Сдаётся в аренду офисные площади, бюро, 9.8 m² - Liivalaia tn 13, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

üürile anda suurepärase vaatega büroopind!

общая площадь 9.8 m²

Подробнее: платная парковка
Отопление и вентиляция: кондиционер

Büroopind suurusega 9,8 m2 asub kõikide moodsate tehnosüsteemidega varustatud Liivalaia tn 13 büroohoone 8. korrusel. Ruumi üür on 250 eurot/kuus, millele lisandub kommunaalkulu ning haldus- ja hoolduskulu.

Lisaks üüritavale pinnale on võimalik kasutada ühist kööki/puhkeruumi.

Üürnikul on võimalik üürida parkimiskohti büroohoone kinnises parklas hinnaga 85 eurot/tk/kuus. Kõikidele kuludele lisandub käibemaks.

Soovi korral on võimalik üürida ka büroohoone keldrikorrusel paiknevaid laoruume.

Pakutav üüripind on lisatud plaanil kabinet 807.

Saadaval on ka teisi üüripindu suurusega 9,8 - 85,9 m2.

Oma silm on kuningas! Kui arvad, et pakutavad ruumid võiksid sobida sinu äritegevuseks, siis tule kindlasti nendega tutvuma. Leiame võimaluse üüritingimuste osas kokkuleppele jõuda.

Liivalaia tn 13 büroohoone omanikuks on Nordic Contractors AS-i kontserni kuuluv ettevõte.

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
250 € 25.5 €/m²
Сдаётся в аренду офисная площадь
Сдаётся в аренду офисная площадь www.kv.ee/ru/3780889
Общая площадь 9.8 m²
этаж/Этажей 8/12
Год постройки 2003
Номер кадастры 78401:106:1110
Данные из регистрационной книги
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные

Образец договора об аренде

Образец договора аренды для пользователь KV.EE
Скачать бесплатно (pdf/doc)