Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 088
Показать карту
Описание
Цель

1 Tööstuse tn, Keila, Harjumaa

Rendile anda tootmis-, hoiu- ja bürooruumid

Ангар, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2020, электрическое отопление, ...

Üürile antakse Keilas asuvad erineva suurusega tootmis- ja laoruumid (200-1300m2) ...

скла…
1 m²
3 € 2.50 €/m²

Jaama 14, Jõhvi linn, Jõhvi vald, Ida-Virumaa

Специальное предложение для новых арендаторов — до 2 месяцев аре

Сдаются в аренду офисные помещения в Йыхви, по адресу Jaama tn 14. Разные кабинеты ...

скла…
4 €

Lõuna tee 22, Loo alevik, Jõelähtme vald, Harjumaa

СКЛАД/ПРОИЗВОДСТВО ПОМЕЩЕНИЯ 5€/M2

Участок 10811, этаж 1/1, частная собственность, обновлённый, год постройки 2026, новый ...

СДАЮТСЯ В АРЕНДУ НОВЫЕ СКЛАДСКИЕ ПОМЕЩЕНИЯ В ОТЛИЧНОМ ЛОГИСТИЧЕСКОМ РАСПОЛОЖЕНИИ! ...

скла…
2193.9 m²
5 €

Haigla tn 4, Maardu, Harjumaa

Новое предложение

Договор аренды, готовый, в среднем состоянии, электрическое отопление, бесплатная ...

Сдаются различные помещения, расположенные по адресу Haigla 4, Maardu. Помещения ...

бюро…
1 m²
6 € 6 €/m²

Uuetalu, Tähtvere, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

UUED ÄRI- JA TOOTMISHOONED RAVILA TÖÖSTUSPARGIS!

Этаж 2/2, новый, год постройки 2025, новый трубопровод, Интернет, телефон, кабельное ...

ÄRI- ja TOOTMISHOONED STRATEEGILISELT HEAS ASUKOHAS! • Ehitame ja rendime Sulle ...

бюро
1 m²
8 € 8 €/m²

Tatari tn 64, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Stiilne stuudio tunnipõhine rent

Этаж 2/4, договор аренды, каменный дом, готовый, обновлённый, лифт, мебель, ...

Stuudio on väga stiilne ja maitsekalt sisustatud. Väga kõrged laed annavad palju ...

бюро
57 m²
25 € 0.44 €/m²

Mahtra tn 5, Mustakivi, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Склад | Гараж | Кладовка | Хранение

Сдаются в аренду мини-склады и складские боксы в Таллинне и по всей ЭстонииСкладские ...

бюро…
2 m²
40 € 20 €/m²

Hunditubaka tee 6, Kose, Pirita, Tallinn, Harjumaa

MINILAOD PIRITA-KOSEL – turvaline ja mugav hoiuruum 2–6 m2

Участок 1586, этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, тепловой насос, вентиляция, ...

MINILAOD PIRITA-KOSEL – turvaline ja mugav hoiuruum suuruses 2–6,8 m²! Pakume üürile ...

скла…
2 m²
40 € 20 €/m²

Hunditubaka tee 6, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

MINILAOD PIRITA-KOSEL – turvaline ja mugav hoiuruum 2–6 m2

скла…
2 m²
40 € 20 €/m²

Punane tn 68, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Сдаётся подвальное помещение под склад — 17 м²

Каменный дом, нуждается в обновлении

Сдаётся складское помещение — 17 м²Отдельная запираемая дверьУдобный подъезд и доступ ...

скла…
17 m²
50 € 2.94 €/m²

J. Käisi tn 2, Põlva linn, Põlva vald, Põlvamaa

Этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Üürile anda 10m2 klaasitud seintega ja heas korras ruum. Puudub aken. Kasutus: büroo, ...

бюро…
10 m²
50 € 5 €/m²

Mööbli tee 4, Ülejõe, Anija vald, Harjumaa

Soodne väikeladu Tallinna lähedal

Этаж 2/2, готовый, в хорошем состоянии, лифт, электричество, грузовой лифт, гардеробная ...

Soodne väikeadu hoone teisel korrusel, kuid olemas on eraldi sissepääs, kaubalift (2,5 ...

скла…
7.8 m²
50 € 6.41 €/m²

J.Käisi 2, Põlva linn, Põlva vald, Põlvamaa

12m2 ÄRIRUUM PÕLVA KESKLINNAS

Этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1961, ...

Anda üürile 12m2 ruum Käisi Ärimajas, J.Käisi 2 Põlvas, II korrusel.Ruum sobilik ...

бюро…
12 m²
60 € 5 €/m²

Männiku tee 108b, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

АКЦИЯ! | 14 m² СКЛАД 60€ / МЕСЯЦ

Этаж 1/1

МИНИ-СКЛАДЫ ОТ 3.5 м² ДО 28 м². ЦЕНА ОТ 39 € / МЕСЯЦ.МЫ ВСЕГДА ПРЕДЛОЖИМ ВАМ МИНИ-СКЛАД ...

бюро…
14 m²
2 д назад
60 € 4.29 €/m²

Reti tee 5, Peetri, Rae vald, Harjumaa

ONLINE: https://everausminilaod.ee

Готовый, новый, год постройки 2021, газовое отопление, лифт, грузовой лифт, бесплатная ...

ОНЛАЙН-АРЕНДА И ГИБКИЙ СРОК ДОГОВОРААрендовать мини-склад быстро и удобно: заказ склада ...

скла…
3 m²
65 € 21.7 €/m²

Kuma tee 7, Peetri, Rae vald, Harjumaa

Konteinerladu Mõigu Tehnopargis!

Этаж 1/1, готовый, вход с улицы, отдельный вход, видео охрана ...

Üürile anda Mõigu Tehnopargis Kuma tee 7 konteinerladu suurusega 14m2.Konteiner asub ...

скла…
14 m²
65 € 4.64 €/m²

Ruunaoja tn 3, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Ideaalne pind ladustamiseks/kontoriks.

Этаж 3/4, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, лифт, электричество ...

Üürile anda äripind Ruunaoja 3, III korrus. Ruum nr. 114.Pind sobib ideaalselt ...

бюро…
12 m²
65 € 5.42 €/m²

Kadaka tee 50, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, бесплатная ...

Üürile lisanduvad käibemaks ja kommunaalmaksed (elekter pluss hooldus/haldus 1,45 ...

скла…
12 m²
66 € 5.50 €/m²

Suur-Sõjamäe põik 9/2, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

VÄIKSED LAORUUMID TURVALISES KOHAS!

Вход с улицы, отдельный вход, эстакад, электричество, огорожен забором, видео охрана, ...

Üürile anda 2 kompaktset laopinda suuruses 10m2-15m2 logistiliselt väga heas asukohas ...

скла…
15 m²
74 € 4.90 €/m²

Viljandi mnt 18b, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

Elektri ja valgustusega laokonteiner/garaaž!

Электрическое отопление, электричество

Anda üürile uus, elektri ja valgustusega laokonteiner/garaaž.Konteinerladu asub hea ...

обсл…
14 m²
75 € 5.36 €/m²

Vitamiini 7, Veeriku, Tartu, Tartumaa

Üürile anda Tartus, Vitamiini 7 ärihoones büroopind 15 m²!

Этаж 2/2, каменный дом, готов, центральное отопление, бесплатная парковка, вход с улицы, ...

бюро
15 m²
8 ч назад
75 € 5 €/m²

Pikk tn 4, Võru, Võrumaa

Bürooruum Võru linnas. Info telefon 53944013

Панельный дом, год постройки 1961, центральное отопление, Интернет, вход с улицы, дороги ...

Üürile anda bürooruum Võru linnas, Pikk tn 4 asuvas büroohoones. Ruum asub maja II ...

14 m²
75 € 5.36 €/m²

1 Ringtee 12a, Ropka, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Склад, контейнер, гараж, кладовая

Коробка с дверьми и окнами, в хорошем состоянии, бесплатная парковка, огорожен забором, ...

Сдается в аренду складское помещение площадью 16 м2 в Тарту, улица Рингтее. В городе, с ...

бюро…
16 m²
79 € 4.94 €/m²

Vesiveski tee 29, Jõgisoo, Saue vald, Harjumaa

Väikeladu 14m2

Этаж 1/1, новый, год постройки 2025, твёрдое топливо, отдельный вход ...

Uus konteiner-ladu piiratud territooriumil. Sobib nii ajutiseks laoks, hooajakaupade ...

скла…
14 m²
80 € 5.71 €/m²

J. Sütiste tee 29, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Miniladu | Складские контейнера в Mustamäe 14 m²

Этаж 1/1, новый, бронированая дверь, видео охрана, огорожен забором ...

Аренда складских боксов-контейнеров (14 m2 | 28 m2) в Mustamäe, Õismäe, Lasnamäe, ...

скла…
14 m²
80 € 5.71 €/m²

Tähesaju tee, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Miniladu Складские контейнера Lasnamäe 14 m²|28 m²

Аренда складских боксов-контейнеров (14 m2 | 28 m2) в Lasnamäe, Mustamäe, ...

скла…
14 m²
80 € 5.71 €/m²

Mahtra tn, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Miniladu Складские контейнера Lasnamäe 14 m²|28 m²

скла…
14 m²
80 € 5.71 €/m²

J. Smuuli tee, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Miniladu | Складские контейнера в Lasnamäe 14 m²

скла…
14 m²
80 € 5.71 €/m²

Punane tn 71, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Miniladu Складские контейнера Lasnamäe 14 m²|28 m²

Новый, год постройки 2008, бесплатная парковка

скла…
28 m²
80 € 2.86 €/m²

Punane tn, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Miniladu Складские контейнера Lasnamäe 14 m²|28 m²

скла…
14 m²
80 € 5.71 €/m²

Järveotsa tee 4c, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Miniladu | Складские контейнера Järveotsa 14 m²

Аренда складских боксов-контейнеров (14 m2 | 28 m2) в Õismäe, Mustamäe, Lasnamäe, ...

скла…
14 m²
80 € 5.71 €/m²

Ehte tn, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Miniladu | Складские контейнера PõhjaTallinn 14 m²

Аренда складских боксов-контейнеров (14 m2 | 28 m2) в Põhja-Tallinn, Mustamäe, Õismäe, ...

скла…
14 m²
80 € 5.71 €/m²

Tuha tn 3c, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Väikeladu 14m2

Этаж 1/1, новый, год постройки 2024, твёрдое топливо, отдельный вход ...

Uus konteiner-ladu piiratud territooriumil sissepääsuga Tuha tänavalt. Sobib nii ...

скла…
14 m²
80 € 5.71 €/m²

Mööbli tee 4, Ülejõe, Anija vald, Harjumaa

Väikeladu 14m2

Этаж 1/2, новый, год постройки 2025, твёрдое топливо, отдельный вход ...

скла…
14 m²
80 € 5.71 €/m²

Pae tn 74, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Teenindus, büroo, ladu.

Каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 1983, электрическое отопление ...

Üürile anda äripind Pae 74, II korrus. Ruum nr. 135.Pind sobib ideaalselt teeninduseks, ...

бюро…
12 m²
80 € 6.67 €/m²

Keevise 10, Ülemiste City, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Бесплатная 2 месяца аренды контейнера.

Готовый, в хорошем состоянии, бесплатная парковка, гараж, вход с улицы ...

Акция дает 100% скидку на два месяца при заключении договора минимум на 12 месяцев и ...

скла…
14.3 m²
85 € 5.94 €/m²

Teemeistri tn 2, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

Этаж 1/3, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1978, ...

ÜÜRILE ANDA ÄRIPINNAD NÕMMEL, TEEMEISTRI TN 2PINNAD JA RUUMILAHENDUSÜürile anda eraldi ...

бюро…
12.5 m²
88 € 7 €/m²

Lossi 41, Viljandi, Viljandimaa

Valgusküllased kontoriruumid Viljandi kesklinnas

Этаж 2/2, частная собственность, готов, городское отопление, центральная вода, ...

Anda üürile erineva suurusega kontoriruumid, laoruumid ja garaažiboksid Viljandi ...

обсл…
29.2 m²
88 € 3 €/m²

Pärnu 52, Paide linn, Paide, Järvamaa

Üürile anda valgusküllane bürooruum Paides!

Этаж 2/2

Üürile anda hubane ja valgusküllane äriruum Paides, Pärnu tn 52 hoone II korrusel. ...

не н�…
14.7 m²
88 € 6 €/m²

Laulupeo tn 24a, Torupilli, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Ladu/Garaaž väga heas asukohas!

Квартирная собственность, готовый, огорожен забором, дороги в хорошем состоянии, в ...

Anda üürile külm garaaž/ladu Torupilli asumis Laulupeo tänaval.Korralik põrand, kuiv. ...

скла…
18 m²
90 € 5 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%