Сдаётся в аренду офисные площади, склад, производство, 24.5 m² - Piloodi tee 5, Soodevahe, Rae vald, Harjumaa

Kookon lennuradari

общая площадь 24.5 m², договор аренды

Подробнее: электричество, отдельный вход
Связь и безопасность: сигнализация, видео охрана, огорожен забором
Окрестность: дороги в хорошем состоянии

Koheselt saadaval ladu nr 12! Helista ja tule vaatama või broneeri ladu Kookoni kodulehel.

Kookon Lennuradari (Kookon Light tüüpi hoone) asub Tallinna piiril, Tallinna ringtee serval, ca 12-minutilise autosõidu kaugusel kesklinnast. Tänu heale asukohale on Lennuradari Kookon mugavalt ligipääsetav kesklinna, Lasnamäe, Peetri ning Peterburi maantee suunalt. Kookon Light tüüpi laopinnad on Kookon Standard tüübiga võrreldes ehituselt lihtsamad ning loodud eelkõige ladustavale kliendile.

Kookon Light tehniline informatsioon:
- Nutirakendusega 24/7 ligipääs pinnale (administreerimine ja reaalajas kaamerapilt välisterritooriumist)
- Ruumid on varustatud tehnilise valvega
- Laoruumide seinad on profiilplekist
- Laoruumide põrand on asfaltkattega
- Lagede kõrgus 4,0m
- Tõstukse avanemiskõrgus on 3,6m
- Laoruumides kasutatakse LED valgusteid
- Kaugloetavad elektriarvestid
- Ruumid on varustatud automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemiga
- Laoruumides on loomulik ventilatsioon (ventilatsioonirestid tõstandukses ja lae all viilkatuses)
- Käsitsi avatav tõstanduks
- Igas laoruumis on olemas 220V/360V, 3x16A
- Kookon Light laoruumides puudub küttevõimalus ning vee- ja kanalivalmidused
- Mobiilirakendusega saab avada tõkkepuud, käiguust, juhtida valvestust ning jälgida territooriumi üldkaameraid
- Mobiilirakendus salvestab laoruumiga seotud tegevuslogi
- Kookoni mobiilirakendus on kaitstud kaasaegsete küberturvalahendustega
- Territoorium on ümbritsetud kõrge turvapiirdega varustatud aiaga
- Kompleksis asub üldkasutatav tualettruum
- Territoorium on LED valgustusega

NB! Üürihindadele lisanduvad tavapärased lisa- ja kõrvalkulud (laoruumi elekter/vesi, kinnistu heakord, tehniline valve, prügivedu, tehnosüsteemide hooldused). Talvisel ajal oodatavad kõrvalkulud ca 2€/m2+KM, suvisel ajal ca 1,3€/m2+KM.

Täiendav info ja broneerimine Kookon Nutilaod kodulehe vahendusel: www.kookon.ee

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
193 € 7.88 €/m²
Сдаётся в аренду офисная площадь
Сдаётся в аренду офисная площадь www.kv.ee/ru/3421299
Общая площадь 24.5 m²
Этажей 1
Год постройки 2018
Состояние новый
форма собственности договор аренды
Площадь участка 2049 m²
Номер кадастры 65301:002:0978
Регистрационный номер 11248502
Предоплата 193 €
Данные из регистрационной книги
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные

Образец договора об аренде

Образец договора аренды для пользователь KV.EE
Скачать бесплатно (pdf/doc)