Сдаётся в аренду офисные площади, применение не назначено, 47 m² - Tehnika tn 3, Ropka tööstusrajoon, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Üürida töökoht, maksud on hinna sees.

общая площадь 47 m², частная собственность, каменный дом

Подробнее: плита с керамическим покрытием, общественный транспорт, бесплатная парковка, мебель, лифт
Отопление и вентиляция: центральное отопление, кондиционер
Кухня: кухня
Связь и безопасность: Интернет, бронированая дверь, видео охрана
Санитарное помещение: вентиляция
Окрестность: Emajõgi река 250 m

Uues kahekorruselises Stock-Office hoones üürile anda teise korruse büroopinna töökoht.
Üürihind sisaldab kõrvalkulusid.

B-energiaklassi bürool on soojatagastusega ventilatsioon, linna kaugküte, lokaalne jahutus.
Ripplagi LED valgustusega, ruumipõhise juhtimisega kliima, värvitud seinad ja vaipkattega põrand.
Pinnal on valguskaabel, videovalve, juurdepääs 24/7
Lisainfo: vitriinaknad, lift
Sanruum: wc-ruum on koridori peal

Tehnika tn 3 ärihoone asub Tartu linnas logistiliselt suurepärases asukohas, Turu tn ja Ropka tee ristmikust vaid 500 m kaugusel ja Tartu linna ühe tihedaima liiklusega neljarealisest Turu tänavast.
Juurdepääs hoonele on lihtne ning tee ja parkimisala on asfalteeritud. Kinnistul on piisavalt tasuta parkimiskohti nii töötajatele kui ka külastajatele.
Parkimine on tasuta.

Hea ühendus Tartu teiste linnaosadega on tagatud.

Üürilepingu sõlmimisel tuleb tasuda esimese kuu üür ettemaksuna ja
lepingutasu 150 eur+km.

HUVI KORRAL palun saatke enda kohta alljärgnev info:
Ees- ja perekonnanimi?
Mis kuupäevast alates ja kui kauaks soovite üürida?
Mis on ettevõtte tegevusala?

Vastan hea meelega lisaküsimustele.
Huvi korral võta minuga ühendust +*** ** ** *** või m*********** ät u******.ee

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
300 € 6.38 €/m²
Сдаётся в аренду офисная площадь
Сдаётся в аренду офисная площадь www.kv.ee/ru/3879628
Комнат 1
Общая площадь 47 m²
этаж/Этажей 2/2
Год постройки 2024
Состояние новый
форма собственности частная собственность
Номер кадастры 79301:001:0928
Класс энергоэффективности B
Данные из регистрационной книги
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные

Образец договора об аренде

Образец договора аренды для пользователь KV.EE
Скачать бесплатно (pdf/doc)