Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 088
Показать карту
Описание
Цель

Vahe tee 5, Loo alevik, Jõelähtme vald, Harjumaa

Склад, офис и открытая площадка

Участок 3000, частная собственность, каркасный дом, новый, год постройки 2023 ...

Сдается в аренду помещение площадью 50 квадратных метров в отдельно стоящем здании. Оно ...

торг…
50 m²
250 € 5 €/m²

Kose mnt 2, Kehra linn, Anija vald, Harjumaa

Торговый центр Кехра | Высококачественные коммерческие помещения

Участок 5220, этаж 2/2, каменный дом, обновлённый, центральное отопление, электричество, ...

Коммерческие помещения в аренду в здании Kehra Ärimaja В Kehra Ärimaja предлагаются ...

не н�…
15.3 m²
130 € 8.50 €/m²

Aardla tn 23/311, Ropka, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

ÄSJA RENOVEERITUD RUUM!

Этаж 3/3, обновлённый, год постройки 1964, электричество, вход с улицы ...

Üürile anda renoveeritud bürooruum! Antud ruum asub hoone kolmandal korrusel, vaatega ...

бюро
15.9 m²
119 € 7.48 €/m²

Aardla 23/312, Ropka, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

RENOVEERITUD RUUM,TASUTA PARKIMINE, MADALAD KULUD!

Этаж 3/3, готовый, обновлённый, год постройки 1964, центральное отопление, Интернет, ...

Üürile anda renoveeritud ruum vaatega maja sisehoovi.Ruumi paistab hommikupäike.Antud ...

бюро
14.8 m²
111 € 7.50 €/m²

Jõe tn 4c, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

2 Airbnb квартиры в центре Таллина

Этаж -1/5, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, душ, центральное отопление, ...

2 Airbnb квартиры в центре Таллина — инвестиция со стабильным денежным потокомПродаётся ...

бюро…
81.2 m²
139 000 € 1 712 €/m²

3 Kärmu tn 1, Iru-maardu piirkond, Maardu, Harjumaa

АКЦИЯ – ПЕРЕЕЗД И СВЕТОВАЯ РЕКЛАМА БЕСПЛАТНО!

Участок 12750, этаж 1/2, частная собственность, новый, год постройки 2025, газовое ...

НОВЫЕ КОММЕРЧЕСКИЕ ПОМЕЩЕНИЯ НА СТАРО-НАРВСКОМ!Karmu1.ee/ruКоммерческое здание Kärmu 1 будет новым складским и производственным зданием класса A по энергопотреблению на границе Таллинна, в непосредственной близости от Старо-Нарвского шоссе. Здание состоит из просторных складских помещений и компактных офисных блоков, которые хорошо подходят средним и крупным компаниям для открытия нового представительства, логистического или ...

бюро…
605.5 m²
4 239 € 7 €/m²

Punane tn 42, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Прекрасное местоположение!

Участок 72434, 1. этаж, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, душ, ...

Сдаём в аренду реновированные складские помещения 33, 34 (склад 33 и склад 34) по ...

скла…
3226 m²
14 517 € 4.50 €/m²

Tehase tn 21, Karlova, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

SUUR ESIMESE KORRUSE BÜROO-MÜÜGI-TEENINDUSSAAL!

Этаж 1/3, частная собственность, каменный дом, бойлер, душ, газовое отопление, ...

Üürile anda suur esimese korruse müügi-teenindus-büroosaal koos abiruumidega Tehase 21 ...

обсл…
427 m²
3 416 € 8 €/m²

Jõgeva mnt 4, Põltsamaa linn, Põltsamaa vald, Jõgevamaa

Ärilise potentsiaaliga kinnistu Põltsamaa südames

Участок 1284, частная собственность, деревянный дом, нуждается в обновлении, год ...

Kui oled mõelnud, et Sinu äriruumid võiks paikneda Põltsamaa linnakese südames, siis ...

не н�…
124.5 m²
109 000 € 876 €/m²

Lastekodu tn 48, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

С 01.06.26

Этаж 3/4, частная собственность, панельный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Помещение в доме напротив автовокзала. Есть лифт, доступ 24/7, одно парковочное место ...

бюро…
20.2 m²
162 € 8 €/m²

Narva mnt 4, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Suurepärase vaatega büroopind Kesklinnas!

Этаж 3/6, готовый, обновлённый, центральное отопление, кухня, холодильник, Интернет, ...

Anname üürile 53.1 m² suuruse pinna Tallinna kesklinnas suurepärase asukohaga Narva mnt ...

бюро…
53.1 m²
717 € 13.5 €/m²

Punane tn 68, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

ГОТОВЫЙ БИЗНЕС! ВСЕ В ЦЕНЕ ! 6000€

Этаж 1/2, в хорошем состоянии, бесплатная парковка, мебель, возможность варианта с ...

Продаётся готовый бизнес — студия красоты в Lasnamäe, Tallinn (Punane 68).Студия ...

обсл…
40 m²
6 000 € 150 €/m²

Hundipea tn 5, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

SOODSAD KÕRVALKULUD! SPORT/JOOGA/BÜROO

Участок 3222, этаж 2/2, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1967, электрическое ...

ÜÜRIPAKKUMINE POOLELE KORRUSELEPakume üürimiseks kvaliteetset ja funktsionaalset ...

бюро…
190 m²
1 710 € 9 €/m²

Lepatriinu põik 3-9, Jälgimäe, Saku vald, Harjumaa

EHITUS ON ALANUD! 80% RUUMIDEST MÜÜDUD!

Этаж 1/1, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, гараж, электричество, ...

Uued äripinnad müügil!Tänapäevased ja paindlikud lahendused erinevatele vajadustele! ...

бюро…
109.4 m²
195 826 € 1 790 €/m²

Viljandi mnt 168, Luige, Kiili vald, Harjumaa

АКЦИЯ: АРЕНДНАЯ СТАВКА 5 €/м² ДО КОНЦА ГОДА!

Этаж 1/2, готовый, новый, год постройки 2023, тепловой насос, Интернет, электричество, ...

АКЦИЯ: АРЕНДНАЯ ПЛАТА ДО КОНЦА ГОДА – 5€/м²С 01.01.2026 ДЕЙСТВУЕТ СТАНДАРТНАЯ ЦЕНА – ...

торг…
53.3 m²
533 € 10 €/m²

Viljandi mnt 168, Luige, Kiili vald, Harjumaa

ESINDUSPIND OTSE SISSEKÄIGU JUURES!

Сдается в аренду коммерческое помещение в торговом центре Luige Keskus, построенном в ...

торг…
68.6 m²
823 € 12 €/m²

1 Pargi tn 27f, Jõhvi linn, Jõhvi vald, Ida-Virumaa

ПРОИЗВОДСТВО ИЛИ СКЛАД ИЛИ СТОК-ОФИС В Йыхви

Участок 2718, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, душ, тепловой насос, ...

СДАЁТСЯ В АРЕНДУ КОММЕРЧЕСКАЯ ПЛОЩАДЬ, ЗДАНИЯ ДЛЯ ПРОИЗВОДСТВА, ЛОГИСТИКИ ИЛИ ДЛЯ ...

скла…
1540 m²
1 000 € 0.65 €/m²

Madikse 4, Maardu, Harjumaa

Участок 9163, этаж 1/1, частная собственность, новый, год постройки 2023, электричество, ...

Müüa tootmis ja ärimaa kinnistu, millel asub 2 PVC halli. Kinnistu suurus 9163 bm2, ...

скла…
3000 m²
1 690 000 € 563 €/m²

Liivalaia 7, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Esinduslik ja stabiilne kesklinna üüripind!

Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...

Esinduslik korter / äripind kesklinnas – Liivalaia 7- Tatari-Süda asumis!• ...

бюро…
98.1 m²
289 900 € 2 955 €/m²

Madara, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Аренда склад и офисы - Madara 31

Этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, нуждается в санремонте, электрическое ...

Аренда коммерческих помещений в Кристийне - Madara 31 Сдаются в аренду помещения ...

скла…
28.3 m²
120 € 4.24 €/m²

Viljandi mnt 75/1-209, Veeriku, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Väike büroo Lõunaka vahetus läheduses

Этаж 2/2, панельный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2021, центральное ...

Pakkuda hoone teisel korruse soodsate kõrvalkuludega väike bürooruum. Ruumis värvitud ...

бюро…
24.9 m²
239 € 9.60 €/m²

Tartu mnt 43, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Büroopind Stockmanni lähedal

Этаж 5/6, готовый, в хорошем состоянии, центральное отопление, Интернет, вентиляция, ...

Anname üürile 45.1 m² suuruse pinna Tallinna kesklinnas, Scala City ärihoones, ...

бюро…
45.1 m²
496 € 11 €/m²

Pärnu mnt 22, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Kaubanduspind Pärnu mnt 22 ärihoones. Vesi!

Готовый, обновлённый, год постройки 2018, центральное отопление, лифт, электричество, ...

Üürile anda Tallinna Kesklinnas, Pärnu mnt 22 ärihoone 0 korrusel, 43.2 m² suurune ...

бюро…
43.2 m²
430 € 9.95 €/m²

Tallinna mnt 1, Haapsalu linn, Haapsalu, Läänemaa

kesklinnas äripind I korrusel

Этаж 1/3, частная собственность, каменный дом, готовый, год постройки 1977, центральное ...

Üürile anda Haapsalu Kaubamaja I korrusel äripind.Koosneb kahest ruumist - suuremast ...

бюро…
62.7 m²
314 € 5 €/m²

Rapla tn 8, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Funktsionaalne lao- ja tootmispind koos kontoriga

Этаж 1/3, частная собственность, готовый, в среднем состоянии, душ, Интернет, вход с ...

Anda üürile lao/tootmispind Tallinna kesklinnas, aadressil Rapla tn 8. See on ideaalne ...

бюро…
320 m²
2 240 € 7 €/m²

Jahvataja kinnistu, Tõrma, Rakvere vald, Lääne-Virumaa

ANDA RENDILE LAOPIND TÕRMAS

1. этаж, частная собственность, в хорошем состоянии, туалет и ванная по отдельности, ...

Anda üürile avar ja hästi ligipääsetav laopind Rakvere lähedal!Rakvere kesklinnast vaid ...

скла…
282 m²
1 410 € 5 €/m²

Sõpruse puiestee 201/203, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Magistrali keskus!

Этаж 1/2, частная собственность, готовый, душ, центральное отопление, вентиляция, ...

Üürile anda Magistrali ostukeskuses kaubanduspind!Asub heas asukohas lillepoe kõrval ja ...

торг…
165.5 m²
2 814 € 17 €/m²

Telliskivi 60/2, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

VIIMANE BÜROO TELLISKIVI LINNAKU UUSIMAS HOONES

Этаж 3/6, новый, год постройки 2025, центральное отопление, лифт, вентиляция, высокие ...

Üürile anda kaunis terrassiga büroo uhiuue I4-hoone kolmandal korrusel. Terve ...

бюро
574 m²
10 906 € 19 €/m²

Kiviloo tee 3, Maardu, Harjumaa

Участок 8272, этаж 1/2, панельный дом, новый, год постройки 2025 ...

Üürile anda ladu Maardu kaubasadama kõrval. Ladu asub suletud territooriumil koos ...

бюро…
546 m²
3 372 € 6.18 €/m²

Uus tn 2, Põlva linn, Põlva vald, Põlvamaa

Stabiilne tervishoiuteenustega seotud rahavoo objekt.

Участок 2441, частная собственность, каменный дом, санремонт сделан, год постройки 1970, ...

Müüa tervishoiukompleksi osa (eraldi hoone) Põlvas. Tegemist on stabiilset ...

не н�…
1086 m²
550 000 € 506 €/m²

Ehitajate tee 2, Uuemõisa alevik, Haapsalu, Läänemaa

ÜÜRILE ANDA ERI SUURUSES BÜROOPINNAD UUEMÕISAS

Этаж 2/2, центральное отопление, кухня, электричество, бесплатная парковка, мебель, ...

Üürile anda eri suuruses bürooruumid Haapsalus, Uuemõisas, Ehitajate tee 2.Saadaval ...

бюро
20 m²
150 € 7.50 €/m²

Vallikraavi 2, Kesklinn, Tartu, Tartumaa

Уникальные виды из коммерческого помещения в центре города!

Участок 509, этаж 8/9, в хорошем состоянии, год постройки 1995, душ, центральное ...

Vallikraavi tn 2

бюро
107.5 m²
841 € 7.82 €/m²

Kurna tee 14, Kiili, Kiili vald, Harjumaa

Офисно-сервисное помещение в Киили!

Участок 16199, этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2015, ...

Сдаётся коммерческое помещение площадью 50 м² в современном бизнес-здании в Киили, ...

не н�…
50 m²
450 € 9 €/m²

Kurna tee 14, Kiili, Kiili vald, Harjumaa

Складское помещение с высокими потолками и офисом!

Участок 16199, этаж 1/1, частная собственность, панельный дом, новый, год постройки ...

Сдается в аренду складское помещение в современном коммерческом здании. Высота ...

торг…
630 m²
2 835 € 4.50 €/m²

Liivametsa tn 6/3, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

HEA ÜHENDUSEGA SUUR LAOPIND JA KONTOR!

Этаж 1/2, бесплатная парковка, электричество, вход с улицы, эстакад, отдельный вход, ...

Üürile anda ruumikas lao/tootmispind koos kontoripinnaga!Tegemist on 864 m2-se ...

обсл…
864 m²
4 752 € 5.50 €/m²

1 Kloostrimetsa tee 56a/2, Teletorn, Pirita, Tallinn, Harjumaa

VITRIINAKNAD|HEA NÄHTAVUS|2 PARKIMISKOHTA

Этаж 1/3, каменный дом, коробка с дверьми и окнами, новый, год постройки 2024, ...

Üürile anda esimese korruse äripind Pirita Teletorni kvartalis, uues ja kaasaegses kivimajas Pirital. Tegemist on tänavapoolse pinnaga, mis sobib ideaalselt kaupluseks, teeninduseks, esinduseks või bürooks, kus on oluline hea nähtavus, lihtne ligipääs ja kaasaegne töökeskkond.Äripind paikneb Kloostrimetsa tee ääres, Tallinna Teletorni vahetus läheduses – piirkonnas, kus liigub igapäevaselt nii kohalikke elanikke kui ka läbisõitvat ...

бюро…
68 m²
816 € 12 €/m²

VITRIINAKNAD|2 PARKIMIST|ESIMENE a. POOLE HINNAGA

Üüripinna esimene aasta kuutasu poole hinnaga 637,50€+km.Alates järgmisest aastast täishind 1250€+km. Üürile anda esimese korruse äripind Pirita Teletorni kvartalis, uues ja kaasaegses kivimajas Pirital. Tegemist on tänavapoolse pinnaga, mis sobib ideaalselt kaupluseks, teeninduseks, esinduseks või bürooks, kus on oluline hea nähtavus, lihtne ligipääs ja kaasaegne töökeskkond.Äripind paikneb Kloostrimetsa tee ääres, Tallinna Teletorni ...

бюро…
104.4 m²
1 250 € 12 €/m²

VITRIINAKNAD|2 PARKIMIST|ESIMENE a. POOLE HINNAGA

Üüripinna esimene aasta kuutasu poole hinnaga 437,50€+km. Alates järgmisest aastast täishind 875€+km. Üürile anda esimese korruse äripind Pirita Teletorni kvartalis, uues ja kaasaegses kivimajas Pirital. Tegemist on tänavapoolse pinnaga, mis sobib ideaalselt kaupluseks, teeninduseks, esinduseks või bürooks, kus on oluline hea nähtavus, lihtne ligipääs ja kaasaegne töökeskkond.Äripind paikneb Kloostrimetsa tee ääres, Tallinna Teletorni ...

бюро…
72.1 m²
875 € 12.1 €/m²

1 Narva mnt 7b-414, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

3 RUUMI! JAHUTUS! VAHENDUSTASUTA!

Участок 1092, этаж 4/8, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2020, ...

A-klassi bürood Tallinna südames - Zenith ärimajas ootavad uusi üürnikke. Üürile anda suurepärane pind Zenith ärimaja 4. korrusel. Suured aknad ning suurepärane loomulik valgus toetab töötajate heaolu ning produktiivsust. Lisaks on ruumides kliimasüsteemid, et talvisel perioodil oleks tuba soe ning õhk värske ning suvisel ajal mõnusalt jahe. Majal on tehniline valve, fuajee vastuvõtusekretär ning 24/7 ligipääs, tagades maksimaalse ...

бюро
73.4 m²
1 175 € 16 €/m²

1 Viieaia tee 28, Laiaküla, Maardu, Harjumaa

VITRIINAKNAD|JÕUSAAL|KATUSETERRASS|KONDITSIONEER

Этаж 1/12, квартирная собственность, панельный дом, готовый, новый, год постройки 2026, ...

A-klassi äripind Viieaia Tornis – 1 km Tallinna linnapiiristÜürile anda 30,2 m² vitriinakendega äripind vastvalminud A-energiaklassiga hoones. Esimesel korrusel paiknev pind sobib suurepäraselt kontoriks, kaupluseks, esinduseks või muuks teenindustegevuseks ning ootab oma esimest üürnikku.Avarad vitriinaknad tagavad hea loomuliku valguse ning võimaldavad nähtavalt paigaldada ka ettevõtte reklaami. Rekonstrueeritud Vana-Narva maanteed ...

бюро…
30.9 m²
490 € 15.9 €/m²

VITRIINAKNAD|2 PARKIMIST|ESIMENE a. POOLE HINNAGA

Üüripinna esimene aasta kuutasu poole hinnaga 375€+km. Alates järgmisest aastast täishind 750€+km€. Üürile anda esimese korruse äripind Pirita Teletorni kvartalis, uues ja kaasaegses kivimajas Pirital. Tegemist on tänavapoolse pinnaga, mis sobib ideaalselt kaupluseks, teeninduseks, esinduseks või bürooks, kus on oluline hea nähtavus, lihtne ligipääs ja kaasaegne töökeskkond.Äripind paikneb Kloostrimetsa tee ääres, Tallinna Teletorni ...

бюро…
63.4 m²
750 € 11.8 €/m²

Liivametsa tn 6/3, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

HEA ÜHENDUSEGA SUUR LAOPIND JA KONTOR!

Üürile anda ruumikas lao/tootmispind koos kontoripinnaga!Tegemist on 1296 m2-se ...

обсл…
1296 m²
6 350 € 4.90 €/m²

Linnaaru tee 21, Koplimetsa, Rae vald, Harjumaa

R1 = Oma äriruum = Oma kapital

Участок 23099, этаж 1/1, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, бесплатная ...

MÜÜA UUS LAO- JA TOOTMISHOONE “R1” – VENEKÜLA, RAE VALDAsukoht: Linnaaru tee ja ...

бюро…
5341 m²
5 821 690 € 1 090 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%