valgusküllane äripind Mustamäe teel.

Этаж 4/8, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1976, центральное отопление, ...

Üürile anda Kristiine linnaosas, Mustamäe tee 5 büroohoones, väike bürootuba.Ärihoone ...

бюро…
17.6 m²
173 € 9.83 €/m²

Mustamäe tee 5, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

KAASAEGNE ÄRIPIND / KOHESELT RENDITAV!

4. этаж, год постройки 1976

Üürile anda Kristiine linnaosas, Mustamäe tee 5 aadressil asuv äripind.Ärihoone paikneb ...

бюро
17.6 m²
173 € 9.83 €/m²

Masti tn 17, Pirita top, Pirita, Tallinn, Harjumaa

Uus siseviimistlus, tasuta parkimine!

Участок 5157, этаж 3/6, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год ...

Üürile anda 21,8 m2 pindalaga büroopind Pirita TOPi (Tallinna ...

бюро…
21.8 m²
174 € 8 €/m²

Rae 38, Paldiski linn, Lääne-Harju vald, Harjumaa

Этаж 3/5, каменный дом, готовый, обновлённый, центральное отопление, холодильник, ...

Paldiskis, Pakri Plaza äri- ja büroohoones, anda rendile kaasaegsed , möbleeritud ...

бюро
35 m²
175 € 5 €/m²

Peterburi tee 90f, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Этаж 2/4, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, газовое отопление, ...

Аренда офисной площади в бизнес-здании на Петербургском шоссе, 90f. Это одна открытая ...

бюро…
44 m²
176 € 4 €/m²

Mere pst 4, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

БЕЗ ПОСРЕДНИЧЕСКИХ

Этаж 2/4, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...

Коммунальные платежи постоянные круглый год. Одно парковочное место в цене. Маклерские ...

бюро…
16 m²
176 € 11 €/m²

2 F. Tuglase 19, Tuglase ärimaja, Tähtvere, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

ÄRIPIND TÄHTVERE LINNAOSAS

Этаж 2/3, центральное отопление, бесплатная парковка, кондиционер, сигнализация, ...

Kaubandus- ja büroopinnad kergesti leitavas ning väga hea ligipääsetavusega kaasaegses ...

бюро…
27.2 m²
177 € 6.50 €/m²

Jaama pst 11, Rakvere, Lääne-Virumaa

Этаж 2/2, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, газовое отопление, центральное ...

Üürile anda hea juurdepääsetavusega (ruumikas parkla) bürooruum Rakveres, Jaama pst. ...

бюро
35.4 m²
177 € 5 €/m²

Viru pst 35, Sillamäe, Ida-Virumaa

ДОМ ДЛЯ ВАШЕГО БИЗНЕСА!

Год постройки 1987

Сдаётся в аренду коммерческое помещение с водоснабжением на первом этаже торгового ...

бюро…
16.7 m²
180 € 10.8 €/m²

Türi tn 10c, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Vabaneb 30.06

Этаж 2/3, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Anname üürile äripinna Türi tn 10c majas 2-el korrusel.Türi tänava piirkond Tallinnas ...

бюро…
17.4 m²
14 ч назад
180 € 10.3 €/m²

Uus tn 2, Põlva linn, Põlva vald, Põlvamaa

Meditsiiniasutuse loaga teenindus-, kaubandus- või büroopind

Этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, обновлённый, центральное отопление ...

Põlva kesklinna piirkonnas, Põlva haigla kõrval on pakkuda üürile ruumid, mis asuvad ...

не н�…
29.8 m²
180 € 6.04 €/m²

Kappeli 11, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Бывший цех по деревообработке.

Этаж 1/1, каменный дом, в среднем состоянии, электричество, вода ...

Прекрасная возможность использовать помещение в центре города под мастерскую или ...

обсл…
68 m²
180 € 2.65 €/m²

Linnamäe tee 6, Keila, Harjumaa

ÜÜRILE ANDA ÄRIPIND! VAHENDUSTASUTA!

Этаж 2/3, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 1981, ...

Üürile anda äripind Keila tehnopargi ja elamupiirkonna piiril. Juurdepääs 24/7. ...

не н�…
33.5 m²
180 € 5.37 €/m²

Odra tn 16, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Hea asukoha ja hinnaga äripind Tallinna kesklinnas

Этаж 2/3, год постройки 2001, электричество, вода, вентиляция, центральная вода, ...

Общая площадь 11,5 м² Сдается коммерческое помещение на 2-ом этаже коммерческого ...

бюро…
11.5 m²
180 € 15.7 €/m²

Pärna pst 13, Valga linn, Valga vald, Valgamaa

Korralik kontori või teenindusruum Valga kesklinnas !

Этаж 2/2, частная собственность, обновлённый, бойлер, центральное отопление, Интернет, ...

Anda üürile korralik kontori või teenindusruum Valga kesklinnas suurusega 60 m2. Ruum ...

не н�…
60 m²
180 € 3 €/m²

Veerenni tn 24, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Bürookogukond südalinna serval - koli sisse

Этаж 2/4, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, газовое отопление, кухня, ...

Inkubaatori maja asub Kawe Kvartali südames – Tallinna südalinna äärel, kus kohtuvad ...

бюро
16.5 m²
182 € 11 €/m²

Tatari tn 64, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Этаж 8/8, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, центральное ...

Esimesed 2 kuud üürihind on 178,50 eur ja edasi 207,60 eur2 ühendatud hoonet: ...

бюро…
17.3 m²
182 € 10.5 €/m²

Saku tn 15, Kitseküla, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Väike äripind, ärihoone II korrusel

Этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, центральное отопление, электричество, ...

Üürile anda õhtupäikese poolne äripind Saku 15 ärihoone II korrusel. Pakutav pind on ...

не н�…
28 m²
182 € 6.50 €/m²

Kadaka tee 133, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

20,4 m² KÜTTE JA VALVEGA LADU MUSTAMÄEL!

Этаж 2/2, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2020, ...

Üürile anda laopinnad modernses K3 LoftOffice ärihoones aadressil Kadaka tee ...

скла…
20.4 m²
184 € 9 €/m²

Parda tn 10, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

СУПЕР ПРЕДЛОЖЕНИЕ СО СКИДКОЙ -20%, С МЕБЕЛЬЮ!

Этаж 3/5, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1938, газовое отопление, ...

Сдается в аренду бизнес-площадь класса «Б», общей площадью 20,5 м² в непосредственной ...

бюро…
20.5 m²
185 € 9.02 €/m²

Peterburi tee 90f, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Этаж 3/4, частная собственность, газовое отопление, Интернет, электричество, бесплатная ...

бюро
62 m²
186 € 3 €/m²

Keskväljak 10, Keila, Harjumaa

Heal tasemel teeninduspind Keila tuiksoonel

Этаж 3/3, частная собственность, каменный дом, санремонт сделан, год постройки 2007, ...

Pakkuda Keila keskväljaku ääres asuvas hoones Keskväljak 10 väga heal tasemel üüripind. ...

обсл…
18.7 m²
1 д назад
187 € 10 €/m²

Akadeemia tn 7, Kesklinn, Pärnu linn, Pärnu, Pärnumaa

Kesklinna südames!

Участок 2556, этаж 2/3, частная собственность, каменный дом, обновлённый, центральное ...

Üürile anda büroopind Pärnu kesklinnas Akadeemia tn 7. Üüritav pind paikneb II ...

бюро
26.7 m²
187 € 7 €/m²

Tornimäe tn 5, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

189.- euri + km%, Ilma vahendustasuta !!!

Этаж 2/30, договор аренды, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2006, центральное ...

189.- euri + km % - 1 inimese töökoht jagatud bürooruumis! ! ! ! ILMA VAHENDUSTASUTA ...

бюро
20 m²
189 € 9.45 €/m²

Vana-Kandi tee 3-18, Kandiküla, Tartu, Tartumaa

Büroopind laohoones Tartu ringtee ääres

Этаж 2/2, в хорошем состоянии, год постройки 2022, тепловой насос, газовое отопление, ...

Üürile anda büroo Vana-Kandi 3 laohoone teisel korrusel. Ruumis on ripplagi, LED ...

бюро…
28 m²
190 € 6.79 €/m²

Poe tn 3, Jõõdre, Haapsalu, Läänemaa

Soodsad laoruumid !

Участок 3236, частная собственность, панельный дом, готовый, нуждается в обновлении, год ...

Müüa soodsa m² hinnaga laoruumidMüüa laoruumid väga soodsa m² hinnaga. Esimestel ...

торг…
632.7 m²
190 € 0.30 €/m²

Kreenholmi, Narva, Ida-Virumaa

Этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, готовый, новый, Интернет, бесплатная ...

Объект освобождается 05 января 2010 г. Аренда + 20% + коммунальные расходы При ...

торг…
50 m²
190 € 3.80 €/m²

Nirgi tee 3-9, Reola, Kambja vald, Tartumaa

Laopinnad 6-36m²! Valgustus, küte, kaameravalve!

Участок 6861, этаж 1/1, квартирная собственность, панельный дом, новый, год постройки ...

Uued laoboksid Tartu külje all Reolas! Suurepärane võimalus paigutada talveks ära ...

скла…
18 m²
190 € 10.6 €/m²

Kadaka tee 72A, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Korralik büroo odava hinnaga

Этаж 3/3, каменный дом, готовый, обновлённый, центральное отопление, Интернет, ...

Kadaka tee 72A ärimajas anda üürile büroo 25,2 m2.* Maja ees suur tasuta parkla* ...

бюро…
25.2 m²
190 € 7.54 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%