Сдаётся в аренду офисные площади, бюро, обслуживание, склад, 21 m² - Veerenni 56 / Siduri 7, Luite, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Valgusküllane ruum, tasuta parkimine! Vee võimalus

общая площадь 21 m², каменный дом

Отопление и вентиляция: центральное отопление
Связь и безопасность: Интернет, лестничная площадка запирается, видео охрана, сигнализация
Подробнее: возможность варианта с мебелью, электричество, бесплатная парковка, паркет
Санитарное помещение: центральная вода

Üürile anda Luite asumis asuva büroohoone kolmandal korrusel bürooruum/teeninduspind. Asukoht on logistiliselt suurepärane, Järvevana tee ning Tehnika tänavalt mugav ühendus iga linnaosaga. Majale on 24/7 ligipääs.

Üürile antakse üks 21 m2 suurune ruum. Ruumi aknad avanevad hoone ette õhtupäikese suunas.

Ruumi on võimalik kasutada büroona või teeninduseks. Korruse peal on olemas ka tualettruumid.

Ruum on heas seisukorras ja antakse üürile möbleerimata. Vajadusel on võimalik ruumis muudatusi läbi viia, näiteks osaline möbleerimine, seina värvimine jms. Vajaduse võimalik luua vee/kanali ühendus.

Üürisummale lisandub käibemaks ning kommunaalkulud, suvel ja talvel vastavalt ca 2-4 €/m2.

Parkimine on hoone ees asuvas parklas tasuta, külalistele tasuta parkimine kuni 1h. Lisaks on ümbruskonnas erinevaid parkimisvõimalusi.

Hoone esimesel korrusel on lisaks olemas populaarne, laia valikuga toidukoht.

Üürilepingu sõlmimisel tuleb tasuda:
-esimese kuu üür ette 180€ +KM
-tagatisraha 180€

Lisaküsimuste korral kirjutage või helistage ja saame ruumiga lähemalt tutvuma minna.

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
Liina Aava
Liina Aava Пользователь идентифицирован
Aava KV
180 € 8.57 €/m²
Сдаётся в аренду офисная площадь
Сдаётся в аренду офисная площадь www.kv.ee/ru/3825823
Комнат 1
Общая площадь 21 m²
этаж/Этажей 3/4
Состояние в хорошем состоянии
Номер кадастры 78401:101:1811
Регистрационный номер 3003801
Данные из регистрационной книги
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные

Образец договора об аренде

Образец договора аренды для пользователь KV.EE
Скачать бесплатно (pdf/doc)