Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 088
Показать карту
Описание
Цель

Tulbi tn 6, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...

Üürile anda mööbliga kabinet, mis asub heas seisukorras hoones ja ruumist avaneb vaade ...

бюро…
25 m²
150 € 6 €/m²

Viljandi mnt, Veeriku, Tartu, Tartumaa

Üürile anda väiksem büroopind Veeriku linnaosas!

Этаж 2/2, готов, газовое отопление, центральное отопление, Интернет, общественный ...

бюро
20 m²
8 ч назад
150 € 7.50 €/m²

Parda tn 6, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Hебольшое коммерческое помещение в центре города!

Этаж 3/6, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, ...

Сдаётся в аренду компактное и функциональное коммерческое помещение общей площадью ...

бюро…
18.7 m²
150 € 8.02 €/m²

Kiriku tn 13, Narva, Ida-Virumaa

Valgusküllane ja äsja renoveeritud äripind!

Этаж 1/2, каменный дом, готовый, новый, год постройки 1965, душ, центральное отопление, ...

ÄRIPINDÜürile anda mitmekülgse kasutusvõimalusega äripind, mis sobib suurepäraselt ...

20 m²
150 € 7.50 €/m²

Soojuse tee 21, Lohkva, Luunja vald, Tartumaa

2026 aastal sügisel valmivad laopinnad

1. этаж, панельный дом, новый, год постройки 2026, центральное отопление, электричество, ...

Üürile anda uued laopinnad, mis valmivad 2026. aasta sügisel Lohkvas, aadressil Soojuse ...

не н�…
14.1 m²
150 € 10.6 €/m²

Siduri tn, Veerenni, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

üürile anda konteiner-ladu kesklinnas

Участок 100000, этаж 1/1, готовый, новый, видео охрана, огорожен забором, в округе ...

Anname üürile kolm konteinerit.Logistiliselt väga heas asukohas, kiire ühendus nii ...

скла…
14 m²
150 € 10.7 €/m²

Rootsi tn 7, Kuressaare linn, Saaremaa vald, Saaremaa

Jahutusega äripind Kuressaare keskklinnas, 31.2 m²

Этаж 2/2, в хорошем состоянии, год постройки 1960, центральное отопление, тепловой ...

Kuressaare linnas, aadressil Rootsi tn 7 asuv keskküttega ärimaja, milles on üürida ...

бюро…
31.2 m²
150 € 4.81 €/m²

Ehitajate tee 2, Uuemõisa alevik, Haapsalu, Läänemaa

ÜÜRILE ANDA ERI SUURUSES BÜROOPINNAD UUEMÕISAS

Этаж 2/2, центральное отопление, кухня, электричество, бесплатная парковка, мебель, ...

Üürile anda eri suuruses bürooruumid Haapsalus, Uuemõisas, Ehitajate tee 2.Saadaval ...

бюро
20 m²
150 € 7.50 €/m²

Jaama tn 4, Kunda linn, Viru-Nigula vald, Lääne-Virumaa

VAHENDUSTASUTA! Selles hoones palju pakkumisi!

Участок 4525, этаж 1/4, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...

Üürile anda Kunda Jaama 4 erinevate suurustega lao-, tootmis- ja bürooruume. Sobib ...

не н�…
28 m²
150 € 5.36 €/m²

Õismäe tee 107a, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Маленькое удобное теплое помещение!

Этаж 1/2, панельный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1995 ...

Сдается помещение на 1 этаже, с удобной локацией, данное помещение видно со входа ...

торг…
5 m²
150 € 30 €/m²

Pärnu mnt, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

KÜSI, on vabasid erinevate suurustega ruume!

Этаж 6/7, каменный дом, в хорошем состоянии, центральное отопление, Интернет, лифт ...

Üürnikke on ootamas 1-st ruumist koosnev väike bürootuba. Hoovialal piisavalt TASUTA ...

бюро
10 m²
150 € 15 €/m²

Pikk 51, Rakvere, Lääne-Virumaa

Suur garaaz hea hinnaga.

Этаж 1/3, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, тепловой насос ...

Üürile anda Pikal tänaval korralik garaaz. Ehitatud uus katus ja paigaldatud uued ...

не н�…
50.5 m²
150 € 2.97 €/m²

Kaluri tee 3, Haabneeme, Viimsi vald, Harjumaa

Этаж 2/2, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, электрическое отопление, Интернет, ...

Üürile anda väike, 17 m2 büroo Haabneeme keskuses asuvas hoones. Pakettaknad, ...

бюро…
17 m²
150 € 8.82 €/m²

Purje 8, Pirita top, Pirita, Tallinn, Harjumaa

мебель (2 рабочих места), бесплатная парковка

Участок 35695, этаж 3/3, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год ...

Сдаётся в аренду светлое офисное помещение площадью 18,9 м² (окна выходят на две ...

бюро
18.9 m²
151 € 8 €/m²

Viru väljak 2, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Виртуальный офис Metro Plaza Плюс

Этаж 3/9, частная собственность, год постройки 2009, центральное отопление, кухня, ...

Вы немного устали от офиса на дому? Нужен офис, но не каждый день? Решение есть! ...

бюро
154 €

Kesk 43, Põlva linn, Põlva vald, Põlvamaa

BÜROO, KAUGTÖÖ, KOOLITUS - 31m2 äriruum Põlva linna pulsil

Этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Üürile anda bürooruum hoone II korrusel: 31m2 - renoveeritud, valgusküllane ja ...

бюро
31 m²
155 € 5 €/m²

Põllu tn 2, Võru, Võrumaa

Vaikne töökoht kaugtööks!

Этаж 2/2, год постройки 1971

Head mõtted leiavad ruumi Kagu Eesti Innovatsioonikeskuses!Büroopind asub hoone teisel ...

бюро…
62 m²
155 € 2.50 €/m²

Lembitu tn. 2A, Võru, Võrumaa

Этаж 5/5, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 2007, ...

Anda üürile Võru kesklinnas renoveeritud 5 korruselises büroohoones 5 korrusel asuv ...

бюро…
39 m²
156 € 4 €/m²

Tatari tn 56, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

OTSE OMANIKULT, ILMA VAHENDUSASUTA

Готовый, обновлённый, год постройки 1971, платная парковка, лифт, терасса ...

Üürile anda Tatari tänava ärisektoris, uue Eesti Statistikaameti hoone ja Swedbank ...

бюро
19.6 m²
157 € 7.99 €/m²

Betooni 15, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Hea asukoht! Parkimine maja ees. Juurdepääs 24/7.

Этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 1981, ...

Vaikne, hubane hoone, valge kontoriruum 2. korrusel. Hind 157 eurot/kuus + km. ...

бюро
35 m²
157 € 4.49 €/m²

Karamelli tn 2, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Väikebüroo Pärnu maanteel!

Этаж 4/9, готовый, в хорошем состоянии, центральное отопление, кухня, холодильник, ...

Üürile anda Kesklinna linnaosas, Karamelli 2 / Pärnu mnt 139b asuvas ärihoones, 22.5 m² ...

бюро…
22.5 m²
158 € 7 €/m²

Kriidi 7, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa  Новая цена!

Бюро площадь на Kriidi 7, Можно как хранилище

Этаж 1/2, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1953, душ, электрическое ...

Если для тебя важно находиться в только-что реставрированном и реновированном ...

26.1 m²
158 € 6.06 €/m²

Rüütli tn 4, Kesklinn, Tartu, Tartumaa

Raekoja platsi vahetusläheduses kontoriruumid!

Этаж 3/4, каменный дом, в среднем состоянии, центральное отопление, Интернет, ...

Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...

не н�…
14.4 m²
160 € 11.1 €/m²

Mustamäe tee 5, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Valgusküllane äripind Mustamäe teel.

Этаж 3/8, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1976, центральное отопление, ...

Üürile anda Kristiine linnaosas, Mustamäe tee 5 büroohoones, väike bürootuba.Ärihoone ...

бюро…
10.7 m²
160 € 15 €/m²

Pikk tn 40, Ülejõe, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Hoiulaod Tartus

Год постройки 2022, подвал, отдельный вход, бронированая дверь, видео охрана ...

Hoiulaod otse Tartu südames - ööpäevaringne juurdepääs, ideaalne kliima ja kõrge ...

скла…
9 m²
160 € 17.8 €/m²

Tulbi tn 6, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Vaatega hoovi poole

Heas seisukorras kabinet vaatega sisehoovi.Hoones telefonikeskjaam, ...

бюро…
32 m²
160 € 5 €/m²

L. Koidula tn 6, Võru, Võrumaa

Keskväljaku läheduses juuksurile sobiv ruum!

1. этаж

Üüripind koosneb kahest ruumist, vaade Võru Gümnaasiumile ja keskväljakule. Esimesel ...

бюро…
22 m²
160 € 7.27 €/m²

Pärnu mnt, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

KÜSI, on vabasid erinevate suurustega ruume!

Этаж 6/7, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, центральное ...

Üürnikke on ootamas 1-st ruumist koosnev väike bürootuba. Väikese koridori peale on ...

бюро
14 m²
1 д назад
160 € 11.4 €/m²

Metsatuka 2a, Saku, Saku vald, Harjumaa

Valgusküllane koheselt saadaval ruum Saku keskuses!

Этаж 2/2, частная собственность, деревянный дом, санремонт сделан, электричество, ...

ÜÜRILE ANDA 13 m2 RUUM SAKU KESKUSES! ASUKOHT Saku asub ca 10-15 min autosõidu ...

не н�…
13 m²
160 € 12.3 €/m²

Punane tn 68, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Сдаётся кабинет

Этаж 2/2, год постройки 1965, электрическое отопление ...

Punane 68 Предлагаем в аренду светлый кабинет площадью 17 м² по адресу Punane 68. ...

бюро…
17 m²
160 € 9.41 €/m²

Kotka tn 26, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Склады разных размеров от 4м2 до 63м2

Готовый, обновлённый, год постройки 2004

Сдаются различные складские помещения на улице Kotka.Есть возможность снять склад с ...

скла…
23 m²
161 € 7 €/m²

Lastekodu tn 48, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

С 01.06.26

Этаж 3/4, частная собственность, панельный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Помещение в доме напротив автовокзала. Есть лифт, доступ 24/7, одно парковочное место ...

бюро…
20.2 m²
162 € 8 €/m²

Narva mnt 7a, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Soodsad väikebürood Kesklinnas!

Этаж 5/7, готовый, душ, центральное отопление, кухня, Интернет, вентиляция, центральная ...

Anname üürile erineva suurusega väikebüroosid Tallinna kesklinnas, suurepärase ...

бюро…
18.1 m²
163 € 9 €/m²

Narva mnt 7a, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Soodsad väikebürood Kesklinnas!

бюро…
18.3 m²
165 € 9 €/m²

Rüütli 14, Kesklinn, Pärnu, Pärnumaa

Soodne südalinna büroo!

Этаж 3/4, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 1998, центральное отопление, ...

торг…
25.5 m²
165 € 6.47 €/m²

Forelli tn 11, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Этаж 2/2, частная собственность, готовый, в среднем состоянии, год постройки 1980, ...

Сдаётся в аренду однокомнатное офисное помещение на ул. Forelli, расположенное на II ...

бюро…
27.5 m²
165 € 6 €/m²

J.Käisi 2, Põlva linn, Põlva vald, Põlvamaa

TERVISE- ja/ või TÖÖTUBA PÕLVA LINNA TUIKSOONEL

Этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1961, ...

Üürile anda heas asukohas väga heas korras äriruum KÄISI ÄRIMAJAS - J.Käisi tn.2 ...

не н�…
30 m²
165 € 5.50 €/m²

Veerenni 56 / Siduri 7, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Nurgapealne ruum! Tasuta parkimine! Vee võimalus!

Этаж 3/4, каменный дом, в хорошем состоянии, центральное отопление, Интернет, мебель, ...

Hoones saadaval veel erineva suurusega äripindu. Küsi lisa!Üürile anda Luite asumis ...

бюро…
20 m²
165 € 8.25 €/m²

Tiigi tn 78, Kesklinn, Tartu, Tartumaa

Uus pakkumine, valik bürooruume Kesklinnas

Участок 4298, этаж 3/3, частная собственность, каменный дом, обновлённый, центральное ...

NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...

не н�…
14 m²
168 € 12 €/m²

Piloodi tee 5, Soodevahe, Rae vald, Harjumaa

KOOKON LENNURADARI

Участок 2049, этаж 1/1, договор аренды, панельный дом, готовый, новый, год постройки ...

Koheselt saadaval ladu nr 27! Helista ja tule vaatama või broneeri ladu Kookoni ...

торг…
21.5 m²
169 € 7.86 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%