Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 083
Показать карту
Описание
Цель

Linnaaru tee 21, Koplimetsa, Rae vald, Harjumaa

R1 = Oma äriruum = Oma kapital

Участок 23099, этаж 1/1, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, бесплатная ...

MÜÜA UUS LAO- JA TOOTMISHOONE “R1” – VENEKÜLA, RAE VALDAsukoht: Linnaaru tee ja ...

бюро…
5341 m²
5 821 690 € 1 090 €/m²

5 Linnaaru tee 21, Koplimetsa, Rae vald, Harjumaa

R1 = Oma äriruum = Oma kapital

бюро…
3052 m²
3 326 680 € 1 090 €/m²

2 Kadaka tee 42b, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

ОСВОБОЖДАЕТСЯ STOCK-OFFICE В KADAKA TRADE CENTER!

Участок 23059, этаж 1/2, частная собственность, новый, год постройки 2023, душ, ...

ФУНКЦИОНАЛЬНОЕ КОММЕРЧЕСКОЕ ПОМЕЩЕНИЕ В ФОРМАТЕ STOCK-OFFICE В РАЙОНЕ KADAKA!В Kadaka Trade Center освобождается коммерческое помещение площадью 537,6 м², из которых 101 м² занимают офисные и представительские помещения, а 436,6 м² предназначены для производства и/или склада. Складская часть оснащена двумя подъемными воротами, обеспечивающими удобную погрузку, разгрузку и логистику. К помещению также относятся закреплённые парковочные ...

бюро…
537.6 m²
6 182 € 11.5 €/m²

Helgi tee 2, Peetri, Rae vald, Harjumaa

Mõigu Majas saadaval erineva suurusega laopindu!

Год постройки 2016, душ, газовое отопление, Интернет, грузовой лифт, центральная вода ...

Mõigu Maja on 2016. aastal valminud büroo- ja laopindadega hoone Mõigu ...

скла…
99.3 m²
571 € 5.75 €/m²

Lao tee 3, Tõrvandi, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Uus lao- või äripind sinu ettevõttele

Участок 5923, этаж 1/1, договор аренды, панельный дом, новый, год постройки 2026, ...

Üürile anda uus laoboks kiirelt arenevas Tõrvandi Tehnopargis, mis asub 3 minuti ...

скла…
75.2 m²
594 € 7.90 €/m²

Mäealuse 10, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Müügi- ja laopind Mustamäel

Этаж 1/2, готовый, отдельный вход

Anname üürile stock-office tüüpi lao-ja müügipinna Mustamäe aktiivses piirkonnas. Hoone ...

бюро…
291.9 m²
2 300 € 7.88 €/m²

Poordi tn 1, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Rental yield 7.6%, installment payment available!

Этаж 1/6, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

A commercial unit with stable rental income is for sale in the highly valued Porto ...

бюро…
95.6 m²
595 000 € 6 224 €/m²

Marati 4a, Kopli, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Toitlustusventilatsioon, lõunapoolne terrass

Этаж 1/4, новый, год постройки 2025, центральное отопление, вентиляция, промышленное ...

Äripind paikneb esimesel korrusel, otse Põhjala tehase väravate juures – suurepärase ...

не н�…
65 m²
214 500 € 3 300 €/m²

Rae tn 32, Paldiski linn, Lääne-Harju vald, Harjumaa

Действующий отель с рестораном в центре Палдиски!

Участок 2160, частная собственность, каменный дом, обновлённый, год постройки 1998, ...

В продаже действующий отель с рестораном, расположенный в самом центре Палдиски — в ...

разм…
520.4 m²
390 000 € 749 €/m²

Pärnu mnt 105, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Этаж 3/13, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Üürile anda ilusate vaadetega, heas korras büroopind! Pärnu mnt.105 ärimaja asub ...

бюро
51 m²
499 € 9.78 €/m²

Estonia pst 7, Teatri maja, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Äripind sissepääsuga Estonia bussipeatuse eest!

Üürile anda suurepärase asukohaga äripind Tallinna südalinnas. Vitriinaknad ning ...

бюро…
83.2 m²
2 246 € 27 €/m²

Visase tn 8, Ülemiste, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

ОТДЕЛЬНО ДЕЛОВОЕ ЗДАНИЕ НА ЮЛЕМИСТЕ

Участок 294, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Продаётся здание, с деловым назначением: бюро, производство, музыкальная студия. ...

бюро…
233.1 m²
359 000 € 1 540 €/m²

Peterburi tee 47a, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

SUURE TULEVIKUPOTENSIAALIGA ÄRIHOONE!

Участок 730, каменный дом, в среднем состоянии, электричество, терасса, вход с улицы, ...

Müüki on tulnud terve ärihoone logistiliselt suurepärases asukohas Peterburi teel. ...

бюро…
675 m²
519 000 € 769 €/m²

Tihase tn 29a, Lilleküla, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Äripind Kristiines parkimise ja konditsioneeriga!

Этаж 1/3, готовый, новый, год постройки 2025, душ, центральное отопление, кухня, ...

Üürile anda funktsionaalne kolme ruumiga äripind hinnatud piirkonnas, koos parkimiskoha ...

бюро
60.2 m²
950 € 15.8 €/m²

Linnamäe tee 3, Kuristiku, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Sobib meditsiini- ja terviseteenuste osutamiseks

Этаж 1/6, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2017, центральное отопление, лифт, ...

Üürile anda kabinet Lasnamäe Tervisemajas!Lasnamäe Tervisemaja on kaasaegne ja hästi ...

бюро…
18.4 m²
460 € 25 €/m²

Otiküla, Viljandi vald, Viljandimaa

Suure krundiga lao- ja tootmishoone

Участок 17613, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, год ...

Hea tegus inimene ja agar ettevõtja!Kas oled otsinud kohta kuhu investeerida?Kas otsid ...

скла…
768.4 m²
55 000 € 71.6 €/m²

Tallinna 99a, Viljandi, Viljandimaa

Lisa kuulutusele reklaamlause...

Участок 6516, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, ...

Väga heas asukohas Tallinna poolt Viljandisse sissesõidu alguses hoone, mis sobib nii ...

скла…
750 m²
784 000 € 1 045 €/m²

Tatari tn 51, Veerenni, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Valgusküllane kaubandus- teeninduspind Veerennis

Этаж 1/6, новый, год постройки 2013, витрины

Tatari 51 ärimaja asub kesklinna äripiirkonnas, eemal südalinna ummikutest, kuid on ...

бюро…
146 m²
1 898 € 13 €/m²

Jalgpalli 1, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Этаж 6/10, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2005, ...

Jalgpalli 1/Pärnu mnt.102C ärimaja asub kesklinna linnaosas Tallinnas, Pärnu mnt. ...

бюро
64.7 m²
641 € 9.90 €/m²

Tähtvere tn 4-1, Tähtvere, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

ПРОСТОРНОЕ КОММЕРЧЕСКОЕ / ЖИЛОЕ ПОМЕЩЕНИЕ В ЦЕНТРЕ

Этаж 1/4, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки 1883, ...

ПРОДАЁТСЯ просторное коммерческое помещение / жилое пространствоTähtvere 4–1 – на ...

278.4 m²
485 000 € 1 742 €/m²

Riia tn 22, Kesklinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Sissepääs tänavalt! Vitriinaknad! Vaba!

Этаж 1/8, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2023, ...

Aknad tänava poole ! Üürile anda Riia tänava ääres paiknevas uues hoones asuv ...

бюро…
30 m²
590 € 19.7 €/m²

Narva mnt 3, Jõhvi linn, Jõhvi vald, Ida-Virumaa

Готовое коммерческое помещение в центре Jõhvi

Этаж 1/4, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки 1962, центральное отопление, ...

Продаётся коммерческое помещение по адресу Narva mnt 3, Jõhvi — действующий магазин ...

торг…
202 m²
89 000 € 441 €/m²

Kõrve tn 1a, Kõrveküla, Tartu vald, Tartumaa

RAHAVOOGA uus moodne ärimaja Kõrvekülas

Участок 1327, готовый, в хорошем состоянии, душ, тепловой насос, центральное отопление, ...

Erineva suurusega kontori/teenindus/toitlustuspinnad 2024.aastal valminud ärihoones ...

бюро…
520 m²
799 000 € 1 537 €/m²

Ehitajate tn 120b, Järve, Kohtla-Järve, Ida-Virumaa

Участок 3153, этаж 1/1, ангар, готовый, в хорошем состоянии, электричество, огорожен ...

Продаётся действующее предприятие укомплектованное оборудованием для изготовления ...

прои…
378 m²
97 000 € 257 €/m²

Pärna pst 3-36, Valga linn, Valga vald, Valgamaa

Sinu uus ettevõtmine heas asukohas

Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки ...

Hoone ehitusaasta: 1992 Asukoht: Valga linn, Pärna pst 3 Suurus: 181,9 m² ...

торг…
181.9 m²
39 000 € 214 €/m²

Räägu 49a, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

HEA ASUKOHT, SOODNE ÜÜR JA KÕRVALKULUD! PIND ON VABA!

Этаж 1/5, частная собственность, каменный дом, обновлённый, год постройки 1966, ...

ESIMESED 6 KUUD -50% Anname äripinna kampaania korras üürile esimesed 6 kuud poole ...

торг…
393.7 m²
837 € 2.12 €/m²

Vallikraavi tn 3, Vanalinn, Kesklinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

ERILINE ÄRIPIND TARTU VANALINNAS

Этаж 1/4, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, центральное отопление, Интернет, ...

Üürile anda ainulaadne ja kõrgetasemeline äripind Tartu südalinnas, otse Toomemäe ...

бюро…
104.6 m²
1 255 € 12 €/m²

Kadaka tee 133, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

20,4 m² KÜTTE JA VALVEGA LADU MUSTAMÄEL!

Этаж 2/2, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2020, ...

Üürile anda laopinnad modernses K3 LoftOffice ärihoones aadressil Kadaka tee ...

скла…
20.4 m²
184 € 9 €/m²

Toom-Kuninga tn 15, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

КОМПАКТНОЕ КОММЕРЧЕСКОЕ ПОМЕЩЕНИЕ В АРЕНДУ!

Этаж 1/8, квартирная собственность, в хорошем состоянии, год постройки 2023, центральное ...

Сдается в аренду современное коммерческое помещение в престижном районе Uus Maailm в ...

бюро…
31.4 m²
650 € 20.7 €/m²

Nurga tn 7, Põhja rajoon, Maardu, Harjumaa

Продается бизнесплощадь - парикмахерская

Этаж 1/7, квартирная собственность, готовый, нуждается в обновлении, год постройки 1985, ...

ЦЕЛЕВОЕ НАЗНАЧЕНИЕ БИЗНЕС-ПЛОЩАДИ – ПАРИКМАХЕРСКАЯ, САЛОН КРАСОТЫ,ЗУБНОЙ ИЛИ МАССАЖНЫЙ ...

бюро…
44 m²
69 900 € 1 589 €/m²

Turu tn 34b-315, Ropka, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Büroo Turu tänava ääres

Этаж 3/3, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2018, центральное отопление, ...

Turu tänava ääres asuvas Turu 34B ärimajas üürile anda suurte akende ja kõrge laega III ...

бюро…
55 m²
530 € 9.64 €/m²

Liivakivi tn 1, Räni, Kambja vald, Tartumaa

Arendame ärihoone vastavalt kliendi soovidele

Участок 82000, центральное отопление, Интернет, электричество, вода, витрины, вход с ...

Kehtiva detailplaneeringuga kinnistud, kuhu oleme valmis ehitama ärihoone(d) vastavalt ...

торг…
2000 m²
1 €

Kadaka tee 133, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Esinduslik büroo Kadaka tee 133 ärihoones!

Mustamäe linnaosas, aadressil Kadaka tee 133, on üürile anda kaasaegne büroopind ...

бюро…
30.9 m²
278 € 9 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%