Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 088
Показать карту
Описание
Цель

3 Jõesaare tn 10, Väo Äripark, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

НОВОЕ ПРЕДСТАВИТЕЛЬНОЕ КОММЕРЧЕСКОЕ ЗДАНИЕ!

Участок 4960, этаж 1/2, частная собственность, новый, год постройки 2026, душ, ...

НОВЫЙ БИЗНЕС-ПАРК ПРЯМО У ПЕРЕКРЁСТКА ВЯО!Смотрите также домашнюю страницу: vaoaripark.ee/ruЗДАНИЕ Коммерческое здание Jõesaare 10 — это новое двойное складское и производственное здание, расположенный непосредственно у перекрестка Вяо. Возводимое здание состоит из арендных площадей по типу stock-office, а именно складских, производственных и конторских помещений. Преимуществом концепции stock-office является возможность ...

бюро…
416.4 m²
3 290 € 7.90 €/m²

3 Härgmäe tn 24, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

KOHE VABA!

Участок 40397, готовый, в хорошем состоянии, газовое отопление, электричество, вход с ...

Anname Härgmäe 24 hoones üürile stock-office tüüpi äripinna kogupinnaga 1130,2 m2, mis koosneb lao- ja tootmispinnast suurusega 985,9 m² ja teisel korrusel paiknevast büroopinnast suurusega 144,3 m². Soovi korral on büroo mahtu võimalik suurendada. Laoruumi kõrgus on 6 m (fermi alla) ja tõstukse mõõdud on 4,2 x 4 m ning tõstuks on varustatud käiguuksega. Büroo sissepääs on soliidsest trepikojast, sobib ka esindusfunktsiooniks ning ...

бюро…
1130.2 m²
7 339 € 6.49 €/m²

3 Härgmäe tn 24, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Kohe vaba!

Участок 10397, в хорошем состоянии, газовое отопление, Интернет, кондиционер, видео ...

Anname Härgmäe 24 hoones üürile stock-office tüüpi äripinna kogupinnaga 843,3 m2, mis koosneb lao- ja tootmispinnast suurusega 616,5 m² ja teisel korrusel paiknevast büroopinnast suurusega 226,8 m². Büroopind paikneb osaliselt maja ees (140,9 m²) ja osaliselt maja taga laoukse kohal (85,9 m²). Soovi korral on võimalik lao ja büroo osakaalu muuta, üürides büroopindu kas rohkem või vähem või üürides lisaks kõrval asuva 986m2 ...

бюро…
843.3 m²
5 481 € 6.50 €/m²

1 Järvevana tee 9, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Büroo, kus pargid tasuta ja lõunatad samas majas

Этаж 5/6, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1997, душ, центральное отопление, ...

ÜÜRILE ANDA VALGUSKÜLLANE BÜROO/TEENINDUSPIND PÄRNU MNT JA JÄRVEVANA RISTMIKUL KOOS TASUTA PARKIMISEGA JA JÄRVE METSA TERVISERADADEGASuurepärane võimalus ettevõttele, kes hindab mugavust, head nähtavust ja funktsionaalset planeeringut.Ruumiplaneering :Üüritav pind (74 m²) on valgusküllane ja nutikalt jaotatud, sobides ideaalselt nii hubaseks bürooks kui ka teeninduspinnaks.Avatud tööala: Avar ja ruumikas ruum loominguliseks ...

бюро…
74 m²
873 € 11.8 €/m²

Lõõtsa tn 6, Ülemiste City, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Ainulaadse arhitektuuriga büroopind Ülemiste Citys

Договор аренды, готовый, обновлённый, год постройки 1900, кухня, холодильник, кухонная ...

Ülemiste City südames valmib 2027 I kvartalis terviklikult rekonstrueeritud uus ...

бюро
1181.5 m²
22 449 € 19 €/m²

Maneeži tn 4-202, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Südalinnas asuvad büroopinnad suuruses 10-400m2

Этаж 2/5, договор аренды, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, центральное ...

Pinnad on koheselt vabad!Tallinna südalinnas asuvas Maneeži 4 hoones on ...

бюро…
97.8 m²
685 € 7 €/m²

Maneeži tn 4-502, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Südalinnas asuvad büroopinnad suuruses 10-400m2

Этаж 5/5, договор аренды, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, центральное ...

бюро…
42.7 m²
299 € 7 €/m²

Maneeži tn 4-500, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Südalinnas asuvad büroopinnad suuruses 10-400m2

бюро…
42.7 m²
299 € 7 €/m²

Maneeži tn 4-405, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Südalinnas asuvad büroopinnad suuruses 10-400m2

Этаж 4/5, договор аренды, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, центральное ...

бюро…
14.7 m²
103 € 7 €/m²

Maneeži tn 4-404, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Südalinnas asuvad büroopinnad suuruses 10-400m2

бюро…
15.4 m²
108 € 7 €/m²

Maneeži tn 4-401, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Südalinnas asuvad büroopinnad suuruses 10-400m2

бюро…
38.6 m²
270 € 7 €/m²

Maneeži tn 4-303, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Südalinnas asuvad büroopinnad suuruses 10-400m2

Этаж 3/5, договор аренды, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, центральное ...

бюро…
33.5 m²
235 € 7 €/m²

Maneeži tn 4-301, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Südalinnas asuvad büroopinnad suuruses 10-400m2

бюро…
40 m²
280 € 7 €/m²

Sinilille tee 6/1, Peetri, Rae vald, Harjumaa

ANNAME ÜÜRILE HEA ASUKOHAGA LAOPINNA PEETRI ALEVIKUS!

Частная собственность, в хорошем состоянии, год постройки 2019, газовое отопление, ...

NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...

не н�…
404.9 m²
2 800 € 6.92 €/m²

Narva mnt 3, Ülejõe, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Tööta seal, kus sünnivad ideed!

В среднем состоянии, год постройки 1998, центральное отопление, электрическое отопление, ...

Büroopid Spark Hubis aadressil Narva mnt 3Spark Hub on kaasaegne äripind Tartu südames. ...

42 m²
504 € 12 €/m²

Madalad ülalpidamiskulud, Kernu, Saue vald, Harjumaa

ПРОИЗВОДСТВЕННЫЙ КОМПЛЕКС С ПРОЕКТОМ РАСШИРЕНИЯ

Участок 7285, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1968, ...

ФУНКЦИОНАЛЬНОЕ И АВТОНОМНОЕ КОММЕРЧЕСКОЕ ПОМЕЩЕНИЕ ДЛЯ ПРОИЗВОДСТВА, СКЛАДА ИЛИ ...

торг…
683 m²
385 000 € 564 €/m²

Lossi 41, Viljandi, Viljandimaa

Этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, готов, центральная вода, закрытый двор, ...

Üürile anda erinevas suuruses laopinnad ja tootmisruumid Viljandis Lossi 41 (endised ...

торг…
461.2 m²
1 153 € 2.50 €/m²

Ehitajate tee 110a, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Pakkuda erinevas suuruses laopindu / Hea asukoht!

Каменный дом, в среднем состоянии, год постройки 1999, центральное отопление, эстакад, ...

Saadaval on laod suuruses 130–800 m² – helista ja küsi lisa! Samas kompleksis on juurde ...

скла…
180 m²
1 080 € 6 €/m²

Ehitajate tee 110b, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Üürida laopinnad suuruses 130-800 m² - KÜSI LISA.

Каменный дом, в среднем состоянии, год постройки 1999, душ, центральное отопление, ...

Saadaval on laod suurusvahemikus 130–800 m² – helista ja küsi lisa!Pakutavad laoruumid ...

скла…
800 m²
4 000 € 5 €/m²

Tallinna tn 13, Rakvere, Lääne-Virumaa

MÜÜA ÄRIHOONE RAKVERE SÜDAMES – TALLINNA TN 13

Этаж 2/1, тепловой насос, Интернет, отдельный вход, электричество, центральная вода, ...

ILMA VAHENDUSTASUTA!!!Harukordne võimalus soetada suurepärase asukohaga ärihoone ...

бюро…
145.6 m²
475 € 3.26 €/m²

J. Sütiste tee 32, Mustamäe, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Kuiv, väike, esimese korruse äripind ilma treppideta

Этаж 1/3, частная собственность, каменный дом, центральное отопление, электричество, ...

Pakkumisel on I korrusel asuv, maja sisene, väike, ilma aknata äripind. Pinnale on ...

не н�…
9.1 m²
91 € 10 €/m²

Kopli tn 27, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

18,2 м2 с водоснабжением

Этаж 2/3, центральное отопление, Интернет, центральная вода, сигнализация, видео охрана ...

Сдается в аренду коммерческое помещение 18,2 м2 с водоснабжением. Заезжать можно с ...

бюро…
18.2 m²
258 € 14.2 €/m²

Tallinna tn 16, Rakvere, Lääne-Virumaa

ÄRIPIND SUURTE VITRIINAKENDEGA – RAKVERE KESKUSES

Этаж 1/4, готовый, в хорошем состоянии, центральное отопление, Интернет, витрины, ...

Üürile anda äripind Tallinna tn 16, Rakvere – suurepärane nähtavus ja ideaalne asukoht ...

бюро…
54 m²
350 € 6.48 €/m²

poordi 5, Sadama, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Pakkumine vahendustasuta!

Этаж 1/6, в хорошем состоянии, вентиляция, электричество, отдельный вход, вход с улицы ...

Üürida kaubanduseks/teeninduseks/salongiks sobilik äripind Promenaadi majades. ...

не н�…
107.1 m²
2 035 € 19 €/m²

Aiandi tn 13/1, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Офис без границ - планировка по вашему желанию!

Этаж 4/4, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2008, гараж, лифт, мебель, ...

Светлое и удобное офисное помещение в Мустамяэ - готово к заездуСдается в аренду ...

бюро
493 m²
4 684 € 9.50 €/m²

Kassisilma tn 9, Ränilinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

EELBRONEERING ON ALANUD

Этаж 1/2, год постройки 2026, Интернет, бесплатная парковка, витрины, отдельный вход, ...

Asukoht

Laoboks asub logistiliselt suurepärases asukohas planeeritavasse Kassisilma 9 ...

бюро…
153.8 m²
299 900 € 1 950 €/m²

Päevalille tn 6, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Üürida äripind 2-parkimiskohaga Rocca Towersis

Этаж 4/18, в хорошем состоянии, год постройки 2023, душ, центральное отопление, кухня, ...

Üürida äripind Haaberstis. OSTMISVÕIMALUS KA (hind 238 000€. Ettevõtte jaoks- hinnale ...

бюро…
96.1 m²
1 390 € 14.5 €/m²

Aiandi tn 13/1, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Ваш новый офис в Мустамяэ - заезжай и работай!

Этаж 2/4, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2008, душ, гараж, лифт, ...

Светлое и уютное офисное помещение в Мустамяэ - готово к заездуСдается в аренду ...

бюро
207 m²
1 967 € 9.50 €/m²

Estonia pst 9, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Üürile anda büroo erihinnaga, helista ja küsi lisa

Этаж 5/5, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2009, платная парковка, гараж, ...

Üürile anda esinduslik büroopind Solarise keskuses.BÜROO asub hoone viiendal ...

бюро…
103.9 m²
1 548 € 14.9 €/m²

Narva mnt 63/4, Kadriorg, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

УСПЕШНО РАБОТАЮЩИЙ САЛОН КРАСОТЫ

Участок 93.4, этаж 2/4, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2015, ...

Продаётся действующий салон красоты / beauty space в центре ТаллинаКадриорг, Narva mnt ...

бюро…
90 m²
25 000 € 278 €/m²

Estonia pst 9, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Üürile anda büroo erihinnaga, helista ja küsi lisa

Этаж 2/5, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2009, платная парковка, гараж, ...

Üürile anda esinduslik büroopind Solarise keskuses.BÜROO asub hoone teisel ...

бюро…
359 m²
5 708 € 15.9 €/m²

1 Soo tn 1b/7, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

TÄNAVAÄÄRNE ÄRIPIND KALAMAJAS |SUURED VITRIINAKNAD

Этаж 1/4, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2013, центральное отопление, ...

KEVADINE HINNASULA - täishind 449 000€ - UUS HIND 399 000€TÄNAVAÄÄRNE ÄRIPIND KALAMAJAS | terrassid 50 m² + 20 m² | ideaalne restoraniksÄRIPINDA ON VÕIMALIK JAGADA KERGELT KAHEKS NING RENTIDA VÄLJA KAKS ERALDI PINDA (mõlemal oma sissepääs!)VÕI KASUTADA ÜHTE ISE NING TEIST VÄLJA RENTIDA ... HEA INVESTEERING!Müüa silmapaistev tänavaäärne äripind Soo tänava alguses Kalamajas, piirkonnas, kus liigub palju jalakäijaid ning kus hea nähtavus ...

бюро…
144 m²
399 000 € 2 771 €/m²

1 Soo tn 1b/7, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Tänavaäärne äripind kalamajas |suured vitriinaknad

Этаж 1/4, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2013, центральная вода, ...

Müüa silmapaistev tänavaäärne äripind Soo tänava alguses Kalamajas, piirkonnas, kus liigub palju jalakäijaid ning kus hea nähtavus ja väliala loovad äritegevuseks väga tugeva aluse.NB - TEGEMIST ON HETKEL ÜHE SUURE SAALIGA, MIS ON KAHEST ERALDI SEISVAST ÄRIPINNAST KOKKU EHITATUD.OSTA ON VÕIMALIK KOGU SUUR PIND, MIS KOOSNEB MÕLEMAST POOLEST, VÕI ÜKS VÄIKSEM OSA. PÕHIANDMED- Äripind: 61,5 m² - Panipaik: 11,5 m² (võimalik juurde osta ...

бюро…
61.5 m²
199 000 € 3 236 €/m²

1 Laki tn 24, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

HEA INVESTEERING!

Этаж 4/4, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, душ, ...

Uut omanikku ootab ilus stuudiokorter Mustamäel, Laki tänaval. 1-toaline stuudiokorter on üldpinnaga 13,9 m2. Korter sobib nii elu- kui töökeskkonnaks. Ruumide planeering ja sisekujundus on loodud olema paindlik ja mugandatav vastavalt kasutusotstarbele. NB! Müügihinnale lisandub käibemaks. Kui ostjaks on käibemaksukohuslasest osaühing, siis võimalik pöördmaksustamine ja tehingus käibemaksu ei tasuta. KORTER Kõrgete lagedega korter on ...

бюро…
13.9 m²
50 725 € 3 649 €/m²

Lauda, Tõrise, Saaremaa vald, Saaremaa

Специальное предложение, которое поможет воплотить ваши мечты и

Участок 22993, год постройки 1985

ПРОДАЕТСЯ: ЗДАНИЕ ДОМА с прекрасными возможностями в деревне Тырисе, провинция ...

прои…
736.5 m²
99 000 € 134 €/m²

Tera tn 7, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

ПОМЕЩЕНИЯ НА I ЭТАЖЕ В РАЙОНЕ КАДАКА

Участок 2301, этаж 1/2, каменный дом, тепловой насос, электрическое отопление, Печное ...

Сдается в аренду помещения (весь первый этаж здания) на улице Тера в Мустамяэ, в ...

бюро…
414 m²
1 863 € 4.50 €/m²

Tammsaare tee 137, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Этаж 1/2, каменный дом, год постройки 1972, центральное отопление, электричество, ...

Сдается в аренду коммерческое помещение на 1-м этаже коммерческого здания, ...

бюро…
20 m²
300 € 15 €/m²

Tehase tn 21, Karlova, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

I KORRUSE ÄRIPIND! UUS DUŠIRUUM-WC!

Этаж 1/3, частная собственность, каменный дом, новый трубопровод, центральное отопление, ...

Üürile anda esimese korruse äripind Tehase tn 21 ärimajas. Ruumis olemas vesi (soe ja ...

23.5 m²
245 € 10.4 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%