Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 088
Показать карту
Описание
Цель

Krulli 10-3, Kalamaja, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

НОВОЕ!Престижное расположение для вашего бизнеса в Volta!

Этаж 1/12, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2027, отопление ...

Начните или расширьте свой бизнес в квартале Volta! Общая площадь: 133,7 м² / ...

торг…
133.7 m²
700 900 € 5 242 €/m²

Kaavere, Viljandi vald, Viljandimaa

Ruumikas lao-ja tootmispind Kaaveres

Участок 8063, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, год ...

Hea tegus inimene ja agar ettevõtja!Kas oled otsinud kohta kuhu investeerida?Kas otsid ...

скла…
838.2 m²
55 000 € 65.6 €/m²

1 Paplite pst 2a, Laagri, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

MÜÜA HEA ASUKOHAGA ÄRIPIND INVESTEERINGUKS!

Участок 745, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год ...

Müüa hea asukohaga äripind investeeringuks!Olemas hindamisakt!Tegemist on100% elamumaaga!Küsi lisa või tee omapoolne pakkumine!NB! Parema ülevaate saamiseks vaata hoone plaani.Kui oled otsinud äripinda, mida enda kasuks tööle panna, siis on see pakkumine just Sulle. Hästi läbi mõeldud planeeringuga renoveeritud hoone on iseseisvateks osadeks jaotatud ning annab võimaluse seda ruumide kaupa välja üürida. Olemas on garaaži ärihooneks ...

бюро…
418 m²
495 000 € 1 184 €/m²

Tartu mnt 63, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

ЭКСКЛЮЗИВНЫЙ ПЕНТХАУС-ОФИС С ТЕРРАСОЙ,ВИД НА ЗАЛИВ

Этаж 7/7, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2026, балкон 65 m², лифт, ...

ЛУЧШАЯ ЛОКАЦИЯ В ЗДАНИИ!Предлагаем вашему вниманию «флагманское» пространство на ...

бюро
476.1 m²
10 474 € 22 €/m²

Mustakivi tee 17, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

UUS! Avar ja mitmekülgne äripind - suurepärane võimalus

Этаж 2/2, движимая вещь, готов, новый трубопровод, душ, городское отопление, ...

Üürile anda suurepärase potentsiaaliga 1442,7 m² äripind – ideaalne multi-use ...

бюро…
1442.7 m²
10 099 € 7 €/m²

Talli 3, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Uus äripind, eraldi sissepääs tänavalt

Этаж 1/1, квартирная собственность, панельный дом, готовый, новый, год постройки 2026, ...

Üürile anda uus äripind Kristiine City Uus-Kindrali arenduses. Sobilik kontoriks, ...

бюро…
76.1 m²
475 € 6.24 €/m²

Tartu mnt 64, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

8 apartments, 6 storage rooms and ready cash flow

Квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2024, душ, кухня, ...

Apartment Portfolio for Sale in City Centre – Tartu mnt 64A rare opportunity to acquire ...

разм…
444.2 m²
1 950 000 € 4 390 €/m²

Paadi tn 14a, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

ÄRIPIND NAUTICA KÕRVAL, VAATEGA MERELE! KÄIBEMAKS EI LISANDU!

Участок 2550, 1. этаж, каменный дом, в среднем состоянии, электричество, лифт, отдельный ...

NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...

не н�…
89.3 m²
1 400 € 15.7 €/m²

Soo 4, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Hea asukohaga, avarad ja valgusküllased ruumid !

Этаж 3/3, каменный дом, готовый, обновлённый, тепловой насос, холодильник, Интернет, ...

Üürile anda hea asukohaga, avar ja valgusküllane, hiljuti renoveeritud äripind ...

бюро…
149.5 m²
1 100 € 7.36 €/m²

3 Kärmu 1, Maardu, Harjumaa

АКЦИЯ – ПЕРЕЕЗД И СВЕТОВАЯ РЕКЛАМА БЕСПЛАТНО!

Участок 12750, этаж 1/2, частная собственность, новый, год постройки 2025, газовое ...

НОВЫЕ КОММЕРЧЕСКИЕ ПОМЕЩЕНИЯ НА СТАРО-НАРВСКОМ!Karmu1.ee/ruКоммерческое здание Kärmu 1 будет новым складским и производственным зданием класса A по энергопотреблению на границе Таллинна, в непосредственной близости от Старо-Нарвского шоссе. Здание состоит из просторных складских помещений и компактных офисных блоков, которые хорошо подходят средним и крупным компаниям для открытия нового представительства, логистического или ...

бюро…
458.1 m²
3 161 € 6.90 €/m²

3 Mäeküla 12, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

UUS STOCK-OFFICE , VALMIB 2027 MÄRTSIS

Готовый, новый, год постройки 2026, душ, газовое отопление, вход с улицы, отдельный ...

Anname Mäeküla 12 hoones üürile stock-office äripinna kogupinnaga 680,2 m2, millest 73,4 m2 on mõeldud kontori-/esindusruumide ning 606,8 m2 tootmis- ja/või laopinna jaoks. Hoone ümber on planeeritud ringliiklus ning hoone taga on piisavalt ruumi liikumiseks ka suurema kaubaautoga.Mäeküla 12 saab olema uus kahekordne ladu-kontor-esindus ehk stock-office ärihoone Paldiski maantee ääres asuvas Tähetorni Tehnopargis. Stock-office ...

бюро…
680.2 m²
5 170 € 7.60 €/m²

1 Piiri tn 2, Võru, Võrumaa

PIIRI ÄRIMAJAS VABA PIND!

Частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2007, центральное ...

Piiri Ärimajast leiad ohutusmaailma tipptegija Tamrex-i, kalandus- ja mesinduspoe Mesimumm, aknafirma Glasaken müügisalongi, Sistas ilustuudio, populaarse taaskasutuspoe Kapist Kappi, töörõivaste tootja Tukse ning turvafirmade tipptegija G4S.Piiri Ärimaja asub Võru Taluturu kõrval üheltpoolt ja teisele poole jääb Kagu-Sell autokaubad kauplus ning teenindus.Ärimajast ca 50m kaugusel on Võru üks tihedama käidavusega (liiklusega) Jüri ...

1 m²
1 € 1 €/m²

1 Metsatuka, Männamaa, Hiiumaa vald, Hiiumaa

Unikaalse hoonestusega maatükk

Участок 19842, частная собственность, каменный дом, коробка с дверьми и окнами, ...

Uut omanikku ootab endine Männamaa Algkool-Lasteaia kinnistu. Kinnistul on täielikult renoveerimist vajav ca 1000 m2 korralike kiviseintega koolihoone. Sotsiaalmaa., ühiskondlike ehitiste maa. Sobib teenuse pakkumine alaliseks või ajutiseks elamiseks (sh ärilisel või sotsiaalse eesmärgil) Näiteks võib kinnistule rajada hooldekodu, tugikeskuse, päevahoiu, haridusasutuse, majutusasutus jne. Elektriliitumine 80A.Tsentraalvee ja ...

бюро…
1079 m²
59 000 € 54.7 €/m²

1 Viljandi mnt 14, Kiisa, Saku vald, Harjumaa

Hea asukoha ja võimalustega krunt.

Участок 1204, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, душ, сауна, ...

Müügile on tulnud elamumaa (1204m2) logistiliselt suurepärase asukohaga rohelises ja turvalises Kiisa alevikus.Krundil on abihoone (ehitusaluse pinnaga 100m2), kus asub puukuur, saun koos wc/duširuumiga ja sahver/kelder. Abihoone on saanud uue katuse ja terrassiuksed .Uuel omanikul on võimalus abihoone ehitada ümber ärihooneks (toitlustus, majutus, kaubandus, teenused, hobindus jms.) Krundile võimalik ehitada lisahoone, ehitusaluse ...

торг…
100 m²
99 000 € 990 €/m²

1 Pärnu maantee 14, Viljandi, Viljandimaa

Hea asukoht! Suur kinnistu! Ligipääs kahest küljest!

Участок 4357, частная собственность, каменный дом, готов, год постройки 1987, сауна, ...

Müüa suurepärase asukohaga ärikinnistu Viljandi linnas – kaks ühendatud kaarhalli, avar ...

торг…
941.3 m²
990 000 € 1 052 €/m²

Metalli tn 3, Kristiine, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Гибкая планировка и современные удобства

Этаж 2/6, год постройки 2015, центральное отопление, холодильник, Интернет, кондиционер, ...

Сдаётся в аренду современное офисное помещение площадью 123,8 м², расположенное на ...

бюро
123.8 m²
1 486 € 12 €/m²

Kadri, Laeva, Laeva, Tartu vald, Tartumaa

Väärikas hoone ootab uusi väljakutseid

Участок 2800, движимая вещь, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1938, ...

Üürile anda väärikas kivist tallihoone Laeva külas – ootab uusi väljakutseidKas otsid ...

скла…
437 m²
320 € 0.73 €/m²

Veemeistri tee 12, Haage, Tartu, Tartumaa

Этаж 1/1, год постройки 2026, электрическое отопление, гараж, электричество, вход с ...

Uued laoboksid üürile – Veemeistri 12, TartuÜürile anda uued modernsed laoboksid ...

торг…
76.4 m²
530 € 6.94 €/m²

A. Reinvaldi tn 3, Kadriorg, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

ИНВЕСТИЦИОННЫЙ ПРОЕКТ С НЕВЕРОЯТНЫМ ПОТЕНЦИАЛОМ!

Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, тепловой ...

Продаётся коммерческое помещение по очень привлекательной цене в спокойном и престижном ...

бюро…
128.7 m²
235 000 € 1 826 €/m²

1 Teemeistri tn 2/2, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

Этаж 3/3, в хорошем состоянии, год постройки 2007, центральное отопление, Интернет, ...

TÄHELEPANU! Üüritasu kokkuleppel! ÜÜRILE ANDA BÜROO-TEENINDUSPINNAD NÕMMEL, TEEMEISTRI ...

бюро…
294 m²
1 €

Koluvere, Lääne-Nigula vald, Läänemaa

ARENDUSVÕIMALUS|KIVIMAJA|TOAD|KONTOR|SAALID|KELDER

Участок 5913, частная собственность, каменный дом, год постройки 1975, вход с улицы, ...

PALUN REGISTREERIDA VAATAMISE AEG E-MAILI VÕI TELEFONI TEEL! MITMEOTSTARBELINE ÄRIPIND ...

бюро…
700 m²
129 000 € 184 €/m²

Aardla tn 25e, Ropka tööstusrajoon, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Suur laopind Aardla sisehoovi majas!

Этаж 1/2, год постройки 1999, центральное отопление, электричество, эстакад, вентиляция, ...

Rentida suur laopind.Olemas estakaat, millelt võimalik kaupa mugavalt peale ja maha ...

скла…
40 m²
260 € 6.50 €/m²

J. Koorti tn 18, Toimiv äri, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Otstarbeline äripind Lasnamäel- tugev investeering

Этаж 1/16, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Mitmeotstarbeline äripind Lasnamäel – suur arenduspotentsiaal ja paindlik ...

бюро…
116.6 m²
149 900 € 1 286 €/m²

Tuuleveski tn 8, Järlepa, Rapla vald, Raplamaa

MÕISTLIKUD HINNAPAKKUMISED OODATUD !!!

Участок 7148, частная собственность, каменный дом, готовый, тепловой насос, скважина, ...

Tuuleveski 8Endine lindla, põhjalikult uuendatud 2021 – 2024.a• Hoone mõõdud 72,5m # ...

скла…
1776.2 m²
257 000 € 145 €/m²

Tuuleveski tn 10, Järlepa, Rapla vald, Raplamaa

MÕISTLIKUD HINNAPAKKUMISED OODATUD !!!

Участок 5638, частная собственность, каменный дом, готовый, тепловой насос, скважина, ...

Tuuleveski 10Endine lindla, põhjalikult uuendatud 2023–2024.a• Hoone mõõdud 72,7m # ...

скла…
1337.6 m²
245 000 € 183 €/m²

Tuuleveski tn 8, 10, Järlepa, Rapla vald, Raplamaa

MÕISTLIKUD HINNAPAKKUMISED OODATUD !!!

Участок 12786, частная собственность, каменный дом, готовый, тепловой насос, скважина, ...

прои…
3113.8 m²
489 000 € 157 €/m²

Kuninga 3a, Pärnu linn, Pärnu, Pärnumaa

Teenindus- või kaubanduspind Pärnu südalinnas!

Этаж 1/4, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки 1994, тепловой насос, ...

Üürile anda äripind Pärnu kesklinnas Kuninga tn 3a hoone esimesel korrusel. Suurte ...

торг…
75 m²
900 € 12 €/m²

1 Krulli 10-8, Kalamaja, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

НОВОЕ!Стильный офис в престижном районе Северного Таллина.

Этаж 2/12, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2027, отопление ...

Сдаётся в аренду! Начните или расширьте свой бизнес в квартале Volta! Общая площадь: ...

бюро
169.3 m²
3 894 € 23 €/m²

Tondi tn 44, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

MÜÜA ÄRIPIND. ERALDI SISSEPÄÄS. MUGAV PARKIMINE.

Участок 2212, квартирная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки ...

не н�…
128.9 m²
79 900 € 620 €/m²

Tiskre tee 12a, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

MÜÜME ARENDUSPOTENTSIAALIGA HOONE TALLINNAS KAKUMÄEL!

Участок 3012, этаж 1/1, частная собственность, электричество ...

не н�…
702.8 m²
375 000 € 534 €/m²

5 Krulli 10-7, Kalamaja, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

НОВОЕ!Просторный офис с великолепными видами.

бюро
169.3 m²
3 894 € 23 €/m²

Narva mnt 3, Ülejõe, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Tööta seal, kus sünnivad ideed!

В среднем состоянии, год постройки 1998, центральное отопление, электрическое отопление, ...

Büroopid Spark Hubis aadressil Narva mnt 3Spark Hub on kaasaegne äripind Tartu südames. ...

60 m²
720 € 12 €/m²

Kalda tee 26, Annelinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa (Забронировано)

Kaubandus- ja teeninduspinnad Kalda Tornis

Этаж 1/15, квартирная собственность, панельный дом, новый, год постройки 2026 ...

Tartu 15-korruseline uusim ja lähiaja viimane kõrghoone pakub unikaalset võimalust: ...

бюро…
82.2 m²
182 410 € 2 219 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%