Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 088
Показать карту
Описание
Цель

Riia tn 24d, Vaksali, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Этаж 2/2, в хорошем состоянии, газовое отопление, Интернет, бесплатная парковка, мебель ...

UUS HIND! HEA KONTOR TARTU LINNASÜürile anda hea asukohaga möbleeritud kontor aadressil ...

бюро
17.3 m²
120 € 6.94 €/m²

Vesiveski tee 29, Jõgisoo, Saue vald, Harjumaa

Ladu 28m2

Этаж 1/1, новый, год постройки 2025, твёрдое топливо, отдельный вход ...

Uus konteiner-ladu piiratud territooriumil. Sobib nii ajutiseks laoks, hooajakaupade ...

скла…
28 m²
120 € 4.29 €/m²

Kreenholmi tn 39v, Narva, Ida-Virumaa

Anda üürile äripind Kreenholmi ärilinnakus

Участок 2275, этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...

Anda üürile äripind (büroo) Narva Kreenholmi linnaosa ärikvartalis. Büroopind 8 m2 ...

бюро…
8 m²
120 € 15 €/m²

Madara, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Аренда склад и офисы - Madara 31

Этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, нуждается в санремонте, электрическое ...

Аренда коммерческих помещений в Кристийне - Madara 31 Сдаются в аренду помещения ...

скла…
28.3 m²
120 € 4.24 €/m²

Kotka tn 26, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Комфортный офис с большим количеством кабинетов

Этаж 3/2, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1996, ...

Есть возможность аренды любого помещения, любой площади от 10 до 350 м2. Мы cдаем ...

бюро
20 m²
120 € 6 €/m²

Tatari tn 56, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

OTSE OMANIKULT, ILMA VAHENDUSASUTA

Участок 12.1, этаж 2/4, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1971, центральное ...

Üürile anda Tatari tänava ärisektoris, uue Eesti Statistikaameti hoone ja endise ...

бюро
12.1 m²
122 € 10.1 €/m²

Purje tn 8, Pirita top, Pirita, Tallinn, Harjumaa

Väiksem büroopind Pirita TOPis, tasuta parkimine!

Участок 35695, этаж 2/3, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем ...

Üürile anda 13,6 m2 pindalaga büroopind Pirita TOPi (Tallinna ...

бюро…
13.6 m²
122 € 9 €/m²

Tatari tn 56b, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

OTSE OMANIKULT, ILMA VAHENDUSASUTA

Участок 15.9, этаж 2/2, год постройки 1971, центральное отопление, кухня, Интернет, ...

Üürile anda Tatari tänava ärikvartalis, uue Eesti Statistikaameti hoone ja endise ...

бюро
15.9 m²
123 € 7.72 €/m²

Räpina mnt 12, Võru, Võrumaa

Direktorite saal -sündmused!

Год постройки 1977

Head mõtted leiavad ruumi Kagu Eesti Innovatsioonikeskuses!Direktorite saal on loodud ...

не н�…
90 m²
124 € 1.38 €/m²

1 Papli 2, Loksa, Harjumaa

Коммерческое помещение с хорошим расположением

Этаж 2/3, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Сдам офис или служебное помещение в центре Локса, рядом с мэрией. Здание в хорошем ...

бюро…
15 m²
125 € 8.33 €/m²

Pärnu mnt 137, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Stiilsed kontorid kesklinnas 125 €+KM/kuu

Этаж 2/4, готовый, новый, год постройки 2025, душ, центральное отопление, кухня, ...

Otsid kaasaegset kontorit, kuhu saad kiiresti sisse kolida ja kohe tööle hakata?Vektor ...

бюро
10 m²
125 € 12.5 €/m²

Akadeemia tee 33, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Fikseeritud kommunaalkulud, 24/7, tasuta parkimine

Этаж 3/4, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, центральное отопление, ...

Suurepärane Äripind Heas Asukohas!Üürihinnale lisaanduvad aastaläbi fikseeritud ...

бюро…
18 m²
126 € 7 €/m²

Tasandi tn 2, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

ONLINE: https://everausminilaod.ee

Этаж 1/4, договор аренды, готовый, новый, год постройки 2025, центральное отопление, ...

ЗАБРОНИРОВАТЬ ЗДЕСЬ: www.everausminilaod.eeОНЛАЙН-ПРОЦЕСС АРЕНДЫ И ГИБКИЙ СРОК.Аренда ...

скла…
5 m²
129 € 25.8 €/m²

M.Härma, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa (Забронировано)

Сухой теплый и охраняемый склад

Этаж 1/2, квартирная собственность, панельный дом, готовый, в хорошем состоянии, ...

Сухой охраняемый склад . Доступ 24 часа. Удобный заезд. Коммунальные расходы входят в ...

скла…
33.4 m²
130 € 3.89 €/m²

Kose mnt 2, Kehra linn, Anija vald, Harjumaa

Торговый центр Кехра | Высококачественные коммерческие помещения

Участок 5220, этаж 2/2, каменный дом, обновлённый, центральное отопление, электричество, ...

Коммерческие помещения в аренду в здании Kehra Ärimaja В Kehra Ärimaja предлагаются ...

не н�…
15.3 m²
130 € 8.50 €/m²

Mustamäe tee 50, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Väikebüroo Mustamäe teel

Этаж 3/3, готовый, в хорошем состоянии, центральное отопление, кухня, холодильник, ...

Üürile anda Tallinnas Mustamäe teel asuvas ärihoones, kolmandal korrusel paiknev ...

бюро…
10 m²
130 € 13 €/m²

Puuvilla tn 19, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

SOODNE ÄRIRUUM PÕHJA-TALLINNAS. LISANDUVAD AINULT KÜTE, ELEKTER!

Участок 10103, этаж 2/2, квартирная собственность, каменный дом, санремонт сделан, ...

SOODNE ÄRIRUUM PÕHJA-TALLINNAS - Tarastatud sisehoov - Ühistranspordipeatused - Tasuta ...

бюро
18.8 m²
132 € 7.02 €/m²

Järvevana tee 9, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Bürootuba Järvevana tee 9 hoones. Tasuta parkimine

Этаж 4/6, готовый, год постройки 1997, центральное отопление, кухня, холодильник, ...

Üürile anda Tallinnas Kesklinnas asuvas ärihoones neljandal korrusel asuv väikebüroo ...

бюро…
11 m²
132 € 12 €/m²

J. Käisi tn 2, Põlva linn, Põlva vald, Põlvamaa

BÜROO, KAUGTÖÖ, KOOLITUS - 22m2 äriruum Põlva linn

Этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Kui hindad stabiilsust, soliidsust ja mugavust, on see just õige valik .Üürnikku ootab ...

бюро…
22.1 m²
133 € 6.02 €/m²

Kadaka tee 70C, Mustamäe, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

ПЛОЩАДИ от 30 м² до 800 m² /4,50€/m2

Этаж 2/3, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...

ОБЩАЯ ИНФОРМАЦИЯ: Сдаются в аренду коммерческие помещения различной площади на втором ...

торг…
30 m²
135 € 4.50 €/m²

Türi 10d, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

В центре города в аренду сдаётся дешёвая офисная площадь

Этаж 3/3, частная собственность, каменный дом, готов, год постройки 2001, душ, ...

Сдаваемая в аренду офисная площадь состоит из одной комнаты и находится на третьем ...

бюро
23.5 m²
136 € 5.79 €/m²

Hunditubaka tee 6, Kose, Pirita, Tallinn, Harjumaa

MINILAOD PIRITA-KOSEL – turvaline ja mugav hoiuruum 2–6 m2

Участок 1586, этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, тепловой насос, вентиляция, ...

MINILAOD PIRITA-KOSEL – turvaline ja mugav hoiuruum suuruses 2–6,8 m²! Pakume üürile ...

скла…
6.8 m²
136 € 20 €/m²

Purje tn 8, Pirita top, Pirita, Tallinn, Harjumaa

Üüripinnal on tööstusvool, tasuta parkimine!

Участок 35695, этаж 3/3, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем ...

Üürile anda 15,3 m2 pindalaga bürooks või teeninduseks sobiv äripind Pirita TOPi ...

бюро…
15.3 m²
138 € 9 €/m²
БРОНЬ

Purje 8, Pirita top, Pirita, Tallinn, Harjumaa (Забронировано)

Renoveeritud väike büroopind, tasuta parkimine

Участок 35695, этаж 3/3, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год ...

Сдаётся в аренду офисное помещение площадью 17,3 м², состоящее из одной комнаты, на ...

бюро
17.3 m²
138 € 8 €/m²

Fosforiidi tn 4, Maardu, Harjumaa

КРУГЛОСУТОЧНЫЙ ПРОЕЗД + ПАРКОВКА!

Этаж 1/3, каменный дом, обновлённый, новый трубопровод, центральное отопление, газовое ...

Сдаются в аренду офисные помещения, которые можно арендовать отдельно и в комплексе, ...

бюро
12.6 m²
139 € 11 €/m²

Teguri 37, Ropka, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

PARKIMINE TASUTA, MADALAD KULUD

Этаж 4/4, каменный дом, готовый, обновлённый, центральное отопление, газовое отопление, ...

Anda üürile Teguri 37 asuvas ärimajas 18 m2 suurune ruum.Parkimine ärihoone parklas on ...

бюро
18 m²
140 € 7.78 €/m²

1 Vaksali 17a, Vaksali, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

ÜÜRILE ANDA ÄRIPIND 40M²

Готовый, в хорошем состоянии, центральное отопление, лифт, электричество, вход с улицы, ...

ASUKOHTVaksali 17a ärihoone asub Tartu kesklinna lähedal, raudteejaama ja Vaksali pargi ...

не н�…
40 m²
140 € 3.50 €/m²

Betooni 9, Veeriku, Tartu, Tartumaa

Koos mööbliga.

Этаж 5/6, готов, центральное отопление, газовое отопление, Интернет, центральный газ, ...

бюро
17.8 m²
140 € 7.86 €/m²

Purje tn 8, Pirita top, Pirita, Tallinn, Harjumaa

Väiksem büroopind Pirita TOPis, tasuta parkimine!

Üürile anda 17,7 m2 pindalaga büroopind Pirita TOPi (Tallinna ...

бюро…
17.7 m²
142 € 8 €/m²

E. Vilde tee 71, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Üürile anda kaubanduseks või teeninduseks sobiv pind kaubanduskeskuses. Asub Mustamäel, ...

торг…
17.8 m²
142 € 8 €/m²

Kose mnt 2, Kehra linn, Anija vald, Harjumaa

Участок 5220, этаж -22/2, каменный дом, обновлённый, центральное отопление, ...

не н�…
16.8 m²
143 € 8.51 €/m²

Kukermiidi tn 5, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

Üürile anda büroopinnad Nõmmel.

Частная собственность, санремонт сделан, центральное отопление ...

Üürile anda büroopinnad Nõmmel. Hoone asub heas äripiirkonnas, kuhu on koondunud ...

бюро…
18 m²
144 € 8 €/m²

Kai tn 5, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Готовый, обновлённый, год постройки 2001, душ, газовое отопление, центральное отопление, ...

Üürile anda büroopind Sadamarketi kaubanduskeskuses!Anname üürile 16 ruutmeetrise ...

бюро
16 m²
144 € 9 €/m²

Kriidi tn 7, Lasnamägi, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa  Новая цена!

Сдаются в аренду офисные площади,бюро

Участок 1982, этаж 2/2, право застройки, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...

Сдаётся в аренду светлый офис площадью 28,4 м² – стоимость аренды 189 евро в ...

бюро…
28.4 m²
148 € 5.21 €/m²

Viljandi mnt 6, Rapla linn, Rapla vald, Raplamaa

Äripind Rapla kesklinnas!

Участок 1196, этаж 3/3, частная собственность, готов, год постройки 1966, центральное ...

Üürile anda büroo või teeninduseks sobiv ruum, mis asub hoone kolmandal korrusel. ...

бюро…
33 m²
150 € 4.55 €/m²

Punane tn 29a, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

KOHE VABA | SISSEPÄÄSU JUURES | MUGAV ASUKOHT

Этаж 1/2, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1999, центральное ...

ÜÜRILE ANDA HEA ASUKOHAGA LASNAMÄEL ÄRIPIND (10 M2), MIS SOBIB IDEAALSELT ILUTEENUSTE ...

бюро…
10 m²
150 € 15 €/m²

Vainu 11, Paide linn, Paide, Järvamaa

Südalinnas, esinduslik ja kaasaegne kontor fikseeritud kuludega.

Этаж 1/3, каменный дом, год постройки 1975, Интернет, вентиляция, возможность варианта с ...

Otsid oma ettevõttele või isiklikuks tööks mugavat kontoripinda otse kesklinnas? ...

не н�…
11 m²
150 € 13.6 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%