Сдаётся в аренду офисные площади, применение не назначено, 13 m² - Metsatuka 2a, Saku, Saku vald, Harjumaa

Valgusküllane koheselt saadaval ruum Saku keskuses!

общая площадь 13 m², частная собственность, деревянный дом

Подробнее: электричество, общественный транспорт
Санитарное помещение: центральная вода
Связь и безопасность: соседский дозор

ÜÜRILE ANDA 13 m2 RUUM SAKU KESKUSES!

ASUKOHT
Saku asub ca 10-15 min autosõidu kaugusel Tallinnast. Üürile anda suurepärase asukohaga äripind Saku keskuses.

MAJA
Saku alevikus, armsas roheluses asub Metsatuka 2a I korrusel kauplus. Nüüd on võimalus tulla üüriliseks II korruse äripinnale - ligipääs ja seal viibimine on võimalik poe lahtioleku aegadel:
E-R 8:30-20:00,
L 8:30 - 18:00,
P suletud!
WC ja kätepesu võimalus asub I korrusel.

TUBA
Valgusküllane tuba on ca 13m2 ja asub maja II korrusel. Tuba saab lukustada ning vajadusel on võimalik paigaldada eraldi elektritarbimise mõõdik!

KÕRVALKULUD
Üürisummaks on 160 EUR/kuus. Kõrvalkuludest lisandub elektritarbimine ca 10-20 EUR kvartalis.

Lepingu sõlmimisel tuleb tasuda:

160 EUR tagatisraha
160 EUR esimese kuu üür
160 EUR + km maaklervahendus

Kui tundsid ära, et just seda oled otsinud siis anna teada ja läheme koos vaatama!

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
Ketter Ross
Ketter Ross Пользователь идентифицирован
Uus Maa City OÜ
160 € 12.3 €/m²
Сдаётся в аренду офисная площадь
Сдаётся в аренду офисная площадь www.kv.ee/ru/3799371
Комнат 1
Общая площадь 13 m²
этаж/Этажей 2/2
Состояние санремонт сделан
форма собственности частная собственность
Класс энергоэффективности Отсутствует
Данные из регистрационной книги
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные

Образец договора об аренде

Образец договора аренды для пользователь KV.EE
Скачать бесплатно (pdf/doc)